Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24 - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-02-13, 15:03   #3331
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Pamiętaj, że punkty odlicza od ceny regularnej może dlatego wydaje Ci się, że nie odlicza?

Cytat:
Napisane przez SilverMist Pokaż wiadomość
A u mnie nie rabatuje kremu punktami klubowymi, ciekawe dlaczego. Inna sprawa, że mam tylko 60 zł zniżki, więc i tak zamówienia za grosze bym nie zrobiła.

Wysłane z mojego Infinix X665E przy użyciu Tapatalka
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-13, 15:09   #3332
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 822
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Pamiętaj, że punkty odlicza od ceny regularnej może dlatego wydaje Ci się, że nie odlicza?
Dzięki, ale to jednak nie to. Wrzuciłam do koszyka fioletowy krem pod oczy za 115 zł (jest bez promocji), drugi się pojawił gratis, a przy próbie wykorzystania rabatu klubowego mam "brak produktów podlegających zniżce". Będę musiała jeszcze pokombinować, o ile w ogóle coś z tego się da "wycisnąć" w moim przypadku.

Wysłane z mojego Infinix X665E przy użyciu Tapatalka
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-13, 15:11   #3333
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Ja właśnie też ten krem brałam za punkty. A może dorzuć coś jeszcze do koszyka

Cytat:
Napisane przez SilverMist Pokaż wiadomość
Dzięki, ale to jednak nie to. Wrzuciłam do koszyka fioletowy krem pod oczy za 115 zł (jest bez promocji), drugi się pojawił gratis, a przy próbie wykorzystania rabatu klubowego mam "brak produktów podlegających zniżce". Będę musiała jeszcze pokombinować, o ile w ogóle coś z tego się da "wycisnąć" w moim przypadku.

Wysłane z mojego Infinix X665E przy użyciu Tapatalka
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-13, 15:19   #3334
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 822
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Ja właśnie też ten krem brałam za punkty. A może dorzuć coś jeszcze do koszyka
I poskutkowało z drugą rzeczą! Teraz i krem się rabatuje. Dziękuję za podpowiedź, mogłam tak od razu.

Wysłane z mojego Infinix X665E przy użyciu Tapatalka
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-13, 15:20   #3335
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Super to udanych zakupów

Cytat:
Napisane przez SilverMist Pokaż wiadomość
I poskutkowało z drugą rzeczą! Teraz i krem się rabatuje. Dziękuję za podpowiedź, mogłam tak od razu.

Wysłane z mojego Infinix X665E przy użyciu Tapatalka
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-13, 21:49   #3336
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

U mnie już nie działa... Wczoraj kombinowałam i rabatowało. Teraz mam "brak produktów podlegających zniżce"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-14, 08:12   #3337
mollybloomj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 300
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Niestety, bardzo dokładnie nas tu podczytuja i reagują, żebyśmy przypadkiem nie miały za dobrze.
mollybloomj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-02-14, 12:22   #3338
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez mollybloomj Pokaż wiadomość
Niestety, bardzo dokładnie nas tu podczytuja i reagują, żebyśmy przypadkiem nie miały za dobrze.
Widzę właśnie. Także ten, nooo, podczytującym dziękuję za powstrzymanie mnie od zakupów🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-14, 13:24   #3339
mollybloomj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 300
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Inna sprawa, że po co jest robić promocje, jeśli się nie chce, żeby ludzie z nich korzystali?
mollybloomj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-14, 13:27   #3340
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 822
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez mollybloomj Pokaż wiadomość
Inna sprawa, że po co jest robić promocje, jeśli się nie chce, żeby ludzie z nich korzystali?
Chce się, żeby korzystali, ale nie za dużo.

Wysłane z mojego Infinix X665E przy użyciu Tapatalka
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-14, 15:03   #3341
mollybloomj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 300
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Hmm... Skończy się na tym, że trzeba będzie w sekrecie przesyłać info o promocjach znajomym. To chore i chyba nie .a nic wspólnego z sensownym marketingiem. Chyba że liczy się nowy klient, a nie ten, który jest z marką od lat.
mollybloomj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-02-14, 15:07   #3342
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 822
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Nowy klient się liczy, bo nie do końca się w tym orientuje i łatwo przepłaci. A my, jak tylko wyszukujemy dziury w systemie, to myślę, że nie jesteśmy dla ich tak atrakcyjnym celem.

Wysłane z mojego Infinix X665E przy użyciu Tapatalka
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-14, 16:42   #3343
mollybloomj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 300
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

To rozumiem, ale jak już się robi promocje, to słabo wygląda jej wyłączanie natychmiast, gdy ludzie zaczną z niej korzystać.
mollybloomj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-14, 23:27   #3344
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Nie dość, że teraz serio jest bardzo ciężko sensownie wydać zgromadzone punkty, to mnie akcje tego typu dodatkowo zniechęcają... A już to, że żeby wydać punkty muszę mieć drugą rzecz w koszyku, to serio przegięcie🤦🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-15, 16:19   #3345
L0wczyni
Raczkowanie
 
Avatar L0wczyni
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 494
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Kod na marzec już działa: 03MLG24


1) Prezent za 1 gr. Klient może otrzymać 1 Żel oczyszczający do twarzy 125 ml lub wymiennie 1 Kosmetyczkę albo 50 punktów przy zakupie dowolnego kosmetyku za min. 29 zł. (2) Rabat na 2 dowolne kosmetyki udzielany od ceny regularnej. Nie dotyczy produktów oznaczonych zielonym punktem . (3) Prezent za 1 gr. Przy zakupie min. 1 kremu do twarzy, pod oczy lub serum z pielęgnacji przeciwzmarszczkowej, Klient może otrzymać 1 krem pod oczy z tej samej gamy. (4) Przykład realizacji zniżki -40%. (5) Klient może kupić z rabatem -50% drugi taki sam lub tańszy szampon 300 ml lub odżywkę 200 ml. Wszystkie ceny promocyjne wyliczane są od cen regularnych dostępnych na www.yves-rocher.pl. Wszystkie oferty są ważne jednorazowo po zalogowaniu się do konta użytkownika Yves Rocher, do wyczerpania zapasów i nie łączą się z innymi promocjami. Biuro Obsługi Klienta: + 48 32 7 700 700.
__________________
L0wczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-15, 16:32   #3346
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 822
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Znowu podwyższyli kwotę przy pierwszym progu. Wcześniej był zakup za 22, teraz już za 29 zł. Pewnie na stałe.

Wysłane z mojego Infinix X665E przy użyciu Tapatalka
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-15, 16:54   #3347
mollybloomj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 300
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

A czy brak punktów za recenzję jest wpisany do regulaminu?

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Dodałam dziesięć recenzji za produkty, które kupiłam i zero punktów na konto wpadło ...
mollybloomj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-15, 17:14   #3348
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 822
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez mollybloomj Pokaż wiadomość
A czy brak punktów za recenzję jest wpisany do regulaminu?

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Dodałam dziesięć recenzji za produkty, które kupiłam i zero punktów na konto wpadło ...
Ja też jakoś na początku roku dodałam kilka recenzji, i nic. Ktoś pisał, że już nie ma punktów za recenzje, ale ostatnio znowu dostałam mail "napisz recenzję za punkty". Tylko w tej sytuacji przestałam się już tym zajmować, nie wiem, po co to wysyłają.

Wysłane z mojego Infinix X665E przy użyciu Tapatalka
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-15, 18:18   #3349
mollybloomj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 300
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Jestem zdziwiona, bo recenzję zatwierdzone, są już na stronie, też je napisałam, bo dostałam maila. Przy każdej było napisane, że punkty dostanę po zatwierdzeniu przez obsługę , zatwierdzono je, a punktów nie ma. Podczytujacy nas z Yves Rocher może zajmą się tym?
mollybloomj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-02-15, 19:57   #3350
greenblueviolet
Raczkowanie
 
Avatar greenblueviolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Popełniłam zamówienie Potrzebowałam kilku rzeczy: krem dla mamy, So Elixir Purple dla siebie i kredki do oczu - czarną i ciemną brązową (nowość, nie miałam jej wcześniej).
Niespodzianką urodzinową jest mała tubka o wielkości 15ml esencji korygującej z gamy Ani-Age Global. Fajnie, bo jeszcze jej nie miałam, a uwielbiam kremy do twarzy z tej białej serii
Roszerowe ceny stały się strasznie wysokie bez promocji, dlatego od miesięcy więcej kupuję m.in. w Hebe. Sentyment do YR pozostał, ale liczę na to, że wyjdą bardziej do klientów - polski rynek kosmetyczny jest mega konkurencyjny i jest w czym wybierać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20240214_172228.jpg (175,0 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20240214_172305.jpg (126,8 KB, 27 załadowań)
__________________
"Some things are more precious because they don't last long."
greenblueviolet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-16, 12:51   #3351
mollybloomj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 300
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Oczywiście kodu już się nie da łączyć z rabatem klubowym... nawet gdy jest kilka produktów w koszyku...
mollybloomj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-16, 17:35   #3352
Ewalema
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 17
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Od grudnia 2023 r. YR usunął 10 puntów za opinię, czyli teraz pisanie opinii na stronie to tak w celu hobbistyczym. Jak ktoś bardzo chce pochwalić produkt, albo skarcić. Tylko czy złą opinię wstawią to już zagadka.
Ewalema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-16, 17:36   #3353
mollybloomj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 300
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

To po co rozsyłają maile żeby pisać oceny produktów i po każdym wyświetla się: punkty zostaną przyznane po akceptacji ?
mollybloomj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-16, 17:40   #3354
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 822
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez greenblueviolet Pokaż wiadomość
Popełniłam zamówienie Potrzebowałam kilku rzeczy: krem dla mamy, So Elixir Purple dla siebie i kredki do oczu - czarną i ciemną brązową (nowość, nie miałam jej wcześniej).
Niespodzianką urodzinową jest mała tubka o wielkości 15ml esencji korygującej z gamy Ani-Age Global. Fajnie, bo jeszcze jej nie miałam, a uwielbiam kremy do twarzy z tej białej serii
Roszerowe ceny stały się strasznie wysokie bez promocji, dlatego od miesięcy więcej kupuję m.in. w Hebe. Sentyment do YR pozostał, ale liczę na to, że wyjdą bardziej do klientów - polski rynek kosmetyczny jest mega konkurencyjny i jest w czym wybierać.
Ładna ta niespodzianka! Też lubię Anti-age global. Do mnie przyszła ulotka urodzinowa, a tam z kolei do wyboru żel pod prysznic albo krem do rąk.
Co do zakupów, to też od jakiegoś czasu przestawiam się na inne sklepy. Od dłuższego czasu zamawiałam w Hebe, ale sporo ludzi skarży się w necie, że nie realizują ostatnio zamówień i nie zwracają pieniędzy, więc trochę się zniechęciłam. Zawsze zostaje Rossmann, a tam ciągle są jakieś okazje. YR będzie raczej taką opcją "od święta" (tzn. jak będzie coś super opłacalnego).

Wysłane z mojego Infinix X665E przy użyciu Tapatalka
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-16, 17:57   #3355
Ewalema
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 17
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Nie dają już dodatkowych punktów za recenzję. Czy jest senses pisać? Sama nie wiem? Jak mi się coś nie spodoba i za mocno skrytykuję to i tak nie wstawią. Teraz to takie hobbit.

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Zadałam dziś pytanie YR i otrzymałam informację, że nie dają dodatkowych punktów za opinię i nie mamy możliwości doliczenia punktów za wystawione opinie. Zadałam im to pytanie, ponieważ w regulaminie nie ma obecnie informacji o dodatkowych punktach za opinię 😪 Wysyłają takie maile jak obecnie większość drogerii. Mail powinien być takiej treści, jak masz ochotę to napisz opinię. Tylko uwaga za darmo, bo już nam się odechciało dawać te 10 punktów.
Ewalema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-18, 11:42   #3356
LazyLadyDee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Ktoś pytał tu wcześniej o kurację w kapsułkach. Można ją teraz dodać jako gratis do zamówienia za 69zł z katalogu piękna 9PYM2AC01 (jest pod numerem 47026).
Jeśli natomiast chodzi o Moment de bonheur, to w ofercie papierowej 9PYN2RA30 jest za 76.90zł (kod 1176, w polu 'Twoja oferta spersonalizowana').

Wysłane z mojego motorola edge 20 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez LazyLadyDee
Czas edycji: 2024-02-18 o 15:44
LazyLadyDee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-18, 19:41   #3357
greenblueviolet
Raczkowanie
 
Avatar greenblueviolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Kremy z gamy Ani-Age Global bardzo mi służą, uwielbiam je Testuję różne kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ale zawsze wracam do Anti-Age Global.
Jeśli chodzi o Hebe, to do tej pory tylko jeden raz miałam opóźnienie w dostawie zamówienia, a składam średnio po kilka zamówień w miesiącu (małe i większe): kosmetyki do łazienki, do włosów, do ciała, kolorówka, różne rzeczy Hebe internetowo, Rossmann stacjonarnie. Yves Rocher też przez Internet. Denerwuje mnie to, że perfumy przychodzą pogniecione No i kremy w tych dziwnych niby-ekologicznych opakowaniach czasami wyglądają jakby ktoś tam się do nich dobierał. Niech będą kartonowe pudełeczka nieofoliowane, ale całe, kompletne, a nie takie przekombinowane i narażające produkty na uszkodzenia. Oby to kiedyś zmienili.

Cytat:
Napisane przez SilverMist Pokaż wiadomość
Ładna ta niespodzianka! Też lubię Anti-age global. Do mnie przyszła ulotka urodzinowa, a tam z kolei do wyboru żel pod prysznic albo krem do rąk.
Co do zakupów, to też od jakiegoś czasu przestawiam się na inne sklepy. Od dłuższego czasu zamawiałam w Hebe, ale sporo ludzi skarży się w necie, że nie realizują ostatnio zamówień i nie zwracają pieniędzy, więc trochę się zniechęciłam. Zawsze zostaje Rossmann, a tam ciągle są jakieś okazje. YR będzie raczej taką opcją "od święta" (tzn. jak będzie coś super opłacalnego).

Wysłane z mojego Infinix X665E przy użyciu Tapatalka
__________________
"Some things are more precious because they don't last long."
greenblueviolet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-18, 20:12   #3358
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 822
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez greenblueviolet Pokaż wiadomość
Kremy z gamy Ani-Age Global bardzo mi służą, uwielbiam je Testuję różne kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ale zawsze wracam do Anti-Age Global.
Jeśli chodzi o Hebe, to do tej pory tylko jeden raz miałam opóźnienie w dostawie zamówienia, a składam średnio po kilka zamówień w miesiącu (małe i większe): kosmetyki do łazienki, do włosów, do ciała, kolorówka, różne rzeczy Hebe internetowo, Rossmann stacjonarnie. Yves Rocher też przez Internet. Denerwuje mnie to, że perfumy przychodzą pogniecione No i kremy w tych dziwnych niby-ekologicznych opakowaniach czasami wyglądają jakby ktoś tam się do nich dobierał. Niech będą kartonowe pudełeczka nieofoliowane, ale całe, kompletne, a nie takie przekombinowane i narażające produkty na uszkodzenia. Oby to kiedyś zmienili.
Z tymi opakowaniami perfum YR to jest duży problem, ale też i kwestia pakowania. Jakiś czas temu na 3 zamówione wody perfumowane 2 dotarły do mnie ze zniszczonymi pudełkami. Ale trzeba przyznać, że firma bardzo ładnie się zachowała - szybko przesłali mi nowe perfumy, i nawet nie prosili o odesłanie tamtych. I za drugim razem już zapakowali na tyle dokładnie, że nic się nie zniszczyło.
Tyle że dawniej te zafoliowane perfumy wyglądały jakoś bardziej elegancko, wręcz powiedziałabym, że drożej.

Wysłane z mojego Infinix X665E przy użyciu Tapatalka
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-20, 17:13   #3359
greenblueviolet
Raczkowanie
 
Avatar greenblueviolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Dokładnie, niedobrze dzieje się z opakowaniami produktów i z samym pakowaniem zamówień. Zdarza się, że produkty docierają pogniecione, uszkodzone, natomiast samo pudełko kartonowe, do którego są pakowane zamówione kosmetyki przychodzi w dobrym stanie. Ładnie ze strony YR Polska, że zazwyczaj uznają reklamacje, ale szczerze mówiąc, to najzwyczajniej szkoda cennego czasu - klienta i firmy. Najbardziej jednak nie mogę zaakceptować tych nowych opakowań kremów do twarzy - istna masakra! Nie raz nie dwa otrzymałam krem luzem, a te skrawki papieru, które miały być opakowaniem kremu gdzieś osobno rozerwane w paczce. Ciekawe, czy osoby, które wpadły na ten genialny pomysł we Francji chciałyby dostawać ulubione kosmetyki w takim stanie - albo gorzej na prezent dla kogoś -, w opakowaniach pseudo-eko Ostatecznie jestem w stanie zrozumieć brak folii, ale te niekompletne niby-pudełka kremów to jakiś dramat

Cytat:
Napisane przez SilverMist Pokaż wiadomość
Z tymi opakowaniami perfum YR to jest duży problem, ale też i kwestia pakowania. Jakiś czas temu na 3 zamówione wody perfumowane 2 dotarły do mnie ze zniszczonymi pudełkami. Ale trzeba przyznać, że firma bardzo ładnie się zachowała - szybko przesłali mi nowe perfumy, i nawet nie prosili o odesłanie tamtych. I za drugim razem już zapakowali na tyle dokładnie, że nic się nie zniszczyło.
Tyle że dawniej te zafoliowane perfumy wyglądały jakoś bardziej elegancko, wręcz powiedziałabym, że drożej.

Wysłane z mojego Infinix X665E przy użyciu Tapatalka
__________________
"Some things are more precious because they don't last long."
greenblueviolet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-24, 11:33   #3360
Luna1818
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 743
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez ewamewatralala Pokaż wiadomość
Muszę pójść poniuchać

Szkoda, że tak wszystko rozrzedzaja. Teraz chyba tylko so elixir zostało w starej formulacji? Czy to też już zepsuli?
U mnie w stacjo bylo jeszcze kilka flaszek ale musiałam sama zapytac. Pani wyciagnela mi spod polki, a widzialam, ze miala jeszcze z 10 szt starego opakowania.
Luna1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-28 10:59:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.