Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15 - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-04, 22:24   #4831
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
bo taki etap w zyciu tez miałam, czy ja muszę za każdym razem opisywać pół swojego życia? po to żeby któraś z was nie wyciągnęła czegoś z kontekstu?
To w końcu jak, w gimnazjum chodziłaś w markowych ciuchach, a matka miała 1000 zł na całe utrzymanie (trololololololololololoo looo) czy dziadkowie was utrzymywali + alimenty i było 1000 zł tylko dla was?
Czy jesteś w stanie utrzymać jedną wersję wydarzeń?

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
wiesz co ale jak mówiłam, miałam rożne etapy w życiu bywało też gorzej a mimo to nie mam ochoty napie*** kogokolwiek kto ma więcej, lepiej mu się układa czy cokolwiek!

w tym momencie mam średnio na jeża, mój tata znów sie upił i pierdzieli jakieś głupoty i co mam iść pobić koleżankę za to, że u niej wszystko ok?
No ale przecież ty nie czułaś się gorsza od nich, bo jasno z twoich postów wynika, że czujesz się lepsza od nich i wcale biednie ubrana nie chodziłaś.
I porównywać dorosłą siebie do średnio stabilnych emocjonalne nastolatek z patologicznych rodzin... No po prostu...

Edytowane przez 201607231707
Czas edycji: 2014-03-04 o 22:26
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 22:24   #4832
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
weź nie rozkminiaj bo ci to źle wychodzi, akurat moi dziadkowie utrzymywali dom i moja mama miała wypłatę dla siebie , do tego jeszcze dostawałam niemałe alimenty




super jestem sponsorowana, to juz jest bezczelne wiesz

a to pogrubione to juz szczyt
Dziadkowie utrzymywali dom, inaczej pomagali finansowo, sponsorowali pewne rzeczy, wykładali kasę. Więc Twoja matka kupowała Tobie ciuchy. Niektórzy nie mieli takich źródeł dochodów, radzili sobie sami to pewnie kupowali w lumpeksach. Ty wiesz najlepiej kto ile ma w kieszeni i ile przepija, zaglądasz ludziom wszędzie. Może patologia dla Ciebie to biedniejsi ludzie. Nie mieszkałaś z nimi wszystkimi 24 na dobę, to ich nie oceniaj.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 22:28   #4833
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
To w końcu jak, w gimnazjum chodziłaś w markowych ciuchach, a matka miała 1000 zł na całe utrzymanie czy dziadkowie was utrzymywali + alimenty i było 1000 zł tylko dla was?
Czy jesteś w stanie utrzymać jedną wersję wydarzeń?
na początku było ok ale potem to było jakoś już w ostatniej klasie jak moja mama zachorowała i nie pracowała jakiś czas, do tego doszedł problem z alimentami i przez dłuższy czas ich nie otrzymywałam i wtedy byłam zdana tylko na dziadków
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 22:28   #4834
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

dajta spokój

ja się zdziwiłam dziś po 18 jak sobie przypomniałam ze jutro popielec a ja na jutro już przygotowałam mielone

a mizerie na słodko spróbowałam bo zrobiłam w ub roku i oszalałam na jej punkcie małżonek również i jadamy(jemy) tylko już w takiej wersji
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 22:33   #4835
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
Dziadkowie utrzymywali dom, inaczej pomagali finansowo, sponsorowali pewne rzeczy, wykładali kasę. Więc Twoja matka kupowała Tobie ciuchy. Niektórzy nie mieli takich źródeł dochodów, radzili sobie sami to pewnie kupowali w lumpeksach. Ty wiesz najlepiej kto ile ma w kieszeni i ile przepija, zaglądasz ludziom wszędzie. Może patologia dla Ciebie to biedniejsi ludzie. Nie mieszkałaś z nimi wszystkimi 24 na dobę, to ich nie oceniaj.

a ty oceniasz mnie na podstawie tego, że niby miałam tak super bo jakiś tam czas było fajnie i był tysiaczek dla mnie i do tego alimenty ale nie znasz całej historii mojego życia, która jest dość przykra i nie zawsze było tak pięknie i kolorowo a raczej względnie rzadko


druga sprawa robicie z tej sumy (tysiaczek o matko jaka zawrotna suma + alimenty od ojca) jakieś nie wiadomo jakie bogactwo i high life, przy okazji moja mama równiez korzystała z tych pieniędzy, nie wszystko miałam dla siebie

dajcie sobie siana, po raz setny tutaj jakaś głupia nagonka, czepialstwo i wyciąganie zdań z kontekstu
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2014-03-04 o 22:36
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 22:34   #4836
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
na początku było ok ale potem to było jakoś już w ostatniej klasie jak moja mama zachorowała i nie pracowała jakiś czas, do tego doszedł problem z alimentami i przez dłuższy czas ich nie otrzymywałam i wtedy byłam zdana tylko na dziadków
A i tak nosiłaś markowe ciuchy? Nie twierdzę, że twoi dziadkowie wypieprzali pieniądze bezsensownie, ale twoi dziadkowie wypieprzali pieniądze bezsensownie.
Już sama nie wiem co jest lepsze, ta patola czy pogarda do lumpów i kupowanie znanych marek przy prawdziwie beznadziejnej sytuacji finansowej.
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 22:37   #4837
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
a ty oceniasz mnie na podstawie tego, że niby miałam tak super bo jakiś tam czas było fajnie i był tysiaczek dla mnie i do tego alimenty ale nie znasz całej historii mojego życia, która jest dość przykra i nie zawsze było tak pięknie i kolorowo a raczej względnie rzadko


druga sprawa robicie z tej sumy (tysiaczek o matko jaka zawrotna suma + alimenty od ojca) jakieś nie wiadomo jakie bogactwo i high life, przy okazji moja mama równiez korzystała z tych pieniędzy, nie wszystko miałam dla siebie
My to raczej nie robimy. Już ktoś Ci pisał, że za ten tysiak to szaleństwa nie było...

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
A i tak nosiłaś markowe ciuchy? Nie twierdzę, że twoi dziadkowie wypieprzali pieniądze bezsensownie, ale twoi dziadkowie wypieprzali pieniądze bezsensownie.
Już sama nie wiem co jest lepsze, ta patola czy pogarda do lumpów i kupowanie znanych marek przy prawdziwie beznadziejnej sytuacji finansowej.
Moja znajoma uważa, że "co w dupie to nie widać" ( chodzi o jedzenie). A "co na dupie" to już widać ( czyli ubrania).
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-04, 22:39   #4838
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Z moich szkolnych doświadczeń wynika, że to dobrze ubrani wyśmiewali tych w ciuchach z lumpa, chodzili dumni jak paw i chwalili się koszulką adidasa. Więc może wcale nie dostałaś za ubranie a za charakter?
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 22:40   #4839
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
A i tak nosiłaś markowe ciuchy? Nie twierdzę, że twoi dziadkowie wypieprzali pieniądze bezsensownie, ale twoi dziadkowie wypieprzali pieniądze bezsensownie.
Już sama nie wiem co jest lepsze, ta patola czy pogarda do lumpów i kupowanie znanych marek przy prawdziwie beznadziejnej sytuacji finansowej.

no i dalej dociekasz

przecież ubrania kupione wcześniej się raptem nie rozpłynęły ?

nie było kasy to nie kupowałam proste
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 22:44   #4840
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
dajcie sobie siana, po raz setny tutaj jakaś głupia nagonka, czepialstwo i wyciąganie zdań z kontekstu
Z kontekstu, którego w ogóle nie ma
"no moja mama to miała tysiąc na nas dwie, ale ubrania kupowała mi markowe" -> ktoś zwraca uwagę, że lol no chyba nie -> nagle to nie 1000 zł tylko utrzymanie przed dziadków + alimenty -> ktoś zwraca uwagę na to, że jest różnica między utrzymaniem rodziny za jedną pensję, a za trzy źródła forsy -> powstaje trzecia wersja łącząca obie poprzednie i wyglądająca równie marnie

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
no i dalej dociekasz

przecież ubrania kupione wcześniej się raptem nie rozpłynęły ?

nie było kasy to nie kupowałam proste
Czyli nie miałaś okresu w życiu, w którym miałaś 1000 zł na siebie i mamę, a i tak dokonywałaś jakże heroicznego poświęcenie i kupowałaś drogie ubrania, za to miałaś sytuację, gdzie utrzymywali was dziadkowie i miałaś dwa inne źródła dochodu.
Czyli jesteś tak jakby kreatorem wnętrz w komnacie rzeczywistości, ja nie lubię jak ktoś podkręca historyjki żeby było dramatyczniej :3 No ale ja wiem, ja wiem...

Edytowane przez 201607231707
Czas edycji: 2014-03-04 o 22:51
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 22:46   #4841
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
Z moich szkolnych doświadczeń wynika, że to dobrze ubrani wyśmiewali tych w ciuchach z lumpa, chodzili dumni jak paw i chwalili się koszulką adidasa. Więc może wcale nie dostałaś za ubranie a za charakter?
a czy w każdej szkole musiało być tak jak w twojej?

w mojej tych lepiej ubranych osób było raptem kilka

ja za czasów gimnazjalnych byłam spokojną, raczej cichą osobą, nie wyróżniającą się z tłumu za to tamte co mi próbowały dopiec wywalały brzuchy na wierzch, tleniły włosy, solara itd
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-04, 22:47   #4842
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

...a ta dalej się tłumaczy
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 22:49   #4843
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

eee ja mówię o podstawówce, w gimnazjum to już młodzież jest (a przynajmniej za moich czasów była) trochę poważniejsza, na ciuchy nikt nie patrzył.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 22:51   #4844
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
Z kontekstu, którego w ogóle nie ma
"no moja mama to miała tysiąc na nas dwie, ale ubrania kupowała mi markowe" -> ktoś zwraca uwagę, że lol no chyba nie -> nagle to nie 1000 zł tylko utrzymanie przed dziadków + alimenty -> ktoś zwraca uwagę na to, że jest różnica między utrzymaniem rodziny za jedną pensję, a za trzy źródła forsy -> powstaje trzecia wersja łącząca obie poprzednie i wyglądająca równie marnie

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------



Czyli nie miałaś okresu w życiu, w którym miałaś 1000 zł na siebie i mamę, a i tak dokonywałaś jakże heroicznego poświęcenie i kupowałaś drogie ubrania, za to miałaś sytuację, gdzie utrzymywali was dziadkowie i miałaś dwa inne źródła dochodu.
Czyli jesteś tak jakby kreatorem wnętrz w komnacie rzeczywistości, ja nie lubię jak ktoś podkręca historyjki żeby było dramatyczniej :3
matko jaka ty jesteś dziwna

był okres gdzie dziadkowie utrzymywali dom tj płacili za rachunki i jedzenie, a mama pensję miała dla nas na wydatki i wtedy dostawałam ubrania

a był okres gdzie mama nie miała żadnych wpływów, nadal dziadkowie utrzymywali dom i wtedy nie kupowałam nic bo nie było za co, proste

ile jeszcze razy mam ci powtarzać?
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 22:51   #4845
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
a czy w każdej szkole musiało być tak jak w twojej?

w mojej tych lepiej ubranych osób było raptem kilka

ja za czasów gimnazjalnych byłam spokojną, raczej cichą osobą, nie wyróżniającą się z tłumu za to tamte co mi próbowały dopiec wywalały brzuchy na wierzch, tleniły włosy, solara itd
Oczywiście z Tobą na czele. Niestety skromność nie towarzyszy tym pozostałym cechom.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 22:56   #4846
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
matko jaka ty jesteś dziwna
Też mi odkrycie Każdy wie, że Demi jest dziwna
__________________
"Pamiętaj: wszystko Ci wolno - ale nie wszystko warto."
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 22:57   #4847
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
matko jaka ty jesteś dziwna

był okres gdzie dziadkowie utrzymywali dom tj płacili za rachunki i jedzenie, a mama pensję miała dla nas na wydatki i wtedy dostawałam ubrania

a był okres gdzie mama nie miała żadnych wpływów, nadal dziadkowie utrzymywali dom i wtedy nie kupowałam nic bo nie było za co, proste

ile jeszcze razy mam ci powtarzać?
Ale ja rozumiem o co ci chodzi. Po prostu wyciągam wniosek, że to
Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
ja pamiętam jak w gimnazjum panienki chciały mnie lać bo miałam markowe ubrania, nie byłam bogata, moja mama zarabiała 1000zł, ale wolała wydać na mnie niż na fajki czy wódkę na co wydawali rodzice innych dzieci
jest w takim razie trzecim rodzajem prawdy.
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 22:58   #4848
miranda1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 141
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

ja tak was podczytuję, ale dziś mnie kusi, żeby się udzielić


czepiacie się bez powodu, na wizażu rzeczywiście lepiej nie pisać, że się miało dobrze, nie należy wspominać o markowych ubraniach i porównywać się do innych, opisywać takich jak wyżej sytuacji itd

czy wy naprawdę myślicie, że nie istnieje takie zjawisko jak zazdrość o u brania czy o urodę? istnieje w młodzieńczym czy już nawet w dorosłym życiu, nie wszędzie i nie każdy się tak zachwouje ale znam takie przypadki
miranda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 23:00   #4849
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Też mi odkrycie Każdy wie, że Demi jest dziwna


(mam dziś gifowy nastrój, wybaczcie)
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-04, 23:01   #4850
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez Demi93 Pokaż wiadomość
Ale ja rozumiem o co ci chodzi. Po prostu wyciągam wniosek, że to

jest w takim razie trzecim rodzajem prawdy.

no bo j akie to bogactwo 1k na dwie osoby nawet na wydatki pomijajace jedzenie i rachunki?

oprócz ubrań jest jeszcze życie, jakies leki, środki czystości jakieś wyjścia, czy tam inne zobowiązania

daj se spokój nie będę ci tutaj wyliczała ani chronologicznie wydarzeń zapisywała
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 23:01   #4851
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Ja uważam, że częściej niż zazdrość u ludzi, występuje zjawisko 'nikt mnie nie lubi, wymyślę sobie powód tego, który sprawi, że będę czuć się lepsza od nich'. Śmieszne jest to tłumaczenie wszystkiego zazdrością
__________________
Wszystko w porządku.
Przyłóż mi spluwę do głowy i rozchlap mój mózg na ścianie.
Naprawdę, mówię. Nie ma sprawy
.
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 23:02   #4852
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
Oczywiście z Tobą na czele. Niestety skromność nie towarzyszy tym pozostałym cechom.

a jak miałam to inaczej napisać? bo nie rozumiem

obiektywna ocena sytuacji
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 23:03   #4853
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
a czy w każdej szkole musiało być tak jak w twojej?

w mojej tych lepiej ubranych osób było raptem kilka

ja za czasów gimnazjalnych byłam spokojną, raczej cichą osobą, nie wyróżniającą się z tłumu za to tamte co mi próbowały dopiec wywalały brzuchy na wierzch, tleniły włosy, solara itd
Lecisz takimi stereotypami, ze juz nie wiem czy sie dziwic czy smiac
Do listy typowych cech patologicznych osob dopiszmy solarium, tlenione wlosy i krotkie bluzki
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 23:03   #4854
201607231707
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 19 414
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

A ty ciągle nie widzisz, co tu wszystkim nie pasuje, czemu ta historyjka się przestałą w pewnym momencie kupy trzymać
Nie, poddaję się.
201607231707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 23:04   #4855
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Ej, byłam na studiach na imprezie, na której licytowałyśmy się z dziewuchami lubującymi się w lumpach, która jest taniej ubrana (bielizny nie liczyłyśmy). Miałam na sobie spodnie, bluzkę i sweter w sumie za około 30 złotych. I przegrałam! Koleżanka miała na sobie sukienkę za -naście.
Niezła patola.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 23:05   #4856
miranda1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 141
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez Hikaru Pokaż wiadomość
Ja uważam, że częściej niż zazdrość u ludzi, występuje zjawisko 'nikt mnie nie lubi, wymyślę sobie powód tego, który sprawi, że będę czuć się lepsza od nich'. Śmieszne jest to tłumaczenie wszystkiego zazdrością

ale mówimy o dzieciakach 15 letnich... co nimi kieruje, właśnie takie proste uczucia jak zazdrość i zawiść
miranda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 23:06   #4857
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość

Nie lubię serka wiejskiego tak bardzo, że nawet keczup go nie uratuje.
Mi po 1 łyżeczce było niedobrze do końca dnia.

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
Sama nigdy nie kupowałam używanej odzieży, ale nie obrażam osób, które ją noszą. Jeśli dla Ciebie patologia to jest ubieranie się w lumpeksie i miałaś takie poglądy w szkole to można się domyślać tylko, dlaczego nie byłaś za bardzo lubiana.
Z biegiem życia nauczysz się pokory i zrozumiesz, że nie szata zdobi człowieka.
Właśnie to miałam napisać.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 23:07   #4858
miranda1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 141
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Lecisz takimi stereotypami, ze juz nie wiem czy sie dziwic czy smiac
Do listy typowych cech patologicznych osob dopiszmy solarium, tlenione wlosy i krotkie bluzki
ależ oczywiście, poza tym ona tylko porównała

gdzieś kiedyś oglądałam program czy czytałam coś i była taka teoria, że osoby takie wypastiżowane nadmiernie mają cechy patologicznych zachowań jak agresja itd

ja obserwuję ludzi i takie typiarki są rzeczywiście agresywne i chcą każdego lać dla mnie to patologia, nie wszystkie oczywiście ale kilkukrotnie byłam świadkiem jak takie panny np na dyskotece jedna z gębą wyskoczyła do koleżanki "co się K... patrzysz!" a ona tak tylko sie popatrzyła jak na reszte uczestników, i już zaraz się zaczeły na głos namawiać żeby ją lać (panny lat ok 25)

Edytowane przez miranda1989
Czas edycji: 2014-03-04 o 23:11
miranda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 23:09   #4859
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez miranda1989 Pokaż wiadomość
ja tak was podczytuję, ale dziś mnie kusi, żeby się udzielić


czepiacie się bez powodu, na wizażu rzeczywiście lepiej nie pisać, że się miało dobrze, nie należy wspominać o markowych ubraniach i porównywać się do innych, opisywać takich jak wyżej sytuacji itd

czy wy naprawdę myślicie, że nie istnieje takie zjawisko jak zazdrość o u brania czy o urodę? istnieje w młodzieńczym czy już nawet w dorosłym życiu, nie wszędzie i nie każdy się tak zachwouje ale znam takie przypadki
Ale kto tutaj miał dobrze? Może zero umknęło mi w tej kwocie.
Jak się już lansować to z większą sumką i opisać jedną historię, bez tysiąca zakończeń i opcji.
I nie wyśmiewać używanej odzieży, bo za chwilę możemy ją wszyscy kupować jak tak dalej w kraju będzie.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 23:09   #4860
Hikaru
Zakorzenienie
 
Avatar Hikaru
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 106
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 15

Cytat:
Napisane przez miranda1989 Pokaż wiadomość
ale mówimy o dzieciakach 15 letnich... co nimi kieruje, właśnie takie proste uczucia jak zazdrość i zawiść
Bez przesady, chyba z gimnazjalistą styczności nigdy nie miałaś, bo o ile to nie moja półka wiekowa, to znam sporo i serio nie są banda bez złożonych emocji itd. Nie sprowadzajmy gimnazjalistów do poziomu pantofelka.
__________________
Wszystko w porządku.
Przyłóż mi spluwę do głowy i rozchlap mój mózg na ścianie.
Naprawdę, mówię. Nie ma sprawy
.
Hikaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-05 17:59:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:08.