Zdradził mnie z 46 latką - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-05-05, 17:43   #121
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Zdradził mnie z 46 latką

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 17:54   #122
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Zdradził mnie z 46 latką

W ogóle to seks musi być zawsze, jak ktoś chce, bo inaczej skok w bok?
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 18:14   #123
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 949
Dot.: Zdradził mnie z 46 latką

Może jeszcze zrób sobie badania na choroby weneryczne. Nie wiadomo z kim on sypiał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madzil jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 18:50   #124
stussy
przyczajony tygrys
 
Avatar stussy
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 216
Dot.: Zdradził mnie z 46 latką

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
W ogóle to seks musi być zawsze, jak ktoś chce, bo inaczej skok w bok?

No właśnie mnie to trochę zastanawia. Mam pewne zaburzenia emocjonalne i z tego powodu u mnie może tygodniami nie być seksu a jakoś mój facet nigdy nie powiedział, że przeleciał inną bo byłam nieczuła


Laska, przestań nam tutaj go wybielać jak on się stara, zrozumiał błąd i stópki całuje sługa uniżony. Nie musisz nikogo przekonywać, że on się stara bo my mamy swoje życie a to ty się będziesz męczyć.


Po pierwsze znajdź dobrego terapeutę, mogę Ci polecić dobrą psychiatrkę która otoczyła mnie zrozumieniem i ewentualnie zasugeruje Tobie terapię. Sprawdź na stronce z n a n y l e k a r z , czy ma wizyty online. Nazywa się Małgorzata Pacholec


Po drugie odetnij się od tego dupka na jakiś czas. Przemyśl sprawę, nie tłumacz mu się z niczego. Skoro tak bardzo żałuje, to proszę bardzo. Niech zacznie pokazywać jak mu realnie zależy a nie p i e r d o l o l o



Fajnie jakbyś już sądownie ustaliła wizyty z dzieckiem, ma być po równo a nie on raz w miesiącu bo "dziecko bardziej potrzebuje matki"
Wasz związek i tak nie ma racji bytu, więc zabierz się za to
Bo co zrobisz, jak jemu nagle się dupa zapali za rok dwa i pozna kolejną cizię mizię i oleje i ciebie i dziecko
I weź proś matoła, żeby zabrał dziecko do siebie na weekend bo przykładowo masz ważną sprawę, a on będzie miał ciebie głęboko w poważaniu bo jego cizia mizia ma przykładowo 25 urodziny tego dnia


Mam IDENTYCZNĄ sytuację w rodzinie i nie kochana, twój miś nie jest wyjątkowym płatkiem śniegu, nie zmieni się i będzie tylko gorzej
Ale musisz do tego dojrzeć i nabrać siły aby kopnąć go w dupsko. To ty masz rozdawać karty w tej sytuacji, a nie on.


Trzymaj się mocno
__________________
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie.
Cholera jasna
Charles Bukowski

Taedium vitae
stussy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 19:37   #125
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Zdradził mnie z 46 latką

Cytat:
Napisane przez stussy Pokaż wiadomość
To ty masz rozdawać karty w tej sytuacji, a nie on.
Ale ona teraz, w tej sytuacji, rozdaje te karty bardziej niż kiedykolwiek dotąd.
Przecież na tej zasadzie ich związek funkcjonował od początku.
O to właśnie chodzi, teraz maja to samo co przed zdrada tylko mocniej i dlatego oboje w tym siedzą.
Bo to ich pewnego rodzaju komfort, taki układ sił.
Ona cierpi i go ruga, on wyłazi ze skóry jakby tu się przypodobać.

Zresztą, to zastraszająco często spotykany model tkwienia w związkach.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 19:53   #126
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Zdradził mnie z 46 latką

Ano. Im bardziej on się stara i przymila, tym bardziej ona pamięta czemu. Takie błędne koło.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 19:56   #127
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Zdradził mnie z 46 latką

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Ale ona teraz, w tej sytuacji, rozdaje te karty bardziej niż kiedykolwiek dotąd.
Przecież na tej zasadzie ich związek funkcjonował od początku.
O to właśnie chodzi, teraz maja to samo co przed zdrada tylko mocniej i dlatego oboje w tym siedzą.
Bo to ich pewnego rodzaju komfort, taki układ sił.
Ona cierpi i go ruga, on wyłazi ze skóry jakby tu się przypodobać.

Zresztą, to zastraszająco często spotykany model tkwienia w związkach.

no dokładnie, będzie to trwało, dopóki on nie uzna, że już dość się pokajał, a na autorkę nadal to nie działa, więc odpuści w końcu swoje starania, bo będzie widział ich bezcelowość albo nie wytrzyma i sam zechce odejść od autorki. albo jej nie opuści, ale znajdzie sobie kolejną odskocznię od bycia chłopcem do bicia.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-05, 19:56   #128
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Zdradził mnie z 46 latką

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Ale ona teraz, w tej sytuacji, rozdaje te karty bardziej niż kiedykolwiek dotąd.
Przecież na tej zasadzie ich związek funkcjonował od początku.
O to właśnie chodzi, teraz maja to samo co przed zdrada tylko mocniej i dlatego oboje w tym siedzą.
Bo to ich pewnego rodzaju komfort, taki układ sił.
Ona cierpi i go ruga, on wyłazi ze skóry jakby tu się przypodobać.

Zresztą, to zastraszająco często spotykany model tkwienia w związkach.
W moim poprzednim zwiazku tez tak bylo, moj byly odwalal niezle numery, a pozniej "staral sie", ale mnie to tylko irytowalo, nie czulam w tym szczerosci, bylam niezadowolona, a on jeszcze bardziej "sie staral", nerwowo, dramatycznie. Ja chcialam odbudowac zaufanie i normalnosc. Te jego histeryczne cyrki tylko przypominaly mi o tym, dlaczego jest tak dziwacznie miedzy nami. A on pielegnowal w sobie zal o to, jak bardzio jestem niewdzieczna za jego starania i przy kazdej klotni mi to wyrzygiwal. Jak mowilam, ze ok to zerwijmy blagal o kolejna szanse i od nowa sie "staral". Obrzydliwy byl to zwiazek, i gdybym mogla cofnac czas nigdy bym w niego nie weszla. No, ale mamy razem dziecko wiec troche to potrwalo zanim rozstalismy sie na dobre
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 20:29   #129
dezercja123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 51
Dot.: Zdradził mnie z 46 latką

No tak stara się, tyle ze ma inne wyjście? Gdybym zrobiła coś takiego i by mi na osobie skrzywdzonej zależało tez stawałabym na rzęsach. U nas nie ma tak ze on błaga, mówi mi ze jeśli czuje ze nie dam rady żebyśmy się rozstali, zebym to na spokojnie przemyślała, ale ze on zrobi wszystko zebym była szczęśliwa i nigdy mnie nie skrzywdzi bo ciagle czuje się jak śmieć i boli go jak cierpię. Może powinnam mu powiedzieć albo sama powinnam się zachowywać jakby nic się nie stało, żyć normalnie jakby to się nie wydarzyło.. tylko czy to możliwe
dezercja123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 20:33   #130
Ruwi
Zadomowienie
 
Avatar Ruwi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 263
Dot.: Zdradził mnie z 46 latką

Cytat:
Napisane przez dezercja123 Pokaż wiadomość
U nas nie ma tak ze on błaga, mówi mi ze jeśli czuje ze nie dam rady żebyśmy się rozstali, zebym to na spokojnie przemyślała, ale ze on zrobi wszystko zebym była szczęśliwa i nigdy mnie nie skrzywdzi bo ciagle czuje się jak śmieć i boli go jak cierpię.
No fajne takie przerzucanie odpowiedzialności na drugą osobę, jakby miał jaja i faktycznie mu zależało na Tobie, to sam by odszedł, żebyś nie cierpiała. A tak to decyzję zostawia Tobie i on ma rączki czyste
Ruwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 21:19   #131
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Zdradził mnie z 46 latką

Cytat:
Napisane przez dezercja123 Pokaż wiadomość
No tak stara się, tyle ze ma inne wyjście? Gdybym zrobiła coś takiego i by mi na osobie skrzywdzonej zależało tez stawałabym na rzęsach. U nas nie ma tak ze on błaga, mówi mi ze jeśli czuje ze nie dam rady żebyśmy się rozstali, zebym to na spokojnie przemyślała, ale ze on zrobi wszystko zebym była szczęśliwa i nigdy mnie nie skrzywdzi bo ciagle czuje się jak śmieć i boli go jak cierpię. Może powinnam mu powiedzieć albo sama powinnam się zachowywać jakby nic się nie stało, żyć normalnie jakby to się nie wydarzyło.. tylko czy to możliwe
No i ja bym tak Ci radziła - rozstańcie się, ochłoń, niech emocje opadną trochę, zobacz jak Ci się żyje bez niego, jak sobie radzisz sama. Spróbujesz ocenić sytuację z dystansu. Zobaczysz, ile tak naprawdę te jego starania warte. A może jeszcze będzie większe cyrki wtedy odwalał. Że też on ma czelność mówić, że nigdy Cię nie skrzywdzi...
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-05, 21:59   #132
Zeusmode
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 5
Dot.: Zdradził mnie z 46 latką

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Jezu, po co, ludzie, miejcie trochę empatii. Była w ciąży i połogu do cholery.
Ja wiem, że to co napisze kobietom się nie spodoba. Natomiast napiszę to co czuję jako mężczyzna.
Robiłem sobie badania testosteronu i jest w górnej normie dla mężczyzn.
Gdy tak jest to facet ma duże potrzeby. Jeśli jego kobieta mu nie da to on nie może o niczym innym myśleć - tak wiem, że to jest prymitywne, ale faceci z wysokim poziomem testosteronu tak mają. I moim zdaniem to nie jest wina faceta, po prostu ma ten hormon, kręcą go gorące laski a gdy jego kobieta mu nie daje przez długi czas to nie można powstrzymać myśli o innych. Tak po prostu działa każdy męski umysł faceta z wysokim poziomem testosteronu.

Dla mnie zdrada kobiety to jest coś obrzydliwego. Natomiast zawsze trafiam na kobiety, które bardzo lubią seks. Nie wiem jakbym się zachował gdyby kobieta nic nie chciała przez kilka mc... facet wspaniale się czuje jako zdobywca i ruchacz. Moim zdaniem jeśli kobieta nie daje mężczyźnie zaspokoić jego potrzeb to musi się liczyć ze zdradą.
Zeusmode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 22:04   #133
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Zdradził mnie z 46 latką

Cytat:
Napisane przez Zeusmode Pokaż wiadomość
Ja wiem, że to co napisze kobietom się nie spodoba. Natomiast napiszę to co czuję jako mężczyzna.
Robiłem sobie badania testosteronu i jest w górnej normie dla mężczyzn.
Gdy tak jest to facet ma duże potrzeby. Jeśli jego kobieta mu nie da to on nie może o niczym innym myśleć - tak wiem, że to jest prymitywne, ale faceci z wysokim poziomem testosteronu tak mają. I moim zdaniem to nie jest wina faceta, po prostu ma ten hormon, kręcą go gorące laski a gdy jego kobieta mu nie daje przez długi czas to nie można powstrzymać myśli o innych. Tak po prostu działa każdy męski umysł faceta z wysokim poziomem testosteronu.

Dla mnie zdrada kobiety to jest coś obrzydliwego. Natomiast zawsze trafiam na kobiety, które bardzo lubią seks. Nie wiem jakbym się zachował gdyby kobieta nic nie chciała przez kilka mc... facet wspaniale się czuje jako zdobywca i ruchacz. Moim zdaniem jeśli kobieta nie daje mężczyźnie zaspokoić jego potrzeb to musi się liczyć ze zdradą.
Łykaj brom.

I serio, weź skończ z tym 'daje' i 'ruchacz'. Obrzydliwe określenia.
Czemu ten wątek ściąga kolejnych oblechów

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2021-05-05 o 22:06
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 22:04   #134
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Zdradził mnie z 46 latką

Cytat:
Napisane przez Zeusmode Pokaż wiadomość
Ja wiem, że to co napisze kobietom się nie spodoba. Natomiast napiszę to co czuję jako mężczyzna.
Robiłem sobie badania testosteronu i jest w górnej normie dla mężczyzn.
Gdy tak jest to facet ma duże potrzeby. Jeśli jego kobieta mu nie da to on nie może o niczym innym myśleć - tak wiem, że to jest prymitywne, ale faceci z wysokim poziomem testosteronu tak mają. I moim zdaniem to nie jest wina faceta, po prostu ma ten hormon, kręcą go gorące laski a gdy jego kobieta mu nie daje przez długi czas to nie można powstrzymać myśli o innych. Tak po prostu działa każdy męski umysł faceta z wysokim poziomem testosteronu.

Dla mnie zdrada kobiety to jest coś obrzydliwego. Natomiast zawsze trafiam na kobiety, które bardzo lubią seks. Nie wiem jakbym się zachował gdyby kobieta nic nie chciała przez kilka mc... facet wspaniale się czuje jako zdobywca i ruchacz. Moim zdaniem jeśli kobieta nie daje mężczyźnie zaspokoić jego potrzeb to musi się liczyć ze zdradą.
Blebleblebleble

Potrzeby każdy może mieć inne, ale nigdy nie usprawiedliwiają zdrady. Jeśli w związku nie jest się w stanie zaspokoić popędu lub jakiś nietypowych potrzeb to uczciwe opcje są dwie:
- zaproponować otwarcie relacji na osoby trzecie
- odejście

Serio, nikt nikomu łaski nie robi pozostawiając w beznadziejnym związku. Ani facet autorce, obracając na boku inne i wpędzając ją w kompleksy, ani też na dobrą sprawę autorka, kreując się na miłosiernie wybaczającą. Nie wiem po co ludzie są takimi męczennikami zamiast się zmierzyć z tym, że nie pasują do siebie i każde powinno uczciwie zabrać się w swoją stronę. Dzieci można wychowywać osobno, jeśli dwie osoby dla ich dobra potrafią się dogadać jak na dorosłych przystało.

Edytowane przez f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
Czas edycji: 2021-05-05 o 22:08
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 22:08   #135
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Zdradził mnie z 46 latką

Cytat:
Napisane przez Zeusmode Pokaż wiadomość
Ja wiem, że to co napisze kobietom się nie spodoba. Natomiast napiszę to co czuję jako mężczyzna.
Robiłem sobie badania testosteronu i jest w górnej normie dla mężczyzn.
Gdy tak jest to facet ma duże potrzeby. Jeśli jego kobieta mu nie da to on nie może o niczym innym myśleć - tak wiem, że to jest prymitywne, ale faceci z wysokim poziomem testosteronu tak mają. I moim zdaniem to nie jest wina faceta, po prostu ma ten hormon, kręcą go gorące laski a gdy jego kobieta mu nie daje przez długi czas to nie można powstrzymać myśli o innych. Tak po prostu działa każdy męski umysł faceta z wysokim poziomem testosteronu.

Dla mnie zdrada kobiety to jest coś obrzydliwego. Natomiast zawsze trafiam na kobiety, które bardzo lubią seks. Nie wiem jakbym się zachował gdyby kobieta nic nie chciała przez kilka mc... facet wspaniale się czuje jako zdobywca i ruchacz. Moim zdaniem jeśli kobieta nie daje mężczyźnie zaspokoić jego potrzeb to musi się liczyć ze zdradą.
Pieprzenie. Jestem kobietą. Dobrze wiem co czuję osoba która nie może przestać myśleć o seksie i nie może się przez to na niczym skupić, bo jestem w tej sytuacji. I zaprawdę powiadam Ci jeśli facet by nie chciał przez parę miesięcy uprawiać seksu to bym odeszła, a nie go zdradzała. Nie ma gorszej rzeczy niż zdrada. Zdrada nigdy nie jest rozwiązaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 22:20   #136
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Zdradził mnie z 46 latką

Cytat:
Napisane przez Zeusmode Pokaż wiadomość
Ja wiem, że to co napisze kobietom się nie spodoba. Natomiast napiszę to co czuję jako mężczyzna.

Robiłem sobie badania testosteronu i jest w górnej normie dla mężczyzn.

Gdy tak jest to facet ma duże potrzeby. Jeśli jego kobieta mu nie da to on nie może o niczym innym myśleć - tak wiem, że to jest prymitywne, ale faceci z wysokim poziomem testosteronu tak mają. I moim zdaniem to nie jest wina faceta, po prostu ma ten hormon, kręcą go gorące laski a gdy jego kobieta mu nie daje przez długi czas to nie można powstrzymać myśli o innych. Tak po prostu działa każdy męski umysł faceta z wysokim poziomem testosteronu.



Dla mnie zdrada kobiety to jest coś obrzydliwego. Natomiast zawsze trafiam na kobiety, które bardzo lubią seks. Nie wiem jakbym się zachował gdyby kobieta nic nie chciała przez kilka mc... facet wspaniale się czuje jako zdobywca i ruchacz. Moim zdaniem jeśli kobieta nie daje mężczyźnie zaspokoić jego potrzeb to musi się liczyć ze zdradą.
Zaraz się porzygam czytajac coś takiego.
Szkoda, że nie masz wytatuowane na czole, że jesteś dnem. Tyle kobiet byłoby uratowanych.

Partnerka leży chora, a to sobie chlop myśli, jej wina! Po co chorowała? Mogła nie chorować. Tak to teraz trzeba zdradzić i co zrobisz jak nic nie zrobisz, no nie?

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Czas edycji: 2021-05-05 o 22:22
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 22:26   #137
Zeusmode
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 5
Dot.: Zdradził mnie z 46 latką

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88686876]Łykaj brom.

I serio, weź skończ z tym 'daje' i 'ruchacz'. Obrzydliwe określenia.
Czemu ten wątek ściąga kolejnych oblechów [/QUOTE]

Sama jesteś obleśna bo nie potrafisz rozmawiać na dorosłe tematy.
Zeusmode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 22:30   #138
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Zdradził mnie z 46 latką

Cytat:
Napisane przez Zeusmode Pokaż wiadomość
Sama jesteś obleśna bo nie potrafisz rozmawiać na dorosłe tematy.
Rzucił niby fochnięty przedszkolak...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 22:31   #139
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Zdradził mnie z 46 latką

Cytat:
Napisane przez Zeusmode Pokaż wiadomość
Sama jesteś obleśna bo nie potrafisz rozmawiać na dorosłe tematy.
ale przeciez autorka mu nie odmawiala seksu to on z niego zrezygnowal na poczatku ciazy wiec twoj argument o nie dawaniu ,odmawaniu itp nie ma tu zandego sensu
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-05, 22:34   #140
Zeusmode
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 5
Dot.: Zdradził mnie z 46 latką

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;88686884]Zaraz się porzygam czytajac coś takiego.
Szkoda, że nie masz wytatuowane na czole, że jesteś dnem. Tyle kobiet byłoby uratowanych.

Partnerka leży chora, a to sobie chlop myśli, jej wina! Po co chorowała? Mogła nie chorować. Tak to teraz trzeba zdradzić i co zrobisz jak nic nie zrobisz, no nie?

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Kobieto... dnem jesteś Ty, też żygam na to co piszesz (wchodząc na twoj niski poziom intelektualny).
Jesteś za głupia aby zrozumieć to co napisałem.
Wiem, że to przekracza możliwości intelektualne takich idiotek, natomiast mężczyzna jeśli nie ma zaspokojonej potrzeby to nie może się skupić na niczym innym tylko na jej zaspokojeniu. Czyli ta potrzeba musi być zaspokojona.

I tak dla przykładu ja jestem członkiem MENSA, mam powyżej 140IQ i dlatego o tym otwarcie pisze. Moja kobieta się nie dostała i ma 129IQ, natomiast również podziela moje zdanie.

Pozdro dla wszystkich tępaków i bezmózgów.

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;88686896]ale przeciez autorka mu nie odmawiala seksu to on z niego zrezygnowal na poczatku ciazy wiec twoj argument o nie dawaniu ,odmawaniu itp nie ma tu zandego sensu[/QUOTE]

Kobieto jaki mój argument? Między nami jest różnica w [złe słowo] IQ, no ale zabłyśnij lub przestań â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠i ć głupoty.

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2021-05-05 o 22:40 Powód: złe słowo
Zeusmode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 22:36   #141
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Zdradził mnie z 46 latką

Cytat:
Napisane przez Zeusmode Pokaż wiadomość
Kobieto... dnem jesteś Ty, też żygam na to co piszesz (wchodząc na twoj niski poziom intelektualny).
Jesteś za głupia aby zrozumieć to co napisałem.
Wiem, że to przekracza możliwości intelektualne takich idiotek, natomiast mężczyzna jeśli nie ma zaspokojonej potrzeby to nie może się skupić na niczym innym tylko na jej zaspokojeniu. Czyli ta potrzeba musi być zaspokojona.

I tak dla przykładu ja jestem członkiem MENSA, mam powyżej 140IQ i dlatego o tym otwarcie pisze. Moja kobieta się nie dostała i ma 129IQ, natomiast również podziela moje zdanie.

Pozdro dla wszystkich tępaków i bezmózgów.

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------



Kobieto jaki mój argument? Między nami jest różnica w [złe slowo] IQ, no ale zabłyśnij lub przestań ić głupoty.
Weź chociaż jak udajesz mądrego i wyrzucasz żałosne teksty z cyklu "mężczyzna coś tam" to nie rób podstawowych błędów ortograficznych, bo ten tego...
Dobra rada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2021-05-05 o 22:41 Powód: złe słowo w cytacie
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 22:38   #142
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Zdradził mnie z 46 latką

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Weź chociaż jak udajesz mądrego i wyrzucasz żałosne teksty z cyklu "mężczyzna coś tam" to nie rób podstawowych błędów ortograficznych, bo ten tego...
Dobra rada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj tam, nie zadręczaj go ortografią. Może biedak nie może się skupić, bo nie było cimcirimci
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 22:47   #143
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Zdradził mnie z 46 latką

Cytat:
Napisane przez Zeusmode Pokaż wiadomość

Kobieto jaki mój argument? Między nami jest różnica w [złe słowo] IQ, no ale zabłyśnij lub przestań â˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠ â˜â˜☠â˜â˜☠ić głupoty.

Ja pierniczę, kto i po co płodzi takich debili. Szok.
Błagam, nie rozmnażaj się.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2021-05-05 o 22:48
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 22:49   #144
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Zdradził mnie z 46 latką

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;88686884]Zaraz się porzygam czytajac coś takiego.
Szkoda, że nie masz wytatuowane na czole, że jesteś dnem. Tyle kobiet byłoby uratowanych.

Partnerka leży chora, a to sobie chlop myśli, jej wina! Po co chorowała? Mogła nie chorować. Tak to teraz trzeba zdradzić i co zrobisz jak nic nie zrobisz, no nie?

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Ech, aż mi się stary dowcip przypomniał.
No ale długo sobie na forum człek nie pohasał.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 22:51   #145
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Zdradził mnie z 46 latką

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;88686905]Oj tam, nie zadręczaj go ortografią. Może biedak nie może się skupić, bo nie było cimcirimci [/QUOTE]Ja bez cimcirymci ogarnęłam to i CZŁONEK mensy da radę .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 22:53   #146
madzil
Rozeznanie
 
Avatar madzil
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 949
Dot.: Zdradził mnie z 46 latką

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Weź chociaż jak udajesz mądrego i wyrzucasz żałosne teksty z cyklu "mężczyzna coś tam" to nie rób podstawowych błędów ortograficznych, bo ten tego...
Dobra rada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zeus Zwierzaczek nie ma czasu musi zdobywać i ruchać. Ortografia nie jest potrzebna podczas kopulacji z samicą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tego trolla zaraz zgłaszam
madzil jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-05, 22:58   #147
evonla
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 114
Dot.: Zdradził mnie z 46 latką

Bardzo przykro czytało się Twoją historię, naprawdę współczuję.. Zastanów się czy warto jest walczyć o związek, który w zasadzie budowany jest bez solidnych fundamentów czyli zaufania i szacunku. Jak dla mnie to podstawa relacji międzyludzkich, a co dopiero związkowych..

Twój partner Ciebie nie szanuje, bo za Twoimi plecami, w ciężkim dla Ciebie okresie - ciąża, poród, połóg - wdał się w romans z inną kobietą, a do tego przyłapany na zdradzie kłamał i dalej w to brnął, oszukując i raniąc Ciebie jeszcze mocniej. On wtedy tym bardziej powinien być bliżej Ciebie i Waszego dziecka byście czuły się bezpiecznie i żeby mógł Ciebie odciążyć fizycznie jak i psychicznie, a wręcz psychicznie tą zdradą dowalił Ci po stokroć.. Podłe z jego strony.

Są ludzie, którzy potrafią wybaczyć zdradę, ale wybaczyć znaczy przepracować to, pogodzić się z tym, co się wydarzyło i zostawić to gdzieś w tyle za sobą i nie analizować w kółko.. Sama sobie musisz odpowiedzieć na pytanie czy rzeczywiście kiedykolwiek będziesz w stanie mu to wybaczyć. Jeśli chcesz znać moje zdanie - nie wybaczyłabym takiego świństwa. W związku można przechodzić wzloty i upadki, są cięższe chwile, które wymagają czasu by je przepracować, ale nie powinny one być furtką do zdrady, a jeśli są, to jaki jest sens naprawiania związku z kimś, komu wszystko jedno?
evonla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 07:29   #148
trzyplusy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 221
Dot.: Zdradził mnie z 46 latką

Ależ sobie wybrał moment na zdradę - ciąża i połóg. Co za dupek.
Normalnie są dwa wyjścia rozstanie albo wybaczenie. Nie ma łatwo. Teraz się strasznie szarpiesz bo ani się nie rozstałam ani nie wybaczyłaś. Podjęcie decyzji utrudnia małe dziecko.
Wg mnie w końcu się rozejdziecie.
trzyplusy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 07:48   #149
wisienka_com
Raczkowanie
 
Avatar wisienka_com
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: east coast
Wiadomości: 444
Dot.: Zdradził mnie z 46 latką

Cytat:
Napisane przez Jacek46 Pokaż wiadomość
Prowadzę życie żonatego singla.Pobzykam coś na boku i jestem happy ☺️☺️☺️☺️

"gratuluje"
__________________
Naku Penda Piya-Naku Taka
Piya-Mpenziwe
wisienka_com jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-06, 08:31   #150
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Zdradził mnie z 46 latką

Cytat:
Napisane przez dezercja123 Pokaż wiadomość
Mam czasem myśli ze chciałabym być z kimś innym, ale boje się ze znowu mnie skrzywdzi albo nie będę szczęśliwa bo kocham swojego faceta i mimo to odejdę, nie uważam tez ze jestem winna tej sytuacji. Jestem winna tego jaka byłam dla niego, tak uważam. Dopuszczam myśli ze może się nie udać ale nie chciałabym tego.

Niestety, ale po takich przeżyciach zawsze będziesz miała problem z zaufaniem czy to do obecnego partnera czy do jakiegokolwiek innego.



Cytat:
Napisane przez dezercja123 Pokaż wiadomość
Nie wiem co mam robić 😔 tracę już chęć na cokolwiek. Chce być z nim szczęśliwa ale nie wiem czy potrafię. Czy można aż tak się pogubić? Czy faktycznie po czymś takim facet może tak żałować i zrozumieć? Ja tez się zmieniłam po tej sytuacji i wiem ze tez muszę pracować nad sobą i się starać tyle ze te piep**one myśli..

Oczywiście, że można się pogubić, ale wiesz, że to jak wróżenie z fusów. Może zrozumiał błąd i nigdy go nie popełni, a może nie. Osobiście uważam, że jak ktoś raz przekroczył granicę prawdopodobnie nie będzie miał oporów żeby przekroczyć ją jeszcze raz. Ty możesz mieć naprawdę dużo chęci żeby dać mu szansę, ale możesz nie dać rady psychicznie. Musisz na pewno ochłonąć, przepracować temat, iść na terapię. No i na pewno musisz przestać się zadręczać nią. Jak wygląda, jaka jest, bo to do niczego nie doprowadzi. Osobiście uważam, że będzie Wam ciężko. On będzie się starał, Ty będziesz niedostępna, bo ciężko będzie Ci się przełamać i wrócicie do punktu wyjścia.


Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Jezu, po co, ludzie, miejcie trochę empatii. Była w ciąży i połogu do cholery.

Ludzie co Wy jesteście tacy przewrażliwieni na punkcie tego seksu Nikt tu Autorki nie chce dołować, ale nie oszukujmy się, że seks nie ma wpływu na związek. Autorka pisała, że to partner głównie go inicjował, a w ciąży to on stracił ochotę. Oczywiście, że mogą mieć różne oczekiwania i potrzeby i żadne nie są gorsze ani lepsze, ale jak coś nie gra na tej płaszczyźnie no to nie jest dobrze. Absolutnie nie uważam, że jest to powód do zdrady, bo najpierw się rozmawia i próbuje znaleźć rozwiązanie, a nie wskakuje do łóżka innej.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-18 18:58:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:12.