Kosmetyki M.A.C - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-17, 12:41   #1801
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
może to będzie pomocne:
http://pricing.specktra.net/
Jesteś wielka
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 13:15   #1802
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Jesteś wielka

co prawda ceny mogą się różnić trochę (o 1, 2 $), ponieważ ta lista jest z 2005 roku, ale przynzajmniej orientacyjnie wiadomo ile co kosztuje.
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 13:25   #1803
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
watek chyba niedokladnie sledzony
Oryginaly jak najbardziej
dzięki za odp
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 14:15   #1804
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość

co prawda ceny mogą się różnić trochę (o 1, 2 $), ponieważ ta lista jest z 2005 roku, ale przynzajmniej orientacyjnie wiadomo ile co kosztuje.

Tak, tak zauważyłam, że trzeba właśnie 2 USD doliczyć np. do pigmentów, bo są po 20 dolców
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 15:52   #1805
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Heeeej
Mam już moje MACzki ale mi się to wszystko podoba! Moja Kochana Sis się przemęczyła w sklepie, ale udało jej się zakupić wszystko o co ją prosiłam i już po wypróbowaniu wiem, że to tylko początek mojej kolekcji MACa! Foty mojej b. skromniutkiej kolekcji jak tylko TŻ da mi aparat!

Mam pytanie - na większości kosmetyków mam napis "back 2 MAC"... Czy to znaczy, że wszystkie opakowania tak oznaczone mogę zbieac po zużyciu i wymienićna szmineczkę? fajnie byłoby Jak wiecie coś bliżej na ten temat to proszę o odp Pozdrawiam!
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 16:32   #1806
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Heeeej
Mam już moje MACzki ale mi się to wszystko podoba! Moja Kochana Sis się przemęczyła w sklepie, ale udało jej się zakupić wszystko o co ją prosiłam i już po wypróbowaniu wiem, że to tylko początek mojej kolekcji MACa! Foty mojej b. skromniutkiej kolekcji jak tylko TŻ da mi aparat!

Mam pytanie - na większości kosmetyków mam napis "back 2 MAC"... Czy to znaczy, że wszystkie opakowania tak oznaczone mogę zbieac po zużyciu i wymienićna szmineczkę? fajnie byłoby Jak wiecie coś bliżej na ten temat to proszę o odp Pozdrawiam!
Też się zastanawiałam co to znaczy
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 16:44   #1807
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Też się zastanawiałam co to znaczy
No właśnie... candace1 pisała gdzieś tutaj wcześniej, że jak się uzbiera chyba sześć opakowań po pigmentach to mozna je zamienic w sklepie na szminkę. Ale ja mam ten napis BACK 2 MAC na prawie wszystkich opakowniach... I co teraz?
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-17, 16:50   #1808
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczyny
Jestem tak na szybko także tylko napiszę, że ostatnio mój Tż wymieniał 6 pojemników pigmentów na szminkę i dostał prócz szminki taką kartkę gdzie są napisane zasady po angielsku, z tego wynika ,że 6 dowolnych opakowań po produktach MAC
Dokładnie: ''6 MAC primary packaging containers...''

Muszę zmykać, będę później,buziaki dla wszystkich MACoholiczek

P.S - Kasiu gratuluję i czekamy na fotki
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 16:55   #1809
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
No właśnie... candace1 pisała gdzieś tutaj wcześniej, że jak się uzbiera chyba sześć opakowań po pigmentach to mozna je zamienic w sklepie na szminkę. Ale ja mam ten napis BACK 2 MAC na prawie wszystkich opakowniach... I co teraz?

Kasiu mozesz wymienic wszystkie opakowania MAC oprócz drewnianych kredek

Ja równiez czekam z niecierpliwoscia na foty
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 20:38   #1810
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Jak się oddaje 6 dowolnych opakowań po ich kosmetykach to można dostać dowolną szminkę, za wyjątkiem specjalnych szminek z określonej serii (nie pamiętam jaka to była).Powiedział mi to pan sprzedawca- miał umalowane jedno oko na zielono,prawie pod sama skroń Fajnie wyglądał i miał duuuużą wiedzę na temat kosmetyków.Polecam Maca w galerii Krakowskiej .
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 21:05   #1811
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Tak, tylko dotyczy to plastikowych opakowan, nie kartonikow. Tak mi przynajmniej powiedziano w salonie MACa.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-17, 23:00   #1812
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość

Tanyio, spróbuj jak zachowują się Twoje cienie na mokro, moje trochę tracą na tej 'dyskotekowości'
Zahran mimo nakładania na mokro, dalej błyszczą bardzo, trudno - taka widac ich uroda, no i taki minus kupowania kosmetyków bez "macania" ich w sklepie

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Bardzo mięciutki, nie nabiera dużo różu i krzywdy sobie nim nie da rady zrobić. Przez pierwszy tydzień wypadały z niego białe włoski Już myślałam , że pójdę do sklepu z reklamacją ale po tygodniu wypadanie włosów ustało



Oj, ja chce mini pigmenty,zestaw Party bag i jestem ciekawa paletek do oczu



Mam pięć pudełeczek z rożnych kolekcji i wszystkie błyszczą
Dzięki za opinie o cieniach mineralnych.

Dzięki za recenzję pędzla, właśnie się głowie jakie bym chciała do twarzy . Moje typy na dzień dzisiejszy to #134, # 187, #168, jeszcze tylko musze się zdecydowac na pędzel do brązera

Cytat:
Napisane przez zoee5 Pokaż wiadomość
A do czego się już zraziłaś? Pytam, żeby się zastanowić przy ewentualnym zakupie.

Czy u Was fluidline też nie wytrzymuje na oku do końca dnia, czy moze coś źle nakładam?
U mnie pierwszy zakup MAcowy to właśnie fluidline. Jestem zakochana w nim na zabój Love . Mam już dwa kolory, a planuje jeszcze dwa sroka ze mnie. U mnie jest trwały, wytrzymuje cały dzień nie tracąc nic na jakości - nawet zmywając oczy najpierw złażą cienie a potem dopiero fluidline. Nakładam normalnie pędzelkiem przed malowaniem rzęs, a po cieniach Może pokombinuj różne pędzle?

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Tanyia: "Mam jeszcze pytanie do wszystkich właścicielek cieni mineralnych: czy wszystkie są bardzo świecące? Kupiłam sobie właśnie love connection, mają tyle drobinek świecących jak niektóre pigmenty, czaje się na następne, ale jak wszystkie tak świecą to chyba zrezygnuje, bo szukam czegoś innego".

Mam cienie złoto -fioletowe tak, że ten zestaw jest z założenie świecący. Dla mnie są zbyt miałkie i czuję się jakbym właśnie pigment stosowała (heh a przy nich jakoś nie mogę złapać wiatru w żagle, czy też techniki opanować )
Dzięki za tą opinię o cieniach. Masz racje są dośc miałkie i " nie trzymają się pędzla" nie ważne jakiego bym użyła. Taka widac ich uroda. Po tych opiniach skutecznie się wyleczyłam się z cieni mineralnych, chyba że będę jakieś macac w sklepie i mi będzie odpowiadac stopień ich błyszczenia. Te które mam na zimę i do pracy w urzędzie niestety się nie nadają, ale to co, jest przecież tyle innych okazji

Pozdrawiam, i miłej nocy MACo maniaczki !!

PS. Zauważyłyście ostatnio wysyp MACa na All? Coraz fajniej
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 23:02   #1813
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny
Jestem tak na szybko także tylko napiszę, że ostatnio mój Tż wymieniał 6 pojemników pigmentów na szminkę i dostał prócz szminki taką kartkę gdzie są napisane zasady po angielsku, z tego wynika ,że 6 dowolnych opakowań po produktach MAC
Dokładnie: ''6 MAC primary packaging containers...''

Muszę zmykać, będę później,buziaki dla wszystkich MACoholiczek

P.S - Kasiu gratuluję i czekamy na fotki
Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Kasiu mozesz wymienic wszystkie opakowania MAC oprócz drewnianych kredek

Ja równiez czekam z niecierpliwoscia na foty
Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
Jak się oddaje 6 dowolnych opakowań po ich kosmetykach to można dostać dowolną szminkę, za wyjątkiem specjalnych szminek z określonej serii (nie pamiętam jaka to była).Powiedział mi to pan sprzedawca- miał umalowane jedno oko na zielono,prawie pod sama skroń Fajnie wyglądał i miał duuuużą wiedzę na temat kosmetyków.Polecam Maca w galerii Krakowskiej .
Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Tak, tylko dotyczy to plastikowych opakowan, nie kartonikow. Tak mi przynajmniej powiedziano w salonie MACa.
Dziewczynki moje złote!!! Dziękuję uprzejmie za obszerne informacje na ten temat Teraz już wszystko wiem, nic tylko używać

Nevadko: może dla ogółu wizażanek-MACoholiczek mogłabyś wrzucić tutaj wyraźną fotę lub skan tej karteczki? Tak tylko pytam, bo jeśli tam sa jakieś prywatne informacje to oczywiście nie, ale jeśli to tylko instrukcje...?
Zetafon: Jak mi się marzy spotkanie z takim panem sprzedawcą... Zazdroszczę Fajne to musi być, bo chyba panowie w tych sprawach są (tak mi się osobiście wydaje) bardziej szczerzy niż panie... I nierzadko mają lepsze wyczucie! Niestety, do Krakowa mam daleeeeko

Czekam teraz naświatło dzienne aby obfotografować moje cenne zdobyczki Jutro, jutro Miłej nocki tymczasem!
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 07:37   #1814
zoee5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 149
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość

U mnie pierwszy zakup MAcowy to właśnie fluidline. Jestem zakochana w nim na zabój Love . Mam już dwa kolory, a planuje jeszcze dwa sroka ze mnie. U mnie jest trwały, wytrzymuje cały dzień nie tracąc nic na jakości - nawet zmywając oczy najpierw złażą cienie a potem dopiero fluidline. Nakładam normalnie pędzelkiem przed malowaniem rzęs, a po cieniach Może pokombinuj różne pędzle?

Ja nakładam na gołą powiekę, bez cieni. Może to jest przyczyna.

Jakie masz kolory?
zoee5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 10:17   #1815
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez zoee5 Pokaż wiadomość
Ja nakładam na gołą powiekę, bez cieni. Może to jest przyczyna.

Jakie masz kolory?
Może to też od tego zależy nie wiem, w takim razie spróbuj na cienie. Mam kolory : rich ground i macroviolet.

Kasiu ja również czekam na fotki


Dzień dobry
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 10:54   #1816
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Witam
Hmm tak przeze mnie wyczekiwane światło dzienne nie postarało się dzisiaj i słabiuteńkie jest, mimo to wrzucam takie fotki jakie udało mi się zrobić Oczywiście przed moją maleńką kolekcją jeszcze dłuuuga droga aby osiągnęła rozmiary swoich koleżanek, ale zrobiłam już pierwszy krok kolejne zakupy: grudzień 2008. Już nie mogę się doczekać.
Tymczasem wrzucam enjoy
ach ach z wrażenia zapomniałam dodać opisy (właściwie większość zdjęć jest podpisana). Na pierwszym jest wszystko, więc od lewej, od góry:
Cienie: Bisque, Mystery, Plum Dressing; Plushglass: Ample Pink
Róż: Pinch O'Peach; Pigment: Naked ; Studio Finish Concealer SPF35: NC15; Paint: Bare Canvas
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1000882.jpg (20,9 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z lampą 2.JPG (137,1 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg NC15 i Paint Bare Canvas.JPG (96,8 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bisque, Mystery, Plum Dressing i Pinch O' Peach.jpg (26,4 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pinch O' Peach i Naked.JPG (118,4 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w pudełeczkach.jpg (24,8 KB, 48 załadowań)
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 10:59   #1817
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C

mniam mniam mniam. pięknie!!!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 11:20   #1818
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Jeszcze bym zapomniała
Od lewej:
Rząd Pierwszy: Deep Brown, French Violet, Tan, Circa Plum, Deep Purple, Rich Purple, Mauvement, Reflets Blackened Red
Rząd Drugi: Tea Time, Lovely Lily, Melon, Goldenaire, Naval Blue, Golden Lemon, Copperized, Nocturnal Plum
Rząd Trzeci: Electric Coral, Apricot Pink, Black Black, Dark Soul, Lark About, Pink Bronze, Jardin Aires
Rząd Czwarty: Fairy Lite, Dazzleray
Ufff... Mam jeszcze kilka ale nie w słoiczkach a we fiolkach i tym niestety cięzko zrobić fotkę tak, by oddała kolor. No. Ale to tyle póki co!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1000912.jpg (36,6 KB, 133 załadowań)
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 11:30   #1819
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Witajcie.
Przepraszam za długą zwłokę w wyjaśnieniu sprawy z pigmentami-przeprowadziłam sie i nie mam jeszcze neta,a jak udało mi sie dorwac komputer na chwilę to po prostu zajęta byłam innymi sprawami i nie pamietałam.
Napisała do mnie Virtual z ponagleniem..
Tak więc,poszperałam i:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=240953
pigmenty mam z wymiany z Katty.
Wczesniej wymieniałam się na inne z nią o kolorach Teal,Pink Venus,i jakis tam jeszcze..
Do dzisiaj mam te pudełeczka z tymi napisanymi przez nia karteczkami.
Nie wiem czy te pigmenty są podrobione-mi osobiście wydaje sie że nie są.
Bardziej prawdopodobne uważam to-że Katty popełniła bład w opisie pigmentu paradisco-myslę że to inna nazwa.Niestety nie mam możliwosci zweryfikowania tych pigmentów w tym momencie-bo do Złotych Tarasów mam co najmniej 200 km.W Warszawie będę dopiero w grudniu-wtedy też mogłabym sprawdzić.
Chyba że nikusia mieszka w Warszawie-to mogła by sprawdzić.Sama jestem ciekawa i zaskoczona tym wszystkim.Jak dla mnie te pigmenty są super i nie pomyślałabym ,że mogą być podrobione...
Chciałabym by to się wyjaśniło.
Dobrze by było by głos zabrała Katty.
Postaram sie zaglądać-nie wiem kiedy unormuje mi się sprawa z netem,więc może to być póki co sporadyczne zaglądanie.
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-18, 11:44   #1820
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Kasiu piękny zbiór Od razu mam do Ciebie prośbę, czy mogłabyś mi zrobic swatcha koloru Plum Dressing ?? Bardzo mi się podoba na stronie i chciałabym go zobaczyc na ręce

I muszę powiedziec, że jestem zła i szczęśliwa jednocześnie. Dostałam dziś paczuchę z moimi nabytkami z kolekcji Cult of cherry - róż blooming i quad spiced chocolate. Niestety urząd celny dobrał się do mojej paczuchy i pobrał mi próbki na obecnosc narkotyków z cieni . Niestety pobrali to tak nieumiejętnie, że w jedym cieniu mam dziure , a ogólnie wszystkie są pomazane, ech zła jestem .
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 12:36   #1821
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Kasiu piękny zbiór Od razu mam do Ciebie prośbę, czy mogłabyś mi zrobic swatcha koloru Plum Dressing ?? Bardzo mi się podoba na stronie i chciałabym go zobaczyc na ręce

I muszę powiedziec, że jestem zła i szczęśliwa jednocześnie. Dostałam dziś paczuchę z moimi nabytkami z kolekcji Cult of cherry - róż blooming i quad spiced chocolate. Niestety urząd celny dobrał się do mojej paczuchy i pobrał mi próbki na obecnosc narkotyków z cieni . Niestety pobrali to tak nieumiejętnie, że w jedym cieniu mam dziure , a ogólnie wszystkie są pomazane, ech zła jestem .
Tanyia :załączam swatche! Mi się w ostatniej chwili odmyślil ten kolorek jak na MUA go zobaczyłam właśnie na swatchu. Ale niestety Siora już go miała no i pozamiatene. Ale przyznam szczerze, że kolor nie jest zły Bardzo delikatna jego wersja(na zdjęciu bez bazy) wcale nie jest taka nachalna A zszokował mnie kolor jaki wyszedl po nałożeniu go na bazę(Duraline)... No po prostu bozio!!Ehh następne będą chyba paletki w moim przypadku - będę kompletować!Bo cinie są świetne, i ładnie się trzymają powieki(wczoraj już wypróbowałam,stąd fotki już wymacanych produktów, co gdzieniegdzie widać no ale same rozumiecie moje lepkie łapki-nie umiałam się powstrzymać!!!

Tanyio co oni CI zrobili przepraszam???????jaaaaaa aaaaaaaaa no to się nadaje do jakiegoś normalnie nie wiem, programu TV... To jak zamówi sie np. pigmenty to co? Przecież to proszek.... No sa chyba jakies inne sposoby sprawdzenia czy tam sa narkotyki? nie trezba od razu rozgrzebywać...A wiesz co? jak nic nie znajdują w takim produkcie to powinni chyba zwrócić kase bo Ty nie zamawiasz podziurawionego przedmiotu!!! To skandal jest... nie mam słów na to co się w tym kraju wyrabia!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Plum Dressing Swatch 1.JPG (66,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Plum Dressing Swatch.JPG (35,5 KB, 10 załadowań)
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 12:40   #1822
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Niestety urząd celny dobrał się do mojej paczuchy i pobrał mi próbki na obecnosc narkotyków z cieni . Niestety pobrali to tak nieumiejętnie, że w jedym cieniu mam dziure , a ogólnie wszystkie są pomazane, ech zła jestem .
Ze co proszę??
Na twoim miejscu szybko pisałabym do naczelnika UC pismo ze skargą i z fotkami. Wątpię, zebys uzyskała rekompensatę ale może przynajmniej jakoś się ustosunkują. Zniszczyli twoje przedmioty. Ja rozumiem przepisy ale nie takim kosztem!! Normalnie skandal.

Nie no ja rozumiem - pigmenty (chociaz przeciez mają takie wściekłe kolory!) ale prasowane cieni, co za głupota. Nie moge się otrząsnąc, nie zostawiaj tego tak...
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 13:23   #1823
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
I muszę powiedziec, że jestem zła i szczęśliwa jednocześnie. Dostałam dziś paczuchę z moimi nabytkami z kolekcji Cult of cherry - róż blooming i quad spiced chocolate. Niestety urząd celny dobrał się do mojej paczuchy i pobrał mi próbki na obecnosc narkotyków z cieni . Niestety pobrali to tak nieumiejętnie, że w jedym cieniu mam dziure , a ogólnie wszystkie są pomazane, ech zła jestem .
skandal! ja rozumiem otwierać i patrzeć co jest w środku, ale żeby jeszcze dotykac i bezpodstawnie pobierac próbkę?! okropieństwo. mnie to sie na szczęście nigdy nie przytrafiło, a bardzo często zamwiam coś z zagranicy. czy Twoja przesyłka była z zewnątrz jakaś podejrzana? bo cos chyba musiało wzbudzic podejrzenie celników. pamiętam, jak źle sie czułam, gdy w USA przy wyjeździe skontrolowano moje walizki. przylatuję do domu, otwieram walizki, a tam w każdej lezy karteczka z informacją, że mój bagaż został przejrzany na szczęście niczego nie zepsuli, ale tez wiozłam bardzo dużo kosmetyków
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 13:36   #1824
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
I muszę powiedziec, że jestem zła i szczęśliwa jednocześnie. Dostałam dziś paczuchę z moimi nabytkami z kolekcji Cult of cherry - róż blooming i quad spiced chocolate. Niestety urząd celny dobrał się do mojej paczuchy i pobrał mi próbki na obecnosc narkotyków z cieni . Niestety pobrali to tak nieumiejętnie, że w jedym cieniu mam dziure , a ogólnie wszystkie są pomazane, ech zła jestem .
O kurcze.....czy tak procedura jest w ogole dopuszczalna??

Kasiu- świetne nabytki. Najbardziej podoba mi się błyszczyk. Cienie prasowane jakoś mniej mnie fascynują, to chyba z racji olbrzymiej kolekcji pigmentów. Mam juz chyba 150 kolorów

Koniecznie daj znać jak sie sprawuje paint

__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 14:12   #1825
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Tanyia :załączam swatche! Mi się w ostatniej chwili odmyślil ten kolorek jak na MUA go zobaczyłam właśnie na swatchu. Ale niestety Siora już go miała no i pozamiatene. Ale przyznam szczerze, że kolor nie jest zły Bardzo delikatna jego wersja(na zdjęciu bez bazy) wcale nie jest taka nachalna A zszokował mnie kolor jaki wyszedl po nałożeniu go na bazę(Duraline)... No po prostu bozio!!Ehh następne będą chyba paletki w moim przypadku - będę kompletować!Bo cinie są świetne, i ładnie się trzymają powieki(wczoraj już wypróbowałam,stąd fotki już wymacanych produktów, co gdzieniegdzie widać no ale same rozumiecie moje lepkie łapki-nie umiałam się powstrzymać!!!

Tanyio co oni CI zrobili przepraszam???????jaaaaaa aaaaaaaaa no to się nadaje do jakiegoś normalnie nie wiem, programu TV... To jak zamówi sie np. pigmenty to co? Przecież to proszek.... No sa chyba jakies inne sposoby sprawdzenia czy tam sa narkotyki? nie trezba od razu rozgrzebywać...A wiesz co? jak nic nie znajdują w takim produkcie to powinni chyba zwrócić kase bo Ty nie zamawiasz podziurawionego przedmiotu!!! To skandal jest... nie mam słów na to co się w tym kraju wyrabia!!!!
Kasiu dziękuje za swatcha Kolor mi się podoba

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Ze co proszę??
Na twoim miejscu szybko pisałabym do naczelnika UC pismo ze skargą i z fotkami. Wątpię, zebys uzyskała rekompensatę ale może przynajmniej jakoś się ustosunkują. Zniszczyli twoje przedmioty. Ja rozumiem przepisy ale nie takim kosztem!! Normalnie skandal.

Nie no ja rozumiem - pigmenty (chociaz przeciez mają takie wściekłe kolory!) ale prasowane cieni, co za głupota. Nie moge się otrząsnąc, nie zostawiaj tego tak...
Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
skandal! ja rozumiem otwierać i patrzeć co jest w środku, ale żeby jeszcze dotykac i bezpodstawnie pobierac próbkę?! okropieństwo. mnie to sie na szczęście nigdy nie przytrafiło, a bardzo często zamwiam coś z zagranicy. czy Twoja przesyłka była z zewnątrz jakaś podejrzana? bo cos chyba musiało wzbudzic podejrzenie celników. pamiętam, jak źle sie czułam, gdy w USA przy wyjeździe skontrolowano moje walizki. przylatuję do domu, otwieram walizki, a tam w każdej lezy karteczka z informacją, że mój bagaż został przejrzany na szczęście niczego nie zepsuli, ale tez wiozłam bardzo dużo kosmetyków
Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
O kurcze.....czy tak procedura jest w ogole dopuszczalna??

Kasiu- świetne nabytki. Najbardziej podoba mi się błyszczyk. Cienie prasowane jakoś mniej mnie fascynują, to chyba z racji olbrzymiej kolekcji pigmentów. Mam juz chyba 150 kolorów

Koniecznie daj znać jak sie sprawuje paint

Widac procedura jest dopuszczalna skoro tak zrobili. Jestem ogólnie w szoku, bo nie słyszałam, zeby komuś tak zrobili z kosmetykami. U mnie widac gołym okiem pomazanie cieni jakby pałeczką a w jednym jest ta dziura, nie jakaś na wylot ale jest. Na kartoniku była karteczka przyklejona " Przebadane na obecnosc substancji niedopuszczonych " ( czy jakos tak ). Dodam jeszcze ze z rózem było ok. Wogóle z ta paczką troche zawikłane jest, bo kupował mi to Tżet, wiec najpierw była w łodzi a dopiero potem on przesłał mi ( ja sierota nie umiem posługiwac sie paypalem ). Dzwoniam do kuzynki która kiedys pracowała w urzedzie celnym i poprosilam zeby mi sie dowiedziala czy to jest sopuszczalne. TŻet bedzie dzwonił do Wawy do naczelnika urzedu celnego wyjasniac sprawe, ech... To jest moja druga paczka z zagranicy i chyba mi sie odechciewa zakupów w ten sposób.
Nic, przetre te cienie wacikiem i bede używac ( najpierw pstrykne fotki w celu udokumentowania ).

O Paincie tez moge cos powiedziec, bo mam go tez już z miesiąc. Ładnie wyrównuje koloryt powieki i cienie się rzymają na nim dłużej. Jest fajny, ale nie można przesadzic z ilością, bo ma tendencje do zbierania się w załamaniu powieki. Ja kłade go w ten sposób: nakładam maleńką ilośc na wierzch dłoni, lekko rozgrzewam palcem, potem na palcu nakładam w kilka miejsc na powiekę i delikatnie wklepuje, wystarczy go naprawdę mała ilosc, jak nakładałam w ten sposób, nigdy mi sie nie zbiera w załamaniu.

Edytowane przez Tanyia
Czas edycji: 2008-09-18 o 14:45
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 15:16   #1826
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
skandal! ja rozumiem otwierać i patrzeć co jest w środku, ale żeby jeszcze dotykac i bezpodstawnie pobierac próbkę?! okropieństwo. mnie to sie na szczęście nigdy nie przytrafiło, a bardzo często zamwiam coś z zagranicy. czy Twoja przesyłka była z zewnątrz jakaś podejrzana? bo cos chyba musiało wzbudzic podejrzenie celników. pamiętam, jak źle sie czułam, gdy w USA przy wyjeździe skontrolowano moje walizki. przylatuję do domu, otwieram walizki, a tam w każdej lezy karteczka z informacją, że mój bagaż został przejrzany na szczęście niczego nie zepsuli, ale tez wiozłam bardzo dużo kosmetyków

Wilhelmino to Ty jestes w avatorku...?ojej jaka śliczna z Ciebie kobieta.. tylko siąść i patrzeć...

Przykro mi Tanyia że rozbeblali Twoje cacko....nie zdażyło mi się to jeszcze tfu tfu...baaardzo nieładnie z ich strony...
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 16:26   #1827
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość

Kasiu- świetne nabytki. Najbardziej podoba mi się błyszczyk. Cienie prasowane jakoś mniej mnie fascynują, to chyba z racji olbrzymiej kolekcji pigmentów. Mam juz chyba 150 kolorów

Koniecznie daj znać jak sie sprawuje paint

geoniu: Dziękuję Błyszczyk jest superrrr Oprócz faktu, że dość długotrwały, jak na błyszczyk, uwiódł mnie dwiema cechami - pięknie pachnie (moja Mama porównała jego zapach do aromatu cukru waniliowego, i przyznam, ze coś w tym jest ) i daje efekt mrowienia a ja w tej kwestii jestem masochistką i lubię szczypiące w usta produkty
Woooooow to Ci kolekcja - 150!!! Chyba bym bank musiała okraść! Ale póki co satysfakcjonują mnie odsypki Oczywiście nic nie dorówna pięknemu słoiczkowi wypełnionemu po brzegi ładniutkim cieniem. Ale to mówię, napad na bank albo totek!
Ja póki co nie nastawiam się negatywnie do prasowańców! Podoba mi się gama kolorów i efekty jakie dają! Zamierzam na pewno powiększyć ich kolekcję. Nie zapominajac oczywiście o pigmentach!

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Kasiu dziękuje za swatcha Kolor mi się podoba

Widac procedura jest dopuszczalna skoro tak zrobili. Jestem ogólnie w szoku, bo nie słyszałam, zeby komuś tak zrobili z kosmetykami. U mnie widac gołym okiem pomazanie cieni jakby pałeczką a w jednym jest ta dziura, nie jakaś na wylot ale jest. Na kartoniku była karteczka przyklejona " Przebadane na obecnosc substancji niedopuszczonych " ( czy jakos tak ). Dodam jeszcze ze z rózem było ok. Wogóle z ta paczką troche zawikłane jest, bo kupował mi to Tżet, wiec najpierw była w łodzi a dopiero potem on przesłał mi ( ja sierota nie umiem posługiwac sie paypalem ). Dzwoniam do kuzynki która kiedys pracowała w urzedzie celnym i poprosilam zeby mi sie dowiedziala czy to jest sopuszczalne. TŻet bedzie dzwonił do Wawy do naczelnika urzedu celnego wyjasniac sprawe, ech... To jest moja druga paczka z zagranicy i chyba mi sie odechciewa zakupów w ten sposób.
Nic, przetre te cienie wacikiem i bede używac ( najpierw pstrykne fotki w celu udokumentowania ).

O Paincie tez moge cos powiedziec, bo mam go tez już z miesiąc. Ładnie wyrównuje koloryt powieki i cienie się rzymają na nim dłużej. Jest fajny, ale nie można przesadzic z ilością, bo ma tendencje do zbierania się w załamaniu powieki. Ja kłade go w ten sposób: nakładam maleńką ilośc na wierzch dłoni, lekko rozgrzewam palcem, potem na palcu nakładam w kilka miejsc na powiekę i delikatnie wklepuje, wystarczy go naprawdę mała ilosc, jak nakładałam w ten sposób, nigdy mi sie nie zbiera w załamaniu.
Nie ma sprawy Mi tez już się spodobał ten kolorek.

Ja bym tego nie zostawiła, więc dzwońcie z TŻetem i walczcie o to bo ja naprawdę nie sądzę, żeby grzebanie w czyichś prywatnych rzeczach w tak brutalny sposób było dopuszczalne....Jestem w ciężkim szoku Wilhelmina opisywała podobną sytuację ale jednak z tego co pisze nic nie uległo zniszczeniu. Tutaj sytuacja nie jest juz tak różowa

Paint po pierwszym użyciu mnie osobiście usatysfakcjonował! Muszę tę farbkę oczywiście w wieeelu innych warunkach przetestować. Ale wczoraj nałożyłam odrobinę na bazę Primer Potion(suuuper baza, polecam) i makijaż trzymał się jak cement Poza tym daje fajny efekt ujednolicenia powieki. Weszłam w jej posiadanie troche przez przypadek bo miał być Paint Pot ale w sklepie się skończył!Potestuję i ewentualnie uaktualnię dane!
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 16:42   #1828
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
Wilhelmino to Ty jestes w avatorku...?ojej jaka śliczna z Ciebie kobieta.. tylko siąść i patrzeć...

hahaha, chciałabym tak wyglądać! to aktorka Jennifer Morrison. gra m.in. w "House M.D." Ja tez uważam, ze ona jest tak piękna, ze tylko siedziec i podziwiać
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 16:56   #1829
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Heh no ja widzę,że tutaj się fanka serialu znajduje Uwielbiam ten serial (zwłaszcza postac House'a i jego komiczno-tragiczną osobowość ) czekam już z niecierpliwością na nowy sezon, pierwszy odcinek miał być 16wrzesnia. Wciągnął mnie House na całe wakacje! Pozdrawiam więc fankę
P.S. a Jennifer jest śliczn, choć bardziej mi do niej pasowały ciemniejsze włosy!
Wracając do MACa - Wilhelminko - będę Ci dozgonnie wdzięczna za to, że poleciłaś mi róż Pinch O'Peach... Cudo!Nadaje twarzy świeżości!Dzięki
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 17:26   #1830
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
hahaha, chciałabym tak wyglądać! to aktorka Jennifer Morrison. gra m.in. w "House M.D." Ja tez uważam, ze ona jest tak piękna, ze tylko siedziec i podziwiać
Ups... żadko oglądam a od jakiegoś czasu może ze 4 miesiące mam zepsutą antenę...
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.