Najbardziej skąpy facet- ranking:) - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-27, 13:57   #2671
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
nie no ja sobie nie robie

taka prawda, większośc liczy że sobie pomaca nie znam tego z autopsji acz z opowieści o tych romantycznych spacerkach bez kawy i ciastka bo po co wydawać, ale pod koniec spotkania już koleżankę koleś próbował obmacać i wylizać migdałki
To, że próbował obmacać koleżankę to znaczy, że jest burakiem, albo przynajmniej jest bardzo bezpośredni. Natomiast podejścia na zasadzie "chce mnie po cyckach pomacać a kawy nawet nie kupi" nie rozumiem, bo dawanie tych cycków do pomacania z uśmiechem na ustach, bo kawa była, to prostytucja Myślałam, że to zależy od ochoty na bycie pomacaną, a nie od tego, do jakiego stopnia ktoś się postarał. Ale jak rozumiem, dla koleżanki to dobieranie się do niej byłoby ok, gdyby facet sypnął kasą na spotkaniu..?
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 13:58   #2672
iorwethowa
Raczkowanie
 
Avatar iorwethowa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 78
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Ale my tutaj nie mówimy o związku w perspektywie już jakiegoś czasu, tylko o pierwszej randce. Ja wychodzę z założenia, że skoro już umawiam się z jakimś facetem, to wydaje mi się na tyle interesujący, bym chciała spędzić z nim czas i dobrze się bawić, i nie wymagam, by cokolwiek mi miał kupować za możliwość przebywania w moim towarzystwie. A jak mi się podoba to nawet mu buzi dam na koniec, tak nisko się cenię!
iorwethowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 14:06   #2673
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
To, że próbował obmacać koleżankę to znaczy, że jest burakiem, albo przynajmniej jest bardzo bezpośredni. Natomiast podejścia na zasadzie "chce mnie po cyckach pomacać a kawy nawet nie kupi" nie rozumiem, bo dawanie tych cycków do pomacania z uśmiechem na ustach, bo kawa była, to prostytucja Myślałam, że to zależy od ochoty na bycie pomacaną, a nie od tego, do jakiego stopnia ktoś się postarał. Ale jak rozumiem, dla koleżanki to dobieranie się do niej byłoby ok, gdyby facet sypnął kasą na spotkaniu..?
wnikasz a jak to robisz to się robi klops w postaci prostytutki

chodzi o to, że większośc facetów wymaga od nas pewnych rzeczy nie dając z siebie nic, ja mam z nim spać, dbać o siebie, robic loda itd a on ani mnie nie zaprosi na kebab (chociaż na kebab nie mówie o kolacji) ani kwiatka ani nic i jeszcze rzuci brudne gacie na podłogę

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

jakbym była facetem to na randce bym zadbała o kobietę i przynajmniej zapytałabym czy nie jest czasem spragniona i czy ma na cos ochotę

chodzi o dbanie o siebie nawzajem

a nie kajanie się i robienie z siebie skromnej nie ja nie wezme kawki nie nie przyjmę prezentu i takie tam
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2014-02-27 o 14:10
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 14:07   #2674
iorwethowa
Raczkowanie
 
Avatar iorwethowa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 78
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Paulinko, ale dlaczego dla Ciebie synonimem dawania czegoś od siebie jest kupowanie czegoś? Przecież może ugotować Ci pyszną kolację, zrobić Ci masaż, przytulić Cię i po prostu zawsze być przy Tobie, gdy tego potrzebujesz. Dlaczego wartość uczucia mierzysz dobrami materialnymi?
iorwethowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 14:09   #2675
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
wnikasz a jak to robisz to się robi klops w postaci prostytutki

chodzi o to, że większośc facetów wymaga od nas pewnych rzeczy nie dając z siebie nic, ja mam z nim spać, dbać o siebie, robic loda itd a on ani mnie nie zaprosi na kebab (chociaż na kebab nie mówie o kolacji) ani kwiatka ani nic i jeszcze rzuci brudne gacie na podłogę
Tia, tylko niepokojące jest to, że dla Ciebie zapłatą za loda jest kawa, a za posprzątanie skarpetek - kebab. Generalnie seks dla obu stron powinien być ważny i przyjemny, nie przyszłoby mi do głowy traktować prezentu jak zapłaty za rzeczy robione w łóżku
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 14:10   #2676
hoonda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 202
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez iorwethowa Pokaż wiadomość
Ale my tutaj nie mówimy o związku w perspektywie już jakiegoś czasu, tylko o pierwszej randce. Ja wychodzę z założenia, że skoro już umawiam się z jakimś facetem, to wydaje mi się na tyle interesujący, bym chciała spędzić z nim czas i dobrze się bawić, i nie wymagam, by cokolwiek mi miał kupować za możliwość przebywania w moim towarzystwie. A jak mi się podoba to nawet mu buzi dam na koniec, tak nisko się cenię!
Ja nie mowie tu o kazdej mozliwej pierwszej randce, tylko o takiej w ktorej sytuacja i miejsce wymaga kupienie czegos. Owszem mialam pierwsze randki w innych okolicznosciach, spacer po plazy latem, dyskoteka ... I czas spedzilam bardzo milo. Takze nie jestem materialistka i nie patrze na faceta jak na sponsora, ale gdy sytuacja wymaga tego i jest niezrecznie a facet udaje ze nie wie o co chodzi to jest totalnym egoista i burakiem.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
hoonda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 14:12   #2677
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez iorwethowa Pokaż wiadomość
Paulinko, ale dlaczego dla Ciebie synonimem dawania czegoś od siebie jest kupowanie czegoś? Przecież może ugotować Ci pyszną kolację, zrobić Ci masaż, przytulić Cię i po prostu zawsze być przy Tobie, gdy tego potrzebujesz. Dlaczego wartość uczucia mierzysz dobrami materialnymi?

może, ale ja też lubię gdzies wychodzić to chyba normalne
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-27, 14:16   #2678
iorwethowa
Raczkowanie
 
Avatar iorwethowa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 78
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

hoonda, ja kiedyś miałam tak, że mój chłopak bardzo chciał się ze mną spotkać, a ponieważ nie miał pieniędzy by mi coś kupić (a wiedział, że jestem głodna, bo byłam poza domem), to po prostu przyszedł z kawą w termosie i własnoręcznie zrobionymi kanapkami. Nie ukrywam, że było to dla mnie szalenie miłe.
iorwethowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 14:21   #2679
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Tia, tylko niepokojące jest to, że dla Ciebie zapłatą za loda jest kawa, a za posprzątanie skarpetek - kebab. Generalnie seks dla obu stron powinien być ważny i przyjemny, nie przyszłoby mi do głowy traktować prezentu jak zapłaty za rzeczy robione w łóżku

oczywiście

ale wiem, ale ja się spotkałam z takim podejsciem faceta do związku i do kobiety, że ona ma robić wszystko dla niego a on nic zero nie mówię, że kwiatek ma być zapłatą, dla mnie to chęc zrobienia czegoś miłego dla tej drugiej osoby, albo niech zrobi mi sam kolację nie wiem cokolwiek

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Cytat:
Napisane przez iorwethowa Pokaż wiadomość
hoonda, ja kiedyś miałam tak, że mój chłopak bardzo chciał się ze mną spotkać, a ponieważ nie miał pieniędzy by mi coś kupić (a wiedział, że jestem głodna, bo byłam poza domem), to po prostu przyszedł z kawą w termosie i własnoręcznie zrobionymi kanapkami. Nie ukrywam, że było to dla mnie szalenie miłe.
super pomysł ale niektórzy nawet na takie nie wpadają, a raczej większość

ja byłam w takich związkach, że facet od siebie nie dawał nic, zero nawet okazania mi uczucia poprzez nawet glupie przytulanie czy innym miłym gestem , chyba jestem przewrażliwiona

przypomniało mi się jak mój eks wstawał o 4 rano do pracy i mnie budził na chama, żebym mu zrobiła kanapki do pracy :/ jego mamusia uważała, że jako kobieta tak powinnam robić i nic w tym dziwnego nie widziała
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2014-02-27 o 14:23
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 14:29   #2680
Pestka88
Zadomowienie
 
Avatar Pestka88
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 390
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez iorwethowa Pokaż wiadomość
hoonda, ja kiedyś miałam tak, że mój chłopak bardzo chciał się ze mną spotkać, a ponieważ nie miał pieniędzy by mi coś kupić (a wiedział, że jestem głodna, bo byłam poza domem), to po prostu przyszedł z kawą w termosie i własnoręcznie zrobionymi kanapkami. Nie ukrywam, że było to dla mnie szalenie miłe.
No ale pomyślał o Tobie, a nie przeciągnął Cię po mrozie nic sobie z Twoich potrzeb nie robiąc

Ja jestem z tych raczej płacących za siebie. Ale jakby mnie facet zaprosił na randkę kiedy wieje, pada, albo jest zimno i odmówił wejścia do kawiarni, bo mu szkoda na herbatę (swoją, ja za siebie mogę zapłacić), to randka by się skończyła. Rozumiem, że ktoś nie ma kasy, ale wtedy się kogoś zabiera do muzeum na przykład (zwykle w któryś dzień jest darmowe wejście). Albo się odkłada dosłownie te kilka złotych na kawę, czy piwo. Spacer - cudowna sprawa, ja tak randkuję ze swoim facetem, ale jak jest ładna pogoda I wtedy mogę chodzić po parku, albo siedzieć na ławce przy stawie - nawet wolę niż przy pięknej pogodzie się dusić w kawiarni. Co innego, jak jest zimno.

I nikt mi nie wmówi, że zapłacenie za kobietę na pierwszej randce jest jakimś strasznym poświęceniem, zwłaszcza jeśli się ją zaprosi. Nie opłaca się inwestować w nowo poznaną dziewczynę? Śmiech na sali. Jak Cię dziewczyna nie interesuje, to nie zapraszaj, a jak Cię interesuje, to możesz te kilka złotych odżałować, żeby jej było na randce przyjemniej, bo "ktoś się o nią zatroszczył". Może nie jest to obowiązkowe, ale mile widziane.
__________________
"i może nie wiem czego chcę, ale czego nie chcę wiem!"



2014:

książki: 12
filmy: 70
"Fizyka rzeczy niemożliwych" Michio Kaku
"Epidemia" Robin Cook





miesiąc z hula hop: 2/30
Pestka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 14:40   #2681
hoonda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 202
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Czyli powinnyśmy byc wiecznie wyrozumiale, przymykac oko, stawiac facetom kiedy oni tego nie robia, zyc tylko romantyzmem, doceniac kazde ich gesty i slowa, a oni z czasem i tak zrobia z nami co chcą, wiem to z doswiadczenia ze "jak dasz palec to potem chca cala reke" a potem zaczynaja sie klutnie, Bycie przesadnie wyrozumiala i ciagle stawiac sie na jego miejscu nie jest dobrym wyjsciem. To nie wrozy udanego zwiazku na zawsze.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez hoonda
Czas edycji: 2014-02-27 o 14:47
hoonda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-27, 14:43   #2682
iorwethowa
Raczkowanie
 
Avatar iorwethowa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 78
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
przypomniało mi się jak mój eks wstawał o 4 rano do pracy i mnie budził na chama, żebym mu zrobiła kanapki do pracy :/ jego mamusia uważała, że jako kobieta tak powinnam robić i nic w tym dziwnego nie widziała
Chyba bym gościa wyśmiała i zapytał, dlaczego nie związał się wobec tego ze swoją mamusią.

Mój facet potrafi wstać w środku nocy i zrobić mi herbatę, jeśli go o to poproszę.
iorwethowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 15:19   #2683
aliani
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 558
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez iorwethowa Pokaż wiadomość
hoonda, ja kiedyś miałam tak, że mój chłopak bardzo chciał się ze mną spotkać, a ponieważ nie miał pieniędzy by mi coś kupić (a wiedział, że jestem głodna, bo byłam poza domem), to po prostu przyszedł z kawą w termosie i własnoręcznie zrobionymi kanapkami. Nie ukrywam, że było to dla mnie szalenie miłe.
No i widzisz zrobiło Ci się miło. Podejrzewam, że dziewczynom też nie chodziło o te 5 zł, tylko o tę ciepłą herbatę i o ciepłe schronienie, co świadczy o tym, że zapraszający dba o jej samopoczucie.
aliani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 15:38   #2684
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez iorwethowa Pokaż wiadomość
Chyba bym gościa wyśmiała i zapytał, dlaczego nie związał się wobec tego ze swoją mamusią.

Mój facet potrafi wstać w środku nocy i zrobić mi herbatę, jeśli go o to poproszę.
To pozazdrościć faceta. Ale wiele jest związków gdzie od faceta nie wymaga sie absolutnie niczego (i ty nieświadomie tez temu przyklaskujesz klocac sie ze kupno czegokolwiek dziewczynie to za dużo). Przychodzi taki koleś na randkę, bedą spacerować po deszczu albo od święta podzieli sie z dziewczyna drozdzowka na pól i ona ma być z tego super zadowolona ze zrobił COKOLWIEK podczas gdy ona malowala i stroila sie dla niego sie cały dzien. Pózniej zamieszkają razem, facet bedzie miał posprzatane, ugotowane, wyprane, seks, oczywiście baba to po pracy bedzie robiła (swoja polowe rachunkow oplacic przeciez musi) podczas gdy facecik bedzie siedział przed tv. Bo jak nie to bedzie ze ona leci na kasę. Żyć nie umierać. Faceci i tak maja dobrze, już nie musisz sie za nich tak wstawiać. Bardzo duzo, wrecz wiekszosc niestety sie widzi takich związków i mitem nie jest ze zagonienie faceta do prac domowych to orka na ugorze. Pozwólmy sie facetowi wykazać, jak nie chce zaprosić na kawę bo nie ma kasy to niech z domu weźmie albo zaplanuje coś wyjatkowego. Niech sie do diabla wysili. Nie chodzi stricte o kasę ale troskę, okazanie zainteresowania, pokazanie "według mnie jesteś warta tej głupiej kawy a nawet wiele wiecej". Niewielu facetów potrafi być kreatywnych i zorganizowac cos fajnego w np. zimowy dzien dlatego najczęściej wola zapłacić i w ten sposób zapunktowac niż kombinowac darmowe wejściówki do muzeum albo piknik.

Edytowane przez madzia0007
Czas edycji: 2014-02-27 o 15:40
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 16:25   #2685
hoonda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 202
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
Faceci i tak maja dobrze, już nie musisz sie za nich tak wstawiać.
A moze Iorwethowa tak naprawde jest facetem i dlatego tak ich broni zacięcie...
hoonda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 16:50   #2686
Duszaniola
Wtajemniczenie
 
Avatar Duszaniola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 2 375
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
wnikasz a jak to robisz to się robi klops w postaci prostytutki

chodzi o to, że większośc facetów wymaga od nas pewnych rzeczy nie dając z siebie nic, ja mam z nim spać, dbać o siebie, robic loda itd a on ani mnie nie zaprosi na kebab (chociaż na kebab nie mówie o kolacji) ani kwiatka ani nic i jeszcze rzuci brudne gacie na podłogę

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

jakbym była facetem to na randce bym zadbała o kobietę i przynajmniej zapytałabym czy nie jest czasem spragniona i czy ma na cos ochotę

chodzi o dbanie o siebie nawzajem

a nie kajanie się i robienie z siebie skromnej nie ja nie wezme kawki nie nie przyjmę prezentu i takie tam
Może przestań się po prostu spotykać z burakami, to zobaczysz, że facet może i kwiatka kupić i na kebaba zabrać bez zamiaru zaciągnięcia Cię do łóżka.

Cytat:
Napisane przez hoonda Pokaż wiadomość
Bo taka jest rola faceta, to facet powinien byc gentlemanem i zabiegac o kobiete, przeciez nie chodzi o drogie kolacje, tylko cherbate za 3 zl. Tak juz jest w przyrodzie ludzkiej ze najpierw facet zabiega i dba o kobiete a pozniej to ona o niego dba zamieniajac sie w kure domowa, gotujac dla niego pol dnia w kuchni, piorac jego gacie ,dziecmi sie zajmuje, itp.. Czy wasi faceci piorą wam czasem wasze brudne gacie? Watpie, ( moze jakies rzadkie przypadki) kazdy odgrywa swoje role w zyciu. A to jest Polska a nie kraje arabskie gdzie facet jest panem i wladca a my musimy robic wszystko zeby zechcial laskawie z nami byc. Moim zdaniem taka kolej rzeczy.
Ale z jakiej racji kobieta ma się w ogóle zamieniać w kurę domową? Dla mnie logiczne jest, że w domu robi ten, kto w nim więcej jest. A nie, że jestem kobietą to mam lecieć do garów i troszczyć się o misia, jakby mu ręce ucięli i sam zrobić nie umiał.

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
To pozazdrościć faceta. Ale wiele jest związków gdzie od faceta nie wymaga sie absolutnie niczego (i ty nieświadomie tez temu przyklaskujesz klocac sie ze kupno czegokolwiek dziewczynie to za dużo). Przychodzi taki koleś na randkę, bedą spacerować po deszczu albo od święta podzieli sie z dziewczyna drozdzowka na pól i ona ma być z tego super zadowolona ze zrobił COKOLWIEK podczas gdy ona malowala i stroila sie dla niego sie cały dzien. Pózniej zamieszkają razem, facet bedzie miał posprzatane, ugotowane, wyprane, seks, oczywiście baba to po pracy bedzie robiła (swoja polowe rachunkow oplacic przeciez musi) podczas gdy facecik bedzie siedział przed tv. Bo jak nie to bedzie ze ona leci na kasę. Żyć nie umierać. Faceci i tak maja dobrze, już nie musisz sie za nich tak wstawiać. Bardzo duzo, wrecz wiekszosc niestety sie widzi takich związków i mitem nie jest ze zagonienie faceta do prac domowych to orka na ugorze. Pozwólmy sie facetowi wykazać, jak nie chce zaprosić na kawę bo nie ma kasy to niech z domu weźmie albo zaplanuje coś wyjatkowego. Niech sie do diabla wysili. Nie chodzi stricte o kasę ale troskę, okazanie zainteresowania, pokazanie "według mnie jesteś warta tej głupiej kawy a nawet wiele wiecej". Niewielu facetów potrafi być kreatywnych i zorganizowac cos fajnego w np. zimowy dzien dlatego najczęściej wola zapłacić i w ten sposób zapunktowac niż kombinowac darmowe wejściówki do muzeum albo piknik.
Ale przecież niewymaganie od faceta płacenia za siebie nie jest równoznaczne z brakiem jakichkolwiek wymagań. Jak sama piszesz facet może się wykazać na wiele innych sposobów i o tym Iorwethowa przecież pisze. Że facet nie musi płacić, żeby wykazać troskę i zainteresowanie. Przynajmniej ja tak zrozumiałam jej posty.

A to że jest dużo takich związków, gdzie facet nic nie robi, to wina kobiet, które nie umieją zagonić facetów do roboty, tylko za nich wszystko robią, a jak facet zrobi to często mówią, że źle i poprawiają. I tak, wiem, że mogliby sami z siebie, ale dużo ludzi jest po prostu wygodna, jakbym wiedziała, że ktoś za mnie wszystko zrobi, to też bym palcem nie kiwnęła.
__________________

Duszaniola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 17:02   #2687
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
wnikasz a jak to robisz to się robi klops w postaci prostytutki

chodzi o to, że większośc facetów wymaga od nas pewnych rzeczy nie dając z siebie nic, ja mam z nim spać, dbać o siebie, robic loda itd a on ani mnie nie zaprosi na kebab (chociaż na kebab nie mówie o kolacji) ani kwiatka ani nic i jeszcze rzuci brudne gacie na podłogę

Dbam o siebie - dla siebie
Uprawiam seks - bo mi sprawia przyjemność i nikt mi za to kupować kebaba nie musi.
Gacie,skarpetki i inne trafiają do koszyczka a z niego prosto do pralki - robi to mój facet albo ja
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 17:05   #2688
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Duszaniola Pokaż wiadomość
Może przestań się po prostu spotykać z burakami, to zobaczysz, że facet może i kwiatka kupić i na kebaba zabrać bez zamiaru zaciągnięcia Cię do łóżka.
Swietne podsumowanie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 17:08   #2689
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez dotka128 Pokaż wiadomość
ufff jak dobrze ze mój obecny tż wręcz nie chce żebym ja płaciła, zawsze jak pytam czy mam za cos zapłacić albo się dorzucić to słyszę "nie" albo "weź przestań"

Ale kiedys sie umowilam z kolesiem na randkę (on mnie zaprosił), poszlismy na spacer i na herbatkę (łączny koszt zamówienia 12 zł) oczywiscie wyciągam kasę żeby nie było... i mu mowię ze mam 20 zł, on bierze po czym grzebie w swoim portfelu też wyciąga 20 zł i przez dłuższą chwilę (na prawdę długą....) zastanawia się jak rozwiązać tą sytuacje i wydac mi resztę
po czym stwierdza: "ok niech stracę, to ja za nas zaplace" i dumy z siebie oddal mi 20 zl
Hahaha, dobre!

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
a po waszej wspólnej nocy i śniadaniu TEN facet ci wyliczy ile masz mu oddać za jajecznicę którą ci przyrządził

tak jest od wieków, że to faceci jako adoratorzy zapewniają nam "nażarcie sie i napicie za darmo" a my im "seks za darmo"

dlaczego mam nie dostać kubka kawy ale tyłek to już facet by chciał mieć i cycki do macania za darmoche

zaraz pewnie mi się oberwie :P
Ty tak serio?
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-27, 17:09   #2690
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

od buraków trzymam się z daleka

a wcześniejsze przeżycia - błędy młodości
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 17:15   #2691
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
od buraków trzymam się z daleka

a wcześniejsze przeżycia - błędy młodości
Mam wrażenie,że to nie w burakach problem a w Twoim pojmowaniu rzeczywistości.
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 17:17   #2692
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
Mam wrażenie,że to nie w burakach problem a w Twoim pojmowaniu rzeczywistości.

tzn?
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 17:19   #2693
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
a po waszej wspólnej nocy i śniadaniu TEN facet ci wyliczy ile masz mu oddać za jajecznicę którą ci przyrządził

tak jest od wieków, że to faceci jako adoratorzy zapewniają nam "nażarcie sie i napicie za darmo" a my im "seks za darmo"

dlaczego mam nie dostać kubka kawy ale tyłek to już facet by chciał mieć i cycki do macania za darmoche

zaraz pewnie mi się oberwie :P
Z takim podejściem to chyba bym zazyczyła sobie homarów,ostryg a nie jajecznicy (ironia)
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 18:16   #2694
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
Z takim podejściem to chyba bym zazyczyła sobie homarów,ostryg a nie jajecznicy (ironia)
przesadzasz

weź po uwagę fakt, że każda z nas spotyka na swojej drodze innych facetów, nie jeden i ten sam typ, każda jest w innym wieku, pracujemy w różnych miejscach itd

przy mnie kręcą się może nie tyle buraki co "ruchacze"

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez szafirowa_dama Pokaż wiadomość
Hahaha, dobre!



Ty tak serio?

ja to w żarcie, prześmiewczo napisałam...

w ramach odpowiedzi na to, że któraś z dziewczyn napisala, że kawka na randce to "chęć nachlania się za darmo" ...
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 20:10   #2695
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez MsYoung Pokaż wiadomość
Haha moj ulubiony watek
No wiec tez sie chcialam dopisac- choc tu chcodzi o skapa kolezanke, a nie chlopaka
No wiec byla tomoja przyjaciolka, wiec nie widzialam problemu w tym zeby czasem jej cos kupic, pomydlalam- innym razem moze ona cos mi kupi- niedoczekanie moje nie konczylo sie u mnie na slodyczach ktore jej kupowalam, bo "ona nie miala kasy" tylko na jedzeniu, obiadki na miescie, drogie bilety na koncerty w najlepszych miejscach, a raz nawet zabralam ją do hetelu gdzie jedna noc kosztowala 1500zl, nie kazalam jej nigdy oddawac, ale bywalo ze ona byla dla mnie nawet wrecz chamska, a jak kupowalysmy np. Bułke to chciala sie z tego rozliczac ;p ja jako przyjaciolka nie widzialam nic zlego w postawieniu czegos, ale jak mi kazala po tym wszystkim sie rozliczac za bulke, to troche mi przykro bylo :|
Jakby mnie było stać na fundowanie czegoś takiego, a miałabym biedną koleżankę to też bym nie oczekiwała zwrotu.
Nieźle z Ciebie doiła, ale to Ty jesteś naiwna.

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez maszToCoChcesz Pokaż wiadomość
ja pamiętam, że kilka lat temu wybierałam się na połowinki, a byłam z chłopakiem 2 lata. Zerwałam z nim jakieś 2 tygodnie przed imprezą, oczywiście jego tam nie zaprosiłam, chciałam iść z kolegą. Kilka dni przed imprezą były dzwoni do mnie z zapytaniem o kolor krawatu, więc ja mu na to, że nie idziemy przecież razem. Minął kolejny dzień, a od do mnie: "wisisz mi 250 zł za spinki, krawat i koszulę, dolicz do tego 20 zł, które Ci kiedyś pożyczyłem". Mi szczęka opadła, na co on wysłał w kolejnym sms'ie numer konta z dopiskiem: "lepiej zapłać,bo co moi rodzice sobie o Tobie pomyślą". Można? Można. Kawaler miał 22 lata.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 20:13   #2696
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
wnikasz a jak to robisz to się robi klops w postaci prostytutki

chodzi o to, że większośc facetów wymaga od nas pewnych rzeczy nie dając z siebie nic, ja mam z nim spać, dbać o siebie, robic loda itd a on ani mnie nie zaprosi na kebab (chociaż na kebab nie mówie o kolacji) ani kwiatka ani nic i jeszcze rzuci brudne gacie na podłogę
O rany no jeśli Ty w ten sposób podchodzisz do związku to ja bardzo ci współczuje . W zawiązku bliskość ma jednoczyć ludzi a nie zmuszać jedna ze stron. Jeśli u ciebie tak właśnie to wyglada to znaczy ze nie jestes gotowa na poważny związek bo czujesz sie wykorzystywana. A jeśli z koleji sie zmuszasz to jeszcze gorzej bo sama siebie krzywdzisz...
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 20:29   #2697
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Pokaż wiadomość
2. Ta sama znajoma robiła ognisko - liczba osób bardzo ograniczona, tylko ona, ja, nasza wspólna znajoma i mój TŻ - Oczywiście przed ogniskiem zapytałam jej się co przynieść, a ona "Ty przynosisz chleb i kiełbasę, Olga musztardę i keczup".
Może dla niektórych wydaje się to oczywiste, że jakiś podział obowiązuje - dla mnie też, ale przy trochę większej ilości osób - jeśli robimy imprezę plenerową, na powiedzmy 20 osób, to zazwyczaj każdy przynosi swój alkohol, ktoś przynosi sałatkę, ktoś czipsy, ktoś coś tam innego.
Ale jednak jak zaprasza się garstkę znajomych do siebie, to wypadałoby zapłacić za wszystko.
Przynajmniej ja tak rozumuję
No niekoniecznie.
U mnie jak ktoś robi ognisko to każdy sam sobie przynosi kiełbasę i co tam lubi. Można zrobić też składkę. Albo niech każdy przyniesie po jakimś produkcie. Kiełbasa i chleb wyjdą drożej niż musztarda i keczup, ale Ty byłaś z TŻ.

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Sorry, ale już widzę zdziwienie moich znajomych, jak na ognisko na działce przynoszę koleżance kwiaty, bo jest gospodynią.
Chyba o innych "przyjęciach" piszesz.
No dokładnie.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 20:39   #2698
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
No niekoniecznie.
U mnie jak ktoś robi ognisko to każdy sam sobie przynosi kiełbasę i co tam lubi. Można zrobić też składkę. Albo niech każdy przyniesie po jakimś produkcie. Kiełbasa i chleb wyjdą drożej niż musztarda i keczup, ale Ty byłaś z TŻ.
Nie wyobrażam sobie fundować ludziom grilla/ogniska. Jak organizuję takie spotkanie to z pewnością kupię więcej mięska niż na jedną osobę, ale przecież dziesiątki nie wykarmię. Ba, pojawi się kilku chłopa i żarcie zniknie w minutę. Robię dużo sałatki, organizuję sosy, węgiel i podpałkę, pilnuję grilla i to wszystko. A już na pewno nie kupowałabym ludziom alkoholu - niech każdy bierze to na co ma ochotę. Wódkę stawiam tylko jak mam urodziny - robię wtedy też jakieś żarełko, ale na pewno nie jest to wielka uczta (2 duże michy sałatek makaronowych na przykład). Moi znajomi to rozumieją, w końcu nie każdy ma kasę/czas na zorganizowanie uczty :P Za to można pogotować razem - to też fajna zabawa
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 21:01   #2699
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez iorwethowa Pokaż wiadomość
Mój facet jest Brytyjczykiem i u nich jest bardziej partnerskie podejście do związków. Przyjęło się, że każdy płaci za siebie, ewentualnie jedna osoba płaci za drugą jak ta nie ma kasy (oczywiście jest to ustalane wcześniej). I mi w sumie taki model odpowiada, bo czasami próbuję postawić się na miejscu faceta, który musi zapłacić za dwie osoby, niezależnie od tego ile sam zarabia i ile zarabia druga strona, a na koniec panna jeszcze strzeli focha i zacznie kręcić noskiem. Oczywiście wiadomo, że jeśli ja zapraszam, to ja płacę, a jeśli facet mnie zaprasza, to on płaci. Ale moim zdaniem o wiele fajniejsze jest rozwiązanie typu: "A może poszlibyśmy sobie wieczorem do tej nowej kręgielni?" i ustalić, że każdy płaci za siebie.
Jeśli jesteście ze sobą krótko to rozumiem takie rozwiązanie, w innym przypadku to mnie dziwi.

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez iorwethowa Pokaż wiadomość
I dziwisz im się? Bo ja nie. I szczerze powiedziawszy sto razy bardziej wolę pójść na pierwszej randce na miły spacer i zjeść na nim drożdżówkę na pół, ale mieć interesującego i sympatycznego towarzysza, niż pójść na kolację, za którą facet zapłacił 100 zł i na koniec przestać się do niego odzywać, bo przynudzał. Szczerze powiedziawszy nie rozumiem, skąd w kobietach takie nastawienie typu: "Facet MUSI mi na spotkaniu coś kupić".
Nie, no bo przecież nie ma opcji zaprosi na kolację+okaże się interesującym facetem. Plis.

Nie jestem za tym, żeby to facet ciągle płacił i utrzymywał kobietę.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2014-02-27 o 21:04
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 21:13   #2700
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Nie neguję, że drożdżówka na pół może być romantyczna, ale jednak z czasem zaczyna się wymagać więcej. W liceum brykaliśmy sobie na randkach na zapiekanki z budki na mrozie. Jakby mnie teraz narzeczony chciał przegonić pół miasta, żeby zjeść starą bułę ze grosze, z okazji 4 rocznicy, to nie wiem czy bym doceniła gest
Czego innego wymaga się w wieku nastu lat, czego innego dwudziestu, w czego innego czterdziestu. Śmieszyłby mnie dorosły mężczyzna, uważający, że mam być wzruszona, do mi bułkę na spółkę kupił
ogólnie pomijając wszystko - facet tak skrajnie biedny, żeby nie mieć na ciastko i herbatę może być chyba tylko wtedy gdy nie pracuje i to przez dłuższy czas. Biorąc pod uwagę, że moim targetem są teraz osoby 25-30, to jednak odstraszałby mnie pan, nie pracujący jeszcze nigdzie i zapewne pasożytujący na rodzicach.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-31 20:11:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:25.