Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15 - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-04, 21:06   #4801
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
E, no tak bym nie porównywała. Masła jednak samego byś nie jadła, a gros wielbicieli nutelli pochłania ją prosto ze słoja.

Mnie za to dziwi jak ktoś do niemal każdego jedzenia ładuje keczup. Na przykład do serka wiejskiego.
No, chociaż ostatnio któraś tu pisała, że jej facet wpieprza masło.

Noooo, keczup do wszystkiego - to jest fuj.

Nie tykam mizerii.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 21:08   #4802
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
To taki bumerangowy temat co-półroczny. Każdej wiosny/jesieni jest oburzenie, że inni "źle" odczuwają temperaturę.
Ta moja, to bardzo dobrze odczuwała temperaturę i podmuchy zimnego wiatru. Kołnierz trzymała postawiony przy twarzy i pomykała do domu, jakby miała motorek
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 21:09   #4803
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Kurde, wątek jest do dziwienia się to się dziwię. Nie tyle nawet dziwię, co piszę, że nie rozumiem, bo mi się te dwa smaki(chleba i nutelli) nie zgrywają. Tyle.
Już nie pierwszy raz się czepiasz, jak Ci się nie podoba idea tego wątku to... idź gdzie indziej.
Nie pierwszy raz się czepiam? pohamuj emocje
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 21:12   #4804
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Btw, temat o mizerii powraca drugi raz w tym wątku a na wizażu widzę go piąty raz ogólnie
Liczysz?
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 21:12   #4805
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość


Ja uwielbiałam chleb ze śmietaną i cukrem
Kiedys tak jadłam, nawet dobre było


a o słodkiej mizzeri pierwszy raz słysze. Dla mnie tam gdzie ogorek to sól, z cukrem sie jeszcze nie spotkałam.

Zas mnie dziwi słodzenie mleka, czy tam zup mlecznych.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 21:13   #4806
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ja też nie Mam tak samo, sam widok i zapach mnie odrzuca. Już wiele razy ludzie namawiali mnie: "No ale spróbuj, pyszna jest!". Próbowałam i niestety za każdym razem była tak samo obrzydliwa, więc porzuciłam jakiekolwiek degustacje tego dania.
To jak ja z pomidorem. W życiu paskudztwa nie wezme do ust. Wyczuje je na km i wygrzebie jeżeli jest w mojej potrawie.

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Zas mnie dziwi słodzenie mleka, czy tam zup mlecznych.
Ja słodze zupe mleczna, by była słodzsza, a nie taka mdła.
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 21:18   #4807
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez gosia_9508 Pokaż wiadomość
To jak ja z pomidorem. W życiu paskudztwa nie wezme do ust. Wyczuje je na km i wygrzebie jeżeli jest w mojej potrawie.



Ja słodze zupe mleczna, by była słodzsza, a nie taka mdła.
Dla mnie mleko nie jest mdłe. Z dodatkiem płatków tym bardziej ja nigdy mleka nie słodziłam, a wiem ze niektorzy bez cukru nie wypiją, zup mlecznych z platkami kukurydzianymi też nie. Kiedys w gosciach ktoś uraczył mnie taką zupa to myślałam ze zwymiotuje. Zabiło smak całego dania. Ale słodkie płatki np. oblane miodem już mi podchodza
Tylko nie moga byc za słodkie.

Ale kaszę manna z mała ilością cukru zjem.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-04, 21:20   #4808
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Nic nie dodaję do zup mlecznych, ani soli, ani cukru po ugotowaniu sobie mogę owoce suszone tam wpierniczyć i luz .

Dziwi mnie, że niektórzy ludzie nie wiedzą, że usta się zatyka jak się kaszle. Stoi dziewa wysoka jak brzoza na przystanku, paszcza otwarta jak u krokodyla wentylującego się na brzegu rzeki i cherla na wszystkich wkoło.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 21:21   #4809
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Dla mnie mleko nie jest mdłe. Z dodatkiem płatków tym bardziej ja nigdy mleka nie słodziłam, a wiem ze niektorzy bez cukru nie wypiją, zup mlecznych z platkami kukurydzianymi też nie. Kiedys w gosciach ktoś uraczył mnie taką zupa to myślałam ze zwymiotuje. Zabiło smak całego dania. Ale słodkie płatki np. oblane miodem już mi podchodza
Tylko nie moga byc za słodkie.
Zwykłe mleko mi też nie jest mdłe. Ale jak do gotowanego mleka wrzuca się makaron to się takie dla nie staje i musze posłodzić.
A propo mleka i zup mlecznych. Zdziwiło mnie, że moja koleżanka mówi na to makaron na mleku. Na początku nie wiedziałam o czym ona mówi i wyobrażałam sobie coś na kształt lazani zalanej mlekiem(obrzydliwe wyobrazenie). Dopiero potem doszlysmy do porozumienia ze zupa mlecnza=makaron na mleku
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 21:21   #4810
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
weź nie rozkminiaj bo ci to źle wychodzi, akurat moi dziadkowie utrzymywali dom i moja mama miała wypłatę dla siebie , do tego jeszcze dostawałam niemałe alimenty

bynajmniej umiem ocenić sytuację i wiem jak się ubierałam ja a jak inni małolaci ze szkoły gdzie większość pochodziła z patologicznych rodzin i się ubierali właśnie po lumpach

i nie chodziłam w lumpie

sama lepiej pomyśl
Super, czyli kazdy mial na czole wypisane gdzie sie ubiera, Ty w butikach, a oni w lumpeksach? Straszna taka jakas zarozumialosc bije z Twoich postow.



W temacie watku- kolejny raz zadziwia mnie jak latwo ludzie myla slowo bynajmniej z przynajmniej, dzis chyba 3 razy mi sie to w oczy rzucilo
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 21:23   #4811
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
W temacie watku- kolejny raz zadziwia mnie jak latwo ludzie myla slowo bynajmniej z przynajmniej, dzis chyba 3 razy mi sie to w oczy rzucilo
Podłączam sie do zdziwienia. Koajrzy mi się to z Jolasią ze "Świata według Kiepskich"
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-04, 21:28   #4812
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
weź nie rozkminiaj bo ci to źle wychodzi, akurat moi dziadkowie utrzymywali dom i moja mama miała wypłatę dla siebie , do tego jeszcze dostawałam niemałe alimenty

bynajmniej umiem ocenić sytuację i wiem jak się ubierałam ja a jak inni małolaci ze szkoły gdzie większość pochodziła z patologicznych rodzin i się ubierali właśnie po lumpach

i nie chodziłam w lumpie

sama lepiej pomyśl
Twoja pierwsza wersja brzmiała inaczej.

No rzeczywiście, ubierać się w lumpie to taka siara, że hej.

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
Albo chleb z cukrem Jak byłam mała to się tym zajadałam, a teraz sobie nie wyobrażam jeść Ale smak pamiętam.
Ja jadłam chleb z masłem i cukrem lub ze śmietaną i cukrem. A znam takich, co jesli z woda i cukrem. Fuj.

[1=05872c226b72f809f533e1b e5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f 2b5f9d;45440155]O Jezu nie Mój koszmar, kiedy nie wiedziałam co zrobić z posłodzoną mizerią, która dostałam u koleżanki, powrócił. To była jedna z najobrzydliwszych rzeczy jaką jadłam.[/QUOTE]

Słodka mizeria

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Mnie za to dziwi jak ktoś do niemal każdego jedzenia ładuje keczup. Na przykład do serka wiejskiego.
Nie lubię serka wiejskiego tak bardzo, że nawet keczup go nie uratuje.

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
Keczup jako uniwersalny sos do wszytskiego
To u mnie

Cytat:
Napisane przez Hikaru Pokaż wiadomość
Ogórek maczany w cukrze Mizerii z cukrem bym nie tknęła, paskudztwo ; d
Ja tak samo: surowy ogórek z cukrem jest ok, mizeria na słodko jest fuj.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 21:42   #4813
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
weź nie rozkminiaj bo ci to źle wychodzi, akurat moi dziadkowie utrzymywali dom i moja mama miała wypłatę dla siebie , do tego jeszcze dostawałam niemałe alimenty

bynajmniej umiem ocenić sytuację i wiem jak się ubierałam ja a jak inni małolaci ze szkoły gdzie większość pochodziła z patologicznych rodzin i się ubierali właśnie po lumpach

i nie chodziłam w lumpie

sama lepiej pomyśl
Sama nigdy nie kupowałam używanej odzieży, ale nie obrażam osób, które ją noszą. Jeśli dla Ciebie patologia to jest ubieranie się w lumpeksie i miałaś takie poglądy w szkole to można się domyślać tylko, dlaczego nie byłaś za bardzo lubiana.
Z biegiem życia nauczysz się pokory i zrozumiesz, że nie szata zdobi człowieka.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 21:48   #4814
magi18
Zadomowienie
 
Avatar magi18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rożnowice
Wiadomości: 1 109
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu pomyślałam o kiszonych
Mi też pierwsze co wpadło do głowy to ogórki kiszone, takie z słoika

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ja smarowałam chleb śmietaną i sypałam cukier
Pycha
magi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 21:56   #4815
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Super, czyli kazdy mial na czole wypisane gdzie sie ubiera, Ty w butikach, a oni w lumpeksach? Straszna taka jakas zarozumialosc bije z Twoich postow.

matko to jak miałam to napisać?

a to ty nie wiesz że dzieci w gimnazjum zazdroszczą sobie różnych rzeczy począwszy od ubrań skończywszy na urodzie? szczegolnie wśród dziewczyn występuje takie zjawisko a u mnie w szkole to było nagminne, a że towarzystwo było patologiczne to i w ten sposób się zachowywało, zresztą nie tylko ja byłam za to nękana, pani psycholog nawet tak uważała i kazała się skromniej do szkoły ubierać a ty mi tu wyskakujesz z zarozumiałością bo napisałam o markowych ubraniach i chciałam obiektywnie przedstawić sytuację

od razu sugerujesz że ktos miał na czole napisane, tak było to jak miałam to opisać ?

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
Sama nigdy nie kupowałam używanej odzieży, ale nie obrażam osób, które ją noszą. Jeśli dla Ciebie patologia to jest ubieranie się w lumpeksie i miałaś takie poglądy w szkole to można się domyślać tylko, dlaczego nie byłaś za bardzo lubiana.
Z biegiem życia nauczysz się pokory i zrozumiesz, że nie szata zdobi człowieka.

nikogo nie obrażam, mówię patologia bo dzieciaki się wywodziły z pijackich rodzin i chodziły samopas i rodzice się niczym nie interesowali, jedna z dziewczyn lat 14 miała na koncie włam do mieszkania, inne kradzieże i liczne pobicia

a wy się czepiacie że napisałam przy okazji a propos ubrań

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Twoja pierwsza wersja brzmiała inaczej.
jaka która werjsa??

nie nie siara, wiesz co jest siarą, dokuczanie komuś bo ma lepszy tel czy ubranie, ja miałam w swoim życiu różne okresy, równiez te biedniejsze i nigdy nie miałam ochoty komuś dowalić za to że ma lepsze ubranie, czy tam więcej kasy !
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 22:00   #4816
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Co Wy z Paulinką dyskutujecie, przecież ona wie najlepiej Nasze forumowe guru w ocenie ludzi, od razu widzi kto ma jaki stan konta i gdzie się ubiera, taka fajna umiejętność i taka sympatyczna dziewczyna, a my się tylko czepiamy

Dodatkowo wspomnę tylko, że jak ktoś "wyżej sra niż dupę ma" to nieważne czy biedny, czy bogaty lubiany nie będzie. I to nie jest kwestia gimnazjalnej zazdrości.
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 22:05   #4817
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

nie no rzeczywiście bo już tutaj nic nie mozna napisać bo cokolwiek nie opiszesz to zaraz cię każdy źle odbierze, albo uczepi się byle czego

a juz przede wszystkim wszelakie kwestie finansowe są odbierane za zarozumiałość i sranie wyżej niż się dupę ma
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 22:06   #4818
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Kocham lumpy, bo fajne perelki mozna tam upolowac, nie mam na koncie wlamow, nie pochodze z patologicznej rodziny, gimnazjum za moich czasow nie bylo- jestem jakims dziwadlem w takim razie
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 22:07   #4819
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Kocham lumpy, nie mam na koncie wlamow, nie pochodze z patologicznej rodziny, gimnazjum za moich czasow nie bylo- jestem jakims dziwadlem w takim razie
To taka krypto-patologia
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-04, 22:08   #4820
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Kocham lumpy, nie mam na koncie wlamow, nie pochodze z patologicznej rodziny, gimnazjum za moich czasow nie bylo- jestem jakims dziwadlem w takim razie

następna

czy ja gdzieś napisałam że ubieranie się w lumpie = pochodzenie z patologicznej rodziny?


mnie dziwi takie właśnie zachowanie jak wasze, wyjmowanie zdań z kontekstu i czepianie się aby sie czepnąć

ja przynajmniej nie komentuję tutaj czyichś wypowiedzi w taki sposób jak wy
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2014-03-04 o 22:11
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 22:09   #4821
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

winter, weź nic nie pisz, patola jesteś, w lumpie ciuchy kupujesz :/ ale ja też, to możemy się umówić, żeby spuścić manto Paulince z zazdrości, bo ją stać na ciuchy z normalnych sklepów
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 22:09   #4822
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Jaaaaakie to typowe :d
'Nie bylam lubiana, bo dobrze sie uczylam', 'nie bylam lubiana, bo mialam fajne ciuchy', 'nie bylam lubiana, bo zazdroscili mi kasy'. A przeciez kazda z nas zna lubiane osoby z dobrymi stopniami, fajnymi ciuchami czy tam wieksza iloscia pieniedzy do rozpieprzenia.

Czlowiekowi latwiej zwalic wine na status materilny czy tam oceny niz uczciwie przyznac, ze to tak na prawde nie ma duzego znaczenia jesli chodzi o sympatie i antypatie.
201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 22:10   #4823
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
nie nie siara, wiesz co jest siarą, dokuczanie komuś bo ma lepszy tel czy ubranie, ja miałam w swoim życiu różne okresy, równiez te biedniejsze i nigdy nie miałam ochoty komuś dowalić za to że ma lepsze ubranie, czy tam więcej kasy !
Miałam się nie odzywać, ale aż muszę - właśnie dowaliłaś, bo ty miałaś szczęście mieć matkę, która miała tysiaka do wydania na ciebie i nie odejmowała od ust ani sobie ani tobie, a oni mieli pewnie coś koło tysiaka na całą rodzinę i patologicznych rodziców - no nie dziwi mnie ich zawiść, szczerze mówiąc, tym bardziej jak widzę twoją postawę. Dręczenie, bicie - to inna kwestia, wynikająca ze środowiska, w którym się wychowywały, ale zawiść sama w sobie - wcale.

Ja się ubieram głównie w lumpach, ale ja byłam patolą

brakuje mi drabiny teraz bardzo :< jest niezastąpiona w takich chwilach

Edytowane przez 201607231707
Czas edycji: 2014-03-04 o 22:13
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 22:11   #4824
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość



jaka która werjsa??

nie nie siara, wiesz co jest siarą, dokuczanie komuś bo ma lepszy tel czy ubranie, ja miałam w swoim życiu różne okresy, równiez te biedniejsze i nigdy nie miałam ochoty komuś dowalić za to że ma lepsze ubranie, czy tam więcej kasy !
Wersja z utrzymaniem domu za tysiąc złotych.
Bo to jest co innego zarabiać tysiąc złotych i utrzymać się za to, a zarabiać tysiąc złotych i być sponsorowanym przez dziadków. Mogłaś napisać w pierwszym poście i nie byłoby niedomówień.
Już wierzymy, że Twoją mamusię było stać na markowe ubrania.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 22:11   #4825
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
następna

czy ja gdzieś napisałam że ubieranie się w lumpie = pochodzenie z patologicznej rodziny?
Tak.
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 22:13   #4826
magi18
Zadomowienie
 
Avatar magi18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rożnowice
Wiadomości: 1 109
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
następna

czy ja gdzieś napisałam że ubieranie się w lumpie = pochodzenie z patologicznej rodziny?
Sorki, że się wtrącam. Ale wg mnie napisałaś wcześniej coś, co może sugerować, iż osoby ubierające się w lumpeksie pochodzą z patologicznej rodziny:


Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
bynajmniej umiem ocenić sytuację i wiem jak się ubierałam ja a jak inni małolaci ze szkoły gdzie większość pochodziła z patologicznych rodzin i się ubierali właśnie po lumpach

i nie chodziłam w lumpie
magi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 22:16   #4827
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
Wersja z utrzymaniem domu za tysiąc złotych.

bo taki etap w zyciu tez miałam, czy ja muszę za każdym razem opisywać pół swojego życia? po to żeby któraś z was nie wyciągnęła czegoś z kontekstu?

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
Wersja z utrzymaniem domu za tysiąc złotych.
Bo to jest co innego zarabiać tysiąc złotych i utrzymać się za to, a zarabiać tysiąc złotych i być sponsorowanym przez dziadków. Mogłaś napisać w pierwszym poście i nie byłoby niedomówień.
Już wierzymy, że Twoją mamusię było stać na markowe ubrania.
super jestem sponsorowana, to juz jest bezczelne wiesz

a to pogrubione to juz szczyt
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 22:16   #4828
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Dziwi mnie, ze nie lubicie mizerii na slodko
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 22:18   #4829
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
ja pamiętam jak w gimnazjum panienki chciały mnie lać bo miałam markowe ubrania, nie byłam bogata, moja mama zarabiała 1000zł, ale wolała wydać na mnie niż na fajki czy wódkę na co wydawali rodzice innych dzieci

ja się ubieram klasycznie, nie lubię udziwnień, ale to wszystko tak dobiorę, że ładnie wygląda, niekoniecznie drogo kupuję ubrania a ludzie się patrzą z pod oka, a w Londynie kobiety zaczepiały mnie na ulicy i pytały skąd mam buty, kurtkę itd
Ja dzisiaj nic nie piłam. Przysięgam.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 22:20   #4830
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
Miałam się nie odzywać, ale aż muszę - właśnie dowaliłaś, bo ty miałaś szczęście mieć matkę, która miała tysiaka do wydania na ciebie i nie odejmowała od ust ani sobie ani tobie, a oni mieli pewnie coś koło tysiaka na całą rodzinę i patologicznych rodziców - no nie dziwi mnie ich zawiść, szczerze mówiąc, tym bardziej jak widzę twoją postawę. Dręczenie, bicie - to inna kwestia, wynikająca ze środowiska, w którym się wychowywały, ale zawiść sama w sobie - wcale.

wiesz co ale jak mówiłam, miałam rożne etapy w życiu bywało też gorzej a mimo to nie mam ochoty napie*** kogokolwiek kto ma więcej, lepiej mu się układa czy cokolwiek!

w tym momencie mam średnio na jeża, mój tata znów sie upił i pierdzieli jakieś głupoty i co mam iść pobić koleżankę za to, że u niej wszystko ok?


doczepiłyście się nie do tego co trzeba

jakkolwiek ktoś by nie był ubrany i choćby nie wiem jak bardzo był zarozumiały czy srający wyżej niż dupę ma to i tak nikt nie ma prawa takiej osoby atakować

tu jest problem a nie w tym, że walnelam że przy okazji patologii dzieciaki miały gorsze ubrania i może było im przykro jak parę osób w szkole ma lepiej
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-05 17:59:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.