kim jestescie na codzień? II - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-05, 18:20   #1
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980

kim jestescie na codzień? II


Dziewczyny ponad rok temu był załozony wątek podobny, ale od tego czasu pojawilo sie nas jeszcze wiecej! napewno czesci w zyciu pozmieniało sie nieco!zastanawiam sie czym na codzien zajmujecie sie! gdzie sie uczycie, w jakich zawodach pracujecie! pozdrawiam....
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 20:10   #2
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Re: kim jestescie na codzień? II

u mnie nic sie nie zmieniło i chyba się długo nie zmieni- lubie robic to co robię. Nadal jestem nauczycielem germanistką w szkole państwowej i Szkole Języków Obcych. Prywatnie - szczęsliwą narzeczoną, włascicielką wyremontowanego za własne pieniądze M4. Przyszłą panną młodą. Twórca wielu pomysłow na Nasze życe- lubie mieć wszystko poukładane.... no, to sie da zaplanowac.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 20:33   #3
Camomile
Zadomowienie
 
Avatar Camomile
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Re: kim jestescie na codzień? II

Tłumaczką usiłującą skończyć studia .
Mam nadzieję, że pojawi się więcej postów. Chętnie dowiem się, kim na codzień są inne Wizażanki, bo już troszkę zaczynam Was kojarzyć .
__________________
Nadienka - ur. 12/05/11


Camomile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 20:36   #4
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: kim jestescie na codzień? II

Swiezo upieczona studentka psychologii klinicznej-i dobrze mi z tym
A prywatnie 19letnia dziewczynka (AZ od 3 dni haha).
Piszcie dziewczyny,ciekawe co sie u Was pozmienialo
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 20:40   #5
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: kim jestescie na codzień? II

Przedstawicielem handlowym firmy Eko Meble
Ponoć.
I nie na długo
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 20:41   #6
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Re: kim jestescie na codzień? II

Jestem na pierwszym roku studium kosmetycznego. Mam zamiar zdawać na socjologię.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 20:43   #7
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: kim jestescie na codzień? II

na moim froncie bez (wielkich) zmian

p.s. Dla niezorientowanych:
http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...key=1055846969
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-12-05, 20:45   #8
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Re: kim jestescie na codzień? II

Sprzedawca na zlecenie w butiku i studentka II roku Finansow i Handlu Miedzynarodowego na WSB.
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 20:46   #9
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Re: kim jestescie na codzień? II

Fajny wątek Ja sobie studjuję 2 kierunki związane z nauczaniem w szkołach oddalonych od siebie o 150 km. Błądzę często pomiędzy Bydgoszczą a Płockiem i mam nadzieję, że w tym roku akademickim zdobędę w końcu jakiś dyplomik
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 20:54   #10
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Re: kim jestescie na codzień? II

Przyszła maturzystka -jak dotrwam (to już za pół roku )
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 20:58   #11
cosmopolitanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 99
GG do cosmopolitanka
Re: kim jestescie na codzień? II

Studentka III roku prawa międzynarodowego na UW Ale juz dociągnąć tylko ten trzeci rok i jadę kończyć studia w Szwecji a bardziej nieoficjalnie to od dwóch lat opiekunka 16-letniej córki mojego brata, który mieszka i pracuje w USA. Po studiach planuję dwuletnie studium podatkowe i znalezienia pracy jako radca prawy Ale jak to będzie, to zobaczymy
cosmopolitanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-12-05, 20:59   #12
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: kim jestescie na codzień? II

U mnie niewiele się zmieniło od tamtego wątku oprócz tego że pracy mam z roku na rok coraz więcej i łapią mnie chwilami straszne nastroje w związku z upływem czasu i tym, że nic nie zmieniam w życiu... Dobrze że choć mam tylu bliskich ludzi wokół siebie i dobrze że jest wizaż Ukochanego mam tego samego, za mąż nie wychodzę
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 21:10   #13
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: kim jestescie na codzień? II

Specjalista ds. marketingu [nic wspólnego z kosmetykami więc nie patrzcie badawczo na moje recenzje ].. niestety od pewnego czasu tylko na 1/2 etatu.. ale usilnie staram się to zmienić [tj. szukam nowej pracy - oby już niedługo..]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 21:10   #14
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Re: kim jestescie na codzień? II

Ja jestem terapeutką dziecięcą(nie mylic z psycho), zajmuję się dzieciakami, ktore mają .....trudnych rodzicow, przy czym jestem pasjonatką swojej pracy Do tego jeszcze studiuję logopedię.
__________________
http://taktutak.blogspot.com/
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 21:13   #15
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Re: kim jestescie na codzień? II

Jestem dzienną studentką Hotelarstwa i Turystyki na III roku oraz zaoczną na II na wydziale Marketingu - specjalność Handel, Reklama i Promocja
W '05 startuję po licencję pilota wycieczek, może mnie gdzieś spotkacie na szlaku

Dorabiam sobie w malutkim sklepiku odzieżowym Gdzie ćwicze moje strategie sprzedaży

Ostatnio w domu zajmuje się wychowywaniem chrześnicy, królika i nie ostatnio, wychowywaniem ukochanego
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 21:13   #16
Maxine2
Raczkowanie
 
Avatar Maxine2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 252
Re: kim jestescie na codzień? II

Ja jestem "tegoroczna" maturzystka. Planuje studia medyczne, a jak mi nie wyjdzie to moze jakies studium policealne i dalej bede probowac dostac sie na AM
Maxine2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 21:14   #17
TakaJaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 273
Re: kim jestescie na codzień? II

a ja studiuję na GWSH turystyke, teraz jestem na I semestrze uzupełniających studiów mgr. niedawno udało mi się uzyskać tytuł licencjata a poza tym intensywnie poszukuję pracy i mam chłopaka mam nadzieje że, już niedługo stanie się moim narzeczonym aaaaa po troszke dłuższym czasie może....mężem
TakaJaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 21:17   #18
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Re: kim jestescie na codzień? II

Studiuje w Monachium nauki polityczne, rownoczesnie koncze germanistyke we Wroclawiu (w przyszlym roku dyplom). Dorabiam jako tlumacz i pracownik biurowy od czasu do czasu.
Mysle nad przeprowadzka do Slowenii, moze doktorat na tamtejszym uniwerku? Nie wiem

Taki watek tylko mi uswiadamia, jak bardzo nie mam pojecia co zrobic ze swoim zyciem

__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 21:35   #19
FEMME*BANALE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 343
Re: kim jestescie na codzień? II

<font color=blue> A ja (chwilowo) nic nie studiuje, niczego sie nie ucze...
Od miesiaca jestem szczesliwa posiadaczka dyplomu Accademii Nazionale Arti Cinematografiche w Bolonii, na kierunku Makijaz Profesjonalny! To bylo moje zyciowe marzenie ukonczyc taka szkole, ten kierunek...
Wczesniej konczylam tez inne szkoly i kierunki (ha, z roznym powodzeniem), ale te skonczylam po prostu Z WIELKA PRZYJEMNOSCIA i zaluje, ze juz sie skonczyla...
Po drugie jestem tez kosmetyczka ze szczegolnym zamilowaniem do masazy!
W marcu zamierzam zapisac sie na kurs manicure - pedicure, bo to sa dwie umiejetnosci, ktorych mi brakuje aby stac sie w pelni wykwalifikowana kosmetyczka.
Jestem tez narzeczona pewnego Italiano, mam nadzieje wkrotce juz zona... Ale dokladna data jeszcze nie zapadla. No - jak sie ociepli i sloneczko przygrzeje...
FEMME*BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-12-05, 21:41   #20
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Re: kim jestescie na codzień? II

mieszkam w niemczech kolo Heidelbergu (od 5. roku zycia), skonczylam projektowanie mody, pracowalam. utrzymuje sie malowaniem akwareli. mieszkam raz u rodziców raz u narzeczonego, na nastepny rok przeprowadzam sie do niego na stale, i bedzie slub.
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 21:42   #21
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Re: kim jestescie na codzień? II

Studentka nauk politycznych i dziennikarstwa & drugi kierunek balkanistyka. Glownie skupiam sie na pisaniu tekstow do gazet i jezdzeniu po Bosni za to, co zarobie. Oprocz tego organizuje imprezy klubowe, a obecnie skupiam sie na przyspieszonym 'dobieglaniu' serbskiego.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 21:48   #22
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Re: kim jestescie na codzień? II

Studentka II roku psychologii...miłosniczka sztuki,która obecnie szuka pracy lub jakiegos ciekawego kursu który jest z nią związany...po prostu sie musi wyżyc artystycznie
obecnie ogromne watpliwosci co do kierunku studiów...ehhh...jakis taki dziwny niepokój...
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 21:53   #23
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: kim jestescie na codzień? II

od marca będę pracowac przy komputerze w prywatnym gabinecie lekarskim(faktury,podlicz anie punktów dla NFZ i podobne bzdurki).Aktualnie dorywczopiekuję się dziećmi,jestem makijażystką,czasem wykonuję zlecenia w postaci projektów kalendarzy i kart pocztowych , w wolnych chwilach moderuję jedno forum
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 21:59   #24
Justa1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 120
Re: kim jestescie na codzień? II

Ulala! Bardzo ciekawy wątek. Ja serfuję po Wizażu od niedawna, to znaczy od jakiegoś czasu wtrącę tu i ówdzie swoje trzy grosze. Przyznać muszę, że bardzo Was lubię . Jestem absolwentką bardzo niepopularnych, zdaje się, w tych czasach studiów, mianowicie ukończyłam filologię polską. Kiedyś mnie zapytał znajomy student chemii, dlaczego wybrałam taki kierunek? Jak to dlaczego? Z miłości - do literatury, rzecz jasna. Zdziwił się i rzekł, że w teraz nie studiuje się tego, co się lubi. Czy ja wiem, jednak można. Pracuję w wydawnictwie, jestem redaktorem - czytam książki, tzn. bawię się słowem - i bardzo to lubię. Zdaje się, że podnoszę średnią krajową czytelnictwa w stopniu znacznym. Acha, teraz głównie czytam, ale wkrótce pewnie sama coś spłodzę; co będę sobie żałować
pozdrawiam ciepło kochane Wizażanki
__________________
Dawniej Niunia...
pozdrawiam )
Justa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 22:00   #25
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: kim jestescie na codzień? II

Z wykształcenia jestem nauczycielem nauczania początkowego, ale nie zamierzam pracować w tym zawodzie, bo już mnie nie interesuje. Niestety, studia pedagogiczne to była wielka pomyłka życiowa. Obecnie jestem bezrobotną mamą 3,5-letniej Karolinki, która wciąż szuka pracy.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 22:04   #26
oceania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 534
GG do oceania
Re: kim jestescie na codzień? II

17-letnia uczennica drugiej klasy LO
Od czasów poprzedniego wątku niewiele się u mnie zmieniło. Poza tym, że jestem starsza o ok. rok
Co robię, co robię... W końcu udalo mi się założyć lokalne koło Młodych Demokratów [jestem przewodniczącą-pochwalę się wam, a co! natomiast w regionie jestem w sądzie koleżeńskim] No i współpraca z białogardzką PO rozwija się w najlepsze Plany na przyszłość te same [politologia, a później...kto wie ]. Nie nudzę się-nauki mam od groma [jednak na wizaż zawsze znajdzie się minutka ] Aż mnie ten rok przeraża Ale będzie ok. Musi
oceania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 22:10   #27
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Re: kim jestescie na codzień? II

Pracuję jako asystentka na jednym z dwóch wydziałów ekonomicznych Uniwersytetu Gdańskiego, którego jestem również absolwentką. Uwielbiam uczyć chociaż zajęcia ze studentami pochłaniają masę energii - ale i dodają jej niemało. Poza tym nie mam męża, ani dzieci, z mężczyzną sprawa jest zawiła, póki co stanu cywilnego nie zmieniam.
Na Wizażu od września jestem codziennie - już jak sadzę uzależniona.
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 22:20   #28
Anthuria
Raczkowanie
 
Avatar Anthuria
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 110
Re: kim jestescie na codzień? II

Hej! Ja sie może oficjalnie przywitam. Mam na imię Kinga ,od niedawna "z pewna nieśmiałością" udzielam sie na forum wizażowym i powoli się uzależniam - ale to ponoć normalne. Jestem 27 letnim socjologiem, mieszkam pół na pół troszkę w Polsce, troszkę w Holandii ( i nie mogę się zdecydować, gdzie mi lepiej).Oprócz tego jestem szczęśliwa mężatką od 2 lat, a wcześniej byłam szczęśliwą konkubiną (uwielbiam to słowo ze względu na konotację). Pozdrawiam wszystkie wizażanki !
Anthuria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 22:29   #29
connie
Zadomowienie
 
Avatar connie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 084
Re: kim jestescie na codzień? II

Hej
Stosunkowo niedawno odkrylam wizaz, wiec watku numer I nie czytalam i milo mi, ze moge sie czegos o Was dowiedziec Jesli o mnie chodzi, to mam 23 lata, studiuje informatyke, zadnego meza i dzieci nie mam na koncie
__________________
Wymiana
connie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 23:04   #30
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: kim jestescie na codzień? II

Bardzo lubię te wątki, bo mogę się czegoś o was dowiedzieć, a mi samej pozwala zrobić małą retrospekcję
Kim jestem teraz? Jestem kobietą pracującą Ciągle prowadzę wizaż, codziennie poświęcam mu kawał swojego życia. Ale ciągle robię to z wielką przyjemnością.
Teraz powoli wdrażam w życie pomysł sklepu. Jest to ogromne wyzwanie, ale mam nadzieję, że temu podołam. Mam w głowie już dwa kolejne pomysły rozwoju i ciekawa jestem, czy uda mi się je kiedyś zrealizować

Oprócz tego jestem mamą dwóch chłopaczków: 8 lat i 2,5 roku; Od 9 lat żoną mężczyzny mojego życia.

Pozdrowionka

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.