Co zmienic? Jaki typ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-17, 21:19   #1
anniar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Red face

Co zmienic? Jaki typ?


Czesc dziewczyny,

Potrzebuje zmiany. Moja druga ciaza dobiega konca i po narodzinach synka, chcialbym jakos sie odmienic - nowe ciuszki, zmiana fryzurki, koloru (od prawie zawsze mam poldlugie wlosy, oczywiscie baleyage, z roznym stopniem cieniowania) no i przede wszystkim chcialabym okreslic swoje barwy. zabieralam sie do tego kilkakrotnie ale jakos nie potrafilam jednoznacznie sie ocenic - wychodzilo mi albo lato, albo wiosna. Dlatego prosze specow o pomoc .
Zalaczam kilka zdjec, ktore mam nadzieje beda pomocne, oraz odpowiadam na pytania:

1. Jak się opalasz - najpierw na czerwono, później brązowieje

2. Kolor oczu - oczy zielone od srodka, na zewnatrz niebieska odwodka - generlanie wydaja sie zielone, brwi jasne,

3. Piegi - na twarzy nie mam, jednak posiadam sporo piperzykow na ciele, z roku na rok coraz wiecej niestety

4. Cera - trudno mi określić, jasna, na pewno mam sklonnosci do czerwienienia (po alkoholu , po wejsciu ciepego pomieszczenia, +stres )

5. Naturalny kolor włosów - kiedys jasniutka blondynka, teraz po latach farbowania, chyba ciemny blad.

6. W jakich kolorach - noszę ubrania w kolorach: czarny, czerwony, beż, brąz, niebieski, różowy, biały - jednak nie wiem ktore sa moje, jednego dnia czuje s ie w danym kolorze dobrze innego w tym samym zle - byc kobieta, byc kobieta...

Licze na Was dziewczyny,

Ania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (55,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (17,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (36,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.JPG (37,6 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.JPG (68,1 KB, 11 załadowań)
anniar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 04:29   #2
chomique
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Dot.: Co zmienic? Jaki typ?

Przede wszystkim - chcialabym wygladac tak dziewczeco jako mama dwoch maluszkow, gratuluje i trzymam kciuki za lekki porod i malenstwo zdrowe, silne i ze sklonnoscia do przesypiania calych nocy - za kilka mcy poprosze o to samo ;-).


Jako blondynka po latach farbowania (czyli obecnie zapewne szatynka, ale nie kusi mnie, zeby sprawdzic ;-)) i z zielonkawymi oczami napisze po prostu, co pasuje mnie. Pasuja mi cienie w tonacji brazow i bezow oraz, o dziwo, brudne roze i nienachalne fiolety (slicznie podkreslaja teczowki). Czasem maziam sie brudnym rozem jako cieniem bazowym i uzywam eyelinera w pisaku, czarnego, tez dobrze.

Zastanawialas sie nad krotka, roztrzepana fryzurka, taka wygodna, do szybkiego ukladania, z "pazurkami" zachodzacymi na buzie i wystrzepionymi pasemkami? jesli ktos wie, co mam na mysli, to blagam, niech pomoze, bo ja to widze, tylko opisac nie umiem! ;-).
Opalasz sie tak samo, jak ja, wiec sugeruje w pierwszej fazie opalania krotki bieg przez plaze miedzy cieniem a cieniem i balsamy z filtrami, a potem opalanie w ruchu (polecam zeglarstwo i kapitana-choleryka, zestaw nie do pobicia, zwlaszcza, jesli zdazysz uzyc balsamu z filtrami - z dobrego zrodla wiem, ze balsam z filtrami+energiczny dwulatek+plaza daja ten sam efekt ;-)) - opalisz sie i tak, ale skora pozostanie na swoim miejscu i bedzie zlotobrazowa .

Co do kolorow ubran - wybierz sie do kolorystki - za teoretycznie nie usprawiedliwiajace tego pieniadze mila pani pomacha wokol Ciebie chustami w licznych kolorach, przylozy je do Ciebie tak i tak i jeszcze owak i poinformuje Cie, co musisz nosic, aby byc swietlista, promienna soba ;-). Dodam, ze zwykle sprawdza sie to, co zmniejsza zal powstaly w wyniku naruszenia budzetu - nie wiem, jak one to robia ;-). Nie, nie bylam, ale kolezanka byla i przyznaje, ze wyglada przeslicznie w kolorach, na ktore wczesniej nie zechcialaby nawet nakichac, a ja nie pojde, bo swiat mi sie zawali, jesli uslysze, ze czarny golf/t-shirt i dzwony jednak nie sa zestawem idealnym ;-).

Powodzenia
chomique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 14:56   #3
anniar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Co zmienic? Jaki typ?

Dzieki za odpowiedz chomique
Porod zbliza sie wilekimi krokami to juz koncowka 37 tygodnia, ale niech maluszek jeszcze troche posiedzi w brzuszku bo wymeczylam go intensywna praca i jest troszke malutki. teraz natomiast leze w lozku i odpoczywam za wszystkie czasy ... trzymam kciuki za Twoj lekki porod rowniez ...

a wracajac do tematu, to ja rowniez kiedys malowalam sie brazowymi cieniami, teraz sie przerzucilam na pastelowe roze. ale tak sobie pomyslalm ze znajac swoj typ kolorystyczny bede mogla latwo stwierdzic ktore cienie mi pasuja a ktore nie (ja z tych co lubia kupowac pewniki ), poza tym mam najwiekszy problem z dobraniem rozu - w sklepie kazdy wydaje mi sie "nie moj", wiec uzywam na codzien pudru brazujacego.

ni i fryzurka - piszesz o czyms co i mnie chodzi po glowie - ale strasznie sie boje ze w krotkich wloskach bede zle wygladac, i co wtedy ? , poza tym nie znalazlam fryzjera ktoremu moglabym z pelnym zaufaniem powiedziec :tnij jak uwazasz, dlatego zdjecia bylyby pomocne.

dziewczyny - pomozcie okreslic moj typ i dobrac jakas fryzurke,

pozdrawiam,

Ania
anniar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 15:02   #4
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Co zmienic? Jaki typ?

Wg mnie jesteś latem.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:02.