Najbardziej skąpy facet- ranking:) - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-25, 12:50   #2611
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

No ja też bym nie zabrała Tżta do 4* SPA, bo nie mam kasy żeby wydać 1,5 tys na 2 dni
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 12:52   #2612
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
No ja też bym nie zabrała Tżta do 4* SPA, bo nie mam kasy żeby wydać 1,5 tys na 2 dni

ok 1,5 tys to sporo, ale 20zł na kino w środę z Orange to raz na jakiś czas może się chłopaczyna rzucić
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 00:01   #2613
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Za środę w Orange, znając życie i wizaż, zaraz też by się ktoś oburzony znalazł.
__________________
Wszystko w porządku.
Przyłóż mi spluwę do głowy i rozchlap mój mózg na ścianie.
Naprawdę, mówię. Nie ma sprawy
.
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 07:48   #2614
Pestka88
Zadomowienie
 
Avatar Pestka88
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 390
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Hikaru Pokaż wiadomość
Za środę w Orange, znając życie i wizaż, zaraz też by się ktoś oburzony znalazł.
Niby czemu? Ja namiętnie korzystam, bo mam multikino w mieście i telefon w orange akurat

Dla mnie to wykorzystanie istniejącej promocji i już.
__________________
"i może nie wiem czego chcę, ale czego nie chcę wiem!"



2014:

książki: 12
filmy: 70
"Fizyka rzeczy niemożliwych" Michio Kaku
"Epidemia" Robin Cook





miesiąc z hula hop: 2/30
Pestka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 08:13   #2615
ytaaa
Zadomowienie
 
Avatar ytaaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 337
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie przesadzacie ?
Co w tym złego że chłopak zaprosi do kina/teatru bo ma gratisowe wejście ?

Wygląda na to, że też jestem skąpa bo zabrałam Tżta na weekend do SPA za który zapłaciła firma ubezpieczeniowa
Wcześniej też zostałam zaproszona na pewien pokaz tylko dlatego, że miał darmowe wejście. Jak raz wyszliśmy to musiałam za niego założyć, bo nie miał portfela(podobno), ja do niego dzwoniła, jak kupowałam jedzenie i alkohol, pożyczał pieniądze na fajki. Ok wtedy miał gorszą sytuację, ale teraz ma ponad 2 tys dla siebie w średnim mieście, płaci za stancje 500 zł. Więc jego zaproszenia darmowe mnie śmieszą Może z powodu przeszłości mam do niego zły stosunek.
ytaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 18:52   #2616
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie przesadzacie ?
Co w tym złego że chłopak zaprosi do kina/teatru bo ma gratisowe wejście ?

Wygląda na to, że też jestem skąpa bo zabrałam Tżta na weekend do SPA za który zapłaciła firma ubezpieczeniowa
Chodzi o to ze miał przeznaczony budżet na prezent dla ciebie a okażalo sie ze dostał sie mu gratis wiec ten budżet zachowa dla siebie. Jeśli to miałby byc bezokazyjny prezent to jak najbardziej. Mnie takie cieszą ze strony tz'a

Edytowane przez KarolinaK
Czas edycji: 2014-02-26 o 18:53
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 18:56   #2617
MHKH
Raczkowanie
 
Avatar MHKH
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Tam i tu
Wiadomości: 140
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

najbardziej skapy facet jakiego znalam - moj eks, mialam maly wypadek ale musialam o kulach jakis czas chodzic, tego samego dnia wydac 10 zl na dojazd do mnie i z powrotem bylo za duzo, ale jak godzine pozniej jego ziomeczek zadzwonil to nie tylko ta 10 sie znalazla, ale kolejna na piwko rowniez. az mi wstyd
__________________
Blog osobisty
www.myhongkonghusband.com
一種語言永遠不夠
MHKH jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-27, 00:44   #2618
hoonda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 202
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Kiedys poznalam chlopaka, zaproponowal mi spotkanie ktore akurat przypadalo w walentynki. Chcial zebysmy sie spotkali gdzies w centrum, pojechalam autobusem, czekal na przystanku i zaproponowal spacer po starowce, chodzilismy bardzo dlugo, i jak to na starowkach gdzie pelno barow i restauracji chodza rozni naganiacze z ulotkami oferujacymi, a ze byly walentynki to bylo ich duzo wiecej aby ludzi kusic, dostawalismy rozne ulotki ale chlopak ledwo zerknal to odrazu wyrzucil, dostalam nawet kwiata (tulipana) od jednego gostka z reklama jakas, ze slowami "dla zakochanych z okazji swieta" i zaproszeniem na romantyczny obiad, chlopak sie tylko usmiechnal i powiedzial dziekujemy, pozniej byl dumny ze nazwano nas zakochana para he. Przeszlismy jakies 2 km, strasznie zmarzlam i po dlugim czasie zauwazyl to wkoncu, wiec zaproponowal bysmy poszli do multikina bo w srodku jest kawiarnia, usiedlismy, pani kelnerka podeszla i zapytala czy cos podac, on odp ze narazie dziekujemy, i tak oto spedzilismy tam grubo ponad godzine, bylo mi strasznie glupio wszyscy sie na nas gapili, stwierdzilam ze bede sie zbierac ale jak sprawdzilam rozklad to najblizszy autobus mialam za pol godz takze jeszcze te pol godz spedzilismy na sucho, na drugi dzien napisal ze stoi pod moim blokiem i ze mam wyjsc, wsiadlam do jego auta, odjechalismy kawalek, zaparkowal na parkingu i spedzilismy 2 godz na pogaduchach w zimnym aucie, bo ogrzewanie mial do kitu, za dwa dni zadzwonil i zaprosil mnie do siebie, ale przez to ze tak przemarzlam na tym spacerze z nim i w jego aucie, rozchorowalam sie i powiedzialam ze nie bede sie wlokla autobusem wiec albo po mnie przyjedzie albo ja zapraszam go do mnie, na co on odp ze "w samochodzie ma teraz pusty bak" takze na tym sie skonczylo, po pol roku odezwal sie na fb i pytal czy mam kogos bo dopiero zdal sobie sprawe co tak latwo odpuscil..

Edytowane przez hoonda
Czas edycji: 2014-02-27 o 00:56
hoonda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 00:57   #2619
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

a moze nie mial kasy ?
Moglas np Ty zamowic herbate i za nia zaplacic, uwazam ze wszystko byloby ok
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 01:15   #2620
hoonda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 202
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

W tym problem ze ja kasy nie mialam, tylko jakies drobniaki, wtedy w przeciwienstwie do niego nie pracowalam. A poza tym to on nalegal na spotkanie. Jeszcze sie chwalil jaka ma prace i ze dobre premie dostaje.

Edytowane przez hoonda
Czas edycji: 2014-02-27 o 01:29
hoonda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 06:02   #2621
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
a moze nie mial kasy ?
Moglas np Ty zamowic herbate i za nia zaplacic, uwazam ze wszystko byloby ok
Jak nie ma na herbatę to nie powinien się spotkać
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-27, 06:47   #2622
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
a moze nie mial kasy ?
Moglas np Ty zamowic herbate i za nia zaplacic, uwazam ze wszystko byloby ok
znowu się zaczyna?
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 07:02   #2623
201712111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 415
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
Jak nie ma na herbatę to nie powinien się spotkać
Ona tez nie miala a sie spotkala.
201712111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 07:08   #2624
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez kukurukku Pokaż wiadomość
Ona tez nie miala a sie spotkala.
Wszystko ok jeśli jest to spotkanie nastolatków, ale dorosłem facetowi wręcz nie pasuje nie kupić herbaty.
To TYLKO herbata, a niektóre kobiety w tej kwestii zachowują się jak typowe feministki.

Edytowane przez 201804100943
Czas edycji: 2014-02-27 o 07:11
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 07:24   #2625
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Uznajmy, że zapraszanie dziewczyny na randkę z myślą, że przeprowadzi się ją parę kilometrów po mrozie i pożegna jest faux pas, niezależnie od stanu majątkowego. Wybaczcie, ale jeśli nie jestem w stanie zorganizować spotkania, to nie zapraszam.
Randka, zwłaszcza pierwsza powinna mieć jakiś wczesniej przez zapraszającego [nie wazne czy to kobieta czy mężczyzna] ustalony scenariusz. I scenariuszem tym nie powinno być 'pobiegamy po mrozie'
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 07:27   #2626
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie przesadzacie ?
Co w tym złego że chłopak zaprosi do kina/teatru bo ma gratisowe wejście ?

Wygląda na to, że też jestem skąpa bo zabrałam Tżta na weekend do SPA za który zapłaciła firma ubezpieczeniowa
Ja tam też nie widzę w tym niczego złego, no chyba,że ten sam facet, żałuje Ci potem 50 gr na bułkę, albo dopomina się,żeby za niego zapłacić...
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 08:28   #2627
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Uznajmy, że zapraszanie dziewczyny na randkę z myślą, że przeprowadzi się ją parę kilometrów po mrozie i pożegna jest faux pas, niezależnie od stanu majątkowego. Wybaczcie, ale jeśli nie jestem w stanie zorganizować spotkania, to nie zapraszam.
Randka, zwłaszcza pierwsza powinna mieć jakiś wczesniej przez zapraszającego [nie wazne czy to kobieta czy mężczyzna] ustalony scenariusz. I scenariuszem tym nie powinno być 'pobiegamy po mrozie'

Dokładnie, jakby mi ktos zaprosił na randkę w zimę i zaproponował krążenie po dworze to bym sie popukala w czoło i wróciła do domu. Zwłaszcza w walentynki.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 09:01   #2628
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
Jak nie ma na herbatę to nie powinien się spotkać

dokladnie, "chcesz mieć panią, to rób na nią"
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 09:34   #2629
201712111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 415
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Fakt, jeśli ON zaprasza, on płaci, jeśli ona to ona.

_ema_ nie przesadzaj, na mrozie łatwiej jest przełamać pierwsze lody
201712111032 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-27, 09:53   #2630
hoonda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 202
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Nie bylismy nastolatkami, mielismy wtedy gdzies po 21-22 lata. Tyle ze ja nie pracowalam i on o tym wiedzial bo duzo pisalismy ( gg, sms ), ale nawet jak bym miala kaske to bym mu nic nie kupila, to on nalegal na spotkanie, i on zaprosil do kawiarni. No i jak sie rozchorowalam po spacerze to nawet mnie nie pozalowal, bak mial pusty i nawet za 1,50 nie mogl przyjechac autobusem. Jak dla mnie najwieksza sknera jakiego spotkalam.
hoonda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 10:11   #2631
dotka128
Raczkowanie
 
Avatar dotka128
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 433
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

ufff jak dobrze ze mój obecny tż wręcz nie chce żebym ja płaciła, zawsze jak pytam czy mam za cos zapłacić albo się dorzucić to słyszę "nie" albo "weź przestań"

Ale kiedys sie umowilam z kolesiem na randkę (on mnie zaprosił), poszlismy na spacer i na herbatkę (łączny koszt zamówienia 12 zł) oczywiscie wyciągam kasę żeby nie było... i mu mowię ze mam 20 zł, on bierze po czym grzebie w swoim portfelu też wyciąga 20 zł i przez dłuższą chwilę (na prawdę długą....) zastanawia się jak rozwiązać tą sytuacje i wydac mi resztę
po czym stwierdza: "ok niech stracę, to ja za nas zaplace" i dumy z siebie oddal mi 20 zl
__________________
Rób co chcesz ale tylko wtedy gdy wiesz po co to robisz.
dotka128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 10:39   #2632
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez dotka128 Pokaż wiadomość
(...)
po czym stwierdza: "ok niech stracę, to ja za nas zaplace" i dumy z siebie oddal mi 20 zl

ale za to zrymowało mu się, ma u mnie plusa





wiecie co, nie miałam nigdy z jakimś wielkim skąpcem do czynienia, ale ostatnio spotkałam takiego bardziej malkontenta na punkcie wydawania kasy i to było straszne.

poszłyśmy ze znajomą i jej znajomym na herbatę, bo się spotkaliśmy z głupa, a wszyscy akurat czekaliśmy na coś, mieliśmy jeszcze jakąś godzinkę. no to sru. i wchodzimy do takiej fajnej herbaciarni, mnóstwo pysznych herbat do wyboru. Płaciło się jakieś 8 złotych, dostawało się herbatę, jeden zaparzacz i trzy filiżanki.

no i pierwszy raz w sumie się spotkalam z kimś, kto co chwila narzekał na to, ze "jak drogo" i to "za głupią herbatę" itd. itd. itd.

Boze, jakie to niemiłe jest, już wiem

po pierwsze 8 złotych rozłożone na trzy, to śmieszna kwota, to raz. Zgodził się na to wyjście bez wahania, to dwa. Trzy - nie płaci się w takiej sytuacji przecież tylko za herbatę, ale za usługę siedzi się w cieple, w ładnym miejscu, można sobie spokojnie pogadać przy stoliku i nie przejmować się organizacją (ktoś te herbatę podaje, uśmiecha się, potem zabiera i nie trzeba po sobie myć ) ...

Takie gadanie, ze w lokalu płaci się tylko za to co się zje/wypije, i ze to takie drogie, jest śmieszne. No i nie na miejscu, strasznie kwasi atmosferę, osobiście się poczułam jak jakiś oszust, co go naciął na kasę
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 11:21   #2633
iorwethowa
Raczkowanie
 
Avatar iorwethowa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 78
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Ja wychodzę z założenia, że spacer może być fajnym pomysłem na randkę - ale na pewno nie wtedy, kiedy jest mróz czy nadmierny upał. Mnie raz były zaprosił na baaardzo długi spacer w zimie, ale było w miarę ciepło i do tej pory fajnie ten wypad wspominam.

Mój facet jest Brytyjczykiem i u nich jest bardziej partnerskie podejście do związków. Przyjęło się, że każdy płaci za siebie, ewentualnie jedna osoba płaci za drugą jak ta nie ma kasy (oczywiście jest to ustalane wcześniej). I mi w sumie taki model odpowiada, bo czasami próbuję postawić się na miejscu faceta, który musi zapłacić za dwie osoby, niezależnie od tego ile sam zarabia i ile zarabia druga strona, a na koniec panna jeszcze strzeli focha i zacznie kręcić noskiem. Oczywiście wiadomo, że jeśli ja zapraszam, to ja płacę, a jeśli facet mnie zaprasza, to on płaci. Ale moim zdaniem o wiele fajniejsze jest rozwiązanie typu: "A może poszlibyśmy sobie wieczorem do tej nowej kręgielni?" i ustalić, że każdy płaci za siebie.
iorwethowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 11:25   #2634
spokoziom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 26
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)


koniec tematu rozejsc sie
spokoziom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 11:26   #2635
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

spacer jest ok, jeśli jest miła pogoda i po drodze jakaś kawka na wynos

ja odnoszę wrażenie, że większość facetów na 1 randce woli nie wydać ani grosza, no bo nigdy nie wiadomo co to za dziewczyna itd


kiedyś sąsiadka mi opowiadała a ona ma ok 40 lat, jak umówiła się z kims z internetu na kawę, on stwierdził, że stawia itd, w trakcie randki oznajmił, że idzie do toalety i już nie wrócił, a ona została z rachunkiem

pluła sobie w twarz, bo jest na rencie o czym on wiedział, i dla niej te 20zł to dużo
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 11:32   #2636
iorwethowa
Raczkowanie
 
Avatar iorwethowa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 78
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
ja odnoszę wrażenie, że większość facetów na 1 randce woli nie wydać ani grosza, no bo nigdy nie wiadomo co to za dziewczyna itd
I dziwisz im się? Bo ja nie. I szczerze powiedziawszy sto razy bardziej wolę pójść na pierwszej randce na miły spacer i zjeść na nim drożdżówkę na pół, ale mieć interesującego i sympatycznego towarzysza, niż pójść na kolację, za którą facet zapłacił 100 zł i na koniec przestać się do niego odzywać, bo przynudzał. Szczerze powiedziawszy nie rozumiem, skąd w kobietach takie nastawienie typu: "Facet MUSI mi na spotkaniu coś kupić".
iorwethowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 11:56   #2637
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez iorwethowa Pokaż wiadomość
I dziwisz im się? Bo ja nie. I szczerze powiedziawszy sto razy bardziej wolę pójść na pierwszej randce na miły spacer i zjeść na nim drożdżówkę na pół, ale mieć interesującego i sympatycznego towarzysza, niż pójść na kolację, za którą facet zapłacił 100 zł i na koniec przestać się do niego odzywać, bo przynudzał. Szczerze powiedziawszy nie rozumiem, skąd w kobietach takie nastawienie typu: "Facet MUSI mi na spotkaniu coś kupić".
generalizujesz mi np byłoby głupio na pierwszym spotkaniu naciągać kogoś na kolację, bo mogłoby się okazać, że bardzo szybko chciałabym z niej uciec

nie wiem ile masz lat ale ja w wieku 25 wolę iść chociażby na kawę niż jeść z facetem bułkę na pół

nie musi, ale wiesz poczęstować kawką nie zaszkodzi, pragnienie nie wybiera

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez iorwethowa Pokaż wiadomość
Szczerze powiedziawszy nie rozumiem, skąd w kobietach takie nastawienie typu: "Facet MUSI mi na spotkaniu coś kupić".
a dlaczego każdy musi mieć takie nastawienie jakie ty masz?

jedna wymaga płacenia za siebie inna nie

ja mam swoje przekonanie i zaraz pewnie się tu ktoś jak zwykle na mnie rzuci, za to, że mam odmienne zdanie

ale ja uważam, że facet powinien płacić za kobietę

mam znajomą ktora żyje ze swoim facetem i on za nią wszędzie płaci, płaci za wynajem wspólnego mieszkania, za jedzenie, rozrywki i jeszcze ona dostaje kasę od niego na swoje wydatki - i takie podejście mi się podoba, zaraz ktoś pewnie rzuci że sponsor itd, nie oni się kochają, a że on ma więcej kasy, a ona nic praktycznie i możliwości zarobienia ma nikłe to on dzieli się z nią swoimi dobrami, co w tym złego?

a teraz czekam na jakże miłe komentarze, za to, że mam odmienne poglądy od waszych
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 11:59   #2638
iorwethowa
Raczkowanie
 
Avatar iorwethowa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 78
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Po prostu nie potrafię tego zrozumieć. Niektórzy faceci specjalnie na pierwszej randce niczego dziewczynie nie kupują, żeby sprawdzić, czy jest ona materialistką, czy też zwracała na spotkaniu uwagę na coś innego niż: "Mógłby mi teraz kupić coś do jedzenia".

Cytat:
ale ja uważam, że facet powinien płacić za kobietę
Mam nadzieję, że uważasz też, że kobieta powinna sprzątać, gotować i wychowywać dzieci, a mężczyzna po ciężkim dniu w pracy siedzieć w fotelu z piwem w ręku? Jeśli już chcemy mieć tradycyjny podział ról, to chociaż niech będzie on sprawiedliwy.

Cytat:
mam znajomą ktora żyje ze swoim facetem i on za nią wszędzie płaci, płaci za wynajem wspólnego mieszkania, za jedzenie, rozrywki i jeszcze ona dostaje kasę od niego na swoje wydatki - i takie podejście mi się podoba, zaraz ktoś pewnie rzuci że sponsor itd, nie oni się kochają, a że on ma więcej kasy, a ona nic praktycznie i możliwości zarobienia ma nikłe to on dzieli się z nią swoimi dobrami, co w tym złego?
Jeżeli tak między sobą ustalili i to im odpowiada, to jest ok. Ale jeśli kobieta weszłaby w związek z nastawieniem: "Dobra, to teraz ty harujesz za dwoje, spełniasz wszystkie moje zachcianki, opłacasz mieszkanie i życie, i dajesz mi kieszonkowe, a ja będe leżeć i pachnieć" to moim zdaniem nienajlepiej by o niej świadczyło.

Edytowane przez iorwethowa
Czas edycji: 2014-02-27 o 12:02
iorwethowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 12:00   #2639
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
ja odnoszę wrażenie, że większość facetów na 1 randce woli nie wydać ani grosza, no bo nigdy nie wiadomo co to za dziewczyna itd
Mój kolega zawsze powtarza, że nie będzie inwestował tych kilku złotych na piwo czy herbatę dla dziewczyny, która wg niego nie okaże się tego warta. Umawia się z dziewczynami z internetu ale pierwsze spotknie jest zawsze na ulicy. Dla niego kwestia postawienia czegoś zobowiązuje dziewczynę do rewanżu

Byłam kiedyś na zimowym spotkaniu z kolegą z internetu. Najpierw chodziliśmy długo po dzielnicy a gdy stwierdziliśmy, że jest zimno, zaproponował ogrzanie się w jego ulubionym markecie "Piotr i Paweł". Jedyne co go broni to młodociany wiek i pewne nieobycie towarzyskie
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 12:02   #2640
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

dziwi mnie to co piszecie, bo u mnie w gimnazjum juz chlopcy wiedzieli, ze jak sie umawiają z dziewczyną proponują cos - kino, ciastko w cukierni czy przynoszą kwiatka na spotkanie. Co dopiero w wieku 20+. My pamietam na pierwszej randce bylismy na kolacji i drinku w mojej ulubionej (niestety juz zamknietej) knajpie. Wprawdzie ja nie jadlam, bo przyszlam prosto z obiadu z kolezanka tylko piłam, ale rachunek wyniósł cos okolo 150zł, nie wiedzialam czego sie spodziewac, ale moj teraz obecny tż bez mrugniecia okiem zaplacil.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-31 20:11:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:12.