DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy? - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-07, 20:35   #271
magnulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 5
dermatolog Poznań

polecam gorąco Panią dr Annę Gutowską-Ryters (dermatolog-wenerolog), przyjmuje w Poznaniu, patrzy na choroby całościowo, kompleksowo, a nie punktowo, naprawde dobry specjalista, a za wizyte bierze tylko 40 zł!
magnulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 23:40   #272
gym
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 33
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - POZNAN

wczesniej pytałam czy ktos byl w PRODERMIE u dr. Magdaleny Dembińskiej , wtedy nikt nie był i mi nikt nie pomógł wiec sama to sprawdziłam .. znalazłam ta pania gdy poszukiwalam dermatologa a poniewaz juz mialam dosc papraczy szukalam w stowarzyszeniu dermatologow Polski no i tak tafilam na jej nazwisko to było w marcu br. mialam ogromne problemy z zaskorniakami, syfami.. ogolnie na twarzy tragedia! od pierwszej wizyty mineło 5 miesiecy i mam tylko plamki po tym wszystkim i juz sie nie moge doczekac az do niej znowu pojade zeby zobaczyla efekt leczenia jakie mi zalecila (tetralysal+differin+duac ) i mam nadzieje ze rownie dobrze poradzi mi co zrobic z tymi przebarwieniami!
jedyne czego załuje to tego ze wczesniej do niej nie poszlam, moze nie mialabym tych przebarwien.. wciaz jestem na antybiotyku, teraz biore raz dziennie. trzeba naprawde cierpliwosci i czasu zeby byl efekt, ale
polecam wam szczerze nie potraktowała mnie jak kolejne 100 zł. i do widzenia tylko miałam wrażenie ze moge tam siedziec tak długo jak chce
obejzała wszystko dokładnie zmyła mi nawet makijaz co u "dermatologow" sie nie zdaza naprawde poswieciła mi sporo uwagi, no i jet efekt a to najwazniejsze
gym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 02:37   #273
kangurek91
Raczkowanie
 
Avatar kangurek91
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 40
Question Dobry Dermatolog Wrocław / Trądzik

Witam serdecznie

Wiem, że takie tematy nie są tu mile widziane, wiem że jest już taki o dermatologach, jednak robi się tam niezły bałagan i np. w temacie o dermatologa we Wrocławiu temat schodzi na Kraków...

Jestem w naprawdę bardzo podbramkowej sytuacji. Leczę trądzik już od ponad 10 miesięcy i nie widzę, przynajmniej przez ostatnie miesiące znacznej poprawy. Najgorsze jest to, że mam zły kontakt z moim dermatologiem, wizyta to zaledwie pare minut, nigdy nie mogę dowiedzieć się od niej tego czego chcę.

I tu pojawia się moje pytanie: Czy ktoś może mi tak ze szczerego serca polecić mi jakiegoś dobrego dermatologa we Wrocławiu przyjmującego na NFZ? Bardzo mi na tym zależy. Proszę pisać tutaj lub na PW.

Z góry wszystkim dziękuję i przepraszam za kłopot,
jutro wyjeżdżam na tydzień, a chciałbym jeszcze kogoś znaleźć przed końcem wakacji.
kangurek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 07:13   #274
paulinka_22
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 889
GG do paulinka_22
Dot.: Dobry Dermatolog Wrocław / Trądzik

polecam Ci dra Marka Ziarkiewicza,przyjmuje prywatnie na ul.Armiii Krajowej,pracuje też w klinice.Namiary znajdziesz na jego stronie internetowej
paulinka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 09:22   #275
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Dermatolog Wrocław / Trądzik

Cytat:
Napisane przez kangurek91 Pokaż wiadomość
I tu pojawia się moje pytanie: Czy ktoś może mi tak ze szczerego serca polecić mi jakiegoś dobrego dermatologa we Wrocławiu przyjmującego na NFZ? Bardzo mi na tym zależy. Proszę pisać tutaj lub na PW.
Niestety na NFZ nikogo polecić nie mogę. Mam bardzo złe doświadczenia - leczyłam się u lekarzy w PCZ - przychodni na Sienkiewicza. Przyjmuje tam dr Cyrski i jeszcze jedna dermatolog - chodziłam do nich rok i nie dość, że nie widziałam efektów leczenia to o wszystko musiałam sama prosić, dopytywać, a śmiem twierdzić, że o niektórych sposobach leczenia lekarze dowiedzieli sie ode mnie ...

Cóż, zostaje mi polecić Ci lekarza, który mnie wyleczył - czyli opiekuna tego forum, panią dr Nowicką. Mogłabym napisać pean pochwalny na Jej temat Niestety przyjmuje tylko prywatnie, informacje znajdziesz oczywiście na górze forum.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 18:02   #276
graszka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 21
Dot.: DOBRY DERMATOLOG w Gdańsku znacie?

chodzi o przebarwienia na skórze po opalaniu a w zasadzie po opazeniu słońcem u 4 letniego dziecka. chce wiedzieć czy to bielactwo. pomóżcie proszę.
graszka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 11:32   #277
koszmarny karolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 30
Dot.: Dobry Dermatolog Wrocław / Trądzik

Ja z czystym sumieniem polecam gabinet medycyny estetycznej na Ojca Beyzyma CosmetDerm. Panie dermatolożki bardzo sympatyczne z duzym doswiadczeniem wczuwają sie w to co robią. Lecze sie tam od czerwca i moja twarz wyglada coraz lepiej pozostały mi tylko małe blizny które mam zamiar zlikwidowac we wrześniu kwasami. Wizyta kosztuje 60zł , jeżeli jest to konsultacja przed jakims zabiegiem to nie płacisz nic. Zabiegi także w mało wygorowanych cenach. Po wizytach u dermatologów na NFZ zdecydowałam sie na prywatny gabinet i był to strzał w dziesiątke. Na stronie internetowej znajduje się cennik oraz inne wazne informacje.
koszmarny karolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-11, 20:03   #278
kangurek91
Raczkowanie
 
Avatar kangurek91
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 40
Dot.: Dobry Dermatolog Wrocław / Trądzik

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie .

Wiem, że w Polsce zazwyczaj wszyscy dobrzy specjaliści przyjmują prywatnie, szkoda, że Państwo nie może zaoferować im sowite warunku pracy, no ale trudno...

Są jednak jeszcze tacy lekarzy co przyjmują zarówno prywatnie, jak i na fundusz, i tu pytanie do Paulinki_22, czy ten doktor Marek Ziarkiewicz w tej klinice przyjmuje na NFZ?

Dzięki raz jeszcze

P.S. Pozdrowienia z nad morza
kangurek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 08:27   #279
antoslaw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 56
Dot.: Dobry Dermatolog Wrocław / Trądzik

Cytat:
Napisane przez paulinka_22 Pokaż wiadomość
polecam Ci dra Marka Ziarkiewicza,przyjmuje prywatnie na ul.Armiii Krajowej,pracuje też w klinice.Namiary znajdziesz na jego stronie internetowej
A ja wlasnie ZDECYDOWANIE nie polecam tego pana.
antoslaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 14:43   #280
Kevin Lomax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z filmu
Wiadomości: 1 587
Dot.: DOBRY DERMATOLOG w Gdańsku znacie?

Szukam dermatologa w Katowicach (ew. okolice), który specjalizuje się m.in. w przebarwieniach skóry (głównie zależy mi na wykonaniu zabiegu COSMELANem).

Pozdrawiam.

PS. W Skin Laser studio na ul. Mickiewicza już byłem.
Kevin Lomax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 14:51   #281
assia1709
Raczkowanie
 
Avatar assia1709
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 182
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Cytat:
Napisane przez Makrela w kapeluszu Pokaż wiadomość
Jeśli zawieruszy sie to ktoś z Jeleniej Góry to polecam dr Browarskiego- niezwykle sympatyczny gość, dokładnie popatrzy, zastanowi się przed przepisaniem czegokolwiek, super!
a we Wrocku chodzę do dr Hryniewicz (w klinice na Chałubińskiego)- też fajna babka, dała mi nawet nr tel kom, żeby się kontaktować w razie jakiś pytań.
Witam. Proszę o jakiś kontakt do lekarza z Jeleniej i jeśli możesz, podaj koszt wizyty, powiedz też czy czas oczekiwania na wizytę jest długi? Ja szukam kogoś, kto pomoże mi z łagodzeniem i wyciszaniem mojej superwrażliwej cery...
assia1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-12, 18:01   #282
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - Wrocław i okolice

Ponawiam moje pytanie Znacie jakiegoś dobrego dermatologa z Wrocławia albo Oławy albo Opola albo okolic tych miejsc. Byłam kiedys w klinice jakiejs we Wrocławiu i nie polecam takich duzych miejsc, poniewaz tam nie traktują Ciebei poważnie .Znacie może być prywatnie albo na NFZ
majaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 21:31   #283
angela0510
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 50
Dot.: Dobry Dermatolog Wrocław / Trądzik

Też szukam dobrego dermatologa we Wrocławiu. Możecie kogoś polecić? Znalazłam kilka pań:
1. Jolanta Węgłowska
2. Małgorzata Bagłaj
3. Małgorzata Gaworczyk
4. Zofia Gerlicz - Pruszyńska
5. Bożena Wróblewska - Palka
Słyszeliście może coś o którejś z tych pań?
angela0510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 09:30   #284
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Dermatolog Wrocław / Trądzik

Cytat:
Napisane przez angela0510 Pokaż wiadomość
3. Małgorzata Gaworczyk
Ode mnie się dowiedziała, że przy kuracji kwasami należy stosować kremy z filtrem.

Cytat:
5. Bożena Wróblewska - Palka
Pracuje u Kaniowskiej, wizyty i każdy zabieg kosztuje miliony złotych, babka wymyśla teorie zamiast konkretnie przystąpić do konkretnej diagnozy. Mnie podsumowała "A właściwie to przecież Pani aż tak źle nie wygląda".

Skoro szukasz dobrego dermatologa, który przyjmuje prywatnie to dlaczego nie wybierzesz się do pani Dr Nowickiej polecanej na forum, tylko wyszukujesz niewiadomo skąd jakichś lekarzy.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 11:12   #285
angela0510
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 50
Dot.: Dobry Dermatolog Wrocław / Trądzik

Chodziłam już do kilkunastu dermatologów i wogóle nie widziałam efektów ich pracy, tylko wyrzucałam pieniądze w błoto. Dlatego teraz chciałabym się wybrać do specjalisty. Czy są tu pacjenici pani dr Nowickiej?
angela0510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 11:38   #286
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Dobry Dermatolog Wrocław / Trądzik

Cytat:
Napisane przez angela0510 Pokaż wiadomość
Chodziłam już do kilkunastu dermatologów i wogóle nie widziałam efektów ich pracy, tylko wyrzucałam pieniądze w błoto. Dlatego teraz chciałabym się wybrać do specjalisty. Czy są tu pacjenici pani dr Nowickiej?
Tak są, na przykład ja.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 12:35   #287
angela0510
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 50
Dot.: Dobry Dermatolog Wrocław / Trądzik

I jak? Jesteś zadowolona?
angela0510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 13:15   #288
kangurek91
Raczkowanie
 
Avatar kangurek91
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 40
Dot.: Dobry Dermatolog Wrocław / Trądzik

Ja bym jednak prosił o zachowanie tematu. Bardzo mi zależy na dobrym dermatologu, który jednak przyjmuje na NFZ, bo na prywatnego po prostu mnie nie stać, leki i kosmetyki na trądzik pożerają bardzo dużo pieniążków. Jeśli ktoś chodził/chodzi do jakiegoś dermatologa we Wrocławiu na kasę chorych i nie ma nic mu do zarzucenia, to bardzo proszę powiadomcie mnie o tym .
kangurek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 21:01   #289
pixiegirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - Warszawa

Witam,
Mam pytanie, szukam dobrego dermatologa w warszawie. Planuje wybrac sie do dr Anity Trajkowskiej-Olejnik czy ktos moze cos napisac o tej pani?czy jest dobra w leczeniu tradziku i czy warto do niej wybrac sie? z gory dziekuje za odpowiedz
pixiegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-21, 16:51   #290
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - Warszawa

Był ktos może w gabinetach Juwena? A jak tak u jakiej dermatolog?
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 13:11   #291
cat_on_de_road
Raczkowanie
 
Avatar cat_on_de_road
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 203
Dot.: Dobry Dermatolog Wrocław / Trądzik

podtrzymuje wątek. pilne!
__________________
powoli sie rozglądam za małymi zmianami w życiu codziennym...

P.S. Nie bądź trollem!
cat_on_de_road jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 14:49   #292
colada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

cześć dziewczynymam pytanko??czy ktoś zna dr chojecką -adamską z poznania??jest dobrym dermatologiem, słyszałam ze p;rywatnie robi mikrodermabrazje , i czy ktos moze kozrystał??chciałabym wiedzieć jaki koszt????pozdrawiam
colada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 21:53   #293
bomi
Raczkowanie
 
Avatar bomi
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 168
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - warszawa

Cytat:
Napisane przez bourlinguer Pokaż wiadomość
Czy możesz napisać coś więcej o dr Wasylyszyn? Gdzie przyjmuje? Ile się już u niego/u niej leczysz?

Słyszałam, że dr Magdalena Łopuszyńska z gabinetu Bella przy ul. Pięknej 20 w Warszawie jest rewelacyjna. Zapisałam się do niej jakieś 2 tygodnie temu, ale pierwsza wolna wizyta była na początek października - prywatna wizyta... Nie wiem czy tyle wytrzymam....
Byłam u niej. wiecej na mnie nakrzyczała niz pomogła. ja jej nie polecam.
bomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 14:29   #294
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Wrocław

Czy ktoś był w COSMETDERM Centrum terapii Estetycznej i laseroterapii we Wrocławiu?? U doktor Moniki Lelonkiewicz albo innego lekarza jak to jakiego w tym centrum.??
majaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 15:16   #295
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: Dobry Dermatolog Wrocław / Trądzik

KoszmarnyAniołek u jakiego dermatologa byłaś w Cosmetdermie ?? Na pierwszej wizycie było jakieś badanie?? Bo na stronie pisze badanie dermatoskopem +wizyta 60 złotych . Czy przy trądziku i przebarwieniach też to stosują?? Jakieś zabiego miałaś??Jak możesz to napisz wszystko o Cosmetdermie bo chciałabym sie tam wybrac. Z góry dzieki
majaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 10:08   #296
Długonoga_nimfa
Przyczajenie
 
Avatar Długonoga_nimfa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
GG do Długonoga_nimfa
Dot.: Dermatolog Warszawa

Hej! Umówiłam się na wizytę do dr Katarzyny Generowicz-Kamińskiej. Czy ktoś był u niej i może mi napisać, jak się sprawdziła?
__________________
You're young, you're drunk, you're in bed, you have knives; shit happens-A.J.
Długonoga_nimfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 13:51   #297
justynix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

witam Wszystki!!

Czy ktoś zna dobrego dermatologa ze Szczecina? Mam problemy z cerą (trądzik) i już nie wiem co zrobić.. a chciałabym iśc do kogoś poleconego, a nie losować i później żałować swojej decyzji... Bardzo proszę o rady, jakiekolwiek... dziękuję z góry za każdą propozycje
justynix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 21:05   #298
tita77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 15
Dermatolog kielce!!!

Witajcie!! Poszukuje dobrego dermatologa w Kielcach. Bylam u paru ale nic totalna porazka . Mam dosyc !!!!!! Czekam na Wasze wiadomosci
__________________
tita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 12:35   #299
fianit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 71
Dot.: Dobry Dermatolog Wrocław / Trądzik

Hej, ja chodzę do Cosmetdermu od kilku lat. Jeśli zależy ci na leczeniu problemów z trądzikiem to polecam dr.Mielecką - spokojna, konkretna, bardzo sympatyczna. Zawsze da jakieś próbki, można się podpytać, coś wyciągnie z szafki na "spróbowanie".
fianit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 13:14   #300
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Cytat:
Napisane przez angela0510 Pokaż wiadomość
Też szukam dobrego dermatologa we Wrocławiu. Możecie kogoś polecić? Znalazłam kilka pań:
1. Jolanta Węgłowska
2. Małgorzata Bagłaj
3. Małgorzata Gaworczyk
4. Zofia Gerlicz - Pruszyńska
5. Bożena Wróblewska - Palka
Słyszeliście może coś o którejś z tych pań?
Ja chodziłam/chodzę do dr Węgłowskiej. Pisałam chyba o niej w tym wątku, więc poszukaj (polecam ją).
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-09 12:02:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:58.