Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21 - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-21, 20:04   #271
a_g_a_t_a
Zadomowienie
 
Avatar a_g_a_t_a
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 460
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
lepszy żel niż chińszczyzna
A to tak, zdecydowanie! Chociaż po cichu myślałam o próbce kremu tego nowego
__________________
Vouloir c'est pouvoir
a_g_a_t_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 21:33   #272
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 710
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Hejka

Wiecie może czy w stacjo jeszcze są sprzedawane mleczka SEP? Bo nie pamiętam, czy je wycofywali
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 05:54   #273
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Ulotka na październik przepraszam za jakość
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez silkaka Pokaż wiadomość
Witam. Mam pytanie czy przy pierwszej wizycie w sklepie zakładając kartę mogę podać meling na torbę, która bardzo mi się podoba. Druga sprawa nowy zapach w sklepie stacjonarnym kosztuje 115 zł. Czy to jest cena dla każdego czy tylko dla klienta z kartą?
Możesz ewentualnie powiedzieć, że miałaś kiedyś kartę, zgubiłaś, ale dostałaś mailing, który Cię zainteresował, więc prosisz o założenie nowej karty z możliwością skorzystania z otrzymanej oferty. Albo możesz pójść na zakupy jednego dnia, założyć kartę, a drugiego iść z mailingiem.

Cena nowej wpdy jest dla wszystkich. Mimo to nie opłaca się kupować jej stacjonarnie. Lepiej obwąchać i zamówić online.

[1=d5e122ca61e6f552e62c3b0 63bbe18e6104816de_6588c60 1bcce8;77336781]Treść usunięta[/QUOTE]

1. Jeżeli nie składała zamówienia,nie ma nr klienta i może zostać zaproszona.

2. Jeżeli masz napisane kosmetyk, nie pozwól sobie wcisnąć chińszczyzny. Prezentem, w zależności od zapasów w sklepie,najczęściej jest peeling morelowy, czasem pomadka. Chyba że coś się zmieniło ostatnio.

3. Mów, że adnotacja dotyczy pierwszego smsa, a nie tego z pieczątkami. Te karteczki niestety są cienkie i czasami napis przebija

---------- Dopisano o 05:54 ---------- Poprzedni post napisano o 05:40 ----------

Jeszcze super kod na dziś

WEEKEND

rabat 50% od cen katalogowych przy zamówieniu od 189 zł. Ważny do 24.09.
__________________
"Here's the truth about the truth: It hurts. So we lie. We lie to ourselves because the truth freaking hurts."
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 07:20   #274
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Jeszcze super kod na dziś

WEEKEND

rabat 50% od cen katalogowych przy zamówieniu od 189 zł. Ważny do 24.09.
Zdarzają się jeszcze kody 50% lub 100zł od cen promocyjnych?
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 07:52   #275
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
Zdarzają się jeszcze kody 50% lub 100zł od cen promocyjnych?
Zdarzają, tylko cierpliwości trzeba ; )
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 07:56   #276
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez Iryska75 Pokaż wiadomość
Zdarzają, tylko cierpliwości trzeba ; )
Ok, dziękuję
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 16:23   #277
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

TYLKO DO 24.09: Tusz do rzes za 18.90zl i Pianka do golenia dla mezczyzn za 18.90zl + Mleczko do ciala o wartosci 66zl GRATIS za dowolny zakup! Z sms&karta.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-22, 18:12   #278
GoskaVelPerla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 537
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Składy nowych kremów elixir

87033 - Elixir Jeunesse krem na dzie�

INGREDIENTS: AQUA*METHYLPROPANEDIOL*GL YCERIN*ISOPROPYL PALMITATE*ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*ALCOHOL*BETAINE*BUT YROSPERMUM PARKII BUTTER*SILICA*ANTHEMIS NOBILIS FLOWER WATER*STEARYL ALCOHOL*APHLOIA THEIFORMIS LEAF EXTRACT*UNDECANE*STEARYL HEPTANOATE*CARBOMER*TRIDE CANE*PARFUM*INOSITOL*STEA RYL CAPRYLATE*SALICYLIC ACID*POLYGLYCERYL-10 STEARATE*SODIUM HYDROXIDE*XANTHAN GUM*TOCOPHERYL ACETATE*TETRASODIUM EDTA*SODIUM BENZOATE*CITRIC ACID* POTASSIUM SORBATE*TOCOPHEROL

18821 - �el micelarny

INGREDIENTS: AQUA*METHYLPROPANEDIOL*AL OE BARBADENSIS LEAF JUICE*PEG-7 GLYCERYL COCOATE*ANTHEMIS NOBILIS FLOWER WATER*APHLOIA THEIFORMIS LEAF EXTRACT*CAPRYLYL GLYCOL*ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER*1,2-HEXANEDIOL*POTASSIUM HYDROXIDE*TETRASODIUM EDTA*SORBIC ACID*SALICYLIC ACID*PHENETHYL ALCOHOL*PARFUM INOSITOL*GLYCERIN*BETAINE *SODIUM BENZOATE*CITRIC ACID*BENZYL ALCOHOL*LINALOOL*POTTASSI UM SORBATE


16084 � maska Elixir Jeunesse

INGREDIENTS: AQUA*METHYLPROPANEDIOL*GL YCERIN*ALOEBARBADENSIS LEAF JUICE*ALCOHOL*BETAINE*GLY CERYL STEARATE SE*CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE*HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER*TAPIOCA STARCH*APHLOIA THEIFORMIS LEAF EXTRACT*INOSITOL*PEG-7 GLYCERYL COCOATE*PARFUM*ETHYLHEXYL GLYCERIN*SALICYLIC ACID*XANTHAN GUM*CAESALPINIA SPINOSA GUM*SORBITAN*ISOSTEARATE* POLYSORBATE 60*SODIUM HYDROXIDE*TETRASODIUM EDTA*MORINGA PTERYGOSPERMA SEED EXTRACT*MALTODEXTRIN*TOCO PHEROL

09615 - Elixir Jeunesse krem maska na noc


INGREDIENTS: AQUA*METHYLPROPANEDIOL*GL YCERIN*ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*BETAINE*DICAPRYLYL ETHER*ALCOHOL*ANTHEMIS NOBILIS FLOWER WATER*MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL*AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER*APHLOIA THEIFORMIS LEAF EXTRACT*INOSITOL*HYDROXYE THYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER*PARFUM*ETHYLHEX YLGLICERIN*PANTHENOL*POCO PHERYL ACETATE*SORBIC ACID*POLYGLYCERYL-10 STEARATE*ALLANTOIN*TETRAS ODIUM EDTA*SORBITAN ISOSTEARATE*POLYSORBATE 60*SODIUM HYDROXIDE*CITRIC ACID*SODIUM BENZOATE*PANTOLACTONE*POT ASSIUM SORBATE*TOCOPHERYL
GoskaVelPerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 19:52   #279
greenblueviolet
Raczkowanie
 
Avatar greenblueviolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Dziewczęta, jakaś masakra ostatnio z tymi kodami w sklepie online - halo YR, co się tam dzieje? Piękne zamówionka poczyniłyście z oferty wysyłkowej Na sklep online mam takiego focha, że słów brakuje
__________________
"Some things are more precious because they don't last long."
greenblueviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 20:00   #280
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez GoskaVelPerla Pokaż wiadomość
Składy nowych kremów elixir

87033 - Elixir Jeunesse krem na dzie�

INGREDIENTS: AQUA*METHYLPROPANEDIOL*GL YCERIN*ISOPROPYL PALMITATE*ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*ALCOHOL*BETAINE*BUT YROSPERMUM PARKII BUTTER*SILICA*ANTHEMIS NOBILIS FLOWER WATER*STEARYL ALCOHOL*APHLOIA THEIFORMIS LEAF EXTRACT*UNDECANE*STEARYL HEPTANOATE*CARBOMER*TRIDE CANE*PARFUM*INOSITOL*STEA RYL CAPRYLATE*SALICYLIC ACID*POLYGLYCERYL-10 STEARATE*SODIUM HYDROXIDE*XANTHAN GUM*TOCOPHERYL ACETATE*TETRASODIUM EDTA*SODIUM BENZOATE*CITRIC ACID* POTASSIUM SORBATE*TOCOPHEROL

18821 - �el micelarny

INGREDIENTS: AQUA*METHYLPROPANEDIOL*AL OE BARBADENSIS LEAF JUICE*PEG-7 GLYCERYL COCOATE*ANTHEMIS NOBILIS FLOWER WATER*APHLOIA THEIFORMIS LEAF EXTRACT*CAPRYLYL GLYCOL*ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER*1,2-HEXANEDIOL*POTASSIUM HYDROXIDE*TETRASODIUM EDTA*SORBIC ACID*SALICYLIC ACID*PHENETHYL ALCOHOL*PARFUM INOSITOL*GLYCERIN*BETAINE *SODIUM BENZOATE*CITRIC ACID*BENZYL ALCOHOL*LINALOOL*POTTASSI UM SORBATE


16084 � maska Elixir Jeunesse

INGREDIENTS: AQUA*METHYLPROPANEDIOL*GL YCERIN*ALOEBARBADENSIS LEAF JUICE*ALCOHOL*BETAINE*GLY CERYL STEARATE SE*CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE*HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER*TAPIOCA STARCH*APHLOIA THEIFORMIS LEAF EXTRACT*INOSITOL*PEG-7 GLYCERYL COCOATE*PARFUM*ETHYLHEXYL GLYCERIN*SALICYLIC ACID*XANTHAN GUM*CAESALPINIA SPINOSA GUM*SORBITAN*ISOSTEARATE* POLYSORBATE 60*SODIUM HYDROXIDE*TETRASODIUM EDTA*MORINGA PTERYGOSPERMA SEED EXTRACT*MALTODEXTRIN*TOCO PHEROL

09615 - Elixir Jeunesse krem maska na noc


INGREDIENTS: AQUA*METHYLPROPANEDIOL*GL YCERIN*ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*BETAINE*DICAPRYLYL ETHER*ALCOHOL*ANTHEMIS NOBILIS FLOWER WATER*MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL*AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER*APHLOIA THEIFORMIS LEAF EXTRACT*INOSITOL*HYDROXYE THYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER*PARFUM*ETHYLHEX YLGLICERIN*PANTHENOL*POCO PHERYL ACETATE*SORBIC ACID*POLYGLYCERYL-10 STEARATE*ALLANTOIN*TETRAS ODIUM EDTA*SORBITAN ISOSTEARATE*POLYSORBATE 60*SODIUM HYDROXIDE*CITRIC ACID*SODIUM BENZOATE*PANTOLACTONE*POT ASSIUM SORBATE*TOCOPHERYL
Używam kilka dni ten krem maska na noc z tej małej tubki i jest kiepsko,rano buzia ściągnięta, czoło suche, teraz patrzę że dość wysoko jest alkohol w składzie to wszystko jasne miałam zużyć do końca bo na pare dni by jeszcze starczyło jeszcze ale odstawiam bo lepiej już nie będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 20:35   #281
SceneCat
Zadomowienie
 
Avatar SceneCat
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 057
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Hej, dziewczyny, debiutuję u Was Przewertowałam wieeeele stron wątków, ale nie znalazłam tego, czego właśnie szukam, wybaczcie, jeżeli odpowiedź jest oczywista. Czy każda z Was otrzymuje ofertę urodzinową w formie ulotki? Bo ja w tym roku (a urodziny miałam 12. września) dostałam jedynie maila o prezencie powyżej 39 zł (do tego były to męskie perfumy, haha).
__________________
Recenzje kosmetyków
- OKIEMKOTA.PL -
zapraszam na bloga

Instagram
SceneCat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-22, 20:43   #282
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez SceneCat Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny, debiutuję u Was Przewertowałam wieeeele stron wątków, ale nie znalazłam tego, czego właśnie szukam, wybaczcie, jeżeli odpowiedź jest oczywista. Czy każda z Was otrzymuje ofertę urodzinową w formie ulotki? Bo ja w tym roku (a urodziny miałam 12. września) dostałam jedynie maila o prezencie powyżej 39 zł (do tego były to męskie perfumy, haha).
Jeśli chodzi o ulotkę do stacjonarki, to musisz tam założyć kartę. A jeśli chodzi o ofertę wysyłkową, to możesz skorzystać z oferty urodzinowej z pierwszej strony wątku
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 21:07   #283
SceneCat
Zadomowienie
 
Avatar SceneCat
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 057
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez Iryska75 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o ulotkę do stacjonarki, to musisz tam założyć kartę. A jeśli chodzi o ofertę wysyłkową, to możesz skorzystać z oferty urodzinowej z pierwszej strony wątku

Dzięki. No właśnie chodzi mi o ulotkę od stacjonarnego Yves, mam kartę już od początku roku No ale chyba napisze maila po prostu, może wyślą zaległą
__________________
Recenzje kosmetyków
- OKIEMKOTA.PL -
zapraszam na bloga

Instagram
SceneCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 21:15   #284
GoskaVelPerla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 537
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Używam kilka dni ten krem maska na noc z tej małej tubki i jest kiepsko,rano buzia ściągnięta, czoło suche, teraz patrzę że dość wysoko jest alkohol w składzie to wszystko jasne miałam zużyć do końca bo na pare dni by jeszcze starczyło jeszcze ale odstawiam bo lepiej już nie będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja właśnie gdybam czy nie kliknąć zamówienia z tymi kremami. Niby po tym na noc u mnie jest w miarę ok. Mam jakies tam strachy ale to już wcześniej, pofolgowałam ze słodkimi bułkami i mi tak średnio chce zniknąć. A po tym kremie mam wrażenie, że nie powiększają się. Może trochę się zmniejszają, (ale to pewnie złudzenie, lub ten alko wysoko). No tylko sama nie wiem.

do końca m-ca jestem naprawdę pusta jak bęben, jeszcze szwagrowi za poprzednią wysyłkową (odebraną wczoraj :P) muszę 70 zł oddać (szampony i żel do twarzy i SE EDP jako gratis, ale idzie w świat), po za tym zapas kremowy też mam galanty w użyciu w sumie cztery (I mam wrażenie, że każdy mi zaostrza te strachy) plus ta miniatura. Plus dwa upchnięte. na zapas. Więc naprawdę mam co nałożyć na gębę. I żal mi by było jak się te nowe okażą do

Te z wersji poprzedniej mi nie podpasowały, na dzień miałam, znów zaognił.

Napiszcie mi, że nie potrzebuję tych nowych
GoskaVelPerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 21:30   #285
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez SceneCat Pokaż wiadomość
Dzięki. No właśnie chodzi mi o ulotkę od stacjonarnego Yves, mam kartę już od początku roku No ale chyba napisze maila po prostu, może wyślą zaległą
Do mnie również przestały przychodzić jak nie robiłam dłuższy czas zakupów w stacjonarce. Później zmieniałam adres to po 3,4 miesiącach przyszła

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneCat Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny, debiutuję u Was Przewertowałam wieeeele stron wątków, ale nie znalazłam tego, czego właśnie szukam, wybaczcie, jeżeli odpowiedź jest oczywista. Czy każda z Was otrzymuje ofertę urodzinową w formie ulotki? Bo ja w tym roku (a urodziny miałam 12. września) dostałam jedynie maila o prezencie powyżej 39 zł (do tego były to męskie perfumy, haha).
Moje urodziny były w okolicy zmiany adresu, więc ulotka nie dotarła, ale otrzymałam maila o gratisowym peelingu do zakupów w stacjonarce
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram

Edytowane przez Aniia91
Czas edycji: 2017-09-22 o 21:32
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-23, 07:08   #286
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Do mnie również przestały przychodzić jak nie robiłam dłuższy czas zakupów w stacjonarce. Później zmieniałam adres to po 3,4 miesiącach przyszła
Ja w stacjonarce jestem tylko raz w roku, odbieram gratis urodzinowy i testuję nowy zapacho, o ile jest ulotki dostaję tylko urodzinowe i przed świętami coś przyszło. Mam aż 1 pieczątkę na mojej przeterminowanej karcie
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-23, 12:14   #287
kokolino4
Raczkowanie
 
Avatar kokolino4
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 464
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Dziewczyny, które mają lub widziały te nowe pomadki w płynie ?? jak je oceniacie ?? Podobne są do szminki jeżeli chodzi o trwałość ?? warto kupić ??

https://www.yves-rocher.pl/pomadka-w-plynie-grand-rouge
kokolino4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-23, 12:46   #288
kotek_laskotek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 47
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Dziewczyny! Kończę właśnie trzeci poziom i zastanawiam się, czy jako gratis mogłabym łapnąć jakiś zestaw świąteczny, czy pieczątki można wymieniać tylko na pojedyncze kosmetyki?
kotek_laskotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-23, 13:22   #289
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez kotek_laskotek Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Kończę właśnie trzeci poziom i zastanawiam się, czy jako gratis mogłabym łapnąć jakiś zestaw świąteczny, czy pieczątki można wymieniać tylko na pojedyncze kosmetyki?
Tylko jeden kosmetyk, zestaw nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
♥ fragrantica ♥
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-23, 14:05   #290
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez GoskaVelPerla Pokaż wiadomość
Składy nowych kremów elixir

87033 - Elixir Jeunesse krem na dzie�

INGREDIENTS: AQUA*METHYLPROPANEDIOL*GL YCERIN*ISOPROPYL PALMITATE*ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*ALCOHOL*BETAINE*BUT YROSPERMUM PARKII BUTTER*SILICA*ANTHEMIS NOBILIS FLOWER WATER*STEARYL ALCOHOL*APHLOIA THEIFORMIS LEAF EXTRACT*UNDECANE*STEARYL HEPTANOATE*CARBOMER*TRIDE CANE*PARFUM*INOSITOL*STEA RYL CAPRYLATE*SALICYLIC ACID*POLYGLYCERYL-10 STEARATE*SODIUM HYDROXIDE*XANTHAN GUM*TOCOPHERYL ACETATE*TETRASODIUM EDTA*SODIUM BENZOATE*CITRIC ACID* POTASSIUM SORBATE*TOCOPHEROL

18821 - �el micelarny

INGREDIENTS: AQUA*METHYLPROPANEDIOL*AL OE BARBADENSIS LEAF JUICE*PEG-7 GLYCERYL COCOATE*ANTHEMIS NOBILIS FLOWER WATER*APHLOIA THEIFORMIS LEAF EXTRACT*CAPRYLYL GLYCOL*ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER*1,2-HEXANEDIOL*POTASSIUM HYDROXIDE*TETRASODIUM EDTA*SORBIC ACID*SALICYLIC ACID*PHENETHYL ALCOHOL*PARFUM INOSITOL*GLYCERIN*BETAINE *SODIUM BENZOATE*CITRIC ACID*BENZYL ALCOHOL*LINALOOL*POTTASSI UM SORBATE


16084 � maska Elixir Jeunesse

INGREDIENTS: AQUA*METHYLPROPANEDIOL*GL YCERIN*ALOEBARBADENSIS LEAF JUICE*ALCOHOL*BETAINE*GLY CERYL STEARATE SE*CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE*HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER*TAPIOCA STARCH*APHLOIA THEIFORMIS LEAF EXTRACT*INOSITOL*PEG-7 GLYCERYL COCOATE*PARFUM*ETHYLHEXYL GLYCERIN*SALICYLIC ACID*XANTHAN GUM*CAESALPINIA SPINOSA GUM*SORBITAN*ISOSTEARATE* POLYSORBATE 60*SODIUM HYDROXIDE*TETRASODIUM EDTA*MORINGA PTERYGOSPERMA SEED EXTRACT*MALTODEXTRIN*TOCO PHEROL

09615 - Elixir Jeunesse krem maska na noc


INGREDIENTS: AQUA*METHYLPROPANEDIOL*GL YCERIN*ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*BETAINE*DICAPRYLYL ETHER*ALCOHOL*ANTHEMIS NOBILIS FLOWER WATER*MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL*AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER*APHLOIA THEIFORMIS LEAF EXTRACT*INOSITOL*HYDROXYE THYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER*PARFUM*ETHYLHEX YLGLICERIN*PANTHENOL*POCO PHERYL ACETATE*SORBIC ACID*POLYGLYCERYL-10 STEARATE*ALLANTOIN*TETRAS ODIUM EDTA*SORBITAN ISOSTEARATE*POLYSORBATE 60*SODIUM HYDROXIDE*CITRIC ACID*SODIUM BENZOATE*PANTOLACTONE*POT ASSIUM SORBATE*TOCOPHERYL

Nie najlepsze te składy, martwi mnie ten alkohol
Dobrze, że mam zapas kremów na 2 lata, czy jakoś tak i w sumie nie spieszy mi sie do nich
Natomiast maseczke i micel chyba przytulę w najbliższym czasie, albo z wysyłkowej plus krem pod oczy, albo poczekam do zmiany oferty

Na czacie powiedziano mi wczoraj, że zmiana oferty nastąpi 4 października w środę, spytałam, czemu nie w niedziele - odpisano mi, że tym razem wyjątkowo w środku tygodnia się okaże...
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-23, 15:30   #291
silkaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Witam.Mam pytanie. 5 października mam urodziny. Czy mam czekać na ofertę urodzinową extra czy złożyć już teraz zamówienie. Jestem klientem od czerwca tego roku a ostatnie zamówienie składałem w sierpniu.

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Czy urodzinową ofertę dostaje się z oferty wysyłkowej i osobno z internetowej.
silkaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-23, 15:53   #292
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez silkaka Pokaż wiadomość
Witam.Mam pytanie. 5 października mam urodziny. Czy mam czekać na ofertę urodzinową extra czy złożyć już teraz zamówienie. Jestem klientem od czerwca tego roku a ostatnie zamówienie składałem w sierpniu.

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Czy urodzinową ofertę dostaje się z oferty wysyłkowej i osobno z internetowej.
Wszystkie inf. są na pierwszej stronie. Jeśli jesteś zapisana do każdego z trzech kanałów sprzedaży YR to z każdego dostaniesz ofertę urodzinowa. Ulotka ur do stacjo z peelingiem morelowym przychodzi jakoś przed ur. Oferta do sklepu online przychodzi w dzień ur z wodą CuE. Oferta wysyłkowa ur przychodzi w miesiącu kiedy masz ur, tam do wyboru są 3 wody damskie (na pierwszej str wątku jest zamieszczona oferta wysyłkowa ur do wgladu).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
♥ fragrantica ♥
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-24, 13:23   #293
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Nie najlepsze te składy, martwi mnie ten alkohol
Dobrze, że mam zapas kremów na 2 lata, czy jakoś tak i w sumie nie spieszy mi sie do nich
Natomiast maseczke i micel chyba przytulę w najbliższym czasie, albo z wysyłkowej plus krem pod oczy, albo poczekam do zmiany oferty

Na czacie powiedziano mi wczoraj, że zmiana oferty nastąpi 4 października w środę, spytałam, czemu nie w niedziele - odpisano mi, że tym razem wyjątkowo w środku tygodnia się okaże...
Ktoś ostatnio pisał, że zmiana ma być juto, a tu jednak 4.10? Kiepsko ostatnio zarządzają sklepem internetowym
__________________
"Here's the truth about the truth: It hurts. So we lie. We lie to ourselves because the truth freaking hurts."
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-24, 14:10   #294
_CyberDoll_
Raczkowanie
 
Avatar _CyberDoll_
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 51
Question Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Hej Dziewczyny, rozumiem ,że mailing SMS # 3 jest najbardziej opłacalny Tak? Ulotkę papierową niestety gdzieś posiałam....
Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
MAILING SMS #1
-50% na 1 kosmetyk i PREZENTY za zakupy: Mleczko do ciała i stylowa torba od 69zl. Nowy zapach z pomadka tylko 114zl! Szczegoly w sklepie. Z SMS&Karta do 30.09.

MAILING SMS #2
Skorzystaj z GORACEJ OFERTY: -50% na 1 kosmetyk i 10 pieczatek GRATIS za dowolny zakup. Tylko do 24.09. z sms&karta. Szczegoly w sklepie.

MAILING SMS #3
Skorzystaj z GORACEJ OFERTY: -50% na 1 kosmetyk + PREZENTY: mleczko do ciała o wartosci 66 zl i 10 pieczatek za zakup. Do 24.09 z sms&karta. Szczegoly w sklepie.


---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

RATUNKUUUU!!!! Help!!!!!
Nie mogę znaleźć również swojej roszerowej karty.... Szukam i szukam.... Pewnie wszystko zostało w pracy lub (mam nadzieję że nie) wypadło mi gdzieś z plecaka...Aktualnie póki jeszcze ciepło ostro zasuwam rowerem i mogło gdzieś pójsć z kieszonki plecaka
Jak pójdę do stacjonarki i pokażę smsa, to mi założą jakis duplikat karty....? Podobno nazbierane pieczątki mają gdzieś ujęte w systemie, więc są w stanie je odtworzyć... MAM TAKĄ NADZIEJĘ...
Może ktoś kiedyś wyrabiał duplikat zgubionej karty i wie jak to wygląda w praktyce?
_CyberDoll_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-24, 14:47   #295
pysiak13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 62
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Ktoś ostatnio pisał, że zmiana ma być juto, a tu jednak 4.10? Kiepsko ostatnio zarządzają sklepem internetowym
Mnie pani na czacie poinformowała, że zmiana oferty nastąpi 25.09 i mam nadzieję, że tak będzie a nie 4.10 i że rzucą niebawem jakimś korzystnym kodem bo usycham od tego czekania
pysiak13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-24, 17:59   #296
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Ktoś ostatnio pisał, że zmiana ma być juto, a tu jednak 4.10? Kiepsko ostatnio zarządzają sklepem internetowym
Cytat:
Napisane przez pysiak13 Pokaż wiadomość
Mnie pani na czacie poinformowała, że zmiana oferty nastąpi 25.09 i mam nadzieję, że tak będzie a nie 4.10 i że rzucą niebawem jakimś korzystnym kodem bo usycham od tego czekania

Ja mam szczerą nadzieję, że zmiana nastąpi własnie dzisiaj zresztą, kto ich tam wie... zobaczymy po północy albo za tydzień... albo 4 w środe
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 05:51   #297
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Jest nowa oferta. Są nowości z Riche Creme i Elixir 7.9. Ale prezenty znowu na jedno kopyto i znowu strasznie biedne Dla mnie to lepiej, bo i tak mam spore zapasy, ale chciałabym znowu zobaczyć nową ofertę i mieć ochotę na duże zamówienie, a tu zupełnie nic

---------- Dopisano o 05:51 ---------- Poprzedni post napisano o 05:10 ----------

Cytat:
Napisane przez _CyberDoll_ Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, rozumiem ,że mailing SMS # 3 jest najbardziej opłacalny Tak? Ulotkę papierową niestety gdzieś posiałam....


---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

RATUNKUUUU!!!! Help!!!!!
Nie mogę znaleźć również swojej roszerowej karty.... Szukam i szukam.... Pewnie wszystko zostało w pracy lub (mam nadzieję że nie) wypadło mi gdzieś z plecaka...Aktualnie póki jeszcze ciepło ostro zasuwam rowerem i mogło gdzieś pójsć z kieszonki plecaka
Jak pójdę do stacjonarki i pokażę smsa, to mi założą jakis duplikat karty....? Podobno nazbierane pieczątki mają gdzieś ujęte w systemie, więc są w stanie je odtworzyć... MAM TAKĄ NADZIEJĘ...
Może ktoś kiedyś wyrabiał duplikat zgubionej karty i wie jak to wygląda w praktyce?
Najkorzystniejszy jest mailing #3, ale #2 i #3 były ważne do wczoraj i nie wiadomo, czy ekspedientka zechce je dzisiaj zrealizować.

Duplikat karty można wyrobić, jeśli pójdziesz do stacjo pon-pt 9-17 ekspedientka ma obowiązek (może kombinować, ale ma obowiązek Ci pomóc) zadzwonić do centrali i zapytać o Twoje pieczątki - są to jednak pieczątki tylko i wyłącznie za zakupy, bez gratisowych (np tych 10 z sierpnia).
__________________
"Here's the truth about the truth: It hurts. So we lie. We lie to ourselves because the truth freaking hurts."
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 07:29   #298
greenblueviolet
Raczkowanie
 
Avatar greenblueviolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Jak dla mnie, prezenty dosyć fajne - szczególnie drugi poziom: kremy pod oczy. Ale ten brak kodów w sklepie online trwa strasznie długo
__________________
"Some things are more precious because they don't last long."
greenblueviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 09:25   #299
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Dla mnie prezenty beznadziejne sama pielęgnacja i to na jedno kopyto najciekawsze są kremiki do rąk, które jednak można wziąźć w stacjo realizując ulotkę, a nie jako prezent do zamówienia z I progu, którego wartość dotąd przewyższała koszt ewent. dostawy, czyli 9,9zł

Nadal dostępny jest przeceniony zestaw nowa woda i pomadka gratis, więc na ciekawszy kod pewnie trzeba będzie poczekać. W lipcu tak nałapali zamówień, że teraz im nie straszne kilka "chudych" miesięcy

Ja tam się cieszę i spokojnie zużywam zapasy a na kupno nowej wody w końcu trafi się jakaś super okazja
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-25, 09:26   #300
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 21

Cytat:
Napisane przez kokolino4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które mają lub widziały te nowe pomadki w płynie ?? jak je oceniacie ?? Podobne są do szminki jeżeli chodzi o trwałość ?? warto kupić ??

https://www.yves-rocher.pl/pomadka-w-plynie-grand-rouge
Podpinam się pod pytanie.
Mają fajne dwa kolory, które chętnie bym rozważyła jeśli pomadka warta grzechu.
One są takie bardziej matowe? Nie błyszczykowe?
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-16 17:02:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:44.