Ma³o interesuj±cy cz³owiek. - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2016-08-05, 21:43   #1
xmandarynkaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomo¶ci: 7

Ma³o interesuj±cy cz³owiek.


.

Edytowane przez xmandarynkaxx
Czas edycji: 2016-08-21 o 09:41 Powód: zmiana
xmandarynkaxx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-05, 22:04   #2
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomo¶ci: 1 227
Dot.: Ma³o interesuj±cy cz³owiek.

Facet chyba do wymiany.
Przy mê¿czy¼nie kobieta powinna rozkwitaæ i cieszyæ siê ¿yciem, a nie czuæ siê niepotrzebna i ''g³upsza''


Poza tym nadal nie rozumiem czemu uwa¿asz , ze jeste¶ ma³o interesuj±ca?
lolita96 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-05, 22:10   #3
xmandarynkaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Ma³o interesuj±cy cz³owiek.

Poniewa¿ wielu ludzi ma jakie¶ pasje, rozwija siê, a we mnie tego brakuje. Czasami na si³ê co¶ sobie wymy¶lê, ale po np. dwóch miesi±cach przestaje to kontynuowaæ i tyle z tego wszystkiego.
xmandarynkaxx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-05, 22:13   #4
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: Ma³o interesuj±cy cz³owiek.

Cytat:
Napisane przez xmandarynkaxx Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ, ju¿ od d³u¿szego czasu nie mogê sobie poradziæ z my¶l±, ¿e jestem ma³o interesuj±cym cz³owiekiem. Mianowicie chodzi o to, ¿e nie mam jaki¶ szczególnych zainteresowañ, nie mam ¿adnej dziedziny z której by³abym bardzo dobra, nie chodzê na ¿adne dodatkowe zajêcia (przez rok chodzi³am na taniec towarzyski ale musia³am to zakoñczyæ). Po prostu nie mam czym siê pochwaliæ. Skoñczy³am studia licencjackie na kierunku humanistycznym, który z perspektywy czasu uwa¿am za ma³o przydatny. Z drugiej strony teraz, od pa¼dziernika idê na nowy kierunek studiów, który uwa¿am za ambitny, mam pracê, której mi du¿o ludzi zazdro¶ci. Jest jeszcze kwestia faceta z którym jestem ju¿ kilka lat, na pocz±tku by³o super, ale odk±d on zacz±³ studia czuje siê przy nim dos³ownie "g³upia". Ostatnio mam wra¿enie, ¿e on by chcia³ byæ z kim¶ ambitniejszym, bardziej oczytanym, inteligentniejszym? Sama nie wiem czy po prostu mam taki "czas" do³owania siê czy po prostu zda³am sobie sprawê jak moje ¿ycie jest bezsensowane, ma³o ambitne. Nie chcê porad typu "znajd¼ sobie jakie¶ zajêcie" - próbowa³am, ale mam problem, z tym ¿e nie potrafiê d³ugo jednego i tego samego kontynuowaæ. Czy s± osoby w podobnej sytuacji?
Mo¿liwe, ¿e zwi±zek siê po prostu wypali³. A co on takiego mówi / robi, ¿e czujesz siê "g³upia"? Wywy¿sza siê? Traktuje Ciê protekcjonalnie? Jak wygl±da Wasze ¿ycie ze sob±, spêdzanie czasu, dzielenie obowi±zków, ¿ycie intymne?

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez xmandarynkaxx Poka¿ wiadomo¶æ
Poniewa¿ wielu ludzi ma jakie¶ pasje, rozwija siê, a we mnie tego brakuje. Czasami na si³ê co¶ sobie wymy¶lê, ale po np. dwóch miesi±cach przestaje to kontynuowaæ i tyle z tego wszystkiego.
Nie ka¿dy musi nie wiadomo, co robiæ. Czasami ma siê taki moment w ¿yciu, ¿e niczego sensownego siê nie wymy¶li. Przecie¿ nie jest tak, ¿e le¿ysz i patrzysz w sufit. Pracujesz, za moment podejmiesz kolejne studia, wcze¶niej te¿ uczy³a¶ siê - to jest du¿o zajêæ. Moj± pasj± s± np. filmy (i siedzenie na Wiza¿u ), moje koty, ale dla kogo¶ to mo¿e to ma³o ambitne.
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-05, 22:54   #5
_madame_m_
Wilczy kie³
 
Avatar _madame_m_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Miasto królów
Wiadomo¶ci: 2 791
Dot.: Ma³o interesuj±cy cz³owiek.

Nie masz siê czym przejmowaæ, po czê¶ci mam dok³adnie to samo co Ty - nie jestem interesuj±cym cz³owiekiem, nie mam ¿adnej pasji, ¿adnego hobby i czêsto ¿adnego pomys³u na siebie co robiæ codziennie. Jednak po przeczytaniu tego co czujesz pierwsza my¶l jaka mnie nasz³a to nie rozmawiasz otwarcie o tym co czujesz ze swoim ch³opakiem.. albo rozmawiasz, ale nie mówisz o wszystkim. Ja bym na twoim miejscu powiedzia³a mu, ¿e czujê siê ¼le, ¿e mam gorszy okres, a on jako Twój mê¿czyzna w tym momencie powinien zrobiæ cokolwiek, ¿eby¶ Ty poczu³a siê lepiej. Oboje jeste¶cie ze sob± i powinni¶cie siê wspieraæ wzajemnie jak które¶ z Was ma trochê gorszy okres. Poza tym mo¿esz spróbowaæ znale¼æ co¶ co by¶ robi³a ze swoim ch³opakiem, bo nie do¶æ, ¿e Was to jeszcze bardziej zbli¿y do siebie to i mo¿e odkryjesz w sobie to co¶ czego Ci teraz brakuje. Sama mam gorsze momenty i otwarcie mówiê to swojego ch³opakowi, a on za ka¿dym razem coraz bardziej mnie zaskakuje swoimi pomys³ami na poprawienie mojego gorszego momentu

Edytowane przez _madame_m_
Czas edycji: 2016-08-05 o 22:56
_madame_m_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-05, 23:07   #6
201609201246
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomo¶ci: 114
Dot.: Ma³o interesuj±cy cz³owiek.

Cytat:
Napisane przez lolita96 Poka¿ wiadomo¶æ
Facet chyba do wymiany.
Przy mê¿czy¼nie kobieta powinna rozkwitaæ i cieszyæ siê ¿yciem, a nie czuæ siê niepotrzebna i ''g³upsza''


Poza tym nadal nie rozumiem czemu uwa¿asz , ze jeste¶ ma³o interesuj±ca?

Do wymiany bo... inteligentny? Nie wierzê w to co czytam.


Autorko, skoro inteligentny, ambitny facet chce z Tob± byæ, nie daje Ci ¿adnych niepokoj±cych znaków - to nie wiem w czym problem. Widocznie jeste¶ bardziej interesuj±ca ni¿ Ci siê wydaje. Poza tym napisa³a¶, ¿e wybierasz siê na nowy, 'ambitny' kierunek studiów i masz pracê, której Ci zazdroszcz± inni... Nie musisz równie¿ byæ specjalistk± w jaki¶ dziedzinach ¿eby mieæ jakie¶ zainteresowania, wystarczy ciekawe podej¶cie do ¿ycia. G³owa do góry.
201609201246 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-05, 23:34   #7
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: Ma³o interesuj±cy cz³owiek.

Cytat:
Napisane przez _madame_m_ Poka¿ wiadomo¶æ
Nie masz siê czym przejmowaæ, po czê¶ci mam dok³adnie to samo co Ty - nie jestem interesuj±cym cz³owiekiem, nie mam ¿adnej pasji, ¿adnego hobby i czêsto ¿adnego pomys³u na siebie co robiæ codziennie. Jednak po przeczytaniu tego co czujesz pierwsza my¶l jaka mnie nasz³a to nie rozmawiasz otwarcie o tym co czujesz ze swoim ch³opakiem.. albo rozmawiasz, ale nie mówisz o wszystkim. Ja bym na twoim miejscu powiedzia³a mu, ¿e czujê siê ¼le, ¿e mam gorszy okres, a on jako Twój mê¿czyzna w tym momencie powinien zrobiæ cokolwiek, ¿eby¶ Ty poczu³a siê lepiej. Oboje jeste¶cie ze sob± i powinni¶cie siê wspieraæ wzajemnie jak które¶ z Was ma trochê gorszy okres. Poza tym mo¿esz spróbowaæ znale¼æ co¶ co by¶ robi³a ze swoim ch³opakiem, bo nie do¶æ, ¿e Was to jeszcze bardziej zbli¿y do siebie to i mo¿e odkryjesz w sobie to co¶ czego Ci teraz brakuje. Sama mam gorsze momenty i otwarcie mówiê to swojego ch³opakowi, a on za ka¿dym razem coraz bardziej mnie zaskakuje swoimi pomys³ami na poprawienie mojego gorszego momentu
A czy ¿eby byæ interesuj±cy trzeba koniecznie robiæ 100 rzeczy na raz, albo regularnie je¼dziæ w dzikie rejony Australii? My¶lê, ¿e wiele osób bardziej pozuje na "interesuj±ce osoby", ni¿ naprawdê nimi s±. Szczerze mówi±c to lepiej czujê siê w¶ród normalnych, robi±cych przyziemne rzeczy przyzwoitych ludzi, ni¿ towarzycha w stylu "dyskusja o rodzajach absyntu, gdzie to go nie pili¶my i jacy z nas znawcy".
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-08-06, 05:09   #8
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 25 807
Dot.: Ma³o interesuj±cy cz³owiek.

Wreszcie kto¶ to napisa³.
__________________
Ma³gorzata i spó³ka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-06, 08:18   #9
MalyRycerzyk
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomo¶ci: 190
Dot.: Ma³o interesuj±cy cz³owiek.

A ja my¶lê, ¿e warto mieæ co¶ dla siebie. ¯eby by³o o czym z tob± pogadaæ. Zamiast "znalezienia sobie hobby" polecam jednak co¶ innego: znale¼æ jaki¶ super temat (w moim wypadku jest to np. anatomia cia³a ludzkiego, powie¶ci Tomasza Manna, itp) i zg³êbiaæ go codziennie przez sto dni. Ma to tê zaletê, ¿e nie musisz nie wiadomo jak dlugo w nim trwaæ, ale jednocze¶nie dajesz sobie czas na zg³êbienie go.
MalyRycerzyk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-06, 10:32   #10
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 33 873
Dot.: Ma³o interesuj±cy cz³owiek.

Mam wra¿enie, ¿e trochê ulegasz tej, modnej ostatnio, presji na "rozwijanie siê" i "robienie czego¶ ciekawego". Prawda jest taka, ¿e bardzo wiele osób nie ma super oryginalnego hobby, maj± normalne zajêcia, pracê, obowi±zki i jakie¶ rzeczy, które daj± im przyjemno¶æ i relaks. I równie¿ wiele osób dobrze siê dogaduje z tymi osobami. Ja, tak jak Doris, lepiej siê czujê w¶ród "normalnych" ludzi, ni¿ tych podkre¶laj±cych wci±¿ jak to oni siê "rozwijaj±" i jakie interesuj±ce rzeczy robi± w ¿yciu. Mnie do¶æ ma³o interesuje np. pasja kolegi do nurkowania, prêdzej pogadam o gotowaniu czy codziennym ¿yciu, ni¿ o wyprawach w g³êbiny Nie musisz byæ super oryginalna, ani mieæ niespotykanego hobby, ¿eby by¶ interesuj±c± osob±.

Oczywi¶cie, bardzo dobrze jest mieæ co¶, co sprawia rado¶æ i jest interesuj±ce. Ale to ma byæ interesuj±ce przede wszystkim DLA CIEBIE, a nie dla innych, by¶ by³a tym "interesuj±cym cz³owiekiem".

Jak odczuwasz brak hobby w ¿yciu, to poszukaj sobie czego¶, co Tobie odpowiada. Jak jedna rzecz szybko przestanie Ciê interesowaæ, to trudno - tak bywa, próbuj innych. Ale rób to dla siebie i dla w³asnej przyjemno¶ci, nie po to, by inni Ciê uznali za "interesuj±c±".

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2016-08-06 o 10:33
Lexie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-06, 10:38   #11
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: Ma³o interesuj±cy cz³owiek.

Cytat:
Napisane przez Lexie Poka¿ wiadomo¶æ
Mam wra¿enie, ¿e trochê ulegasz tej, modnej ostatnio, presji na "rozwijanie siê" i "robienie czego¶ ciekawego". Prawda jest taka, ¿e bardzo wiele osób nie ma super oryginalnego hobby, maj± normalne zajêcia, pracê, obowi±zki i jakie¶ rzeczy, które daj± im przyjemno¶æ i relaks. I równie¿ wiele osób dobrze siê dogaduje z tymi osobami. Ja, tak jak Doris, lepiej siê czujê w¶ród "normalnych" ludzi, ni¿ tych podkre¶laj±cych wci±¿ jak to oni siê "rozwijaj±" i jakie interesuj±ce rzeczy robi± w ¿yciu. Mnie do¶æ ma³o interesuje np. pasja kolegi do nurkowania, prêdzej pogadam o gotowaniu czy codziennym ¿yciu, ni¿ o wyprawach w g³êbiny Nie musisz byæ super oryginalna, ani mieæ niespotykanego hobby, ¿eby by¶ interesuj±c± osob±.

Oczywi¶cie, bardzo dobrze jest mieæ co¶, co sprawia rado¶æ i jest interesuj±ce. Ale to ma byæ interesuj±ce przede wszystkim DLA CIEBIE, a nie dla innych, by¶ by³a tym "interesuj±cym cz³owiekiem".

Jak odczuwasz brak hobby w ¿yciu, to poszukaj sobie czego¶, co Tobie odpowiada. Jak jedna rzecz szybko przestanie Ciê interesowaæ, to trudno - tak bywa, próbuj innych. Ale rób to dla siebie i dla w³asnej przyjemno¶ci, nie po to, by inni Ciê uznali za "interesuj±c±".
Dok³adnie.
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-06, 11:44   #12
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomo¶ci: 1 227
Dot.: Ma³o interesuj±cy cz³owiek.

Cytat:
Napisane przez RedSuit Poka¿ wiadomo¶æ
Do wymiany bo... inteligentny? Nie wierzê w to co czytam.


Autorko, skoro inteligentny, ambitny facet chce z Tob± byæ, nie daje Ci ¿adnych niepokoj±cych znaków - to nie wiem w czym problem. Widocznie jeste¶ bardziej interesuj±ca ni¿ Ci siê wydaje. Poza tym napisa³a¶, ¿e wybierasz siê na nowy, 'ambitny' kierunek studiów i masz pracê, której Ci zazdroszcz± inni... Nie musisz równie¿ byæ specjalistk± w jaki¶ dziedzinach ¿eby mieæ jakie¶ zainteresowania, wystarczy ciekawe podej¶cie do ¿ycia. G³owa do góry.


Yyy tak , dok³adnie dlatego.
A nie, czekaj , mo¿e jednak dlatego:


''Jest jeszcze kwestia faceta z którym jestem ju¿ kilka lat, na pocz±tku by³o super, ale odk±d on zacz±³ studia czuje siê przy nim dos³ownie "g³upia". Ostatnio mam wra¿enie, ¿e on by chcia³ byæ z kim¶ ambitniejszym, bardziej oczytanym, inteligentniejszym?''


To zdanie jest wrêcz przepe³nione wzajemn± mi³o¶ci±.
lolita96 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-06, 12:45   #13
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: Ma³o interesuj±cy cz³owiek.

Cytat:
Napisane przez lolita96 Poka¿ wiadomo¶æ
(...)
''Jest jeszcze kwestia faceta z którym jestem ju¿ kilka lat, na pocz±tku by³o super, ale odk±d on zacz±³ studia czuje siê przy nim dos³ownie "g³upia". Ostatnio mam wra¿enie, ¿e on by chcia³ byæ z kim¶ ambitniejszym, bardziej oczytanym, inteligentniejszym?''

To zdanie jest wrêcz przepe³nione wzajemn± mi³o¶ci±.
Ale jej (Autorki) subiektywne wra¿enie (nie wiemy na ile subiektywne) mo¿e byæ zupe³nie niezwi±zane z tym co robi, czy mówi jej facet. On mo¿e byæ "Bogu ducha winny", a przez ni± mog± po prostu przemawiaæ kompleksy. Nie poda³a ¿adnych konkretów, nie opisa³a sytuacji, w których on by mia³ jej co¶ takiego sugerowaæ, czy mówiæ wprost.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2016-08-06 o 18:20
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-06, 18:11   #14
201609201246
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomo¶ci: 114
Dot.: Ma³o interesuj±cy cz³owiek.

Cytat:
Napisane przez lolita96 Poka¿ wiadomo¶æ
Yyy tak , dok³adnie dlatego.
A nie, czekaj , mo¿e jednak dlatego:


''Jest jeszcze kwestia faceta z którym jestem ju¿ kilka lat, na pocz±tku by³o super, ale odk±d on zacz±³ studia czuje siê przy nim dos³ownie "g³upia". Ostatnio mam wra¿enie, ¿e on by chcia³ byæ z kim¶ ambitniejszym, bardziej oczytanym, inteligentniejszym?''


To zdanie jest wrêcz przepe³nione wzajemn± mi³o¶ci±.
Jak ju¿ powiedziano - nie dysponujemy tu ¿adnymi konkretami. Nie odnoszê jednak wra¿enia, ¿e partner Autorki celowo daje jej znaæ do zrozumienia, ¿e ma chêæ byæ z kim¶ ambitniejszym czy inteligentniejszym. (nieistniej±cy zapewne) Problem le¿y raczej w g³owie Autorki, która mo¿e byæ dla siebie po prostu zbyt surowa. Ale o facecie nie wiemy absolutnie nic, wiêc rady g³osz±ce zmianê na inny model s± tu raczej póki co zbêdne.


Wybacz, ale ciekawo¶æ mnie dos³owne z¿era; zmieni³aby¶ faceta tylko dlatego, ¿e czu³aby¶ siê od niego mniej ambitna lub mniej inteligentna? Zaczê³aby¶ szukaæ kogo¶ g³upszego, ¿eby czuæ siê bardziej komfortowo?

Edytowane przez 201609201246
Czas edycji: 2016-08-06 o 18:17
201609201246 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-06, 21:11   #15
jaslowianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Ma³o interesuj±cy cz³owiek.

Autorko, proponujê Ci, ¿eby¶ zastanowi³a siê nad jak±¶ podró¿±. Masz pracê, z tego co piszesz, wynika, ¿e dobr±, wiêc na pewno wyskubiesz co¶ na bilet lotniczy. Albo wio na stopa i ³ap przygodê. Do tego nie potrzeba mieæ ¿adnych super uzdolnieñ i byæ niewiadomo jak m±drym. Ale nie bierz ze sob± faceta. Pojed¼ sama albo z kole¿ank±. Zobaczysz, jak zmiana otoczenia, poznanie nowych ludzi, obcokrajowców mo¿e zmotywowaæ, daæ nowe ¶wie¿e spojrzenie na ¿ycie. Zobaczysz jak wygl±da ¿ycie innych ludzi spoza Twojego krêgu, poznasz obc± kulturê. Poza tym wrócisz i bêdziesz mia³a wiele ciekawych rzeczy do opowiedzenia

Mo¿esz skorzystaæ z serwisu xxx. Je¶li jeszcze nie znasz tej strony i nie wiesz na czym to polega, albo nie jeste¶ przekonana do podró¿owania w ten sposób, napisz do mnie na priv.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-08-06 o 21:26 Powód: Link.
jaslowianka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-07, 20:06   #16
201703060948
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomo¶ci: 1 422
Dot.: Ma³o interesuj±cy cz³owiek.

Cytat:
Napisane przez xmandarynkaxx Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ, ju¿ od d³u¿szego czasu nie mogê sobie poradziæ z my¶l±, ¿e jestem ma³o interesuj±cym cz³owiekiem. Mianowicie chodzi o to, ¿e nie mam jaki¶ szczególnych zainteresowañ, nie mam ¿adnej dziedziny z której by³abym bardzo dobra, nie chodzê na ¿adne dodatkowe zajêcia (przez rok chodzi³am na taniec towarzyski ale musia³am to zakoñczyæ). Po prostu nie mam czym siê pochwaliæ. Skoñczy³am studia licencjackie na kierunku humanistycznym, który z perspektywy czasu uwa¿am za ma³o przydatny. Z drugiej strony teraz, od pa¼dziernika idê na nowy kierunek studiów, który uwa¿am za ambitny, mam pracê, której mi du¿o ludzi zazdro¶ci. Jest jeszcze kwestia faceta z którym jestem ju¿ kilka lat, na pocz±tku by³o super, ale odk±d on zacz±³ studia czuje siê przy nim dos³ownie "g³upia". Ostatnio mam wra¿enie, ¿e on by chcia³ byæ z kim¶ ambitniejszym, bardziej oczytanym, inteligentniejszym? Sama nie wiem czy po prostu mam taki "czas" do³owania siê czy po prostu zda³am sobie sprawê jak moje ¿ycie jest bezsensowane, ma³o ambitne. Nie chcê porad typu "znajd¼ sobie jakie¶ zajêcie" - próbowa³am, ale mam problem, z tym ¿e nie potrafiê d³ugo jednego i tego samego kontynuowaæ. Czy s± osoby w podobnej sytuacji?

Padaj± pytania o faceta wiêc opiszê sytuacjê:
Nigdy mi nic nie powiedzia³ co by mi mog³o zadaæ przykro¶æ (czasami gdy siê nudzê, sugeruje bym siê np. pouczy³a). Odnoszê takie wra¿enie poniewa¿ on jest oczytany, wieloma dziedzinami siê interesuje. Przyczyn± mojego my¶lenia s± np. wspólne spotkania ze znajomymi po czym mówi mi np. "no ona to jest dziewczyna orkiestra bo to to tamto" lub "widaæ, ¿e ona jest m±dra " bo np. jest mocna z jakiej¶ dziedizny itp.
Spoko, podziw podziwem, ale nie chcia³by z tymi ambitnymi i inteligentnymi byæ. Przynajmniej s±dz±c po moich znajomych (oraz wynikach badañ na ten temat), im kobieta m±drzejsza i bardziej odnosi sukcesy, tym mniej zainteresowania p³ci przeciwnej budzi. U mê¿czyzn jest odwrotnie. I nie, wygl±d nie odgrywa tu roli.

Je¶li czujesz siê g³upia zacznij od czytania gazet zagranicznych. Dobrych analiz (geo)politycznych, ekonomicznych, spo³ecznych. Tylko uwa¿aj, bo jak przestaniesz byæ koz± ³ykaj±c± g³upoty swojego ch³opaka a staniesz siê dla niego równowa¿n± partnerk±, mo¿esz przestaæ byæ dla niego atrakcyjna - albo on dla ciebie

Edytowane przez 201703060948
Czas edycji: 2016-08-07 o 20:07
201703060948 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-09, 17:40   #17
xmandarynkaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Ma³o interesuj±cy cz³owiek.

Wcale tak nie jest, nie mo¿na wszystkich pakowaæ do jednego worka. Przyk³adowo jego kolega jest singlem, czêsto zwierza siê z tego jakie dziewczyny pozna³ i równie¿ komentuje, ¿e tylko niektóre s± godne uwagi bo s± m±dre i wg.
xmandarynkaxx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-09, 20:18   #18
201609201246
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomo¶ci: 114
Dot.: Ma³o interesuj±cy cz³owiek.

Cytat:
Napisane przez xmandarynkaxx Poka¿ wiadomo¶æ
Wcale tak nie jest, nie mo¿na wszystkich pakowaæ do jednego worka. Przyk³adowo jego kolega jest singlem, czêsto zwierza siê z tego jakie dziewczyny pozna³ i równie¿ komentuje, ¿e tylko niektóre s± godne uwagi bo s± m±dre i wg.

No co Ty, nie wiedzia³a¶? Przecie¿ ka¿dy wie, ¿e wiêkszo¶æ facetów to szuka takich g³upich i bez sukcesów ¿eby siê dowarto¶ciowaæ.


Nie wiem jak rzeczywi¶cie uwa¿a wiêkszo¶æ Panów, ale jak dla mnie nie ma nic bardziej poci±gaj±cego ni¿ pewna siebie kobieta sukcesu. I wcale nie uwa¿am, ¿e nale¿ê do mniejszo¶ci pod tym wzglêdem.
201609201246 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-10, 17:00   #19
201703060948
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomo¶ci: 1 422
Dot.: Ma³o interesuj±cy cz³owiek.

Cytat:
Napisane przez RedSuit Poka¿ wiadomo¶æ
No co Ty, nie wiedzia³a¶? Przecie¿ ka¿dy wie, ¿e wiêkszo¶æ facetów to szuka takich g³upich i bez sukcesów ¿eby siê dowarto¶ciowaæ.


Nie wiem jak rzeczywi¶cie uwa¿a wiêkszo¶æ Panów, ale jak dla mnie nie ma nic bardziej poci±gaj±cego ni¿ pewna siebie kobieta sukcesu. I wcale nie uwa¿am, ¿e nale¿ê do mniejszo¶ci pod tym wzglêdem.
To siê nazywa "badania naukowe". I jeszcze "statystyka".

Google it!

Potraktuj to jako drogê do nauczenia siê czego¶ - i stania siê ciekawszym cz³owiekiem. Szczerze, jak czytam zdania w stylu "wyniki wyborów zosta³y podrobione, bo nie znam nikogo kto g³osowa³ na x" albo "oczywi¶cie, ¿e mê¿czy¼ni s± gwa³ceni tak samo czêsto jak kobiety a nawet czê¶ciej, ja nie znam ¿adnej kobiety, która by zosta³a ale znam jednego faceta" itp. itp. to robi mi siê s³abo. Wstyd. Podstawowa wiedza o cognitive biases i statystyce powinna byæ wyk³adana na ka¿dym kierunku studiów i powinna byæ najtrudniejszym do zdania egzaminem.

Edytowane przez 201703060948
Czas edycji: 2016-08-10 o 17:06
201703060948 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-10, 17:29   #20
LadyArya
Amounted Princess
 
Avatar LadyArya
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 079
Dot.: Ma³o interesuj±cy cz³owiek.

Cytat:
Napisane przez Osterhase Poka¿ wiadomo¶æ
Spoko, podziw podziwem, ale nie chcia³by z tymi ambitnymi i inteligentnymi byæ. Przynajmniej s±dz±c po moich znajomych (oraz wynikach badañ na ten temat), im kobieta m±drzejsza i bardziej odnosi sukcesy, tym mniej zainteresowania p³ci przeciwnej budzi. U mê¿czyzn jest odwrotnie. I nie, wygl±d nie odgrywa tu roli.

Je¶li czujesz siê g³upia zacznij od czytania gazet zagranicznych. Dobrych analiz (geo)politycznych, ekonomicznych, spo³ecznych. Tylko uwa¿aj, bo jak przestaniesz byæ koz± ³ykaj±c± g³upoty swojego ch³opaka a staniesz siê dla niego równowa¿n± partnerk±, mo¿esz przestaæ byæ dla niego atrakcyjna - albo on dla ciebie
jak dlugo zyje jeszcze nie slyszalam zeby ktos czytal gazety ekonomiczne w celu aby utrzymac przy sobie chlopa

autorko przede wszystkim wiecej pewnosci siebie. jesli facet jest z toba to znaczy ze mu sie podobasz taka jaka jestes i nie musisz miec kompleksow. zreszta - uwierz mi ze w dobrym zwiazku to jaka kto ma wiedze polityczna itp. nie jest zbyt wazne. Wazne jest to jak wy ie dogadujecie na co dzien, jak spedzacie czas, czy dobrze wam ze soba i czy jest dobrze w lozku. skup sie na tym faceci na to glownie patrza a nie mierza dziewczynie IQ
LadyArya jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-10, 18:30   #21
201609201246
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomo¶ci: 114
Dot.: Ma³o interesuj±cy cz³owiek.

Cytat:
Napisane przez Osterhase Poka¿ wiadomo¶æ
To siê nazywa "badania naukowe". I jeszcze "statystyka".

Google it!

Potraktuj to jako drogê do nauczenia siê czego¶ - i stania siê ciekawszym cz³owiekiem. Szczerze, jak czytam zdania w stylu "wyniki wyborów zosta³y podrobione, bo nie znam nikogo kto g³osowa³ na x" albo "oczywi¶cie, ¿e mê¿czy¼ni s± gwa³ceni tak samo czêsto jak kobiety a nawet czê¶ciej, ja nie znam ¿adnej kobiety, która by zosta³a ale znam jednego faceta" itp. itp. to robi mi siê s³abo. Wstyd. Podstawowa wiedza o cognitive biases i statystyce powinna byæ wyk³adana na ka¿dym kierunku studiów i powinna byæ najtrudniejszym do zdania egzaminem.
Uwa¿am siê za wystarczaj±co ciekawego cz³owieka, nie potrzebujê do tego analizowania statystyk czy innych badañ. W swoim po¶cie wyrazi³em swoje zdanie a Ty mnie próbujesz w tym momencie edukowaæ. I bynajmniej zamierzam patrzeæ na otaczaj±cy mnie ¶wiat przez pryzmat suchych statystyk.
201609201246 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2016-08-10 19:30:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:04.