Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27. - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-22, 10:04   #4681
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
A idziesz spać od razu np. po wyłączeniu komputera, albo w łóżku sprawdzasz jeszcze telefon? To dużo przeszkadza.
Ja polecam np. półgodziny przed zająć się czymś innym (łazienka, picie herbaty, balsamowanie ciała itp.) i nie sprawdzać tel. i komp. No i koniecznie półgodziny przed wywietrzyć dobrze pokój!
Polecam też techniki relaksacyjne przed snem np. głębokie oddychanie i nie myślenie o czymś tylko właśnie skupienie się na oddechu, jak przepływa przez ciało No i o 8 to za późno :P bo idziesz spać ok. północy? Najlepiej tak ok. 22, maks. 23 bo teraz robi się wcześnie ciemno, przynajmniej u mnie to się lepiej sprawdza, bo jak pójde po północy spać to nawet jak śpie do 10 to jestem zmęczona.
w sumie komp u mnie chodzi cały czas.. telefon też pod ręką zawsze... potrafię się 2h kręcić po odłożeniu całej elektroniki..
muszę z tymi technikami relaksacyjnymi spróbować


Cytat:
Napisane przez HealthyLifeStyle Pokaż wiadomość
Koleżanka wyżej pisała o komputerze i telefonie - ich fale elektromagnetyczne bardzo pobudzają i przez to też męczą (najprościej mówiąc) mózg. Zaleca się, żeby z tych urządzeń (na pewno z komputera - stricte, z monitora) nie korzystać nawet 3h przed snem, gdyż utrudnia to zasypianie.
Jakie masz światło w pokoju?
Czy jakieś hałasy przeszkadzają Ci w nocy?
Bierzesz jakieś leki przed snem?
W pokoju zasłonięte zasłony, mieszkam na 10 piętrze, więc żadna latarnia mi w okna nie świeci. Hałasy mi bardzo przeszkadzają, wystarczy, że sasiad podemną chrapie i ja to słyszę próbowałam stoperów .. nie potrafię w tym spać
Jedyne co biorę to rowatinex na nerki.

Cytat:
Napisane przez HealthyLifeStyle Pokaż wiadomość
Dokładnie. Zamiast tej herbatki dużo korzystniej wypadnie Melisa
Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Przecież nie napisałam, że to ma być czarna herbata, może być ziołowa btw - po 5/6 minutach parzenia teina staje się nieaktywna
hebaty pije hektolitry. Od ziołowych przez zielone, czerwone, czarne. Nigdy nie czuję po nich jakiegoś pobudzenia... a i mam bardzo niskie ciśnienie cały czas.. od zawsze.
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 10:14   #4682
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez HealthyLifeStyle Pokaż wiadomość
Wow, zazdroszczę Ja ani mleka nie mogę, ani Coli - cera nie toleruje chemii A że czysta jest od od ładnych paru miesięcy, nie chcę jej szkodzić.

Czyli jednak kolejny raz teoria nie ma wiele wspólnego z praktyką : ))


Gratulację kochana (nawet jeśli bankowe - to jednak na swoim)! W małej kuchni gospodarna mama się urządzi, a odległości zmniejszyć się nie da, więc wychodzisz na plus na pewno : )) Trzymam kciuki za Świąteczne kuchcenie
mnie cola na ból żołądka pomaga, ale cola nie pepsi, w podróży też nie zastąpiona i tylko wtedy ją piję
a wiesz, nigdy nie zwróciłam uwagi jak buzi reaguje, mam naczynkową, ale nie zauważyłam pogorszenia
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 15:50   #4683
Wolha
Zadomowienie
 
Avatar Wolha
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 047
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Gdzie kupię modelinę fimo lub cernit i tańsze (max 30 zł) narzędzia do modeliny (jak net to jeden sklep)?

Pofarbowałam wczoraj mamie włosy, wyszedł brąz zamiast blondu, mogę jutro nałożyć jej inną farbę?
__________________


Edytowane przez Wolha
Czas edycji: 2014-12-22 o 16:06
Wolha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 15:55   #4684
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez Wolha Pokaż wiadomość
Gdzie kupię modelinę fimo lub cernit i tańsze (max 30 zł) narzędzia do modeliny (jeden sklep)?

Pofarbowałam wczoraj mamie włosy, wyszedł brąz zamiast blondu, mogę jutro nałożyć jej inną farbę?

Patrzylas w realu? Co do farby to jak nie szkoda jej włosów... Ja bym poczekala, farba na pewno się wymyje troszkę (do blondu pewnie nie, ale troszkę tak).
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 16:02   #4685
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez Wolha Pokaż wiadomość
Gdzie kupię modelinę fimo lub cernit i tańsze (max 30 zł) narzędzia do modeliny (jeden sklep)?

Pofarbowałam wczoraj mamie włosy, wyszedł brąz zamiast blondu, mogę jutro nałożyć jej inną farbę?
Nie próbowałabym schodzić na jaśniejszy kolor po 2 dniach, ale dać jakiś inny kolor bez rozjaśniacza tak. Raz sobie walnęłam właściwie taki mocno fioletowy, byłam zdesperowana, bo źle wyglądam w ciemnych włosach i walnęłam sobie kąpiel rozjaśniającą po jakichś 2-3 dniach. Zrobił mi się pożądany, czerwony kolor
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 16:09   #4686
Wolha
Zadomowienie
 
Avatar Wolha
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 047
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Patrzylas w realu? Co do farby to jak nie szkoda jej włosów... Ja bym poczekala, farba na pewno się wymyje troszkę (do blondu pewnie nie, ale troszkę tak).
W realu w sensie sklepie? Nie mam takiego tutaj i nie mam pomysłu gdzie stacjonarnie mogłyby być takie rzeczy w moim mieście (w empiku i pepco nie ma)

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Nie próbowałabym schodzić na jaśniejszy kolor po 2 dniach, ale dać jakiś inny kolor bez rozjaśniacza tak. Raz sobie walnęłam właściwie taki mocno fioletowy, byłam zdesperowana, bo źle wyglądam w ciemnych włosach i walnęłam sobie kąpiel rozjaśniającą po jakichś 2-3 dniach. Zrobił mi się pożądany, czerwony kolor
Co to jest kąpiel rozjaśniająca? Mama jest blondynką i nigdy takich ciemnych nie miała i bardzo jej się nie podoba.
Nie będę jej nic robić, bo jeszcze gorzej wyjdzie Wyczytałam, że szampon przeciwłupieżowy i maska na włosy trochę wypłukują farbę to niech szoruje
__________________


Edytowane przez Wolha
Czas edycji: 2014-12-22 o 16:15
Wolha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 16:15   #4687
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez Wolha Pokaż wiadomość
Co to jest kąpiel rozjaśniająca? Mama jest blondynką i nigdy takich ciemnych nie miała i bardzo jej się nie podoba
Generalnie, w dużym skrócie, jest to mieszanka rozjaśniacza do włosów nakładana wraz z odżywką/maską do włosów. Proporcji w internecie jest dużo, ja nie pamiętam, skąd brałam, faktem jednak jest to, że włosy nie zniszczyły mi się bardziej, niż po normalnym farbowaniu. Mi się udało zejść z ciemnego fioletowego na ciepłą czerwień. Jak mama ma średni brąz to może uda jej się uzyskać ciepły odcień ciemnego blondu, ale po pierwszej kąpieli białych włosów nie będzie. Co do czasu trzymania tego na włosach - ja sprawdzałam na bieżąco, bo mi zależało na uzyskaniu odpowiedniego efektu.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-22, 16:21   #4688
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez Wolha Pokaż wiadomość
W realu w sensie sklepie? Nie mam takiego tutaj i nie mam pomysłu gdzie stacjonarnie mogłyby być takie rzeczy w moim mieście (w empiku i pepco nie ma)

Tak, sklep :p A jakiś większych marketów nie masz blisko? Tesco, Auchan, Inter Mache
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 16:56   #4689
Wolha
Zadomowienie
 
Avatar Wolha
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 047
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Tak, sklep :p A jakiś większych marketów nie masz blisko? Tesco, Auchan, Inter Mache
Tesco mam, ale widziałam tam tylko modeline Astra i żadnych narzędzi. W necie coś już znalazłam, chociaż nadal nie to co bym chciała.

asia_aisa
dzięki za wytłumaczenie, może się przyda
__________________

Wolha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 16:59   #4690
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez Wolha Pokaż wiadomość
.
Co to jest kąpiel rozjaśniająca? Mama jest blondynką i nigdy takich ciemnych nie miała i bardzo jej się nie podoba.
Nie będę jej nic robić, bo jeszcze gorzej wyjdzie Wyczytałam, że szampon przeciwłupieżowy i maska na włosy trochę wypłukują farbę to niech szoruje
nie wiem czemu ale coś mi mówi - niech idzie do fryzjera
szkoda aż tak włosy niszczyc i sie nad nimi pastwić :P
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 17:04   #4691
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Dziewczyny mam pytanie kosmetyczno-medyczne Może Wy będziecie umiały mi pomóc.

Od jakiegoś czasu strasznie mocno się pocę (głównie pod pachami) no i umówmy się, zapach też jest niezbyt przyjemny. Dezodoranty, antyperspiranty nie pomagają nic a nic

Do sedna: czy znacie jakiś sposób, żeby usunąć przykry zapach potu, który utrzymuje się na skórze (jakby sie w nią wżarł)? Mogę się szorować gąbkami, mydłami, żelami i innymi cuda wiankami a i tak ten przykry zapach czuję (Od razu uprzedzam pytania - golę się regularnie, chodzę w czystych i naturalnych materiałach).
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-22, 17:09   #4692
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

[1=4ac7eae5f92dfa622d89f02 4e559f952d8de277a_657b977 4600aa;49440151]Dziewczyny mam pytanie kosmetyczno-medyczne Może Wy będziecie umiały mi pomóc.

Od jakiegoś czasu strasznie mocno się pocę (głównie pod pachami) no i umówmy się, zapach też jest niezbyt przyjemny. Dezodoranty, antyperspiranty nie pomagają nic a nic

Do sedna: czy znacie jakiś sposób, żeby usunąć przykry zapach potu, który utrzymuje się na skórze (jakby sie w nią wżarł)? Mogę się szorować gąbkami, mydłami, żelami i innymi cuda wiankami a i tak ten przykry zapach czuję (Od razu uprzedzam pytania - golę się regularnie, chodzę w czystych i naturalnych materiałach).[/QUOTE]
Blokery typu etiaxil, ziaja itp. Nie ma mocnych, blokują na amen. Ale są z aluminium, jak i każdy inny antyperspirant.
macka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 17:09   #4693
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

[1=4ac7eae5f92dfa622d89f02 4e559f952d8de277a_657b977 4600aa;49440151]Dziewczyny mam pytanie kosmetyczno-medyczne Może Wy będziecie umiały mi pomóc.

Od jakiegoś czasu strasznie mocno się pocę (głównie pod pachami) no i umówmy się, zapach też jest niezbyt przyjemny. Dezodoranty, antyperspiranty nie pomagają nic a nic

Do sedna: czy znacie jakiś sposób, żeby usunąć przykry zapach potu, który utrzymuje się na skórze (jakby sie w nią wżarł)? Mogę się szorować gąbkami, mydłami, żelami i innymi cuda wiankami a i tak ten przykry zapach czuję (Od razu uprzedzam pytania - golę się regularnie, chodzę w czystych i naturalnych materiałach).[/QUOTE]
skoro od jakiegos czasu to może dietę zmieniłaś ?
zaczęłaś / przestałaś ćwiczyć ?
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 17:13   #4694
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
skoro od jakiegos czasu to może dietę zmieniłaś ?
zaczęłaś / przestałaś ćwiczyć ?
Nic ze sportów. Ograniczyłam słodycze i zaczęłam pić rumianek i miętę. Innych zmian nie wprowadzałam.

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
Blokery typu etiaxil, ziaja itp. Nie ma mocnych, blokują na amen. Ale są z aluminium, jak i każdy inny antyperspirant.
Używałam przez dłuższy czas - na początku działanie super, a po jakimś czasie efekt zniknął. Naprawdę na ten moment nic z doraźnych kosmetyków mi nie pomaga.
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 17:21   #4695
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

[1=4ac7eae5f92dfa622d89f02 4e559f952d8de277a_657b977 4600aa;49440206]
Używałam przez dłuższy czas - na początku działanie super, a po jakimś czasie efekt zniknął. Naprawdę na ten moment nic z doraźnych kosmetyków mi nie pomaga.[/QUOTE]

Nie wiem jak to możliwe? Używałaś etiaxilu? Zgodnie z ulotką? On z czasem właśnie coraz bardziej 'wżarty' się robi i można rzadziej stosować. Zaczynałam co 2 dni, a później używałam tylko 2 razy w tygodniu. Po odstawieniu dopiero po ok 2 miesiącach wróciłam do normalnego pocenia Serio używałaś etiaxilu i było coraz gorzej???
macka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 17:23   #4696
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

[1=4ac7eae5f92dfa622d89f02 4e559f952d8de277a_657b977 4600aa;49440151]Dziewczyny mam pytanie kosmetyczno-medyczne Może Wy będziecie umiały mi pomóc.

Od jakiegoś czasu strasznie mocno się pocę (głównie pod pachami) no i umówmy się, zapach też jest niezbyt przyjemny. Dezodoranty, antyperspiranty nie pomagają nic a nic

Do sedna: czy znacie jakiś sposób, żeby usunąć przykry zapach potu, który utrzymuje się na skórze (jakby sie w nią wżarł)? Mogę się szorować gąbkami, mydłami, żelami i innymi cuda wiankami a i tak ten przykry zapach czuję (Od razu uprzedzam pytania - golę się regularnie, chodzę w czystych i naturalnych materiałach).[/QUOTE]

Poszukaj "winy" w diecie. Może jesz dużo produktów z wit. B? Ona powoduje nieprzyjemny zapach skóry.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 18:05   #4697
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
nie wiem czemu ale coś mi mówi - niech idzie do fryzjera
szkoda aż tak włosy niszczyc i sie nad nimi pastwić :P
Ale później będzie musiała albo chodzić do fryzjera, albo używać produktów fryzjerskich

Czy któraś z Was uzyskała bon na zasiedlenie ze swojego urzędu pracy? Szukam inspiracji, ciągle zastanawiam się nad swoją przyszłością i rozważam, czy nie otworzyć własnej działalności gospodarczej (a że od przyszłego roku koniec z dotacjami bezzwrotnymi, to trzeba poszukać innych form wsparcia) Najpierw jednak muszę zostać bezrobotną, a z pracy niezwiązanej z zainteresowaniami/wykształceniem nie zrezygnuję wcześniej, niż po zakończeniu studiów
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 18:28   #4698
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie
 
Avatar Niedopowiedzenia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 242
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Zwrot w Reservedzie
Kupiłam tam kurtkę na wyprzedaży dzisiaj,ale nie jestem pewna czy ją zostawię sobie. Z tym,że kurtka nie miała metki z ceną,pani kasowała z tej takiej bocznej z instrukcją prania. Będzie problem ze zwrotem? Paragon oczywiście mam,no ale metki nie.
__________________
If you want to make God laugh, tell him about your plans

Nie dbaj o markę ołówka, sprawdź czy jest zatemperowany.


Porozmawiaj z nami o Bułgarii

Od dupy strony, zapraszamy
Niedopowiedzenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 19:16   #4699
frykaseq
Raczkowanie
 
Avatar frykaseq
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 214
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Polecicie mi jakis tani tint do ust?
frykaseq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-22, 19:19   #4700
Krzaki_w_stodole
Zadomowienie
 
Avatar Krzaki_w_stodole
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 677
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez Krzaki_w_stodole Pokaż wiadomość
Czy któraś z was miała podkład Paese long cover? Zamierzam kupic ale nie wiem który brać kolor, czy 00 czy 01
__________________
Dotknij mnie!
Krzaki_w_stodole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 19:20   #4701
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez Wolha Pokaż wiadomość
Gdzie kupię modelinę fimo lub cernit i tańsze (max 30 zł) narzędzia do modeliny (jak net to jeden sklep)?

Pofarbowałam wczoraj mamie włosy, wyszedł brąz zamiast blondu, mogę jutro nałożyć jej inną farbę?
Fimo w Empiku jest.
\
Farbę można wypłukać sodą oczyszczoną wymieszaną z szamponem - otwera bardzo łuski włosów i kolor się wypłukuje szybciej. Jutro można nałożyć coś innego jak trzeba Nikt od tego nie umrze, a włosy od razu nie wypadna
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 19:21   #4702
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez frykaseq Pokaż wiadomość
Polecicie mi jakis tani tint do ust?
Bell

Wysłane przy użyciu Tapatalk.
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 19:39   #4703
Wolha
Zadomowienie
 
Avatar Wolha
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 047
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Fimo w Empiku jest.
\
Farbę można wypłukać sodą oczyszczoną wymieszaną z szamponem - otwera bardzo łuski włosów i kolor się wypłukuje szybciej. Jutro można nałożyć coś innego jak trzeba Nikt od tego nie umrze, a włosy od razu nie wypadna
Nie widziałam u siebie Fimo, ale to raczej średniej wielkości Empik więc może dlatego, a na stronie jest tylko masa plastyczna, jutro jeszcze popatrzę.
Jakie proporcje tej mieszanki?


Prezenty świąteczne na ostatnią chwilę...
- kilka razy już polecałyście kubki termiczne, ale nigdy nie zapisywałam, możecie podać jakichś producentów dobrych i niedrogich?
__________________

Wolha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 19:49   #4704
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez Krzaki_w_stodole Pokaż wiadomość

jak dla mnie różnica w kolorze (chodzi mi nie o to w kontekscie który cimniejszy/jaśniejszy, bo są bardzo podobne) jest taka, że 00 ma różowe tony a 01 wpada w żółć
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko

Edytowane przez khloe
Czas edycji: 2014-12-22 o 19:52
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 19:53   #4705
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

próbuje od kilkunast minut zalogować sie na konto gmail i nic
też tak macie? nie wiem co się dzieje
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 19:57   #4706
lapida
Wtajemniczenie
 
Avatar lapida
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 021
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez Krzaki_w_stodole Pokaż wiadomość
Czy któraś z was miała podkład Paese long cover? Zamierzam kupic ale nie wiem który brać kolor, czy 00 czy 01
zależy, jaki masz odcień skóry

dla mnie 01 był za ciemny, 00 jest idealny


Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
jak dla mnie różnica w kolorze (chodzi mi nie o to w kontekscie który cimniejszy/jaśniejszy, bo są bardzo podobne) jest taka, że 00 ma różowe tony a 01 wpada w żółć
wg mnie one nie są do siebie bardzo podobne (chyba, że chodzi ci o przyłożenie buteleczek do siebie i porównanie - podczas stosowania róznica jest ogroooomna).

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
próbuje od kilkunast minut zalogować sie na konto gmail i nic
też tak macie? nie wiem co się dzieje

u mnie działa normalnie
__________________
Za wolność naszą i Waszą! 11.11.2013
lapida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 19:58   #4707
201711281030
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 416
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
próbuje od kilkunast minut zalogować sie na konto gmail i nic
też tak macie? nie wiem co się dzieje
u mnie chodzi normalnie
201711281030 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 19:59   #4708
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

weź LTE mówili, będzie szybki... też mówi ... yhy internet w plusie mówili ...
aktualizacja mozilii ....
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 20:01   #4709
dekra
Rozeznanie
 
Avatar dekra
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Czy jak mam Eludril ważny do 12.1014 mogę go jeszcze uzywać ?
dekra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-22, 20:09   #4710
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 27.

Cytat:
Napisane przez Wolha Pokaż wiadomość
Nie widziałam u siebie Fimo, ale to raczej średniej wielkości Empik więc może dlatego, a na stronie jest tylko masa plastyczna, jutro jeszcze popatrzę.
Jakie proporcje tej mieszanki?


Prezenty świąteczne na ostatnią chwilę...
- kilka razy już polecałyście kubki termiczne, ale nigdy nie zapisywałam, możecie podać jakichś producentów dobrych i niedrogich?
To w sklepach plastycznych też są masy termoutwardzalne
A mieszanka na porcję szamponu łyżka sody. Do ostatniego spłukania dodać dwie łyżki octu jabłokowego albo sok z połowy cytryny, żeby domnknąć łuski.
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-27 16:28:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:06.