garnier nutrisse, z³oty szatyn 43 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-10-30, 10:51   #1
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 705

garnier nutrisse, z³oty szatyn 43


witam od razu przepraszam, ¿e zak³adam nowy w±tek, ale przeszuka³am istniej±ce i nie dogrzeba³am siê do jasnej wypowiedzi na temat fabry któr± wymieniam w temacie.. bo wiadomo, jak w±tek ma 50 stron to trudno tam znale¼æ konkrety
wynalaz³am tê farbkê, wcze¶niej w ogóle nie bran± pod uwagê bo nie podoba mi siê pani na pude³ku ale posz³am po rozum do g³owy i stwierdzi³am, ¿e kolor jest chyba taki jaki bym chcia³a

i tu wielka pro¶b a do was, tych które stosowa³y.. o odpowiedzi - czy farba nie wychodzi czarna?
zale¿y mi na uzyskaniu do¶æ ciemnego br±zu ze z³otymi, ciep³ymi, NIE RUDYMI, refleksami.
wiadomo, ¿e na ró¿nych w³osach ró¿nie kolor mo¿e wyj¶æ. a ja mam:
by³y rozja¶nione, teraz le¿y na nich casting blond 600, belle color jasny szatyn 20 i dwie szamponetki joanny multi soft color kawowy br±z ogó³em w³oski s± koloru.. hm.. ¶rednio jasnego br±zu, z konców siê mocno spiera, ale wiadomo ¿e potrzeba czasu a¿ w rozja¶nione siê we¿re.
przepraszam za esej, i proszê o odpowiedzi
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg garnier_nutrise_43.jpg (12,6 KB, 222 za³adowañ)
black_sun jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-30, 11:01   #2
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: garnier nutrisse, z³oty szatyn 43

hmm znajoma kiedys farbowala i nie wyszly czarne, jak to inna kolezanka okreslila "masz wlosy jak siersc konika) br±zowo-kasztanowe, ktore pozniej rudzialy lekko
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-30, 11:04   #3
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: garnier nutrisse, z³oty szatyn 43

dziêkujê
mnie martwi numeracja koloru, nie wiem czy z drogeryjnych ona ma jakie¶ odniesienie do stopnia jasno¶ci czy jest tak sobie przypisana
bo je¶li to JEST stopieñ jasno¶ci to mo¿e wyj¶æ równie ciemno jak ciemny szatyn 40, który mi kiedy¶ wychodzi³ jak baaardzo ciemny br±z, ¶liczny, ale za ciemny.. a nie po to straci³am piêkne d³ugie w³osy by znów wkopaæ siê w czerñ.. choæ pewnie tak siê skoñczy
w³osy jak sier¶æ konika? brzmi fajnie.. czyli taki sielski naturalny br±zik
black_sun jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-30, 11:12   #4
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: garnier nutrisse, z³oty szatyn 43

Cytat:
Napisane przez black_sun Poka¿ wiadomo¶æ
dziêkujê
mnie martwi numeracja koloru, nie wiem czy z drogeryjnych ona ma jakie¶ odniesienie do stopnia jasno¶ci czy jest tak sobie przypisana
bo je¶li to JEST stopieñ jasno¶ci to mo¿e wyj¶æ równie ciemno jak ciemny szatyn 40, który mi kiedy¶ wychodzi³ jak baaardzo ciemny br±z, ¶liczny, ale za ciemny.. a nie po to straci³am piêkne d³ugie w³osy by znów wkopaæ siê w czerñ.. choæ pewnie tak siê skoñczy
w³osy jak sier¶æ konika? brzmi fajnie.. czyli taki sielski naturalny br±zik
wg mnie Garniery to do¶æ delikatne farby, nawet jak mocno chwyca, to wyp³ucz± siê szybko. Jezeli masz rozjasniane, to mog± wyjsc ciemniejsze, ale od "prania" zbledna

z tego co mi sie wydaje u garniera jest tak:

jasny br±z(normalny b±dz zloty)=> br±z=> ciemny br±z

3 poziomowo wiec, a zloty szatyn jest z tych jasniejszych

na kolezance kolor wygladal cudnie, bardzo jej pasowal, z natury mysia szatynka, bardzo j± o¿ywia³. moze na naturalnych szatynkach brazy tak nie rudzieja jak na naturalnych blondynkach, bo na mnie zawsze rudzialy i to brzydko

zrob test na pesemku, odrobina utleniacza+kapka farby
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-30, 11:26   #5
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: garnier nutrisse, z³oty szatyn 43

testu na pasemku w ¿yciu nie robi³am.. no bo jk to tak.. a jak wyjdzie nie tak to co , wyrzucê farbê?
ale z tego co piszesz, to ta farba mo¿e byæ tym co mnie usatysfakcjonuje
w ogóle nutrisse uwa¿am za naj farby na rynku, nigdy mnie nie uczuli³o, w³osy zawsze po nich ¶liczne, nawet je¶li to by³ bardzo rozja¶niaj±cy blond to te¿ szkody a¿ takiej nie robi³a.. i trwa³o¶æ chyba niez³a, na bank lepsza ni¿ belle color
ja jestem z natury tak± hm.. [nie pamiêtam co ja naprawdê mam na g³owie ju¿ ]chyba ¶redni± myszowat± blondynk±, ni to jasne ni to ciemne wiêc mo¿e szatyn ju¿ jaki¶.. i piwne oczy.
ostatnio przechodzê rewoluciê pojêciowa bo odkry³am ¿e chyba lepiej mi w ciep³ych br±zach ni¿ w zimnych
rudo¶ci a¿ tak siê nie bojê, i tak farbowanie ¶rednio co miesi±c bo przy ciemnych kolorach ja¶niejsze odrosty to dramat ³ysizna wystaje :P
black_sun jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-30, 11:31   #6
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: garnier nutrisse, z³oty szatyn 43

farba psuje siê jezeli od razu polaczysz wszystkie skladniki. jezeli tej mieszanki nie zuzyjesz, to jest do wyrzucenia.

ale jesli rozrobisz w tych samych proporcjach minimalne ilosci i zakrecisz koreczki to nic sie nie zepsuje

u mnie zmiana brazu na rudy byla zawsze najbardziej widoczna przy skorze bo tam wlosy byly tylko raz farbowane, te ktore juz ktorys raz byly farbowane brazem, trzymaly go mocniej i byly bardziej kasztanowe niz rude
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-30, 11:39   #7
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: garnier nutrisse, z³oty szatyn 43

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka¿ wiadomo¶æ
farba psuje siê jezeli od razu polaczysz wszystkie skladniki. jezeli tej mieszanki nie zuzyjesz, to jest do wyrzucenia.

ale jesli rozrobisz w tych samych proporcjach minimalne ilosci i zakrecisz koreczki to nic sie nie zepsuje
wiem wiem, NIEZW£OCZNIE trzeba zu¿yæ mieszankê
ale jak kolor wyjdzie nie do koñca taki to wtedy - wyrzuciæ?
black_sun jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-10-30, 11:43   #8
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: garnier nutrisse, z³oty szatyn 43

Cytat:
Napisane przez black_sun Poka¿ wiadomo¶æ
wiem wiem, NIEZW£OCZNIE trzeba zu¿yæ mieszankê
ale jak kolor wyjdzie nie do koñca taki to wtedy - wyrzuciæ?
albo wrzucic na Targowisko wizazowe

wiem, ze strata, ale to lepsze niz lazic z niechcianym kolorem wlosow
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-30, 12:49   #9
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: garnier nutrisse, z³oty szatyn 43

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka¿ wiadomo¶æ
albo wrzucic na Targowisko wizazowe

wiem, ze strata, ale to lepsze niz lazic z niechcianym kolorem wlosow
w sumie masz racjê.. ale te¿ na pasemku nie zawsze mo¿na w pe³ni oceniæ jak kolor siê prezentuje, ca³a g³owa to co innego.. no a jak ten kolorek ma szansê wyj¶æ tak jak piszesz to siê chyba nie ma co baæ.. nawet jak wyjdzie za ciemny to teraz mam szybko spieraj±ce siê jeszcze w³osy wiêc dramatu nie bêdzie

targowisko? s³ysza³am widzia³am ale udzia³u nie bra³am.. a mam na zbyciu farbê alcantary i utleniacz do niej mo¿e tam zajrzê wiêc
black_sun jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-31, 08:57   #10
Justa74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 28
Dot.: garnier nutrisse, z³oty szatyn 43

Black-sun na Twoim miejscu uwa¿a³abym z t± farb±, je¶li masz teraz jasne w³osy, to mo¿e Ci wyj¶æ bardzo ciemny. Ja wczoraj na swoje jasne w³oski po³o¿y³y³am Nutrisse 73 z³oty blond i wysz³y mi du¿o ciemniejsze ni¿ na próbniku (nie wspominaj±c ju¿ o kolorze na opakowaniu, gdzie kolor jest jeszcze ja¶niejszy). Ale s±dzê, ¿e bêdzie siê ona wyp³ukiwa³a, jak wszystkie ciemniejsze farby na moich w³osach.
Zrobi³am specjalnie dla Ciebie zdjêcie, ale na zdjêciu one wychodz± ja¶niejsze i jak na z³o¶æ nie mogê znale¼æ kabelka od aparatu. Jak znajdê to wstawiê je
Justa74 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-31, 14:01   #11
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: garnier nutrisse, z³oty szatyn 43

Cytat:
Napisane przez Justa74 Poka¿ wiadomo¶æ
Black-sun na Twoim miejscu uwa¿a³abym z t± farb±, je¶li masz teraz jasne w³osy, to mo¿e Ci wyj¶æ bardzo ciemny. Ja wczoraj na swoje jasne w³oski po³o¿y³y³am Nutrisse 73 z³oty blond i wysz³y mi du¿o ciemniejsze ni¿ na próbniku (nie wspominaj±c ju¿ o kolorze na opakowaniu, gdzie kolor jest jeszcze ja¶niejszy). Ale s±dzê, ¿e bêdzie siê ona wyp³ukiwa³a, jak wszystkie ciemniejsze farby na moich w³osach.
Zrobi³am specjalnie dla Ciebie zdjêcie, ale na zdjêciu one wychodz± ja¶niejsze i jak na z³o¶æ nie mogê znale¼æ kabelka od aparatu. Jak znajdê to wstawiê je
dziêkujê to ja czekam na zdjêcie
wiem ¿e na zdjêciach wychodzi ja¶niej, te¿ mia³am ten problem bo nie da³o siê pokazaæ koloru jaki naprawdê wyszed³
ja chcê uzyskaæ do¶æ ciemny kolor, jak wyjdzie bardzo ciemny [byle NIE czarny] to nawet na plus, bo powinien mi te feerie barw któr± teraz mam przykryæ
black_sun jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-31, 16:44   #12
Justa74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 28
Dot.: garnier nutrisse, z³oty szatyn 43

To mi nie wyszed³ taki bardzo ciemny, a jeszcze dzi¶ umy³am w³osy (bo dla mnie jednak by³y za ciemne) i s± trochê ja¶niejsze - ale w rzeczywisto¶c s± ciemniejsze ni¿ na zdjêciu


DSC04.JPG
Justa74 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-31, 18:43   #13
b±belek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 605
Dot.: garnier nutrisse, z³oty szatyn 43

Kole¿ance (blondynce) dok³adnie ta farba zostawi³a rudawe refleksy i sp³uka³a siê na kolor marchewkowo-rudy. Naprawdê nie za piêkny. Ale to chyba zale¿y od w³osów.
__________________

b±belek_82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-01-06, 10:52   #14
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 233
Dot.: garnier nutrisse, z³oty szatyn 43

Ja zastanawiam sie nad:
- zlotym szatynem
- jasnym zlotym szatynem
- jasnym szatynem




Nie spieszy mi sie z farbowaniem, bede to robic najwczesniej w czerwcu. Jednak pomimo roznych ciekawych kolorow w innych paletach farb wole wrocic do tej. Pamietam, ze nie niszczyla mi wlosow i dlugo sie trzymala, a na tych cechach najbardziej mi zalezy. Poki sie da chce wytrzymac ze swoimi...Kiedys farbowalam nutrisse na ciemny braz i na czarny. Ciemny braz wychodzil oczywiscie prawie czarny, ale pozniej sie wyplukiwal. Zalezy mi - podobnie jak zalozycielce watku - na brazowym cieplym kolorze wlosow bez rudawego odcienia. Czy ktos kto farbowal wlosy ktoryms z w/w przeze mnie kolorow moglby wrzucic fotki?
tulipanna. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-01-07, 09:06   #15
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: garnier nutrisse, z³oty szatyn 43

ja jestem ju¿ jakis czas po uzyciu tego zlotego szatyna jak w tytule watku. rozczarowa³ mnie mocno bo wysz³o bardzo bordowo a teog nie chce. zloty szatyn to w koncu nie bordowy szatyn nie? poza tym na odrostach zostawil jasniejszy rudy kolor [z odrostow, wlosow najmniej zniszcoznych farba splukala sie najszybciej] wiec efekt byl taki sobie i szybko zafarbowalam czym innym nie polecam, bo farba zlotym szatynem nie jest, raczej jakim mahoniowym szatynem
black_sun jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-19, 18:53   #16
fructissa
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: FrÓktolandia :)
Wiadomo¶ci: 3 228
Dot.: garnier nutrisse, z³oty szatyn 43

moja kole¿anka pofarbowa³a dzisiaj i jest bardzo zadowolona! W³osy maj± taki smaczny, czekoladowy kolorek i piêknie l¶ni±. Ale farbowa³a na naturalne w³osy...

porównajcie w³oski przed farbowaniem (lewa strona zdj.) i po (prawa str.)



Oczywi¶cie fotki z fleszem
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg marlena.JPG (75,3 KB, 722 za³adowañ)
fructissa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-26, 19:19   #17
Sylwia10222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: garnier nutrisse, z³oty szatyn 43

Cze¶æ wszystkim! moj naturalny kolor wlosow to rusy od ponad roku farbuje je na balejage jasny blond i ciemny braz Zdjêcie dolacze nizej ;D teraz mam ochote przefarbwoac sie na mahoniowy szatyn z Garniera zdjecie tez dolacze Prosze o doradzenie czy ebdzie mi pasowac
Sylwia10222 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:29.