Krem rozjaśniający pod oczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-23, 21:19   #1
adam93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1

Krem rozjaśniający pod oczy


Witajcie! Od małego zmagam się z cieniami pod oczami. Robiłem wszelkie badania, po prostu mam już tak genetycznie. Niedawno (1,5 miesiąca temu był ostatni zabieg) przeszedłem serię 4 zabiegów mezoterapii igłowej. Efekty końcowe miały być do 21 dni, jednak wyglądam tak samo jak przed zabiegiem. W międzyczasie smarowałem się 2 razy dziennie(z wyjątkiem dni, w których miałem zabieg, wg zaleceń) kremem, który poleciła mi pani wykonująca zabiegi, a krem to "Environ Ionzyme Eye gel", 10 ml za 240zł. Władowałem kupę kasy na krem i zabiegi, a nic mi to nie pomogło, żadnej, nawet małej poprawy. Miałem również konsultację z chirurgiem plastycznym, który stwierdził, że nie mam worów, tylko cienie pod oczami i nie mogę zrobić plastyki powiek dolnych, bo to i tak nie wpłynie na kolor cieni. Kwas hialuronowy również odpada, gdyż mam całkiem płaską powierzchnię wokół oczu. Znalazłem jeszcze coś takiego http://www.cosmetderm.pl/worki-pod-o...pod-oczami.php tylko, że nie wiem czy jest sens znów wykładać sporą sumę i tracić czas, bez pewności, że to przyniesie jakikolwiek efekt (do Wrocławia mam ok. 400 km i żadnej rodziny, więc musiałbym się zakwaterować w hotelu). Możecie polecić jakiś naprawdę solidny krem na te cholerne cienie? Cena w sumie nie gra roli, chcę się raz na zawsze pozbyć tego problemu, ponieważ strasznie dołujące jest to, że nawet gdy śpię 10-12h to i tak wyglądam jak zombie. W zasadzie to już sam nie wiem czy szukać dalej jakichś klinik i zabiegów czy kupować jakieś kosmetyki, zresztą brakuje mi już pomysłów. Chciałbym, aby efekt był stały, ponieważ nie bardzo mi wypada jako chłopakowi się czymś malować czy tuszować. Czekam zatem na wasze pomysły i propozycje. Jeśli umieściłem ten temat w nieodpowiednim dziale to przepraszam i proszę i przeniesienie, ale mam małe pojęcie w tych sprawach, nie wiem nawet czym różni się kosmetyczka od wizażystki. Pozdrawiam.
adam93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 16:59   #2
wypad
Wtajemniczenie
 
Avatar wypad
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 966
Dot.: Krem rozjaśniający pod oczy

http://www.orientana.pl/category/kremy-pod-oczy słyszałąm ze one rozjasniaja cienie i splycaja zmarszczki. nie wiem czy zalezy ci tez na splyceniu zmarszczek, w kazdym razie na blogach zachwalaja. poczytaj opinie.
gdy znajdziesz dobry krem pod oczy trzymaj go w lodowce. schlodzone kosmetyki dzialaja odprezajaco i zmniejszaja opuchlizne
wypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 17:11   #3
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Krem rozjaśniający pod oczy

Na moje cienie dobrze działa krem po oczy z witaminą C i regularne okłady z płatków pod oczy nasączonych żelem hialuronowym.
Mam mocne dziedziczne cienie (takie błękitne, naprawdę wyraźne) i na co dzień używam korektora pod oczy w płynie ( mam beżowy z Yves Rocher bo mam średnią karnację. Jest ok. )
Możliwe, że pomógłby mi jakiś zabieg medycyny estetycznej ale nie mam narazie na to funduszy a poza tym jestem alrgikiem o kruchych naczynkach i boję się nieudanego zabiegu.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 21:14   #4
fashionfans
Raczkowanie
 
Avatar fashionfans
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 105
Dot.: Krem rozjaśniający pod oczy

Moim zdaniem można zmienić trochę ogólne kosmetyki do pielęgnacji twarzy(krem, żel itd.) na takie, które zawierają cytrynę, limonkę, ogórek, rumianek). Bardzo dobry jest krem z ziaji ogórkowy. Ja go nakładam codziennie rano, wieczorem i mam rozjaśnioną twarz, wobec tego możesz spróbować. Możesz się ratować też herbatą z rumianku. Kładziesz ciepłą torebkę herbaty z rumianki pod oczy i trzymasz paręnaście minut. To właściwie wszystko co mogę Ci polecić, być może to poprawi Twoje cienie pod oczami, ale musisz to robić regularnie i czekać na efekt. Jeśli chodzi o stał efekt, to niestety nie pomogę.
fashionfans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 23:51   #5
MagdaM46
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 95
Dot.: Krem rozjaśniający pod oczy

ja miałam kilka lat temu problemy z "podbitymi" oczami - wystarczyło pić ok. 2-2,5 litra wody mineralnej dziennie i stosować kremy: na początku zaczynałam od ekskluzywnego biokremu nawilżająco-rozświetlającego pod oczy i na powieki "Blue lagoon" z Faromony a potem przeszłam na krem pod oczy nawilżająco-wygładzający AA 30+ Energia Młodości, którego stosuję do dziś
MagdaM46 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 18:12   #6
staff112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 150
Krem rozswietlajacy a worki

Mam pewne dylematy jesli chodzi o krem pod oczy.Mam krem pod oczy ,który bardzo rozświetla skóre pod oczami.Zastanawiam sie jednak czy takie kremy ,kóre rozświetlają nie powodują ,że worki pod oczami są jeszcze bardziej widoczne? Może też bardziej podkreslają zmarszczki? Zawsze czytałam że dojrzałe panie, nie powinny stosować cieni prełowych ,a one chyba maja właśnie efekt nabłyczający,rozświetlają cy.Oczywiście wydaje mi się ,że takie rozświetlenie to działa dobrze tylko na cienie,ciemne obwódki.
staff112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 07:54   #7
staff112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 150
Dot.: Krem rozswietlajacy a worki

oj może powinnam te moje wątpliwości poruszyc na innym forum....
staff112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-29 08:54:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.