Co robicie na obiad? - część XVII - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-20, 19:48   #3301
LegoJedi
Wtajemniczenie
 
Avatar LegoJedi
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 013
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVII

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Lego zerkniesz dlaczego ten pierwszy bez promocji jest droższy? Mnie wydaja się podobne
https://www.euro.com.pl/blendery/bra...-gourmet.bhtml
https://www.euro.com.pl/blendery/bra...087.bhtml#opis


a możę lepiej to
https://www.euro.com.pl/blendery/bra...087.bhtml#opis


lub którys z tych

https://www.euro.com.pl/search.bhtml...d=robot%20bosz


z Bosza są nawet za 600zł czyli tyle co te z Baruna
https://www.euro.com.pl/roboty-wielo...c812m844.bhtml


widzę, że jest efekt rozdrabniania ale czy zrobi masło orzechowe?


Rany jak trudno podjąć jakąś decyzje jak człowiek sie nie zna ;/
Uha... te dwa BRAUN są podobne do siebie 1000W i podobne dodatki. Czy masło zrobią z orzecha ? Nie mam pojęcia bo nigdy masła nie robiłem . Te serie z napędem blendera to urządzenia pomocnicze w kuchni np coś szybko zbledować , zmielić utrzeć itd. Moc silnika jest co prawda 1000w ale one nie mogą pracować przez dłuższy czas bo się mocno grzeją . Średni czas pracy blendera ręcznego jest 1- 1,5 minuty żeby silnika nie spalić. Może bRAUN ma ciutek lepsze motory ale mimo to czas prawdopodobnie jest krótki .
Co innego ten Bosch Bosch MC812M844 to maszyna kuchenna która może pracować trochę dłużej bez obawy przegrzania silnika. Ten Bosch spokojnie wygniecie ciasto na pizze i zmiksuje wszystko na pasztet i prawdopodobnie zmiksuje bez problemu orzechy na masło . Smoothie zrobi bez problemu. Oczywiście jest większy nisz bRAUN. Ciężko coś doradzić jak się nie zna osoby . Dla mnie bym kupił Bosch i jakiś tańszy blender.
__________________
Pieniądze mogą dużo.... Miłość może wszystko

Wysłane z iPad
LegoJedi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-20, 19:52   #3302
LegoJedi
Wtajemniczenie
 
Avatar LegoJedi
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 013
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVII

Ja dziś tez coś jadłem hehehe ....pierś kurczaka kukurydzianego z patelni (cięcie motylkowe) sos jogurtowy, do tego ziemniaki z koperkiem na maśle i buraczki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4F00E1F4-6E97-4B1E-AC7B-415610F6CAB0.jpg (133,1 KB, 45 załadowań)
__________________
Pieniądze mogą dużo.... Miłość może wszystko

Wysłane z iPad
LegoJedi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-20, 19:55   #3303
LegoJedi
Wtajemniczenie
 
Avatar LegoJedi
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 013
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVII

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
ja spontanicznie nie kupuję rzeczy, które mają mi długo służyć. Odkurzacz wybierałam z tydzień
A dziś pomidorowa z makaronem
Odkurzacz tydzień ? Chyba z filtrem wodnym i napędem turbinowym
__________________
Pieniądze mogą dużo.... Miłość może wszystko

Wysłane z iPad
LegoJedi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-20, 21:03   #3304
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVII

Cytat:
Napisane przez LegoJedi Pokaż wiadomość
Ja dziś tez coś jadłem hehehe ....pierś kurczaka kukurydzianego z patelni (cięcie motylkowe) sos jogurtowy, do tego ziemniaki z koperkiem na maśle i buraczki
O cos zupełnie normalnego i zwyczajnego i bez kwiatkow sratkow i innych dodatkow lego co z Tobą???

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-20, 21:56   #3305
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVII

Odkurzacz to akurat prosta sprawa - najlepszy jest irobot. Ale blender do masla orzechowego, to sama nie wiem ktory polecic.



Co do madlenek - ja mialam forme specjalnie do madlenek z carrefoura, z tego co wiem robi taka tez tefal. Pisze w czasie przeszlym, bo musialam ja wyrzucic. Nie byla specjalnie trwala.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-20, 22:21   #3306
damdalena
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkrakowskie
Wiadomości: 3 610
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVII

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
ja spontanicznie nie kupuję rzeczy, które mają mi długo służyć. Odkurzacz wybierałam z tydzień
Co tam tydzień! Ja sprzętu do domu zaczęłam szukać pół roku przed montażem. Natomiast teraz od jakiś dwóch miesięcy kupuję zamrażarkę i suszarkę do ubrań - no dobra czekam na jakieś promocje lub traf w outlecie, ale wygląda na to, że do sfinalizowania sprawy daleko. A akurat odkurzacz mamy beznadziejny, bo mąż potrzebował na już i kupił pierwszy lepszy dostępny, ale za to odkurzacz przemysłowy już potem staranniej wybrał. Efekt jest taki, że "na pokoje" czasem wjeżdża ten duży warsztatowy sprzęt. A tego dziadowskiego Tefala kiedyś na olx wystawię.

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Co do madlenek - ja mialam forme specjalnie do madlenek z carrefoura, z tego co wiem robi taka tez tefal. Pisze w czasie przeszlym, bo musialam ja wyrzucic. Nie byla specjalnie trwala.
Do magdalenek mam formy silikonowe i polecam to rozwiązanie. Te ciastka nie są tłuste, więc nie z każdej foremki łatwo wyskoczą. Metalowe foremki na orzeszki chyba nie mają powłoki non-stick, więc trochę ryzykowne pieczenie w tym ciasteczek biszkoptowych - choć najwyżej wyje się je łyżeczką

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Myślałam aby na Święta upiec wegańskie magdalenki....w oryginale to puszyste ciasteczka? Myślicie że wyjdą w foremcye do ciasteczek orzeszków?
Pokaż jaką masz foremkę do orzeszków.
Babcia męża miała taką jakby patelnię na gaz, ale niestety nie dostałam w spadku:-(
damdalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-20, 22:29   #3307
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVII

O to ja uwielbiam zakupy ale robię je szybko. Po wejściu do sklepu z butami ubraniami sprzetami kafelkami meblami itd itp po pół godziny wychodzę szczęśliwa i nigdy nie żałuję wyboru

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-21, 05:57   #3308
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVII

Cytat:
Napisane przez LegoJedi Pokaż wiadomość
Odkurzacz tydzień ? Chyba z filtrem wodnym i napędem turbinowym
Ja codziennie odkurzam, wyjątkowo lubię to zajęcie, więc w sumie wybierałam sobie przyjaciela, stąd tak długo to trwało

Cytat:
Napisane przez damdalena Pokaż wiadomość
Co tam tydzień! Ja sprzętu do domu zaczęłam szukać pół roku przed montażem. Natomiast teraz od jakiś dwóch miesięcy kupuję zamrażarkę i suszarkę do ubrań - no dobra czekam na jakieś promocje lub traf w outlecie, ale wygląda na to, że do sfinalizowania sprawy daleko. A akurat odkurzacz mamy beznadziejny, bo mąż potrzebował na już i kupił pierwszy lepszy dostępny, ale za to odkurzacz przemysłowy już potem staranniej wybrał. Efekt jest taki, że "na pokoje" czasem wjeżdża ten duży warsztatowy sprzęt. A tego dziadowskiego Tefala kiedyś na olx wystawię.[COLOR="Silver"]
ja poprzedni miałam beznadziejny, odkurzał, ale był niepraktyczny i taki głośny, że hej. A to, że człowiek długo wybiera to rozumiem, u mnie wszystko jest przemyślane, bo w sumie człowiek ma mało miejsca w domu, i jak coś kupuje to żeby to było w użyciu,a nie leżało bez sensu w kącie.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 09:03   #3309
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVII

Cytat:
Napisane przez LegoJedi Pokaż wiadomość
Uha... te dwa BRAUN są podobne do siebie 1000W i podobne dodatki. Czy masło zrobią z orzecha ? Nie mam pojęcia bo nigdy masła nie robiłem . Te serie z napędem blendera to urządzenia pomocnicze w kuchni np coś szybko zbledować , zmielić utrzeć itd. Moc silnika jest co prawda 1000w ale one nie mogą pracować przez dłuższy czas bo się mocno grzeją . Średni czas pracy blendera ręcznego jest 1- 1,5 minuty żeby silnika nie spalić. Może bRAUN ma ciutek lepsze motory ale mimo to czas prawdopodobnie jest krótki .
Co innego ten Bosch Bosch MC812M844 to maszyna kuchenna która może pracować trochę dłużej bez obawy przegrzania silnika. Ten Bosch spokojnie wygniecie ciasto na pizze i zmiksuje wszystko na pasztet i prawdopodobnie zmiksuje bez problemu orzechy na masło . Smoothie zrobi bez problemu. Oczywiście jest większy nisz bRAUN. Ciężko coś doradzić jak się nie zna osoby . Dla mnie bym kupił Bosch i jakiś tańszy blender.
Dla mnie one są niemal idenatyczne.. identyczne :P


Nawet nie wiedziałąm, że ten Braun to z serią z napędem blendera- nie zwróciłam uwagi ale dobrze wiedzieć.... A jaki blender byś kupił? Ręczny? Ja ręczny mam - został mi ten z Lidla bo to pojemnik rozwalony z rozdrabniacza ale bledner działa..


A te Z bosha to duża różnica?
https://www.euro.com.pl/search/robot...ord=Bosch%20MC



A co mam Ci o sobie powiedzieć abyś mógł doradzić?



Dziękuję


---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

A tu jeszcze takie
https://www.euro.com.pl/roboty-wielo...mum58259.bhtml
https://www.euro.com.pl/roboty-wielo...c29-w0si.bhtml
https://www.euro.com.pl/roboty-wielo...mum58364.bhtml

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
ja spontanicznie nie kupuję rzeczy, które mają mi długo służyć. Odkurzacz wybierałam z tydzień
A dziś pomidorowa z makaronem
Bo najlepiej bez pośpiechu a czasem warto poczekać Ja pendrive kupowałam miesiąc.. w końcu siostra pyta jeszcze nie kupiłaś.. a ja ze nie... po tej rozmowie po tygodniu w końcu poszłam kupic bo wiedziałam jaki chce... i kupiłam.. z większą pamięcią w cenie tego z mniejszą xD

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez damdalena Pokaż wiadomość
Co tam tydzień! Ja sprzętu do domu zaczęłam szukać pół roku przed montażem. Natomiast teraz od jakiś dwóch miesięcy kupuję zamrażarkę i suszarkę do ubrań - no dobra czekam na jakieś promocje lub traf w outlecie, ale wygląda na to, że do sfinalizowania sprawy daleko. A akurat odkurzacz mamy beznadziejny, bo mąż potrzebował na już i kupił pierwszy lepszy dostępny, ale za to odkurzacz przemysłowy już potem staranniej wybrał. Efekt jest taki, że "na pokoje" czasem wjeżdża ten duży warsztatowy sprzęt. A tego dziadowskiego Tefala kiedyś na olx wystawię.

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Do magdalenek mam formy silikonowe i polecam to rozwiązanie. Te ciastka nie są tłuste, więc nie z każdej foremki łatwo wyskoczą. Metalowe foremki na orzeszki chyba nie mają powłoki non-stick, więc trochę ryzykowne pieczenie w tym ciasteczek biszkoptowych - choć najwyżej wyje się je łyżeczką

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------


Pokaż jaką masz foremkę do orzeszków.
Babcia męża miała taką jakby patelnię na gaz, ale niestety nie dostałam w spadku:-(
https://allegro.pl/oferta/grube-fore...szt-7813473309
takiego typu... tylko stare
__________________

Książki potrzebują nowego domu



Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2019-12-21 o 09:13
Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 09:12   #3310
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVII

Cytat:
Napisane przez damdalena Pokaż wiadomość
Co tam tydzień! Ja sprzętu do domu zaczęłam szukać pół roku przed montażem. Natomiast teraz od jakiś dwóch miesięcy kupuję zamrażarkę i suszarkę do ubrań - no dobra czekam na jakieś promocje lub traf w outlecie, ale wygląda na to, że do sfinalizowania sprawy daleko.
Oba sprzety sa u mnie marki Miele, ale w Polsce dobre ceny ma na to Bosch. We Francji Bosch kosztuje duuuzo wiecej niz w Polsce, z kolei Miele jest tanszy niz w Polsce. Takze wybor marki tez zalezy od kraju w ktorym mieszkasz.

Cytat:
Napisane przez damdalena Pokaż wiadomość
Do magdalenek mam formy silikonowe i polecam to rozwiązanie. Te ciastka nie są tłuste, więc nie z każdej foremki łatwo wyskoczą. Metalowe foremki na orzeszki chyba nie mają powłoki non-stick, więc trochę ryzykowne pieczenie w tym ciasteczek biszkoptowych - choć najwyżej wyje się je łyżeczką
Ja mialam silikonowe i latwo sie wyciagaly, mialy ladny ksztalt.

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Ja codziennie odkurzam, wyjątkowo lubię to zajęcie, więc w sumie wybierałam sobie przyjaciela, stąd tak długo to trwało
Dlaczego musisz odkurzac codziennie? Czyzby u Ciebie mieszkal jakis dlugowlosy zwierzak?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 09:49   #3311
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVII

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Odkurzacz to akurat prosta sprawa - najlepszy jest irobot. Ale blender do masla orzechowego, to sama nie wiem ktory polecic.



Co do madlenek - ja mialam forme specjalnie do madlenek z carrefoura, z tego co wiem robi taka tez tefal. Pisze w czasie przeszlym, bo musialam ja wyrzucic. Nie byla specjalnie trwala.
Oj co do odkurzacza to ja mam cos co odkurza i myje w jednym twarda podłogę i dywan. I kocham to urządzenie. 10 minut i calutki dom lśni autentycznie. Nigdy nawet iRobota noe brałam pod uwagę bo mam dwu poziomowy dom...

Co innego kosiarka samodzielna . Kiedys beda ja miec

Cytat:
Napisane przez damdalena Pokaż wiadomość
Co tam tydzień! Ja sprzętu do domu zaczęłam szukać pół roku przed montażem. Natomiast teraz od jakiś dwóch miesięcy kupuję zamrażarkę i suszarkę do ubrań - no dobra czekam na jakieś promocje lub traf w outlecie, ale wygląda na to, że do sfinalizowania sprawy daleko. A akurat odkurzacz mamy beznadziejny, bo mąż potrzebował na już i kupił pierwszy lepszy dostępny, ale za to odkurzacz przemysłowy już potem staranniej wybrał. Efekt jest taki, że "na pokoje" czasem wjeżdża ten duży warsztatowy sprzęt. A tego dziadowskiego Tefala kiedyś na olx wystawię.

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Do magdalenek mam formy silikonowe i polecam to rozwiązanie. Te ciastka nie są tłuste, więc nie z każdej foremki łatwo wyskoczą. Metalowe foremki na orzeszki chyba nie mają powłoki non-stick, więc trochę ryzykowne pieczenie w tym ciasteczek biszkoptowych - choć najwyżej wyje się je łyżeczką

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------


Pokaż jaką masz foremkę do orzeszków.
Babcia męża miała taką jakby patelnię na gaz, ale niestety nie dostałam w spadku:-(
Suszarkę do ubran to Miele ale Bosha tez zdecydowanie polecam!!! Miałam dwie. Pierwsza to chyba 12 lat nam służyła . Druga kupiliśmy tylko w wynajmowanym mieszkaniu i oddałam ja koleżance kiedy kupiliśmy do swojego domu Miele.
Także jedna z dwoch i bedziesz super zadowolona

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
O to ja uwielbiam zakupy ale robię je szybko. Po wejściu do sklepu z butami ubraniami sprzetami kafelkami meblami itd itp po pół godziny wychodzę szczęśliwa i nigdy nie żałuję wyboru

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
No to szczesciara z Ciebie ja to wszystko wybieram bardzo bardzo długo. Czesto nawet jedziemy na zakupy i wracam z niczym bo nic mi sie nie podobało .


Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Oba sprzety sa u mnie marki Miele, ale w Polsce dobre ceny ma na to Bosch. We Francji Bosch kosztuje duuuzo wiecej niz w Polsce, z kolei Miele jest tanszy niz w Polsce. Takze wybor marki tez zalezy od kraju w ktorym mieszkasz.


Ja mialam silikonowe i latwo sie wyciagaly, mialy ladny ksztalt.


Dlaczego musisz odkurzac codziennie? Czyzby u Ciebie mieszkal jakis dlugowlosy zwierzak?
Co??? Miele tańsze we Francji od Boscha to ja musze tam kupować sprzęty .
Tutaj Miele to jedne z najdroższych urządzeń szczególnie jak sie chce jakies dodatkowe opcje itd. No a jak ja kupuje to musi byc full wypas .
Miele mam jedynie pralko suszarkę ale dzieki niej autentycznie polubiłam pranie .
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-21, 12:33   #3312
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVII

Ja mam rowniez suszarkę miele. Ale staruszek. Dostałam używana.

My dziś jemy wszystko po trochę. Syn z mężem zajadali sie kiszona kapusta , ryba , i ziemniakami . Ja tez dziubnelam . Dostaliśmy tez dużo bigosu .
Ja zrobiłam potrawę z królika dla syna , ale zjadł co innego , wiec może mąż sie skusi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 12:59   #3313
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVII

Polędwiczki z kurczaka, ziemniaki pieczone, brokuł na parze, sos z majonezu jogurtu czosnku majeranku.20191221_134142(0).jpg

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 17:01   #3314
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVII

A na deser jabłecznik z lodami 20191221_175120.jpg20191221_175401.jpg

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 17:09   #3315
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVII

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Co??? Miele tańsze we Francji od Boscha to ja musze tam kupować sprzęty .
Tutaj Miele to jedne z najdroższych urządzeń szczególnie jak sie chce jakies dodatkowe opcje itd. No a jak ja kupuje to musi byc full wypas .
Miele mam jedynie pralko suszarkę ale dzieki niej autentycznie polubiłam pranie .
No az tak to moze nie jest. Ja tylko pisalam, ze w przeliczeniu z euro na zlotowki Miele wychodzi taniej niz w Polsce.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 17:24   #3316
damdalena
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkrakowskie
Wiadomości: 3 610
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVII

Zupa pieczarkowa (z wczoraj),
Lazania dwukolorowa szpinakowo-pomidorowa (sos boloński miałam zawekowany z kiedyś)
damdalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 17:48   #3317
PszczolkaMaja93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 49
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVII

Gołąbki
PszczolkaMaja93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 18:14   #3318
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVII

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
Polędwiczki z kurczaka, ziemniaki pieczone, brokuł na parze, sos z majonezu jogurtu czosnku majeranku.Załącznik 7701389

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
Pysznie!!! Zainspirowałas mnie i zrobiłam sos czosnkowo koperkowy... jest kurczak pieczony w całości i ziemniaczki z Actifry. Chora jestem wiec czosnek moze tylko pomoc

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
A na deser jabłecznik z lodami Załącznik 7701404Załącznik 7701405

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
Ale piekny

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
No az tak to moze nie jest. Ja tylko pisalam, ze w przeliczeniu z euro na zlotowki Miele wychodzi taniej niz w Polsce.
No to sie zgadzam... wszystko po przeliczeniu na złotówki jest duzo duzo droższe niestety w porównaniu do zarobków oczywiscie .
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 18:24   #3319
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVII

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Pysznie!!! Zainspirowałas mnie i zrobiłam sos czosnkowo koperkowy... jest kurczak pieczony w całości i ziemniaczki z Actifry. Chora jestem wiec czosnek moze tylko pomoc







Ale piekny







No to sie zgadzam... wszystko po przeliczeniu na złotówki jest duzo duzo droższe niestety w porównaniu do zarobków oczywiscie .
Często robię takie sosy do maczania. Nieraz że startym dobrym serem i bazylią też lubię.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-21, 18:45   #3320
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVII

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
A na deser jabłecznik z lodami Załącznik 7701404Załącznik 7701405

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
Pięknie ! Nigdy nie jadłam . To musi byc niebiańskie połączenie

Ja sosy na obiad w wersji na zimno robię tylko do pizzy ,frytek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 19:03   #3321
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVII

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
A na deser jabłecznik z lodami Załącznik 7701404Załącznik 7701405
ciastem to bym się poczęstowała
Ja dziś w przedświątecznym pędzie, na szybko makaron z boczkiem, pomidorami i fetą, byle co, bo nie mam ochoty gotować po gotowaniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20191221_172946.jpg (118,0 KB, 41 załadowań)
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik

Edytowane przez Personal_Jesus
Czas edycji: 2019-12-21 o 19:13
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 19:26   #3322
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVII

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Pięknie ! Nigdy nie jadłam . To musi byc niebiańskie połączenie

Ja sosy na obiad w wersji na zimno robię tylko do pizzy ,frytek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Musisz spróbować na ciepło z zimnymi lodami to już nigdy nie będziesz chciała jeść innego
W sumie to nie sos tylko dip do maczania. Lubię

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 19:40   #3323
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVII

Agafisia, a jaki jest przepis na to ciasto z jablkami?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 19:44   #3324
LegoJedi
Wtajemniczenie
 
Avatar LegoJedi
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 013
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVII

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
O cos zupełnie normalnego i zwyczajnego i bez kwiatkow sratkow i innych dodatkow lego co z Tobą???
Coś się niepodoba ?
Zimą kwiatki nie rosną
__________________
Pieniądze mogą dużo.... Miłość może wszystko

Wysłane z iPad
LegoJedi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 20:10   #3325
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVII

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
Musisz spróbować na ciepło z zimnymi lodami to już nigdy nie będziesz chciała jeść innego
W sumie to nie sos tylko dip do maczania. Lubię

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
Wiesz o ile z jablecznikiem nie ma problemu , to z kolei rzadko kupuje lody. Może czas to zmienić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 20:25   #3326
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVII

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Agafisia, a jaki jest przepis na to ciasto z jablkami?
Spod to kruche ciasto potem plasterki z cynamonem i cukrem potem słoik moich własnych papierowek i na koncu białka ubite (żółtka poszły do ciasta)
Lego właśnie mi się podoba!!!
Lulka ja kupuje lody specjalnie do ciasta

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 20:40   #3327
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVII

Szarlotka na ciepło i lody waniliowe raj! Raj!

Moj obiad
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg AC228006-586D-4F57-8CEB-E70B972138A0.jpg (167,2 KB, 34 załadowań)
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 20:42   #3328
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVII

A tutaj kuraczek w całości
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5C6ED61A-4DCF-41B0-B874-135E31F20268.jpg (111,7 KB, 33 załadowań)
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 20:43   #3329
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVII

Ciekawe czemu wizaż znowu przekręca fotki ...
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-21, 20:45   #3330
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVII

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Szarlotka na ciepło i lody waniliowe raj! Raj!



Moj obiad
Też bardzo ładny

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-08 18:22:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.