Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-20, 10:34   #3061
didi9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 482
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Dzięki dziewczyny, ale Fotoiluzjon i tdi nie mają już wolnego mojego terminu tzn. w przypadku Fotoiluzjonu jest jeszcze wolne miejsce ale od 1-3 w nocy, także chyba bez sensu tak późno... Znacie jeszcze jakieś godne polecenia fotobudki?

Ponawiam pytanie dotyczące polecanych fryzjerów w Lublinie, wszędzie gdzie dzwonię nie ma pasujących mi godzin... Ewentulnie zostanie mi pani Irena na 12.30, ale wtedy nie wiem czy się wyrobię, bo nie mieszkam w lublinie (muszę dojechać ok 30 minut), a ślub nie jest w mojej parafii i dojazd też trwa ok 30 min. Nie chce cały dzien się stresować tym, czy zdążę na własny ślub...
didi9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 17:39   #3062
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Majelka Pokaż wiadomość
byłabym wdzięczna jeśli doprecyzowałabys co znaczy "takiego grania" w sensie rodzaj muzyki Ci nie odpowiadał czy może cos innego? i pamiętasz może jak oczepiny wyglądały? będę wdzięczna za wszelkie konkretne sugestie



aaa ok, to strasznie długoo trwa ta promocja póki co umówimy się z tym kamerzystą KLIK żeby obejrzeć cały film bo teledyski nam się podobają i jeśli z filmem będzie cos nie halo to wtedy będziemy brali pod uwagę tych których tu polecacie
Takiego grania czyli typowo weselnego, nie wiem jak inaczej to wytłumaczyć. Oczepiny były spoko, Krótko zwięźle i na temat, rzucanie welonem/ krawatem, zbieranie na wózek, i chyba jeszcze jedna zabawa z krzesełkami, ale nie chcę Ci skłamać
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 17:55   #3063
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Majelka Pokaż wiadomość
aaa ok, to strasznie długoo trwa ta promocja póki co umówimy się z tym kamerzystą KLIK żeby obejrzeć cały film bo teledyski nam się podobają i jeśli z filmem będzie cos nie halo to wtedy będziemy brali pod uwagę tych których tu polecacie
My mamy Studio Creative, mam nadzieję że będziemy zadowoleni. Z rozmowy wynikało że jak najbardziej można się dogadać jak ma film wyglądać.
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 17:59   #3064
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

A innego kamerzyste ktos poleci? SC nie maja wolnego terminu...
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 18:35   #3065
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

U mojej siostry kręcił Sławek Stańczyk - przystepny cenowo, dużo teledysków, ogólnie baaardzo fajny film z wesela Nasz termin miał już niestety zajęty.
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 18:54   #3066
Majelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Majelka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2 219
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
My mamy Studio Creative, mam nadzieję że będziemy zadowoleni. Z rozmowy wynikało że jak najbardziej można się dogadać jak ma film wyglądać.
mamy właśnie w sobote spotkanie z nimi a widziałas może cały film? jeśli tak to jak oceniasz? i czy masz może w umowie zapis że Twoje filmy nie będą nigdzie umieszczane?
Majelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 19:02   #3067
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Nie, całego nie widzieliśmy. Trochę za długo by to trwało Zamierzam się jeszcze spotkać z panem Łukaszem i pokazac mu co się nam podoba i czego mniej więcej oczekujemy.
W umowie jest zapis, że zgadzamy się na wykorzystanie filmu w celach reklamowych. Nam to nie przeszkadza, jakiś teledysk może na stronie umieścić.
Aha - w jego firmie pracują też inni kamerzyści więc nie tylko on filmuje na weselach.
__________________

Edytowane przez Lemon_Drop
Czas edycji: 2014-03-20 o 19:04
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-20, 19:47   #3068
Majelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Majelka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2 219
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
Nie, całego nie widzieliśmy. Trochę za długo by to trwało Zamierzam się jeszcze spotkać z panem Łukaszem i pokazac mu co się nam podoba i czego mniej więcej oczekujemy.
W umowie jest zapis, że zgadzamy się na wykorzystanie filmu w celach reklamowych. Nam to nie przeszkadza, jakiś teledysk może na stronie umieścić.
Aha - w jego firmie pracują też inni kamerzyści więc nie tylko on filmuje na weselach.
my właśnie chcemy obejrzeć jakis film przynajmniej we fragmentach na spotkaniu bo na podstawie samego teledysku balibyśmy sie podpisać umowę ale muszę Ci powiedzieć że zmartwiłaś mnie tym że jest kilku kamerzystów. Czyli nie wiadomo kto zjawi się na Twoim ślubie i jak w związku z tym ten film będzie później wyglądał?
Majelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 07:50   #3069
mruczek59
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 21
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Majelka Pokaż wiadomość
zmartwiłaś mnie tym że jest kilku kamerzystów. Czyli nie wiadomo kto zjawi się na Twoim ślubie i jak w związku z tym ten film będzie później wyglądał?
Dawno nie zaglądałem, a tu ruch jak w ulach pszczelich na wiosnę
Majelka: słuszna Twoja obawa. Nie jest to zdrowa sytuacja jak jest kilku. Gdzie kucharek sześć.......
Szukaj po firmach jedoosobowych- ten co jest na imprezie i ten co montuje, wtedy efekty sa dobre.
mruczek59 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 09:55   #3070
takajedna4
Raczkowanie
 
Avatar takajedna4
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 442
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez mruczek59 Pokaż wiadomość
Dawno nie zaglądałem, a tu ruch jak w ulach pszczelich na wiosnę
Majelka: słuszna Twoja obawa. Nie jest to zdrowa sytuacja jak jest kilku. Gdzie kucharek sześć.......
Szukaj po firmach jedoosobowych- ten co jest na imprezie i ten co montuje, wtedy efekty sa dobre.
Wtedy będzie trzeba dłuzej czekac na efekty, ale pewnie warto
__________________
"Choć konwalie kwitną dla mnie i tylko dla mnie."

<3!

http://www.suwaczek.pl/cache/68248416b8.png
takajedna4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 10:14   #3071
paular409
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 242
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Ja tez bym sie nie zdecydowała na taka firmę w której pracuje 6 operatorów. No chyba ze miałam bym podpisana umowę na konkretnego i wiedzialabym kto przyjdzie na slub i kto bedzie montować materiał, oczywiście po wcześniejszym obejrzeniu prac tej konkretnej osoby a nie firmowego portfolio.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
paular409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-21, 10:25   #3072
Majelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Majelka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2 219
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Okazało się że jest trzech kamerzystów ale w pakiecie który chcemy wziąć i tak ślub oraz pierwszy taniec kręcone są przez dwóch więc myslę że to nie jest jeszcze jakaś najgorsza opcja bo w razie czego zmienia się po prostu jedna z dwóch osób ale ostateczną decyzję podejmiemy po spotkaniu
Majelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 16:00   #3073
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Majelka Pokaż wiadomość
my właśnie chcemy obejrzeć jakis film przynajmniej we fragmentach na spotkaniu bo na podstawie samego teledysku balibyśmy sie podpisać umowę ale muszę Ci powiedzieć że zmartwiłaś mnie tym że jest kilku kamerzystów. Czyli nie wiadomo kto zjawi się na Twoim ślubie i jak w związku z tym ten film będzie później wyglądał?
Na szybko przejrzelismy kilka filmów, to nie tak że wzięliśmy w ciemno
Kamerzystów jest kilku, pan Łukasz powiedział nam to na końcu spotkania(trochę nie fair wg mnie....), nie wiem/nie pamiętam czy o tym mowił jak to wygląda potem: czy on to później montuje bez znaczenia kto kręcił, nie wiem. Generalnie wyszliśmy z założenia, że za pakiet który nas interesował cena jest przystępna, nie chciało nam się dłużej szukać, a poza tym też nie wiemy kto kręcił i montował filmiki które są na stronie i vimeo a mimo to nam się spodobały
Jak będziecie na spotkaniu dopytaj go proszę o tę kwestię, bo zaczęłam się martwić
__________________

Edytowane przez Lemon_Drop
Czas edycji: 2014-03-21 o 16:02
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 16:02   #3074
didi9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 482
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Dziewczyny, czy będzie problem jeśli najpierw pójdę na makijaż, a później na czesanie? Jak Wy to organizujecie? Słyszałyście coś o Monice Butryn?
A, gdzie i kiedy zamawiacie zaproszenia? Mi się podobają niektóre od Decoris, ale ceny mają nieziemskie...
didi9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 17:52   #3075
Majelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Majelka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2 219
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
Na szybko przejrzelismy kilka filmów, to nie tak że wzięliśmy w ciemno
Kamerzystów jest kilku, pan Łukasz powiedział nam to na końcu spotkania(trochę nie fair wg mnie....), nie wiem/nie pamiętam czy o tym mowił jak to wygląda potem: czy on to później montuje bez znaczenia kto kręcił, nie wiem. Generalnie wyszliśmy z założenia, że za pakiet który nas interesował cena jest przystępna, nie chciało nam się dłużej szukać, a poza tym też nie wiemy kto kręcił i montował filmiki które są na stronie i vimeo a mimo to nam się spodobały
Jak będziecie na spotkaniu dopytaj go proszę o tę kwestię, bo zaczęłam się martwić
my niestety właśnie zrezygnowaliśmy ze względu na podejście i niedopowiedzenia. Po dwóch tygodniach mailowania okazało się przez przypadek że w ogóle w naszym terminie nie jest dostępne filmowanie lustrzanką i przez 2 operatorów tylko zwykłą kamerą w kiepskiej jakości podstawowy pakiet wczesniej w ogóle nie było o tym wspominane wręcz pan pisał że wszystko zalezy od wybranego przez nas pakietu... gdybyśmy od początku o tym wiedzieli od razu szukalibyśmy dalej . Ale udało nam się na szczęście umówić na spotkanie z kamerzystą o którym pisała anka1987

Edytowane przez Majelka
Czas edycji: 2014-03-21 o 17:54
Majelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 21:09   #3076
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Majelka byliśmy jeszcze na spotkaniu z adim studio. Długo wahaliśmy się między nimi a Thorg Studio.
Adim studio mają niższą cenę - 2500 zł, dodatkowo aby był teledysk i kręcili od przygotowań do oczepin należy doliczyć plener, którego koszt wynosi 500 zł. Jest 2 operatorów lustrzanek, film ok. 50 - 80 minut. U nas zaważyło to, że film nie był tak dynamiczny jak drugiej firmy. Podczas zabawy były podkład muzyki z wesela, pokazane jak goście bawią się przy poszczególnych piosenkach. Natomiast w filmach Thorg studio zabawa pokazana jest w formie teledysków wplecionych do filmu i muzyka jest różnorodna - czasami podkład którym możemy sami wybrać a czasami muzyka z wesela. Oczywiście wszystko zależy od gustu młodych

Podejście kamerzysty nie poważne Oni nie zdają sobie sprawy, że taka opinia idzie dalej :niewiem:
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.

anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 08:04   #3077
Pissstacja
Przyczajenie
 
Avatar Pissstacja
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 26
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

ja tak tylko wtrące o tym co pisałam ostatnio:
na facebooku pojawił siefajny konkursik, to tak dla chętnych

https://www.facebook.com/lazulispa/p...490232/?type=1
Pissstacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 09:52   #3078
Majelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Majelka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2 219
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
Majelka byliśmy jeszcze na spotkaniu z adim studio. Długo wahaliśmy się między nimi a Thorg Studio.
Adim studio mają niższą cenę - 2500 zł, dodatkowo aby był teledysk i kręcili od przygotowań do oczepin należy doliczyć plener, którego koszt wynosi 500 zł. Jest 2 operatorów lustrzanek, film ok. 50 - 80 minut. U nas zaważyło to, że film nie był tak dynamiczny jak drugiej firmy. Podczas zabawy były podkład muzyki z wesela, pokazane jak goście bawią się przy poszczególnych piosenkach. Natomiast w filmach Thorg studio zabawa pokazana jest w formie teledysków wplecionych do filmu i muzyka jest różnorodna - czasami podkład którym możemy sami wybrać a czasami muzyka z wesela. Oczywiście wszystko zależy od gustu młodych

Podejście kamerzysty nie poważne Oni nie zdają sobie sprawy, że taka opinia idzie dalej :niewiem:
my tez adi m braliśmy pod uwagę ale niestety odpadli gdyż tak jak piszesz filmy trwają od 50-80 min i nie ma możliwości przedłużenia. A co do ceny to nam zaoferowano już 3500 na 2015 rok z plenerem. Co do tej drugiej firmy to póki co jestem zachwycona kontaktem po tym niewypale z SC i mimo że chcieliśmy dłuższy film to zdecydujemy się chyba na taki właśnie 90 minutowy ze względu na to że oddają oni też później cały surowy materiał co jest ogromnym plusem moim zdaniem te całe filmy oglądałaś może gdzieś w necie czy bezpośrednio u nich? W ogóle dzięki za ich podrzucenie
Majelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 12:58   #3079
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

nie ma za co
filmy oglądaliśmy u nich. W internecie oglądaliśmy tylko teledyski, ale one nie oddają w pełni ich możliwości. Tylko u nich również jest kilku kamerzystów ale filmy lustrzankami kręci p. Sławek z którym rozmawialiśmy. Zmiana może nastąpić tylko w szczególnych okolicznościach, ale montażem On się zajmuje

Jeżeli interesuje Was kamerzysta spoza Lublina polecam jeszcze http://studiobfoto.pl/ oraz https://www.facebook.com/WhitePantherStudios
Tylko Oni są z woj. świętokrzyskiego My ich chcieliśmy ale już mieli zajęty nasz termin. Koszt lustrzankami w bfoto (na 2014 rok) wynosił 3600 złotych.
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.

anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-24, 08:42   #3080
Majelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Majelka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2 219
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
nie ma za co
filmy oglądaliśmy u nich. W internecie oglądaliśmy tylko teledyski, ale one nie oddają w pełni ich możliwości. Tylko u nich również jest kilku kamerzystów ale filmy lustrzankami kręci p. Sławek z którym rozmawialiśmy. Zmiana może nastąpić tylko w szczególnych okolicznościach, ale montażem On się zajmuje

Jeżeli interesuje Was kamerzysta spoza Lublina polecam jeszcze http://studiobfoto.pl/ oraz https://www.facebook.com/WhitePantherStudios
Tylko Oni są z woj. świętokrzyskiego My ich chcieliśmy ale już mieli zajęty nasz termin. Koszt lustrzankami w bfoto (na 2014 rok) wynosił 3600 złotych.
dzięki już też jesteśmy po podpisaniu umowy z właścicielem p. Staszkiem (nie wiem czy o tej samej osobie piszemy? ) i mamy zapis że będzie on osobiście na ślubie i weselu również oglądaliśmy całe filmy i jesteśmy ogólnie zadowoleni
Majelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 09:02   #3081
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Majelka Pokaż wiadomość
dzięki już też jesteśmy po podpisaniu umowy z właścicielem p. Staszkiem (nie wiem czy o tej samej osobie piszemy? ) i mamy zapis że będzie on osobiście na ślubie i weselu również oglądaliśmy całe filmy i jesteśmy ogólnie zadowoleni
gratuluję
tak o tym samym tylko imiona pomyliłam
jak cenowo na 2015 rok się przedstawia?
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.

anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 09:37   #3082
Majelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Majelka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2 219
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
gratuluję
tak o tym samym tylko imiona pomyliłam
jak cenowo na 2015 rok się przedstawia?
napiszę Ci na priv może
Majelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 09:41   #3083
paular409
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 242
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Dziewczyny pewnie już zapozno ale jesli jeszcze umowy są nie podpisane to pamiętajcie o karach umownych w umowach np na wypadek opóźnienia Na początku wszyscy są mili a jak jest podpisana umowa to różnie bywa, jesli np operator nie bedzie chciał wpisać jakich kolwiek kar to powinna wam sie zapalić czerwona lampka ze z zakłada opóźnienie. No chyba ze wam nie bedzie to przeszkadzało to okey


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
paular409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 07:30   #3084
karolinafm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 8
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Czy może któraś z Was wie gdzie w Lublinie mogę wypożyczyć sztalugę do planu stołów?
karolinafm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 09:31   #3085
paular409
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 242
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez karolinafm Pokaż wiadomość
Czy może któraś z Was wie gdzie w Lublinie mogę wypożyczyć sztalugę do planu stołów?
Zapytaj w swoim lokalu, ja tez szukałam już nawet chciałam kupic a wtedy okazało sie ze lokal taka posiada.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
paular409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 16:50   #3086
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

karolinafm

Na Zana w sklepie artystycznym, na Wojciechowskiej, Kołłątaja
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 05:57   #3087
sewella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 66
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Witam. Duża większość Pań z Lubelszczyzny, dlatego umieszczam link o kobiecie-oszustce, która sprzedaje w Lublinie suknie ślubne:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post45754731
sewella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 09:42   #3088
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cześć Dziewczyny

z wiosny i ja się zabrałam za ślubne przygotowania wysłałam kilka pytań o ceny do fotografów ale może Wy jeszcze kogoś polecicie?

I mam jeszcze pytanie do video - jestem kompletnie zielona - na co zwrócić uwagę? Zauważyłam że Wy pytacie o kamerzystów używających lustrzanek, mogłybyście mi przybliżyć dlaczego? Ja się kompletnie nie orientuję w temacie

Pozdrawiam
__________________
Tylko M.
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 16:54   #3089
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez lubieCie Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

z wiosny i ja się zabrałam za ślubne przygotowania wysłałam kilka pytań o ceny do fotografów ale może Wy jeszcze kogoś polecicie?

I mam jeszcze pytanie do video - jestem kompletnie zielona - na co zwrócić uwagę? Zauważyłam że Wy pytacie o kamerzystów używających lustrzanek, mogłybyście mi przybliżyć dlaczego? Ja się kompletnie nie orientuję w temacie

Pozdrawiam
A kiedy bierzesz ślub? Ja w temacie kamerzystów też średnio za pan brat
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 20:16   #3090
gatorra
Raczkowanie
 
Avatar gatorra
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 95
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Dziewczyny, ile placicie za tort?
gatorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-07 16:28:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:15.