Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-29, 18:58   #1
komicznie
Wtajemniczenie
 
Avatar komicznie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: łdz/wro
Wiadomości: 2 361

Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) cz.2


Druga część wątku starsi mężczyźni, młodsze kobiet - zbiorczy.
link

Wątek o kobietach i dla kobiet związanych z dużo starszymi partnerami
dyskutujmy


__________________
Gdy palec wskazuje na niebo, tylko głupiec patrzy na palec.

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2010-03-30 o 15:17
komicznie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 20:29   #2
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

hallo , gdzie moje dziewczęta ?
To jest nasza II cz. ? czy zabłądziłam

halloo
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 20:31   #3
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

Melduję się
I od razu się pochwalę,że..
K. do mnie zadzwonił i jesteśmy umówieni na jutro na 20, mamy iśc coś zjeść. On prosto z treningu będzie,ale koniecznie chce się spotkać

A i właśnie obejrzałam Rewers, bardzo fajny
__________________

Edytowane przez behindblueeyes
Czas edycji: 2010-03-29 o 20:33
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 20:33   #4
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

ulala behind znajomość się pięknie rozwija
coś mi się wydaje , że chłopak Ci nie odpuści

aa ja dziś zajęłam się prasowaniem , masakra ile tego się nazbierało .
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 20:37   #5
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

Cytat:
Napisane przez MorireAmore Pokaż wiadomość
ulala behind znajomość się pięknie rozwija
coś mi się wydaje , że chłopak Ci nie odpuści
Ja już zapomniałam jak to jest kiedy facet się stara, zaprasza, etc...
Fajnie,że tak nagle się pojawił w moim życiu, jest bardzo miło
Cytat:
Napisane przez MorireAmore
aa ja dziś zajęłam się prasowaniem , masakra ile tego się nazbierało .
Niecierpię prasowania..hehe Ale widzę,że dzień w pełni wykorzystany
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 20:45   #6
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

Behind taa , ale połowa dnia to i tak leniem śmierdziała

aa on ile ma lat? 26 ? koło tego chyba .
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 20:49   #7
Ejniacz
Zadomowienie
 
Avatar Ejniacz
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 1 571
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

Można się do Was dołączyć dziewczyny ?

Ja też hmm ... spotykam się od jakiegoś czasu ze starszym facetem, ale to jest bardzo skomplikowana sytuacja i ostatnio się już gubię ...

Napiszę coś więcej, jak będę miała chwilę, teraz lecę do łóżka, bo padam na twarz.
__________________
"Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi."


Jean Cocteau
Ejniacz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 20:52   #8
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

Cytat:
Napisane przez MorireAmore Pokaż wiadomość
Behind taa , ale połowa dnia to i tak leniem śmierdziała
u mnie to samo
Cytat:
Napisane przez MorireAmore
aa on ile ma lat? 26 ? koło tego chyba .
Na pewno 26, ale nie wiem czy rocznikowo czy w tym roku 27
Kurczę zwykłe spotkanie..a ja jakaś taka happy jestem
Cytat:
Napisane przez Ejniacz
Można się do Was dołączyć dziewczyny ?

Ja też hmm ... spotykam się od jakiegoś czasu ze starszym facetem, ale to jest bardzo skomplikowana sytuacja i ostatnio się już gubię ...

Napiszę coś więcej, jak będę miała chwilę, teraz lecę do łóżka, bo padam na twarz.
Pewnie,witaj I czekamy na Twoją historię
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 21:00   #9
agaafurm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 399
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

Cytat:
Napisane przez Ejniacz Pokaż wiadomość
Można się do Was dołączyć dziewczyny ?

Ja też hmm ... spotykam się od jakiegoś czasu ze starszym facetem, ale to jest bardzo skomplikowana sytuacja i ostatnio się już gubię ...

Napiszę coś więcej, jak będę miała chwilę, teraz lecę do łóżka, bo padam na twarz.
i ja się dołączam ,witam
i czekam na historie
Ja mam słabość do starszych Starsi są super !ewidentnie mam do nich jakieś ciągoty-jak miałam 15 lat zakochałam sie w 27 letnim chłopaku. Niestety on nie był zainteresowany potem jakos 18-tka zakochalam się w 33 letnim też zero zainteresowania w moją stronę... w między czasie oczywiście spotykałam się z równieśnikami i stwierdzam jedno - nigdy więcej !! beznadzieja !! Teraz mam 21 i przecudownie wspaniałego TŻ starszego o 3 lata jestem najszczęsliwszą osobą na świecie. Sama jestem raczej dość dojrzała jak na swój wiek i on też, więc dogadujemy się wyjątkowo dobrze. Chociaż czasem jesteśmy jak wariaci
Dobrze jest kiedy wiesz, że ktoś jest odpowiedzialny i dojrzały, zabezpieczony finansowo i kulturalny. Tego brakowało mi w równieśnikach.

Buziaki i pozdrawiam ciepło
__________________
If you could only see the beast you've made of me ...
agaafurm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 21:01   #10
morenica
Zakorzenienie
 
Avatar morenica
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z domu :-)
Wiadomości: 3 454
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

Witam na Nowym wątku.. ale się Kochane rozpisałyśmy...ledwo nadrobiłam wszystkie zaległości, ale jak leci w głośnikach Myslovitz to jakoś tak pozytywniej jest.
Widzę, że nie tylko ja mam gorsze dni...tylko, że u mnie problem nie dotyczy tż, ale rodziców. Mój ojciec znowu zaczął jakieś aluzje robić...zlałam to totalnie...jeszcze moja mama też zaczęła Go uspokajać, że chyba sobie żartuję i niech da mi spokój...
Ale wiecie...nie wiem jak ja mi powiem, że jednak przez kolejny rok mówiłam im, żes się z Nim nie spotykam...ale spotykam się...żebym Go jeszcze nie kochała i nie chciała z Nim być i budować dalej przyszłość to pewnie bym już dawno to w cholerę zostawiła. Zupełnie nie wiem jak mam im to powiedzieć, kiedy, w jakiej sytuacji, czy On ma być przy tej rozmowie...co będzie jak nie dadzą mi moich rzeczy. Takie głupie może rzeczy, ale dla mnie to ważne jest dosyć
Cholera...czasem mam dosyć że na własne życzenie wpakowałam się w takie bagno...ale czy można zaplanować w kim się zakochać? Czy można aż tak bardzo walczyć ze swoimi uczuciami?

Jeszcze jest mój Przyjaciel...On nie musi tego mówić, ale ja wiem, że M. jest we mnie zakochany...nawet dzisiaj jak zaczęłam się żalić, że mam doła, mówi, że zawsze mnie przenocuje, że mogę u Niego pomieszkiwać idt. Bardzo Go lubię i nawet czasem żałuję, że nie umiem się w Nim zakochać...ale nie chcę być z Nim bo mam zapomnieć o moim Skarbie, nie chcę Go też ranić w taki sposób. Jest mi bliski...i jakoś tak ostatnio cieplej o Nim myślę...i nie chcę, żeby był dla mnie zabawką tylko.

Jeszcze mnie tż wkurzył...bo napisałam, że ojciec się czepia a On nic...cisza...czasem myślę, że On się boi mojego ojca...cholera dorosły facet a boi się z Nim porozmawiać...

dzisiaj nie mam jakoś nadziei, że będzie dobrze dalej...
morenica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 21:06   #11
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

Dziewczyny, zostawic Was na caly dzien milion postow, a wlasciwie to gdzie wszystkie sie podzialyscie?!

Widzisz Bedind, wiedzialam ze tak bedzie.. ja wiedzialam,ze tak bedzie! Czekal az sie odezwiesz, bo pewnie nie chcial sie narzucac i rozkminial czy napisac czy nie napisac i stwierdzil,ze jednak poczeka az Ty dasz mu jakis sygnal fajnie,ciesze sie ze sie odezwal,a Ty odetchnelas, bo od tego myslenia to juz Ci pewnie glowa spuchła:P

Widze,ze wszystkie aktywnie spedzaja czas, sprzatajac.. bardzo dobrze, bardzo W koncu nie mozemy tylko gnic na tym wizazu, bez przerwy.. chociaz lubie z Wami dyskutowac i sadze,ze to mnie wzbogaca duchowo

Foremka,ja tez nienawidze takiego "kiszenia sie" w domu.. oj jak mnie to irytuje!
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...


nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 21:35   #12
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

Cytat:
Napisane przez agaafurm Pokaż wiadomość
Teraz mam 21 i przecudownie wspaniałego TŻ starszego o 3 lata jestem najszczęsliwszą osobą na świecie. Sama jestem raczej dość dojrzała jak na swój wiek i on też, więc dogadujemy się wyjątkowo dobrze. Chociaż czasem jesteśmy jak wariaci
Dobrze jest kiedy wiesz, że ktoś jest odpowiedzialny i dojrzały, zabezpieczony finansowo i kulturalny. Tego brakowało mi w równieśnikach.

Buziaki i pozdrawiam ciepło
Witaj Miło się czyta takie posty Powodzenia i duuużo miłości
Cytat:
Napisane przez morenica
Jeszcze mnie tż wkurzył...bo napisałam, że ojciec się czepia a On nic...cisza...czasem myślę, że On się boi mojego ojca...cholera dorosły facet a boi się z Nim porozmawiać...
Szkoda..mógł jakoś zareagować..no ale może zajęty bardzo i nie widział Twojej wiadomości..
Cytat:
Napisane przez morenica
Cholera...czasem mam dosyć że na własne życzenie wpakowałam się w takie bagno...ale czy można zaplanować w kim się zakochać? Czy można aż tak bardzo walczyć ze swoimi uczuciami?
Jak się wpadnie po uszy to koniec Musisz wierzyc,że się w końcu ułozy..
Cytat:
Napisane przez nataluska175
Widzisz Bedind, wiedzialam ze tak bedzie.. ja wiedzialam,ze tak bedzie! Czekal az sie odezwiesz, bo pewnie nie chcial sie narzucac i rozkminial czy napisac czy nie napisac i stwierdzil,ze jednak poczeka az Ty dasz mu jakis sygnal fajnie,ciesze sie ze sie odezwal,a Ty odetchnelas, bo od tego myslenia to juz Ci pewnie glowa spuchła:P
Chyba tak było,że czekał na wiadomość Moja głowa była jak balonik,hihi
Sama jestem ciekawa jak to wszystko się potoczy.
Cytat:
Napisane przez nataluska175
Widze,ze wszystkie aktywnie spedzaja czas, sprzatajac.. bardzo dobrze, bardzo W koncu nie mozemy tylko gnic na tym wizazu, bez przerwy.. chociaz lubie z Wami dyskutowac i sadze,ze to mnie wzbogaca duchowo
Oj tak, bardzo dobrze się Was czyta, można sie wiele nauczyć. A i zauważyłam,że cieszę się razem z Wami w jakichś radosnych chwilach, a jak któraś ma doła,to i mi się to udziela
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 21:55   #13
elskede
Rozeznanie
 
Avatar elskede
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 720
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

No to ja Was Dziewczyny biję na głowę, mój facet jest 27 lat starszy, fakt, to dopiero początki, tak naprawdę nie wiem, co z nami będzie, oczywiście wątpliwości jest od groma, z jego, jak i mojej strony. Nie wiem jak z czasem uporam się z jego przeszłością - 10 lat temu się rozwiódł, ma dwoje dzieci, notabene starsze ode mnie... Teraz jesteśmy na etapie poznawania się. Dzieli nas także odległość, kultura, język, bo jest obcokrajowcem. Teoretycznie znamy się od kilku lat w sieci, ale w końcu dojrzeliśmy do spotkań i jak na razie wszystko zmierza ku dobremu. Nie zapeszam, bo przyznam, że troszeczkę mnie to przerasta, jednak staram się ujarzmić wszelkie obawy. Jest dojrzałym mężczyzną z pasją, która mnie pociąga, jego podejście do życia, zachowanie, pewność siebie powoduje szybsze bicie mego serca. Motywuje, dopinguje, jest przyjacielem, po prostu fantastycznym człowiekiem. Niedługo kolejne spotkanie, mam nadzieję, że nic nie stanie nam na przeszkodzie, żeby je zrealizować i znów cieszyć się sobą. Chwilowo nie zastanawiam się, co będzie później, żyję chwilą i cieszę się z tego, co mam, co nas łączy i zbliża. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że życie z taką różnicą wieku nie będzie sielanką, ale czy w związkach rówieśniczych nie zdarzają się zgrzyty, złe chwile? Życie pokaże czy stworzymy cokolwiek, czy też wszystko się rozpadnie. Ale póki co jest jedynym mężczyzną, któremu poświęcam całe swoje serce i przy którym tracę rozum
Pozdrawiam serdecznie (już od dłuższego czasu bywam na tym wątku, ale jakoś brakowało mi odwagi przedstawić się)
__________________

elskede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 22:07   #14
agaafurm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 399
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

Cytat:
Napisane przez elskede Pokaż wiadomość
No to ja Was Dziewczyny biję na głowę, mój facet jest 27 lat starszy, fakt, to dopiero początki, tak naprawdę nie wiem, co z nami będzie, oczywiście wątpliwości jest od groma, z jego, jak i mojej strony. Nie wiem jak z czasem uporam się z jego przeszłością - 10 lat temu się rozwiódł, ma dwoje dzieci, notabene starsze ode mnie... Teraz jesteśmy na etapie poznawania się. Dzieli nas także odległość, kultura, język, bo jest obcokrajowcem. Teoretycznie znamy się od kilku lat w sieci, ale w końcu dojrzeliśmy do spotkań i jak na razie wszystko zmierza ku dobremu. Nie zapeszam, bo przyznam, że troszeczkę mnie to przerasta, jednak staram się ujarzmić wszelkie obawy. Jest dojrzałym mężczyzną z pasją, która mnie pociąga, jego podejście do życia, zachowanie, pewność siebie powoduje szybsze bicie mego serca. Motywuje, dopinguje, jest przyjacielem, po prostu fantastycznym człowiekiem. Niedługo kolejne spotkanie, mam nadzieję, że nic nie stanie nam na przeszkodzie, żeby je zrealizować i znów cieszyć się sobą. Chwilowo nie zastanawiam się, co będzie później, żyję chwilą i cieszę się z tego, co mam, co nas łączy i zbliża. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że życie z taką różnicą wieku nie będzie sielanką, ale czy w związkach rówieśniczych nie zdarzają się zgrzyty, złe chwile? Życie pokaże czy stworzymy cokolwiek, czy też wszystko się rozpadnie. Ale póki co jest jedynym mężczyzną, któremu poświęcam całe swoje serce i przy którym tracę rozum
Pozdrawiam serdecznie (już od dłuższego czasu bywam na tym wątku, ale jakoś brakowało mi odwagi przedstawić się)
podziwiam za odwagę 27 lat to rzeczywiście całkiem sporo, ale między moim dziadkami było 24 lata różnicy i byli ze sobą aż do końca...wiek nie ma znaczenia kiedy jest się zakochanym

zyczę dużo cierpliwości i przede wszystkim powodzenia, oby wszystko poszło po Twojej myśli, pozdrawiam cieplutko
__________________
If you could only see the beast you've made of me ...
agaafurm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 22:12   #15
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

Cytat:
Napisane przez elskede Pokaż wiadomość
Ale póki co jest jedynym mężczyzną, któremu poświęcam całe swoje serce i przy którym tracę rozum
Pozdrawiam serdecznie (już od dłuższego czasu bywam na tym wątku, ale jakoś brakowało mi odwagi przedstawić się)
Hej Kojarzę Cię z podglądania
To co zacytowałam wyżej mówi samo za siebie Jeśli sama tak się czujesz,to żadne gadanie tego nie zmieni
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 22:15   #16
elskede
Rozeznanie
 
Avatar elskede
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 720
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

Dziękuję serdecznie agaafurm
Ja wiem, że wszystko jest możliwe (sam przykład różnicy wieku między Twoimi dziadkami to potwierdza), życzyłabym sobie tego, ale nie jestem do końca pewna, czy mam w sobie tyle siły, żeby to ogarnąć, na samą myśl o negatywnych okolicznościach (głównie chodzi mi o moją rodzinę i jej konserwatywne podejście do życia) robi mi się gorąco. Wiadomo, teraz odpycham to na przyszłość, ale z drugiej strony nie chcę wiecznie się z tym ukrywać. Teraz jeszcze raczkujemy, jest cudownie, ale co potem. Wyjdzie w praniu

Witam Behind normalnie tutaj niezłe grono macie wyczuwa się fajną atmosferę, aż miło
__________________


Edytowane przez elskede
Czas edycji: 2010-03-29 o 22:17
elskede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 22:16   #17
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

Elskede, ja rowniez Cie podziwiam.. Jedyne czego bym sie bala, to fakt,ze w podeszlym wieku zostaniesz sama(przepraszam za szczerosc,ale takie fakty tez trzeba brac pod uwage)

Behind, ja tez tak mam,ze jak u ktorejs sie zle dzieje, to na mnie tez to oddzialowuje w jakis sposob... A dzis, czylatam M post Serpentine, taki dosc smutny i poprosil mnie zebym mu podeslala link do tego forum.. i nie wiem co teraz mam wymyslec zeby mu go nie dawac

Malgoskagc, jak sie czujesz kochana? Spojrzenie na chorobe przybralo lekko rozowe zabarwienie?
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...



Edytowane przez nataluska175
Czas edycji: 2010-03-29 o 22:18
nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 22:21   #18
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

Cytat:
Napisane przez elskede Pokaż wiadomość
Ja wiem, że wszystko jest możliwe (sam przykład różnicy wieku między Twoimi dziadkami to potwierdza), życzyłabym sobie tego, ale nie jestem do końca pewna, czy mam w sobie tyle siły, żeby to ogarnąć, na samą myśl o negatywnych okolicznościach (głównie chodzi mi o moją rodzinę i jej konserwatywne podejście do życia) robi mi się gorąco. Wiadomo, teraz odpycham to na przyszłość, ale z drugiej strony nie chcę wiecznie się z tym ukrywać. Teraz jeszcze raczkujemy, jest cudownie, ale co potem. Wyjdzie w praniu
Pewnie jest sporo obaw. Przede wszystkim musisz się zastanowić czy jesteś gotowa na wiele przeciwności losu,bo wydaje mi się że w związkach z dużo starszymi trochę ich jest. Nie oznacza to,że nie ma pięknych chwil..
Cytat:
Napisane przez elskede
Witam Behind normalnie tutaj niezłe grono macie wyczuwa się fajną atmosferę, aż miło
Jesteśmy jak jedna wielka rodzinka..Soprano,hihi
Cytat:
Napisane przez nataluska175
Behind, ja tez tak mam,ze jak u ktorejs sie zle dzieje, to na mnie tez to oddzialowuje w jakis sposob... A dzis, czylatam M post Serpentine, taki dosc smutny i poprosil mnie zebym mu podeslala link do tego forum.. i nie wiem co teraz mam wymyslec zeby mu go nie dawac
To się wkopałaś Powiedz,że to typowo babskie forum i same nudziary tu
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 22:26   #19
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość

To się wkopałaś Powiedz,że to typowo babskie forum i same nudziary tu
Weeeez Behind, nie ma smiacia nie wiem co mu mam powiedziec, bo boje sie,ze bedzie dociekac! Chyba powiem,ze udzielajace sie na forum Dziewczyny wszczely taka klotnie,ze zamknieto watek i moderator go usunal dobre?
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...


nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 22:27   #20
elskede
Rozeznanie
 
Avatar elskede
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 720
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

Natalio - zdaję sobie z tego sprawę, wiem, czym to pachnie, wiem, że dla ludzi mogę być głupia, nienormalna tracąc młodość z facetem generacji moich rodziców, taka jest prawda. Ale nie jestem pewna czy mogłabym się kiedyś z tego beztrosko śmiać, czy wyrzucałabym sobie do końca życia, że nie spróbowałam, nie dałam temu szansy. Jak na razie nic nie jest przesądzone, ale raczej się z tego nie wycofam.

Behind - rodzina Soprano no no
__________________


Edytowane przez elskede
Czas edycji: 2010-03-29 o 22:29
elskede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 22:28   #21
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

Cytat:
Napisane przez nataluska175 Pokaż wiadomość
Weeeez Behind, nie ma smiacia nie wiem co mu mam powiedziec, bo boje sie,ze bedzie dociekac! Chyba powiem,ze udzielajace sie na forum Dziewczyny wszczely taka klotnie,ze zamknieto watek i moderator go usunal dobre?
Spoko, możesz na mnie zwalić..powiedz,że jakieś głupie babsko z Pzn zaczeło Myślę,że to przejdzie

ps. A co do jutrzejszego spotkania z K..to ja tak nie lubię jak ktoś za mnie płaci;/ Tak się dziwnie czuję, mimo iż sama nie pracuję,heh
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 22:31   #22
agaafurm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 399
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

elskede... tak abstrahując od tematu na momencik? masz piękny nick, o ile to oczywiście tłumacznie z norweskiego

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
ps. A co do jutrzejszego spotkania z K..to ja tak nie lubię jak ktoś za mnie płaci;/ Tak się dziwnie czuję, mimo iż sama nie pracuję,heh

ja też !! ale z drugiej strony mój TŻ zazwyczaj jest nieubłagany i mówi.. następnym razem płacisz ty... i zawsze jest to samo
__________________
If you could only see the beast you've made of me ...
agaafurm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 22:34   #23
elskede
Rozeznanie
 
Avatar elskede
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 720
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

Cytat:
Napisane przez agaafurm Pokaż wiadomość
elskede... tak abstrahując od tematu na momencik? masz piękny nick, o ile to oczywiście tłumacznie z norweskiego
Bingo jestem jego "jenta" i koniec
Studiujesz może skandynawistykę? czy bywałaś w Norwegii?
__________________

elskede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 22:35   #24
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

Cytat:
Napisane przez agaafurm Pokaż wiadomość
ja też !! ale z drugiej strony mój TŻ zazwyczaj jest nieubłagany i mówi.. następnym razem płacisz ty... i zawsze jest to samo
Ja się czuję wtedy tak beznadziejnie..i w ogóle zawsze wybieram coś najtańszego
Tym bardziej mam stresa,bo K. wybrał taką knajpkę,gdzie można coś zjeść. I powiedział,że sprawdzi co lubię Najtańsze mają spaghetti tylko,że wiadomo jak je się fajnie zajada..

Fajne nóżki, Twoje? a buty, to w ogóle rewelka
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 22:38   #25
elskede
Rozeznanie
 
Avatar elskede
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 720
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
Ja się czuję wtedy tak beznadziejnie..i w ogóle zawsze wybieram coś najtańszego
Tym bardziej mam stresa,bo K. wybrał taką knajpkę,gdzie można coś zjeść. I powiedział,że sprawdzi co lubię Najtańsze mają spaghetti tylko,że wiadomo jak je się fajnie zajada..

Fajne nóżki, Twoje? a buty, to w ogóle rewelka
Behind mnie też to krępuje jak ktoś za mnie płaci ale chyba większość z nas tak ma
A mi buty się podobają okrutnie, ale że jestem bardzo wysoka, to mogę sobie pomarzyć

Dobra Dziewczynki, wielkie dzięki za przywitanie brykam spać dobranoc
__________________


Edytowane przez elskede
Czas edycji: 2010-03-29 o 22:39
elskede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 22:42   #26
agaafurm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 399
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

Cytat:
Napisane przez elskede Pokaż wiadomość
Bingo jestem jego "jenta" i koniec
Studiujesz może skandynawistykę? czy bywałaś w Norwegii?
hehe,broń boże własnie TŻ jest norwegiem z wyboru - od paru lat całe jego życie kręci się w skandynawskich klimatach i jakoś tak od pewnego czasu trochę z ciekawości a trochę z przymusu zapoznaję się z norweskim, chociaż idzie opornie coś tam powiem, ale więcej rozumiem, czyżby twój tż był norwegiem? czy też z zamiłowania jestes fanką skandynawii?

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
Ja się czuję wtedy tak beznadziejnie..i w ogóle zawsze wybieram coś najtańszego
Tym bardziej mam stresa,bo K. wybrał taką knajpkę,gdzie można coś zjeść. I powiedział,że sprawdzi co lubię Najtańsze mają spaghetti tylko,że wiadomo jak je się fajnie zajada..

Fajne nóżki, Twoje? a buty, to w ogóle rewelka
hahaha, my jedząc pierwszy raz spaghetti ostrzegliśmy się w tym samym momencie - "brudzę wkoło wszystko jak jem" hehehe i potem bez żadnych oporów siedzieliśmy z czerwonymi gębami

nóżki moje, dziękuję, i buciki też moje dziękuję, dziękuję jestem butoholikiem, taki moj los
__________________
If you could only see the beast you've made of me ...
agaafurm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 22:43   #27
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

elskede, wcale nie jestes glupia!
A watek jest po to,zeby sie dzielic swoimi przemysleniami, reflaksjami i sobie najwajem jakos rozjasniac wszystkie watpliwosci jakie mamy, wiec i ja chcialam cos napisac, co moze zawazyc na Twoim wyborze.

Behind, no to zwale na Ciebie-nedzny Twoj los jak Ci kiedy przyjdzie poznac M a ja to samo! nienawidze jak sie za mnie placi, w sumie mnie to krepuje.. jakos nieswojo sie czuje w takich momentach.
Spaghetti na drugiej randce?-ja bym nie ryzykowala
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...


nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 22:51   #28
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

Cytat:
Napisane przez elskede Pokaż wiadomość
Behind mnie też to krępuje jak ktoś za mnie płaci ale chyba większość z nas tak ma
Pewnie tak
Cytat:
Napisane przez elskede
A mi buty się podobają okrutnie, ale że jestem bardzo wysoka, to mogę sobie pomarzyć
Właśnie tez jestem wysoka i takie obcasiki odpadają.
Cytat:
Napisane przez elskede
Dobra Dziewczynki, wielkie dzięki za przywitanie brykam spać dobranoc
Dobranoc
Cytat:
Napisane przez agaafurm
hahaha, my jedząc pierwszy raz spaghetti ostrzegliśmy się w tym samym momencie - "brudzę wkoło wszystko jak jem" hehehe i potem bez żadnych oporów siedzieliśmy z czerwonymi gębami
No własnie..ja bym wyglądała jak jakiś prosiak
Cytat:
Napisane przez nataluska175
Behind, no to zwale na Ciebie-nedzny Twoj los jak Ci kiedy przyjdzie poznac M
Spoko. Dam radę
Cytat:
Napisane przez nataluska175
a ja to samo! nienawidze jak sie za mnie placi, w sumie mnie to krepuje.. jakos nieswojo sie czuje w takich momentach.
Spaghetti na drugiej randce?-ja bym nie ryzykowala
Chyba jednak zrezygnuję z tego pomysłu,hihi bo mimo wszystko chciałabym żeby się jeszcze ze mną umówił po tym jutrzejszym spotkaniu Że też musiał sobie takie miejsce wybrać..w ogóle to ja nie jadam o takiej godz,szczególnie ostatnio A tu wymówki nie będzie,bo już mnie uprzedził co i jak;p
__________________

Edytowane przez behindblueeyes
Czas edycji: 2010-03-29 o 22:53
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 22:57   #29
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

Ja tez naleze do tych "szczesliwych",ktore o szpilkach 10-centymetrowych moga pomarzyc... 175 cm

Behind, nie jedz od 15 i wyjdzie na to samo.. albo zastanow sie porzadnie nad ta randka.. W koncu jedzenie po 20 musi byc dla Ciebie zabojczo szkodliwe
PS. Absolutnie kochana, nie ironizuje
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...


nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 23:00   #30
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Starsi faceci, młodsze wizażanki cz II

Cytat:
Napisane przez nataluska175 Pokaż wiadomość
Ja tez naleze do tych "szczesliwych",ktore o szpilkach 10-centymetrowych moga pomarzyc... 175 cm
Też mam 175
Cytat:
Napisane przez nataluska175
Behind, nie jedz od 15 i wyjdzie na to samo.. albo zastanow sie porzadnie nad ta randka.. W koncu jedzenie po 20 musi byc dla Ciebie zabojczo szkodliwe
PS. Absolutnie kochana, nie ironizuje
Och tak...racja..chyba odwołam nasze spotkanie Na pewno zrozumie mój powód,prawda? Sprawdzę jego wyrozumiałość,haha
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-03 10:43:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:37.