Pomocy! Pytanie o koloryzację! Brąz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-27, 16:11   #1
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392

Pomocy! Pytanie o koloryzację! Brąz


Hej Kochane
kupiłam dzisiaj farbę Garnier Color&Shine do 28 myć.
Nigdy wczesniej nie farbowałam włosów. Mam naturalnie jasny brąz, a kupiłam ciemny. Chcę bowiem dosłownie o jeden ton przyciemnić moje ale nie mogłam znaleźć odpowiedniego odcienia. Farba którą kupiłam zawiera mleczko utleniające do zmieszania z kremem. Czy mogę NIE dodawać mleczka utlanijącego ?? Zastosować tylko krem i nie nakładać go na 20 minut tylko na przykład na 10-15 ? Chodzi o to że strasznie boję się o swoje włosy i zależy mi tylko na tym, żeby ciut żywiej wyglądały, a nie chcę zmieniać koloru
PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ : ) Ściskam każdą z Was i pozdrawiam,zawsze mi świetnie doradzacie dziewczyny : D Pozdrawiam

bTW : kupiłam tę farbę: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/pictures/14/31548.jpg
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 16:47   #2
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Pomocy! Pytanie o koloryzację! Brąz

bez mleczka utleniajacego to nic nie da to tak jak bys sobie szampon położyła. Zreszta sam krem chyba sie nie zabarwi bez mleczka. Tak mi sie wydaje. Pozatym ten kolor wyjdzie bardzo ciemny a byc moze czarny. Z racji iz to jest szampon to nie spowoduje to tragedi na glowie ale moze do konca sie nie wyplukac.


MOja rada wymien na o wiele jasniejszy. Ja np zeby uzyskac w miare normlany braz nie czarny musze farbowac na ciemny blond i wtedy wychodzi braz. Raz pofarbowalam ciemnym brazem to teraz schodze zczerni a to jest klapa dopiero.

Proponuje jakis jasny braz ewnt braz z tej serii ale nie az tak ciemny bo wyjda czarne.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 17:21   #3
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Pomocy! Pytanie o koloryzację! Brąz

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
bez mleczka utleniajacego to nic nie da to tak jak bys sobie szampon położyła. Zreszta sam krem chyba sie nie zabarwi bez mleczka. Tak mi sie wydaje. Pozatym ten kolor wyjdzie bardzo ciemny a byc moze czarny. Z racji iz to jest szampon to nie spowoduje to tragedi na glowie ale moze do konca sie nie wyplukac.


MOja rada wymien na o wiele jasniejszy. Ja np zeby uzyskac w miare normlany braz nie czarny musze farbowac na ciemny blond i wtedy wychodzi braz. Raz pofarbowalam ciemnym brazem to teraz schodze zczerni a to jest klapa dopiero.

Proponuje jakis jasny braz ewnt braz z tej serii ale nie az tak ciemny bo wyjda czarne.

Dziękuję bardzo W poniedziałek popatrzę za innym kolorem
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 19:22   #4
Banana
Rozeznanie
 
Avatar Banana
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród ;)
Wiadomości: 596
Dot.: Pomocy! Pytanie o koloryzację! Brąz

Farbowalam kolorem Jasny brąz z tej serii, byłam b. zadowolona bo włosy świetnie wygladały, nie wypadały po farbowaniu ani się nie przesuszyły, ale wychodzi ciemny kolor, więc średni brąz będzie jeszcze ciemniejszy więc może weź ciemny blond z tej serii? chociaz nie wiem jeśli Twój wyjściowy kolor to jasny brąz z tych farb kolor zawsze wychodził mi troche ciemniejszy niz na opakowaniu...
__________________

Bo jest paru ludzi
Bo jest parę w życiu dobrych chwil
Bo jest parę złudzeń które warto mieć by żyć...

Edytowane przez Banana
Czas edycji: 2010-02-27 o 19:26
Banana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 01:34   #5
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Pomocy! Pytanie o koloryzację! Brąz

Cytat:
Napisane przez Banana Pokaż wiadomość
Farbowalam kolorem Jasny brąz z tej serii, byłam b. zadowolona bo włosy świetnie wygladały, nie wypadały po farbowaniu ani się nie przesuszyły, ale wychodzi ciemny kolor, więc średni brąz będzie jeszcze ciemniejszy więc może weź ciemny blond z tej serii? chociaz nie wiem jeśli Twój wyjściowy kolor to jasny brąz z tych farb kolor zawsze wychodził mi troche ciemniejszy niz na opakowaniu...
a jakbym krócej trzymała ?
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 07:48   #6
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Pomocy! Pytanie o koloryzację! Brąz

Nic to raczej nie da.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.