ZAKUPY on-line - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-18, 14:22   #1
Eufemia
Rozeznanie
 
Avatar Eufemia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 529
Question

ZAKUPY on-line


Czy kupujecie ciuszki przez Internet z zagranicznych skelpo on-line? Mi bardzo przypadla do gustu oferta sklepu Go Jane http://www.gojane.com/tanks.html tylko nigdy wczesniej nie robilam tego typu zakupow i mam pewne obawy... Moze ktoras z Was ma doswiadczenia z takimi zakupami i moza wlasnie w tym sklepie? Jak wyglada sparawa platnosci i kosztow przesylki?
Eufemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 14:38   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: ZAKUPY on-line

http://www.gojane.com/gojane/payment.html
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 15:03   #3
aha19
Raczkowanie
 
Avatar aha19
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 294
GG do aha19
Dot.: ZAKUPY on-line

przyłączam sie bo też mnie to ciekawi
przed chwilą dodałam jedną bluzeczke do koszyka i za wysyłke do Polski policzyli sobie 35$
ja chętnie bym sobie zamówiła,ale samej mi sie nie opłaca,moze znajdą sie inne dziewczyny, które też chciałyby zamówić sobie jakąs bluzeczke z tej strony?podzieliłybyśmy sie kosztem wysyłki i wtedy byłoby to nawet opłacalne bo bluzeczki naprawde fajne i stosunkowo niedrogie.Ale wątpie żeby sie znalazło z 10 dziewczyn chętnych na takie coś i 1 która sie tym zajmie
tak tylko sobie dumam

pozdrawiam
aha19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 17:17   #4
jenn
Rozeznanie
 
Avatar jenn
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 725
GG do jenn
Dot.: ZAKUPY on-line

Hej Dziewczyny, zastanawiam sie jak moglabym pomoc, bo mieszkam w USA i zamawialam juz rzeczy z gojane. Zreszta to ja chyba pierwsza zamiescilam zdjecia z tej stronki i od tego czasu zainteresowanie ta firma jest duze, bo juz wiele razy wklejalyscie sliczne bluzeczki z gojane na forum. Tylko jak zorganizowac takie masowe zamowienie? Wklejam zdjecie bluzeczki, ktora u nich kupilam – to ta czarna. Butki tez z tej stronki. A na ta pomaranczowa mam smaczek.
jenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 17:36   #5
aha19
Raczkowanie
 
Avatar aha19
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 294
GG do aha19
Dot.: ZAKUPY on-line

Jenn a ile płaciłaś za wysyłkę??
Gdybyś zamawiała coś sobie i gdybyś miała ochote to napewno wiele dziewczyn chciałoby sie dołaczyć do zamówienia m.in. ja
tylko musiałabyś wtedy wysłac te wszystkie ciuszki do Polski do jednej z nas i mieć jakieś konto na które mogłybyśmy wpłacić pieniązki,wtedy juz ktoś by porozsyłal po Polsce. hehe no,ale znowu tak sobie gdybam i dumam
mi sie tez podobaja ciuszki z www.asos.com. tylko są troszke drozsze

a powiedz Jenn jeszcze jakiej jakości są ciuszki, ile czekałaś na wysyłke ??
pozdrawiam


a buciki śliczne,szkoda,że nie na mniejszym obcasie i że klapki bo bym sie zakochała
aha19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 17:46   #6
jenn
Rozeznanie
 
Avatar jenn
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 725
GG do jenn
Dot.: ZAKUPY on-line

Ciuszki sa bardzo dobre jakosciowo i wygladaja dokladnie tak jak na zdjeciu, tzn. nie ma zadnego przeklamania kolorow czy materialu. Rozmiary sa raczej male, tzn.ja mam "s" i bluzeczka jest naprawde malutka. Na dostarczenie przesylki czekalam 3 robocze dni. Akurat wtedy byla promocja "free shipping" takze nie musialam pokrywac zadnych kosztow wysylki. Zreszta oni maja czesto taka oferte. Poza tym CO TYDZIEN maja nowe ciuszki (stronka zmienia sie w piatek poznym wieczorem waszego czasu), wiec trzeba by dzialac szybko. Wysylka do Polski kosztowalaby ok.$20 ale musialabym to jeszcze sprawdzic.
jenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 19:13   #7
AguSsSia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 321
GG do AguSsSia
Dot.: ZAKUPY on-line

aha19 ja jestem za Twoim pomysłem.Gyby znależć więcej dziewczonek i jakąś chętną do zajęcia się tym to dosłownie pisze się jak nic!!!!!!!!
__________________
AguSsSia
AguSsSia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-18, 19:41   #8
aha19
Raczkowanie
 
Avatar aha19
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 294
GG do aha19
Dot.: ZAKUPY on-line

Aga no to jesteśmy już dwie z Polski + Jenn no i może założycielka wątku tez byłaby chętna??

ja zamowilabym ktorąs z tych,chociaz zanim sie zorganizujemy to będa może mieli jakieś nowe albo dodadzą coś do wyprzedaży jak mówiła Jenn
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg gojane_1841_57832703.jpeg (41,4 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg gojane_1844_33960743.jpeg (25,7 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg gojane_1845_37779846.jpeg (23,5 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg gojane_1846_9851642.jpeg (57,6 KB, 70 załadowań)
aha19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 21:01   #9
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: ZAKUPY on-line

Ja w razie przyplywu gotowki tez bylabym chetna Ale nie na 100%. wiekszosc z tych bluzek juz od poczatku okropnie mi sie podobala U mnie z tych co sa na strone najbardziej wchodza w gre te
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 21:08   #10
aha19
Raczkowanie
 
Avatar aha19
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 294
GG do aha19
Dot.: ZAKUPY on-line

o Kasiu Ty z Krzeszowic jesteś!!!byłam tam na 1 roku z geologią z Uniwersytetu Wrocławskiego przez tydzień, spaliśmy w jakiś barakach obok hali miło wspominam.pozdrawiam
fajnie by było gdyby ten nasz pomysł wypalił tylko potrzeba z 10 dziewczyn najmniej
aha19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 21:13   #11
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: ZAKUPY on-line

A tych bluzeczek nie moge znalezc na stronie, a podobaja mi sie Nie ma juz ich w ofercie czy po prostu nie moge znalezc?
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-18, 21:16   #12
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: ZAKUPY on-line

Cytat:
Napisane przez aha19
o Kasiu Ty z Krzeszowic jesteś!!!byłam tam na 1 roku z geologią z Uniwersytetu Wrocławskiego przez tydzień, spaliśmy w jakiś barakach obok hali miło wspominam.pozdrawiam

Ooo moja siostra studiuje geologie na AGH A bylas moze w Miękini? Tutaj jest wlasnie osrodek AGH, gdzie studencie mieszkaja, w czasie paraktyk A ja jestem wlasnie dokladnie z Miekini A barakow kolo hali za bardzo nie kojarze, chociaz ucze sie w gimnazjum z ta hala
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 21:25   #13
aha19
Raczkowanie
 
Avatar aha19
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 294
GG do aha19
Dot.: ZAKUPY on-line

w Miękini nie byłam
Kasiu to nie są typowe baraki tylko tak wyglądaja jak baraki to jest chyba jakiś ośrodek wypoczynkowy czy coś takiego koło jakiegoś boiska

szkoda, że nie ma już tych topów co wkleiłaś bo rzeczywiście śliczne,zwłaszcza pierwszy i ostatni

pozdrowionka.Asia

PS.ja też mam na dysku fotki topów z tej strony które zapisywałam kiedyś a których już niema np.takie:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 500-3064l.jpeg (21,0 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 500-3076l.jpeg (16,9 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 500-4342l.jpeg (18,7 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 500-5398l.jpeg (19,0 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 500-5279l.jpeg (27,8 KB, 31 załadowań)

Edytowane przez aha19
Czas edycji: 2005-05-18 o 21:31
aha19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 21:42   #14
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: ZAKUPY on-line

Cytat:
Napisane przez aha19
w Miękini nie byłam
Kasiu to nie są typowe baraki tylko tak wyglądaja jak baraki to jest chyba jakiś ośrodek wypoczynkowy czy coś takiego koło jakiegoś boiska

szkoda, że nie ma już tych topów co wkleiłaś bo rzeczywiście śliczne,zwłaszcza pierwszy i ostatni
Yyy kolo takiego boiska otwartego sportowego? To moze w takim niby hotelu, wlasnie bardziej barak przypominajacym co sie swit zwie Bo u nas w gim to jest porzadna hala i oprocz szkoly i blokow to nic takiego nie ma

Nom szkoda wlasnie,ze tych bluzeczek juz nie ma. Podobny gust mamy
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 21:57   #15
heyyou
Raczkowanie
 
Avatar heyyou
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 163
Talking Dot.: ZAKUPY on-line

Babeczki idea przednia i z miłą chęcią sama złoze większe zamówienie... super te topiki naprawde, ale ale:
1. Jenn słońce czy jest konto, na które moznaby zrobic przelew z Polski - tj czy masz konto w jakims polskim banku.
2. Jesli nie to moze bidpay?
3. trzeba by to wyslac jakos dla niepoznaki podpisane kolorowym dlugopisem, albo po prostu nadac status "gift" bo jak nam dowala clo... mi ostatnio za buty za 690zl z US zawolali 280 pln za clo+wat!!! zdziercy

Dajcie prosze znac czy bedziemy sie w to bawic, bo strasznie sie zapalilam

Buziaki

P.S. Co do zakupów on-line to ja polecam, ale jak wysyla wam cosik firma (Victoria's Secret, albo go jane) od cla sie nie wywiniecie, a tania przyjemnosc to nie jest...
__________________
You walk before me and I don't think I can follow
You walk behind me but I don't think I can lead
You walk around me...
#$%+&* don't walk around me, you make me dizzy!
heyyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 22:12   #16
aha19
Raczkowanie
 
Avatar aha19
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 294
GG do aha19
Dot.: ZAKUPY on-line

Kasiu-to było właśnei koło boiska otwartego i chyba chodzi nam o to samo miejsce

Heyyou to Ci dowalili za te buty nieźle Cie kosztowały
ja sie na tych sprawach nieznam z tymi cłami,opłatami i innymi,jak to jest z USA to naprawde niewiem.Moge porozsyłać do dziewczyn jak już będa w Polsce.

Jeśli Jenn ani żadna inna dziewczyna z USA nam tego nie kupi to trzeba będzie sie dowiedziec dokładnie jak to jest z tymi opłatami
aha19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 22:17   #17
AguSsSia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 321
GG do AguSsSia
Dot.: ZAKUPY on-line

No a ja bym skłaniała się do którejś z tych:
__________________
AguSsSia
AguSsSia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 23:43   #18
Szyszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 101
Dot.: ZAKUPY on-line

Dziewczyny, spadłyście mi z nieba z tym wątkiem, właśnie miałam podobny zakładać
Jenn, powiedz proszę jak u Gojane z rozmiarówką. Z tego co zauważyłam najmniejszy rozmiar ich ubrań to SM, czy to takie europejskie 34, 36?? I jeszcze, czy ubrania, na przykład bluzki są bardzo długie?? Jeśli to nie klopot to zmierz proszę jakąś swoją koszulke i napisz mi ile ma cm.Ja jestem krasnal, mam niecałe 160cm wzrostu, więc ta długośc to dla mnie ważna sprawa.
Napisz proszę również, w jaki sposób Gojane pobiera opłaty za zamówienie?? Płaci się kartą czy przy odbiorze??
Ja niestety do waszego zamówienia się nie dopiszę, bo sama chciałabym kupić tam więcej ubrań, a boję sie, że celnicy się przyczepią i trzeba będzie płacić cła, czy akcyzy jakieś
Dlatego radze wam, jeśli byłoby więcej chętnych na bluzeczki, czy inne ciuszki, spakować je do kilku paczek. Może ze cztery rzeczy do jednej, tak aby nie ponieść dodatkowych kosztów.
Dzięki za topik
Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 02:18   #19
jenn
Rozeznanie
 
Avatar jenn
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 725
GG do jenn
Dot.: ZAKUPY on-line

Rozmiary wychodza male tzn. ja mam "s" ta czarna i jest dobrze dopasowana, a ja jestem drobnej budowy i szczuplutka.
Zawsze placilam karta kredytowa. Ja mam konto tylko w USA i nie wiem jak to jest dokladnie z przelewem pieniedzy z PL, chyba doliczaja ok.2 % ale to juz trzeba by bylo sprawdzic u was w banku. Wysylam czasem paczki do Polski i jeszcze nikt nie musial placic cla- z tego co sie dowiadywalam w Urzedzie Celnym deklarowana wartosc paczki nie moze przekraczac $100 ale bylo to juz dawno i od tego czasu moglo sie cos zmienic. To tez trzeba wiec sprawdzic.
Rzeczywiscie co tydzien jest nowy towar, najwyrazniej szybko im te bluzeczki schodza.
jenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-19, 05:20   #20
heyyou
Raczkowanie
 
Avatar heyyou
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 163
Cool Dot.: ZAKUPY on-line

Uszczknę ciut swej internetowo-cłowo-bankowej mądrości, wszystko z pokryciem w praktyce ...
Jesli zamawiamy paczke w sklepie internetowym w USA to, pomijajac, ze skasują nas ładnie za przesyłkę, mamy praktycznie jak w banku, ze cło nas nie minie - paczka ma nazwe firmy, etc. Wprawdzie nie slyszalam, ze przesylki do wartosci $100 są zwolnione z oplat, ale brzmi to w miare logicznie, nawet ostatnio dostalam ciuszki Abercrombie i rzeczywiscie warość~ 70 dolarow i cla nie bylo - problem w tym, ze nasza paczka (ewwentualna) przekroczylaby te wartosc i to podejrzewam znacznie.
A co to znaczy clo? W Warszawie to znaczy, ze dostaniesz zawiadomienie do domku, wyglada to mniej wiecej jakbys sprowadzala trzy kontenery watpliwego pochodzenia bananow, pozniej trzeba przetransportowac tyłeczek do Pocztowej Agencji Ewidencji i Redystrybucji czy tak jakos - peryferie Okecia (dzielnicy...)... a tam panowie z dlugą bronią w ilosciach przekraczajacych ludzkie pojecie, Pani przemagluje Cie co takiego jest w paczce i jakim prawem, a na koniec powie prosze przyjsc jutro (to znaczy znow do przejechania cala Wawa - przynajmniej dla mnie)... Jesli chodzi o mnie to nigdy wiecej!!! I jeszcze te oplaty... niby za co?!
Jesli natomiast chodzi o przelewy zagraniczne, to zadne z moich kont tego nie obsluguje, do tego potrzebne jest konto dewizowe, ktorego nie posiadam . A ta przyjemnosc i tak kosztuje w granicach 40zl - z tego co wiem, w naszym cudnym kraju nie ma tez paypal's normalnie siasc i plakac, ale zaplacic karta w sklepie moge ... tylko wiecie, ze potrzebna jest specjalna karta do zakupow internetowych?

Tyle jesli o trucie chodzi, stwarza to troche problemow natury formalnej, ale czasem warto - w przypadku moich butkow np bylo warto
Sciskam!!!
__________________
You walk before me and I don't think I can follow
You walk behind me but I don't think I can lead
You walk around me...
#$%+&* don't walk around me, you make me dizzy!
heyyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 06:20   #21
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Talking Dot.: Victoria's Secret

też się zastanawiałam nad tym czy dałoby się zrobić zakupy w sklepie zagranicznym razem z kimś - żeby obnizyć koszty ale praktycznie to chyba dość ciężka sprawa :0

ja w ogóle nie mam karty którą mogłabym tam zapłacić

więc jesli coś z tego wyjdzie to czasami też bym coś zamówiła

ten sklepik GOJANE wygląda dość ciekawie.. ale bardziej by mnie interesował Victoria's Secret - te ciuszki są naprawdę sliczne

więc jesli któraś Wizażanka robi zakupy w Sekrecie i chciałaby czasami trochę obnizyć koszty to może też dałoby się coś zorganizować? jak myślicie?
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 06:45   #22
Szyszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 101
Dot.: ZAKUPY on-line

Heyyou ma racje, niestety
Mnie też raz cło dopadło, i więcej tej "zabawy" powtórzyć bym nie chciała.
Ale wycwaniłam się i robie tak
Znajoma w USA zamawia rzeczy dla mnie, później odcina im metki i pakuje wszystko do jednej paczki. Paczka jest od osoby prywatnej, więc sznsa na przyczepienie się złośliwych celników dużo mniejsza. Co nie znaczy, że znika całkowicie. Zdarzyło mi sie, że nawet do takiej przesyłki się przyczepili
Na szczęście udało się załatwić całą sprawę telefonicznie i cła w końcu nie zapłaciłam
Ale to już ruletka, wszystko zależy od dobrej woli tego, kto ma władzę.
Ta metoda ma również tę wadę, że jeżeli coś nie będzie pasowało, nie można tego zwrócić ani wymienić, bo metki juz nie ma
Mimo wszystko - czasem warto zaryzykować
Co do opłat za przesyłkę do Polski. Najtańsza ekspresowa (liczy się waga wysyłanych rzeczy) kosztuje, jeśli mnie pamięć nie myli, 30$. Nie-ekspresem lepiej nie wysyłać - kiedyś taka paczka szła do mnie prawie dwa miesiące!!
Ach, co do Victorii Secret, z tego co wiem, do Polski niestety nic zamówić nie można, ale nie jestem najlepiej zorientowana w tym temacie, więc może ktoś inny się wypowie.
Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 07:59   #23
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: ZAKUPY on-line

Śliczne te ubranka na wyżej zamieszczonych zdjęciach
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 12:19   #24
fredka
Rozeznanie
 
Avatar fredka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 704
Talking Dot.: ZAKUPY on-line

Hej hej,ja tez bym sie chetnie podlaczyla do tych zakupow bo ciuszki naparwde sliczne,jakby co to dawajcie znac na biezaco,bede czekac
fredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 14:34   #25
Kasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 56
Dot.: ZAKUPY on-line

jesli ktos zamawialby z victorii to ja rowniez chetnie sie dolacze...
Kasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 15:01   #26
heyyou
Raczkowanie
 
Avatar heyyou
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 163
Wink Dot.: ZAKUPY on-line

Z Victoria's Secret zamawiac jak najbardziej mozna, do Polski wysylają, ale robią to przez UPS i wtedy tez moze byc wesolo, bo to jest kurier i agencja celna w jednym.
Jesli ktoraś z was bedzie sie decydowala, to nie zaznaczac w formularzu UPS opcji placenia za przesylke kurierowi - to dodatkowe 80pln - lepiej przefaksowac im przelew...
Paczki VS celnicy znają juz za dobrze zeby dac sie nabrac, poza tym ten sklep nalicza kosmiczne oplaty za przesylki - naprawde radze sie zastanowic, tym bardziej, ze urzedy celne licza clo i podatek od calosci kwoty wykazanej na np rachunku z karty platniczej (tj jako podstawe biorą wartość towaru zadeklarowaną przeż wysyłającego, oplaty pocztowe i oplaty pobrane np przez bank za obsluge transakcji)- mnie to oburza, bo jakim prawem placic mam vat w Polsce za usluge wykonana w US, gdzie i tak podatek juz naliczyli??? Ale prawo podatkowe ma to do siebie, ze im wiecej o nim wiem tym jasniejszy szlag mnie trafia... a wiem coraz wiecej bidulka...
Zastanawiam sie moje mile, czy nie sprowadzic troche tych ubranek (VS) na firme... co wy na to?

Ściski...
__________________
You walk before me and I don't think I can follow
You walk behind me but I don't think I can lead
You walk around me...
#$%+&* don't walk around me, you make me dizzy!
heyyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 16:13   #27
madarynka
Zadomowienie
 
Avatar madarynka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 127
Dot.: ZAKUPY on-line

ale zarabiste bluzki!!! normalnie cud miod i orzechy
a ja sobie je podpatrze i moze sporbuje cos takie uszyc...
madarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 19:05   #28
aha19
Raczkowanie
 
Avatar aha19
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 294
GG do aha19
Dot.: ZAKUPY on-line

no to sie porobiło
ja też chętnie kupiłabym w victoria's, ale chyba tylko jak będa mieli wyprzedaze bo inaczej to drogie jest
mi sie podobaja ciuchy abercrombie i z z www.asos.com - tam tez mozna do polski zamawiac,ale to jest chyba w londynie (choc głowy nie dam)
to ja juz niewiem co robić.Wy sie bardziej znacie na tych opłatach i paczkach z US
aha19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 09:32   #29
Kasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 56
Dot.: ZAKUPY on-line

mysle ze zamowienie na firme nie jest glupim pomyslem...
Kasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 10:01   #30
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: ZAKUPY on-line

Cytat:
Napisane przez fredka
Hej hej,ja tez bym sie chetnie podlaczyla do tych zakupow bo ciuszki naparwde sliczne,jakby co to dawajcie znac na biezaco,bede czekac
ja rowniez chetnie sie podlacze
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia

Megaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:29.