Mamy majowe 2019 cz. 7 - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-06-20, 09:12   #2431
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Magda, to co piszesz to szok!!!! :/ Natomiast co do wychowywania się dzieci kiedyś to ja fajnie wspominam moje dzieciństwo i uważam, że miałam fajniejsze niż będzie miało moje dziecko. Zrobię, co mogę, żeby było fajnie ale kiedyś to były czasy. Albo ja je tak wspominam, bo byłam dzieckiem i bylo super Całe dnie na podwórku, zawsze coś się działo. Co do komputera to pamiętam jakim świętem było dla mnie, jak mogłam pograc dwie godziny w the Sims 1 echhh, dużo bym dała żeby wrócić do dzieciństwa albo chociaż czasów nastoletnich! Mnie się dorosłość nie podoba. :d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Poczytaj książkę "nie ma złej pogody na spacer" to mega trafi do Ciebie podejrzewam i da pomysł na takie dawne dzieciństwo. Teraz kupiłam numer majowy Kredy i też dużo o tym piszą
My nie potrzebujemy dużego telewizora, laptop ledwo zipie i kupimy już raczej tablet, ale to też tylko dla nas, więc ja nie wiem co te nasze dzieci będą robić w domu biedne pozbawione PlayStation i innych rozrywek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 09:28   #2432
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Rany dziewczyny, pediatra powiedziała że mała ładnie przybiera i nie mam jej budzić. No to nie budziłam. Zasnęła jakoś koło 20 ( bąki ja męczyly). I na mleko wstała o 5.30 ...po czym dalej poszła spać do teraz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdraszczam Choć pewnie ja bym budziła, bo mój jak długo nie je to budzi się taki wściekły, że z nerwów cycka złapać nie może

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Ja pier..., dzisiaj to nic tylko palnąć se w łep... Od rana kolka, TŻ wrócił z nocki to do przychodni z wynikami badania moczu, jakaś mała infekcja jest :/ Do tego walczymy z przepukliną pępka, miał być klejony plastrami a dzisiaj nagle niee, do chirurga, natychmiast, na cito was dzisiaj przyjmie! Jedziemy przez całe miasto w upale z rozdartym dzieckiem, a tam oczywiście, jak cito to 28 proszę przyjechac No żesz kur...
Jeszcze w sobotę idziemy na wesele - potwierdziliśmy zanim się zaczęły kolki i nie dało się odkręcić. Będzie mordęga, całe wesele z dzieckiem na ręku albo z wrzaskiem
I jeszcze w przyszłym tygodniu wracają upały i TŻ, no a jakże, ma znowu taką zmianę że calutki dzień będę sama w rozgrzanym mieszkaniu

No serio dzisiaj usiąść i ryczeć

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Jejus współczuję małej. Skoro możesz zostawić mała mamie to korzystacie, my naszego zostawiamy teściowej i też idziemy.

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Obrobiona na 4,5

Smerf a nie możecie iść na sam ślub i dać tą kasę w kopertę po prostu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję 🎊 🎉 🥂

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Bujanie na piłce do fitnessu to ulubiony uspokajacz córci, nie wyobrażam sobie jej go zabrać. Zresztą już w ciąży skakałam na tej piłce, więc pewnie urodziła się przyzwyczajona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha 😂 😂
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 09:30   #2433
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Wczoraj wieczorem nie było wrzasków, byłam w szoku że mogę spokojnie film obejrzeć bo zazwyczaj wszystko zagłuszone :O
Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Mi teściowie mówią, że dziecko coś na mnie wymusza No brawa dla nich. Taaaa, na pewno miesięczny niemowlak ma takie zdolności manipulacyjne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teściowa była u mnie w szpitalu dzień po porodzie. Mała marudziła TŻ, ja ją wzięłam na ręce i cisza. Komentarz - taka mała a już terrorystka!
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Ja pewnie, jako jedyna na wątku, to sobie jak najbardziej wyobrażam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi też to przeszło przez myśl w momentach załamki ale jednak szkoda mi takiego dzieciaczka zostawić... Poza tym to też cholernie ciężkie, iść do pracy, wracasz i nie odpoczywasz tylko maluszek na ręce i od nowa.
Aczkolwiek nie wykluczam że pójdzie troszkę szybciej do żłobka jeśli by było miejsce

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 10:20   #2434
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Poczytaj książkę "nie ma złej pogody na spacer" to mega trafi do Ciebie podejrzewam i da pomysł na takie dawne dzieciństwo. Teraz kupiłam numer majowy Kredy i też dużo o tym piszą
My nie potrzebujemy dużego telewizora, laptop ledwo zipie i kupimy już raczej tablet, ale to też tylko dla nas, więc ja nie wiem co te nasze dzieci będą robić w domu biedne pozbawione PlayStation i innych rozrywek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magda a możesz w wolnej chwili stworzyć listę co Twoim zdaniem warto przeczytać, czym się zainteresowac? Jakieś linki, tytuły, muzyka, kwestie dotyczące wychowania, rozwoju

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Dziewczyny dzięki Wam dużo się dowiedzialam. Dziękuje! Zamawiam ,nie ma złej pogody...' o Agnieszce Stein też nie miałam pojęcia, ale na początek chyba "dziecko blisko", nie? Co jeszcze możecie polecić

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

No to nie wiem co z kąpielą Kazika ;/ jak myślicie? Teraz ma oliwkę i czapkę. O 15 obiad u teściów. Umyć mokrą pieluszką samą główkę i wyczesać? Kurcze nie wiem

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 10:31   #2435
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Eccea tak bym zrobiła. Przetarła mokrą pieluszką i wyczesała zwyczajnie. Nie kąpałabym, nie chciałoby mi się.

Można zrobić taką listę, ale ja lubię poradniki więc wiecie, żeby Was nie zniecheciło Nie da się też przeczytać wszystkiego naraz, bo nie ma czasu, żeby się zastanowić nad wszystkim.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 10:35   #2436
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Eccea tak bym zrobiła. Przetarła mokrą pieluszką i wyczesała zwyczajnie. Nie kąpałabym, nie chciałoby mi się.

Można zrobić taką listę, ale ja lubię poradniki więc wiecie, żeby Was nie zniecheciło Nie da się też przeczytać wszystkiego naraz, bo nie ma czasu, żeby się zastanowić nad wszystkim.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzieki. No ta książka o wychowaniu jsk kiedyś bardzo mnie zainteresowała. Kupuje

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 10:47   #2437
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;86921097]Dzień dobry ☺
Ale mam nadrabiania
My dziś kończymy miesiąc i mamy 1 kg na plusie
56 już takie napięte, że matka chyba zacznie chować do pudła. Wczoraj cały dzień poza domem. Sporo godzin w aucie, a mały taki zadowolony. Choć nie dał nam spać od 1 w nocy, a rano kardiolog, potem ortopeda. Matka że starym nie przytomni, a on jak aniołek na wizycie, cieszył się do lekarza bardziej niż na widok cycka. Na szczęście wszystko z nim dobrze. Serduszko musimy tylko skontrolować za rok.
Dziś już dał nam pospać. Karmienie 2 i 6. Pierwszy raz poszliśmy wszyscy razem do Kościoła i maly spał jak zabity. Zresztą nadal śpi, a ja ogarnęłam mieszkanie. Teraz spróbuję nadrobić, a potem na obiad do mamy.[/QUOTE]Ty mnie nie pisz takich rzeczy
W sensie nie że dobrze, bo to spoko że ok, ale że śpi, że masz czas ogarnąć chatę itp.
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Poczytaj książkę "nie ma złej pogody na spacer" to mega trafi do Ciebie podejrzewam i da pomysł na takie dawne dzieciństwo. Teraz kupiłam numer majowy Kredy i też dużo o tym piszą
My nie potrzebujemy dużego telewizora, laptop ledwo zipie i kupimy już raczej tablet, ale to też tylko dla nas, więc ja nie wiem co te nasze dzieci będą robić w domu biedne pozbawione PlayStation i innych rozrywek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My z kolei chyba się telewizora nie dorobimy. Śmieję się że to będzie ostatnia rzecz do kupienia do domu, bo będą pilniejsze potrzeby i na tv pewnie nie wystarczy kasy. i dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-20, 10:50   #2438
xxKasiax
Wtajemniczenie
 
Avatar xxKasiax
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 761
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Dzisiaj znalazłam na necie:

Uwaga ! zbyt częste noszenie na rękach i przytulanie sprzyja budowaniu więzi Screenshot_20190620-114544_Facebook.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Oliverek 30.07.2012
xxKasiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 10:57   #2439
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Ty mnie nie pisz takich rzeczy
W sensie nie że dobrze, bo to spoko że ok, ale że śpi, że masz czas ogarnąć chatę itp.My z kolei chyba się telewizora nie dorobimy. Śmieję się że to będzie ostatnia rzecz do kupienia do domu, bo będą pilniejsze potrzeby i na tv pewnie nie wystarczy kasy. i dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No u nas podobnie to wygląda mamy tv przedpotopowy, jeszcze z tą wielką dupą pakiet tv mamy najmniejszy, byle tylko bajki byly haha



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

A i szukajcie książek w bibliotekach pedagogicznych. Nie trzeba być studentem, ani nauczycielem, ale mają świetny wybór zazwyczaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 10:57   #2440
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mysia1103 Pokaż wiadomość
Hej. My juz w polsce. Lot Alicja zniosła super , nie płakała dobrze ze jest taka malutka to na kolanach mi sie mieściła, a wiadomo ze w tych tanich samolotach to malo miejsca na nogi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super!! Uhh noo, znów zaczęło się podróżowanie z dzieckiem na kolanach. Teraz to jeszcze luz, gorzej jak już podrośnie.
Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chcę wykąpać Kazika ale na 15 jedziemy do teściów. Jak myślicie o której najlepiej zrobić kąpiel?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
A nie lepiej wieczorem kąpiel? Teraz może lekko zwilz głowę i wyczesz
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Magda, to co piszesz to szok!!!! :/ Natomiast co do wychowywania się dzieci kiedyś to ja fajnie wspominam moje dzieciństwo i uważam, że miałam fajniejsze niż będzie miało moje dziecko. Zrobię, co mogę, żeby było fajnie ale kiedyś to były czasy. Albo ja je tak wspominam, bo byłam dzieckiem i bylo super Całe dnie na podwórku, zawsze coś się działo. Co do komputera to pamiętam jakim świętem było dla mnie, jak mogłam pograc dwie godziny w the Sims 1 echhh, dużo bym dała żeby wrócić do dzieciństwa albo chociaż czasów nastoletnich! Mnie się dorosłość nie podoba. :d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też miałam super dzieciństwo, przebiegane na dworze komputery pojawiły się pod koniec podstawówki i wtedy hitem był paint
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ale to zostawianie dzieci samopas w domu to było dość mocno zakorzenione. Kojarzycie tą bajkę "Jak Wojtek został strazakiem?" Wojtek siedzi sam w domu i patrzy przez okno. No ok, ma ok 10 lat spoko. Ale ratuje z pożaru Grzesia, który płacze w kołysce, czyli wszyscy dorośli byli w polu, a mały Grześ leżał w kołysce sam w domu. Lata 1950. Ale nikogo nie dziwiła taka bajka, że dzieciak był sam w domu. Weź wydaj teraz taką bajkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teraz to by był hurr durr! Kojarzę tą bajkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 11:17   #2441
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Ooook... Czyli teraz wetrzec oliwke hipp, czapka, za jakiś czas kąpiel, umyć wodą i wyczesać?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Tak. Czesac pod kątem 90stoni
Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Jak wiem czy tak źle postrzegana? Mam kilka koleżanej które wróciły do pracy wcześniej bo chciały. Nikt ich z tego powodu źle nie postrzegał, nie piętnował itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja rozumiem jka ktoś wraca po 9mcavh czy coś ale po 3 bym patrzyła dziwnie...
Cytat:
Napisane przez mysia1103 Pokaż wiadomość
Hej. My juz w polsce. Lot Alicja zniosła super , nie płakała dobrze ze jest taka malutka to na kolanach mi sie mieściła, a wiadomo ze w tych tanich samolotach to malo miejsca na nogi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To teraz pomysł ze my takim samolotem do Australii lecielisng z 1.5roczniakiem

Lilly dzieciństwo naszych czasów było super. Teraz brakuje na to dzieci.. Siedzą przy kompach. U mnie na wsi siedzą na boisku ale z telefonami.. Albo jadą na rowerze i telefon w łapie gowniak 8lat..

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ale to zostawianie dzieci samopas w domu to było dość mocno zakorzenione. Kojarzycie tą bajkę "Jak Wojtek został strazakiem?" Wojtek siedzi sam w domu i patrzy przez okno. No ok, ma ok 10 lat spoko. Ale ratuje z pożaru Grzesia, który płacze w kołysce, czyli wszyscy dorośli byli w polu, a mały Grześ leżał w kołysce sam w domu. Lata 1950. Ale nikogo nie dziwiła taka bajka, że dzieciak był sam w domu. Weź wydaj teraz taką bajkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To też takie historie są że właśnie na 3h wychodzi, butla w łóżeczku i tyle... [1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;86921097]Dzień dobry
Ale mam nadrabiania
My dziś kończymy miesiąc i mamy 1 kg na plusie
56 już takie napięte, że matka chyba zacznie chować do pudła. Wczoraj cały dzień poza domem. Sporo godzin w aucie, a mały taki zadowolony. Choć nie dał nam spać od 1 w nocy, a rano kardiolog, potem ortopeda. Matka że starym nie przytomni, a on jak aniołek na wizycie, cieszył się do lekarza bardziej niż na widok cycka. Na szczęście wszystko z nim dobrze. Serduszko musimy tylko skontrolować za rok.
Dziś już dał nam pospać. Karmienie 2 i 6. Pierwszy raz poszliśmy wszyscy razem do Kościoła i maly spał jak zabity. Zresztą nadal śpi, a ja ogarnęłam mieszkanie. Teraz spróbuję nadrobić, a potem na obiad do mamy.[/QUOTE]Zmieniaj zmieniaj rozmiar

Super że na wizytach wszystko ok!
Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Dziewczyny, spotkała się któraś z ulewaniem zabarwionym lekko na czerwono, jakby z kropla krwi?

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
A Ty kp? Może krew od Ciebie zjadła...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Teraz bajki równie głupie. Ktoś wrzucał kiedyś screeny z bajki o odciętej głowie. Serio!

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Jest wiele głupich ale jest TYLE cudownych że ja muszę się ograniczać bo co siadam to koszyk 200zl a siadam raz na miesiąc..

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-20, 11:18   #2442
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
Też juz slyszalam ze nauczyliśmy na raczkach i spania na sobie.. i wiecie co tak myślę ze od tego jest ,"urlop macierzyński" zeby nosic lulac całować i tulic. Czasem zjem śniadanien o 13 czy umyje zeby pozno ale co mam innego do roboty. Poświęcam caly czas dla niej bo kto jak nie mama
Muszę sobie wydrukować i powiesić w widocznym miejscu Twój post. Niestety, mi często brakuje cierpliwości
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
No właśnie przez to, że kiedyś nie było wyboru to było to normalne jak teraz rok macierzyńskiego jak jest wybór to jest trudniej bo nawet jakby kobieta chciała iść do pracy to byłaby źle postrzegana. Ja akurat takich rozważań nie mam i nawet ograniczyłam moją pracę w domu. Na razie nie mam dalszej wizji swojej kariery, raczej pójdę na etat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie ten rok macierzyńskiego to długo. Ciężko mi wyobrazić sobie siedzenie w domu tyle czasu, a z drugiej strony roczne dziecko jest jeszcze malutkie, nie wiem czy będę w stanie oddać do żłobka jeszcze mniejsze. W końcu nie po to chciałam dziecko, żeby zaraz się go pozbywać na min. 8 godzin dziennie.

Ale dzisiaj miałam przekichaną noc. Położyłam małą o 20 i obudziła się dwa razy o północy i 3:30, a o 6:30 już zaczęła dzień. Nie wiem jak wytrwam do wieczora, liczę na popołudniową drzemkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Elsabel
Czas edycji: 2019-06-20 o 11:21
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 11:19   #2443
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Magda a możesz w wolnej chwili stworzyć listę co Twoim zdaniem warto przeczytać, czym się zainteresowac? Jakieś linki, tytuły, muzyka, kwestie dotyczące wychowania, rozwoju

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Dziewczyny dzięki Wam dużo się dowiedzialam. Dziękuje! Zamawiam ,nie ma złej pogody...' o Agnieszce Stein też nie miałam pojęcia, ale na początek chyba "dziecko blisko", nie? Co jeszcze możecie polecić

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

No to nie wiem co z kąpielą Kazika ;/ jak myślicie? Teraz ma oliwkę i czapkę. O 15 obiad u teściów. Umyć mokrą pieluszką samą główkę i wyczesać? Kurcze nie wiem

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Ta kąpiel mu życia nie zmieni. Będzie chwila to go wykap

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Eccea tak bym zrobiła. Przetarła mokrą pieluszką i wyczesała zwyczajnie. Nie kąpałabym, nie chciałoby mi się.

Można zrobić taką listę, ale ja lubię poradniki więc wiecie, żeby Was nie zniecheciło Nie da się też przeczytać wszystkiego naraz, bo nie ma czasu, żeby się zastanowić nad wszystkim.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie. Plus cześć ma znaczenie teraz a część dla 2latka itp..

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 11:21   #2444
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez elsabel Pokaż wiadomość
muszę sobie wydrukować i powiesić w widocznym miejscu twój post. Niestety, mi często brakuje cierpliwości

wysłane z aplikacji forum wizaz
<3
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 11:24   #2445
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Sq - tak, kp, i tak właśnie podejrzewam że to z piersi bo bolą przy karmieniu okrutnie, jakby mi wysysała wnętrzności, szczególnie ta pierś z której wtedy jadła... Rano dałam mm bo na samą myśl o karmieniu się spociłam
A położna mi telefonu nie odbiera od rana

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 11:38   #2446
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Tak. Czesac pod kątem 90stoni Ja rozumiem jka ktoś wraca po 9mcavh czy coś ale po 3 bym patrzyła dziwnie... To teraz pomysł ze my takim samolotem do Australii lecielisng z 1.5roczniakiem

Lilly dzieciństwo naszych czasów było super. Teraz brakuje na to dzieci.. Siedzą przy kompach. U mnie na wsi siedzą na boisku ale z telefonami.. Albo jadą na rowerze i telefon w łapie gowniak 8lat..

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

To też takie historie są że właśnie na 3h wychodzi, butla w łóżeczku i tyle... Zmieniaj zmieniaj rozmiar

Super że na wizytach wszystko ok! A Ty kp? Może krew od Ciebie zjadła...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Jest wiele głupich ale jest TYLE cudownych że ja muszę się ograniczać bo co siadam to koszyk 200zl a siadam raz na miesiąc..

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Tak, moja znajoma ma przemyślaną biblioteczje swoich córek. Piękne wydania.

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ta kąpiel mu życia nie zmieni. Będzie chwila to go wykap

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Dokładnie. Plus cześć ma znaczenie teraz a część dla 2latka itp..

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Bardziej mi chodziło o to, że kąpiel i za niedługo na dwór

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 11:57   #2447
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Sq - tak, kp, i tak właśnie podejrzewam że to z piersi bo bolą przy karmieniu okrutnie, jakby mi wysysała wnętrzności, szczególnie ta pierś z której wtedy jadła... Rano dałam mm bo na samą myśl o karmieniu się spociłam
A położna mi telefonu nie odbiera od rana

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Obstawialabym że z piersi a to cały czas tak Cię bolą cyz jakieś zapalenie Ci się przypaletalo?
Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Tak, moja znajoma ma przemyślaną biblioteczje swoich córek. Piękne wydania.

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Bardziej mi chodziło o to, że kąpiel i za niedługo na dwór

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Jest taki upał że w ogóle bym o tym nie myślała... Zanim ubietzesz siebie i Jego to dawno zapomni że byl kapany luzik

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 12:01   #2448
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Obstawialabym że z piersi a to cały czas tak Cię bolą cyz jakieś zapalenie Ci się przypaletalo? Jest taki upał że w ogóle bym o tym nie myślała... Zanim ubietzesz siebie i Jego to dawno zapomni że byl kapany luzik

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Wcześniej mnie sutki bolały, potem spokój, teraz właśnie od sutka wgłąb, to chyba jakieś zapalenie? Co robić?

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 12:15   #2449
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Wcześniej mnie sutki bolały, potem spokój, teraz właśnie od sutka wgłąb, to chyba jakieś zapalenie? Co robić?

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
A czujesz gdzieś zgrubienie? Boli jak je czy cały czas?
Okłady ciepłe przed, zimne po. Ibum z 2-3doby

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-20, 12:31   #2450
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Słabo wyszło to wyczesywanie. Poza tym zauważyłam, że w tym dołku nad karkiem, z tyłu główki też ma chyba ciemieniuche. Możliwe, że tam też?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 12:35   #2451
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Uf. Sprzedałam dziś małą tz-towi a sama poszłam na rynek do cyganów, chciałam kupić malej opaseczki na głowę ale nie było . Za to sobie kupiłam bluzkę na jutro, bo moje dziecko ma o 19 imprezę z okazji zakończenia roku szkolnego, no i trzeba jakoś wyglądać żeby się dziecko mamusi nie wstydziło
U nas noc taka o, młoda padła wczoraj dopiero koło 23, ja sama też późno poszłam spać, potem koło 3 w nocy obudził się Dominik że zgubił misia i że mam ratować, ledwo zasnął na nowo to się mała obudziła, jakoś koło 5 wreszcie się położyłam, po czym jak nigdy, o 6.30 Dominik stwierdził że już jest dzień ( a.figa, u as jasno się robi od 7!) ... Oby dziś było lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 12:39   #2452
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
A czujesz gdzieś zgrubienie? Boli jak je czy cały czas?
Okłady ciepłe przed, zimne po. Ibum z 2-3doby

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Zgrubień chyba nie. Boli najbardziej jak zaczyna jeść, ale ogólnie cały czas są wrażliwe.
Teraz przystawiłam po dłuższej przerwie i już dało się żyć, choć przyjemnie nie było

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 12:48   #2453
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Słabo wyszło to wyczesywanie. Poza tym zauważyłam, że w tym dołku nad karkiem, z tyłu główki też ma chyba ciemieniuche. Możliwe, że tam też?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Możliwe. A czesalas pod kątem?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 12:54   #2454
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Możliwe. A czesalas pod kątem?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Tak. Trzyma się. Troszkę minimalnie odlazilo

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 13:00   #2455
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Tak. Trzyma się. Troszkę minimalnie odlazilo

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
No ale to powinno się choć trochę podważyć i odpadac kawaleczek nawrt jak nie cała... Dacie radę!

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 13:09   #2456
Katiebirdie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 469
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Hej dziewczyny, u nas noc klasyczna: jedzonko co 2,5 godziny, zmiana pampersa i spaciunia. W dzien bardziej maruda, bo kupki nie może zrobić. Ja tulę ile wlezie, bo sama uwielbiam się przytulać.
Katiebirdie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 13:29   #2457
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
No ale to powinno się choć trochę podważyć i odpadac kawaleczek nawrt jak nie cała... Dacie radę!

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Może za lekko czesalam...

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 14:01   #2458
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Ja mam nadzieję, że dzisiejsza noc będzie nieco lepsza, bo słabo mi na myśl, że znowu nie będzie spał od 3 do 5

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 14:07   #2459
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Lilly moja też tak czasem ma ...oczy jak 5 zł, usta w ciup i patrzy jak zaczarowana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-20, 16:39   #2460
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Dziewczyny co na czerwoną odparzona dupke? Mam Zasypke robiona z apteki, sypałam maka ziemniaczaną, mam w domu jeszcze bepanthen i sudocrem aktualnie jej posmarowalam..
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-15 09:53:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.