Uniwersytet Medyczny w Poznaniu - dla kandydatów, studentów i absolwentów. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-16, 18:39   #31
JoannaIrminaTitina
Raczkowanie
 
Avatar JoannaIrminaTitina
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mała wioska
Wiadomości: 398
Dot.: Studia na UM w Poznaniu

Nie podobno bo tak jest. Lekarski jest "królem" . Pod niego ustawia się plan, praktyki itp.I nie jest tak tylko w Poznaniu... Zajeć dużo, po 12 godzin codziennie. Nie możesz pozwolić sobie na zaległości bo je strasznie trudno nadrobić.

Edytowane przez JoannaIrminaTitina
Czas edycji: 2014-11-16 o 18:40
JoannaIrminaTitina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 16:18   #32
drHart
Przyczajenie
 
Avatar drHart
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2
Dot.: Studia na UM w Poznaniu

JoannaIrminaTitina dziękuję za odpowiedź. Właśnie najbardziej boję się, że jako studentka pielęgniarstwa będę traktowana jako ktoś gorszy, co odbije się na mojej samoocenie i przykładaniu się do nauki. Bo wiadomo, po co się uczyć skoro zawsze i tak będzie się "tym gorszym". Jedyną satysfakcją jest pomoc ludziom, ale czy jest dobre przygotowanie do zawodu na UM w Poznaniu?
drHart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-11, 21:08   #33
agnieszka210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: Uniwersytet Medyczny w Poznaniu - dla kandydatów, studentów i absolwentów.

Hej, mam pytanie do studentów, którzy studiują na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu dietetykę. Opiszcie mi proszę jak wyglądają zajęcia (tygodniowy plan zajęć), czy językiem obowiązkowym jest angielski, czy można kontynuować naukę języka, z którego zdawało się maturę (bo mi gł. zależy na niemieckim, już od 4 kl. podstawówki się go uczę ) I czy ciężko jest utrzymać się na pierwszym roku. Aha i orientujecie się może jakie są na czas obecny progi punktowe??
A teraz trochę coś o mnie Studiuję obecnie chemię na uniwerku we Wrocławiu i zamierzam przenieść się na a.m. ( do Wrocka też zamierzam składać papiery, ale tutaj obowiązkowym j. jest niestety angielski), a słyszałam ponoć, że w Poznaniu można uczyć się niemieckiego.
Czekam na odpowiedź.
Pozdrawiam
agnieszka210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 11:15   #34
Risa chan
Przyczajenie
 
Avatar Risa chan
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 9
GG do Risa chan
Dot.: Uniwersytet Medyczny w Poznaniu - dla kandydatów, studentów i absolwentów.

Cytat:
Napisane przez Blameworthy Pokaż wiadomość
mój wydział jest beznadziejny, godziny zajęć tragiczne, trochę wg mnie zbędnych przedmiotów i nietrafionych praktyk. ale ogólnie nie jest źle jak jest fajna grupa to wszystko da się przeżyć. poza tym każdemu się nie dogodzi
Hej, ja składam papiery na pielęgniarstwo. Do Poznania i do Szczecina i zastanawiam się gdzie lepiej pójść. Wiem, że UMP jest bardziej prestiżowy niż PUM, ale jestem ciekawa opinii osób tam studiujących. Myślisz, że warto iść do Poznania?
Risa chan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-21, 14:15   #35
Ladybug06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: Uniwersytet Medyczny w Poznaniu - dla kandydatów, studentów i absolwentów.

Hej, dziewczyny! Są tu jakieś studentki/kandydatki na kosmetologię?
Ladybug06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 19:48   #36
etumologia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dietetyka II stopień (rekrutacja UMP)

Odświeżam pytanie. Niedługo zrobię inż. z TŻ i chętnie przeniosłabym się na dietetykę. Czy test na UMP jest możliwy do zaliczenia? Są gdzieś umieszczone jakieś materiały pomocnicze, albo rady jak i z czego się przygotować? Jakoś nigdzie nie mogę nic znaleźć.
etumologia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 18:48   #37
sylwa8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
II stopień kosmetologia Poznań

Hej, mam pytanie, czy jest ktoś kto robi II stopień kosmetologii na uniwersytecie medycznym w Poznaniu? Chciałabym się dowiedzieć ile jest miejsc, czy ten egzamin wstępny to raczej z takich kierunkowych przedmiotów czy wszystkich jakie były na licencjacie (anatomia, biologia, genetyka, biochemia itd), czy raczej rzadko go przeprowadzają i wszystkich przyjmują? Na ich stronie dowiedziałam się tylko tyle, że na rok 2016/2017 nie przeprowadzili egzaminu bo nie było takiej potrzeby.
sylwa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-15, 12:53   #38
gskjgd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 19
Dot.: Uniwersytet Medyczny w Poznaniu - dla kandydatów, studentów i absolwentów.

A może ktoś podpowie bo taką mam zagwozdkę... mam mature w przyszłym roku co prawda, ale musze się na cos ukierunkować na ten ostatni rok lic. Raczej chce na lekarski, kwestia tego na której uczelni. Obserwowałam sytuację w tym roku na UM w Poznaniu i UMED w Łodzi, raczej na obie uczelnie miałabym szansę się dostać (rozwiązywałam arkusze maturalne z tego roku). Powiedzcie, czym różnią się te uczelnie, gdzie jest wyższy poziom nauczania? Gdzie jest lepsza "atmosfera"? Opowiecie mi coś o tych uczelniach?
gskjgd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-21, 12:54   #39
Martix_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13
Dot.: Uniwersytet Medyczny w Poznaniu - dla kandydatów, studentów i absolwentów.

Ja nie miałam przyjemności studiować w Poznaniu, za to studiuję na UMEDzie na woj-leku i jestem zadowolona z wyboru Uczelnia nowoczesna i dobrze przygotowuje do zawodu, fajni wykładowcy i normalni ludzie, nie ma żadnej rywalizacji między studentami czy coś Jak dla mnie najlepsza med. uczelnia w PL
Martix_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-14, 19:07   #40
Atramentowa358
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 13
Dot.: Uniwersytet Medyczny w Poznaniu - dla kandydatów, studentów i absolwentów.

Hej, czy znajdzie się jakaś dobra dusza, która chodzi na UM? Chciałabym się dowiedzieć co nieco o uniwersytecie, wykładach, ćwiczeniach i ogólnie o życiu na studiach
Sama jeszcze nie wiem co wybrać, ale myślałam o pielęgniarstwie albo analityce medycznej
Będę wdzięczna za odzew
Atramentowa358 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-14, 19:10   #41
nalezedociebie
Zakorzenienie
 
Avatar nalezedociebie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 8 105
Dot.: Uniwersytet Medyczny w Poznaniu - dla kandydatów, studentów i absolwentów.

Cytat:
Napisane przez Atramentowa358 Pokaż wiadomość
Hej, czy znajdzie się jakaś dobra dusza, która chodzi na UM? Chciałabym się dowiedzieć co nieco o uniwersytecie, wykładach, ćwiczeniach i ogólnie o życiu na studiach
Sama jeszcze nie wiem co wybrać, ale myślałam o pielęgniarstwie albo analityce medycznej
Będę wdzięczna za odzew
Hej, co chciałabyś wiedzieć ? Możesz też śmiało pisać na priv
__________________
17.05.2013 Pierwsza jazda
08.07.2013 Zdany egzamin teoretyczny
22.07.2013 Zdany egzamin praktyczny



nalezedociebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-17, 11:07   #42
cos_gadam_a_sie_nie_znam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1
Dot.: Uniwersytet Medyczny w Poznaniu - dla kandydatów, studentów i absolwentów.

Siema siema
tak se myślę że w pzn to spadnie do 20 okt albo jednak wywalą wszystkich którzy są i podniosą próg do 200
jestem tak samo przerażony jak wszyscy i na niczym się nie znam ale wygłaszam se jakąś opinie w necie bo każdy może
a tak wgl to spoko antonina f ty się dostaniesz gdzie chcesz bo tak mi powiedział bezdomny7

ps. to internet haha moge gadac co chce a wszyscy mi uwierzą ale jaja

pps. na stronach było też mówione że w poznaniu spadnie najwyżej do 157 a po 4 liście próg to 154 wiec klask i:
cos_gadam_a_sie_nie_znam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-17 12:07:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:05.