makijaz permanentny oka - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-08-23, 21:14   #91
Marlena_Marleen
🌟
 
Avatar Marlena_Marleen
 
Zarejestrowany: 2023-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: makijaz permanentny oka

Cytat:
Napisane przez Lenores_schone_Seele Pokaż wiadomość
Cześć, ja miałam robione kreski górne wczoraj. No i niestety w czasie zabiegu wyrwano mi połowę rzęs. Na początku myślałam, że są po prostu posklejane, ale dzisiaj widzę, że ich po prostu nie ma. Co poszło nie tak?
Witaj Lenores_schone_Seele, jestem Linergistką i może uda mi się jakoś Tobie pomóc, przykro mi słyszeć o Twoim niepokojącym doświadczeniu z makijażem permanentnym. Wypadanie rzęs podczas zabiegu nie jest typową sytuacją i może wynikać z kilku różnych czynników:

Technika Aplikacji: Jeśli technika nie była odpowiednio wykonana, mogło to prowadzić do uszkodzenia cebulek rzęs.
Reakcja na Produkty: Możliwe, że wystąpiła reakcja na użyte produkty, co mogło wpłynąć na rzęsy.
Stan Rzęs przed Zabiegiem: Rzęsy mogły być już wcześniej osłabione lub uszkodzone, co mogło wpłynąć na ich wypadanie podczas zabiegu.
Bez bezpośredniego zbadania sytuacji trudno mi jednoznacznie stwierdzić, co mogło pójść nie tak. Najlepszym rozwiązaniem byłoby skonsultowanie się z profesjonalistą, który wykonywał zabieg, lub z innym doświadczonym ekspertem w dziedzinie makijażu permanentnego, który mógłby osobiście ocenić sytuację.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania chętnie pomogę
__________________
Oblicze staje się swego rodzaju wizytówką, odzwierciedlającą tożsamość naszej duszy. Choć mowa pozostaje subtelnie ukryta za maską milczenia.
Marlena_Marleen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-23 22:14:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:42.