Indus i jego plany na przyszlosc. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-25, 10:40   #1
jojo156
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Köln
Wiadomości: 10
GG do jojo156

Indus i jego plany na przyszlosc.


Witam
Niewiem jak zaczac pisac ale przejde odrazu do sprawy:
2 miesiace temu poznalam Indusa (18), ja (16) w internecie, dodac ze to Indus poniewaz jest Chrzescijanem. Mysle ze sie w nim zakochalam i on pisal mi ze we mnie tez. Ostatnio pytal sie czy nie chcialabym sie z nim spotkac i postanowilismy ze gdy on skaczy studia ( za 2 lata) to przyleci sie ze mna spotkac. Wszystko bylo by ok tylko martwi mnie jedna rzecz: dlaczego po paru tygodniach rozmowy zapytal mi sie czy nie chcialabym z nim wziac slubu i byc z nim?
Nawet bym sie moze zgodzila, tylko ze naczytalam sie o prawach kobiet w Indiach i teraz sie boje ze bedzie mnie zle traktowal. Poradzccie mi prosze.
jojo156 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 11:01   #2
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Indus i jego plany na przyszlosc.

przecież go nie znasz...a chcesz się z nim żenić....????


marna prowokacja.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 11:05   #3
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Indus i jego plany na przyszlosc.

Cytat:
Napisane przez jojo156 Pokaż wiadomość
Witam
Niewiem jak zaczac pisac ale przejde odrazu do sprawy:
2 miesiace temu poznalam Indusa (18), ja (16) w internecie, dodac ze to Indus poniewaz jest Chrzescijanem. Mysle ze sie w nim zakochalam i on pisal mi ze we mnie tez. Ostatnio pytal sie czy nie chcialabym sie z nim spotkac i postanowilismy ze gdy on skaczy studia ( za 2 lata) to przyleci sie ze mna spotkac. Wszystko bylo by ok tylko martwi mnie jedna rzecz: dlaczego po paru tygodniach rozmowy zapytal mi sie czy nie chcialabym z nim wziac slubu i byc z nim?
Nawet bym sie moze zgodzila, tylko ze naczytalam sie o prawach kobiet w Indiach i teraz sie boje ze bedzie mnie zle traktowal. Poradzccie mi prosze.
lol.... nawet byś się zgodziła ?! na ślub z człowiekiem którego "znasz" 2 miesiące a który siedzi na drugim końcu świata ?! lol

a co do jego propozycji ślubu
pomijając inna kulturę to to jeszcze jest 18sto latek a takim to pstro w głowach ( bez urazy ale sama się chcesz na takie ślub godzić więc jego pomysł przy twoim wcale nie jest jakiś nadzwyczajny i różne głupotybez pokrycia wygadują

kolega mojego brata mając lat 15 matce pierścionek zaręczynowy ukradł i koleżance wręczył więc wiesz..
takie wiek, że człowiek myśli, że pierwsza osoba która się napatoczy to na całe życie

poza tym
kochana poczekaj te 2 lata, to sama zoabczysz ile znajdziesz "okazji" do bycia z kimś na miejscu a nie przejmowania się kimś gdzieś tam kogo na oczy widziałaś
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 11:10   #4
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Indus i jego plany na przyszlosc.

Cytat:
Napisane przez jojo156 Pokaż wiadomość
Witam
Niewiem jak zaczac pisac ale przejde odrazu do sprawy:
2 miesiace temu poznalam Indusa (18), ja (16) w internecie, dodac ze to Indus poniewaz jest Chrzescijanem. Mysle ze sie w nim zakochalam i on pisal mi ze we mnie tez. Ostatnio pytal sie czy nie chcialabym sie z nim spotkac i postanowilismy ze gdy on skaczy studia ( za 2 lata) to przyleci sie ze mna spotkac. Wszystko bylo by ok tylko martwi mnie jedna rzecz: dlaczego po paru tygodniach rozmowy zapytal mi sie czy nie chcialabym z nim wziac slubu i byc z nim?
Nawet bym sie moze zgodzila, tylko ze naczytalam sie o prawach kobiet w Indiach i teraz sie boje ze bedzie mnie zle traktowal. Poradzccie mi prosze.
jojo
wrzuc na luz... masz dopiero 16 lat, nikt nie moze od Ciebie wymagac takich deklaracji, a tym bardziej chłopak poznany w internecie, którego LEDWO co znasz.
ja nie osądzam, i nie bede pisac czy to ma sens czy nie- bo sama przeszłam przez związek z obcokrajowcem, i spora czesc z niego to bylo na odległosc.

najwazniejsze: jesli macie zamiar sie spotkac dopiero za 2 lata, to poczekaj i sama zobaczysz co z tego uczucia wyrosnie. Twoje zycie moze sie zmienic o 180 stopni w ciagu 2 lat, mozesz sie utwierdzic w przekonaniu, ze to ten jedyny i ...wtedy znajdziecie jakies rozwiązanie, albo...zobaczyc, ze to tylko nastoletnia miłostka, jakich wiele...

moim zdaniem 2 miesiące to za mało aby cokolwiek powiedziec. daj sobie czas, poznaj go, poczytaj wiecej o związkach mieszanych.


swoją drogą, zastnów się czy to poważny człowiek....kto mówi o slubie po 2 mcach znajomosci internetowej


kiedys chciałam podszkolic angielski i duzo rozmawiałam z obcokrajowcami przez internet, uwierz spora częsc z nich chciała sie zenic od razu, wyznawali mi milosc, byli zakochani....zycie jednak pokazuje, ze to klamstwa, oszustwa...
bylam troche starsza od Ciebie, jak w koncu sie tez zakochałam, w jednym z takich internetowych loverów. rzuciłam wszystko i pojechałam do jego kraju po 4 miesiacach znajomosci( całe szczescie europejskiego). i co? byłam tam sama...a ślad po nim zaginął. nie spotkalismy sie niestety na lotnisku. a wsiadajac do samolotu dostałam jeszcze sms, jak bardzo sie cieszy ze za kilka h sie zobaczymy.

nie oceniam i nie mowie ze i w Twoim przypadku tak jest- bo nie wiem i nie mam prawa Ci nic narzucac.
JEdyna i chyba najlepsza rada jaką mam- czas. zobaczysz, jak wszystko bedzie sie zmieniac, jak bedziecie sie coraz bardziej poznawac. i ...miej oczy szeroko otwarte.

szczescia zyczę
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 11:38   #5
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Indus i jego plany na przyszlosc.

Cytat:
Napisane przez jojo156 Pokaż wiadomość
dlaczego po paru tygodniach rozmowy zapytal mi sie czy nie chcialabym z nim wziac slubu i byc z nim?

* dla paszportu

* dla prawa pobytu w Unii Europejskiej

* aby potem ściągnąć do Europy całą swoją rodzinkę po kolei
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 12:54   #6
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Re: Indus i jego plany na przyszlosc.

Cytat:
Napisane przez jojo156 Pokaż wiadomość
Witam
Niewiem jak zaczac pisac ale przejde odrazu do sprawy:
2 miesiace temu poznalam Indusa (18), ja (16) w internecie, dodac ze to Indus poniewaz jest Chrzescijanem. Mysle ze sie w nim zakochalam i on pisal mi ze we mnie tez. Ostatnio pytal sie czy nie chcialabym sie z nim spotkac i postanowilismy ze gdy on skaczy studia ( za 2 lata) to przyleci sie ze mna spotkac. Wszystko bylo by ok tylko martwi mnie jedna rzecz: dlaczego po paru tygodniach rozmowy zapytal mi sie czy nie chcialabym z nim wziac slubu i byc z nim?
Nawet bym sie moze zgodzila, tylko ze naczytalam sie o prawach kobiet w Indiach i teraz sie boje ze bedzie mnie zle traktowal. Poradzccie mi prosze.


Moze w necie pod nazwa Hindus wiecej informacji znajdziesz na temat kultury i praw kobiet

Edytowane przez KarolinaK
Czas edycji: 2010-05-25 o 13:22
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 15:54   #7
havana82
Raczkowanie
 
Avatar havana82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 463
Dot.: Indus i jego plany na przyszlosc.

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
* dla paszportu

* dla prawa pobytu w Unii Europejskiej

* aby potem ściągnąć do Europy całą swoją rodzinkę po kolei
dokladnie dlatego
__________________
Books are the quietest and most constant of friends; they are the most accessible and wisest of counsellors, and the most patient of teachers. Charles W. Eliot
havana82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 16:18   #8
jojo156
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Köln
Wiadomości: 10
GG do jojo156
Dot.: Indus i jego plany na przyszlosc.

eyo moze zle to ujelam , chodzilo mi o to ze moze kiedys bym sie zgodzila gdybym go poznala osobiscie. Widze ze juz dwie osoby mi tu pisza ze dla paszportu, powiem szczerze ze tez tak pomyslalam. Moze i mam te 16 lat ale juz mysle inaczej i nie dam sie nabrac. Ehh szkoda ze oni tacy: wyslalm mu dzisiaj widamosc i delikatnie powiedzialm co o tym wszystkim sadze, tylko teraz musze na odpowiedz czekac.
jojo156 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 11:16   #9
go2me
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 653
Dot.: Indus i jego plany na przyszlosc.

wow! wiadomo hindusów wiele jest na tym świecie ale ten opis pasuje do brata mojej koleżanki który nie może dostać wizy i szuka jakiejś europejki do ślubu! Ooo..
wiesz nie możesz mu wierzyć, nie znasz go a on Ci ślub proponuje, za dwa lata, kiedy on skończy te swoje "studia" będziesz już pełnoletnia więc ślub będzie możliwy..bądź ostrożna i nie daj się nabrać,
__________________

go2me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 11:35   #10
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Indus i jego plany na przyszlosc.

Cytat:
Napisane przez jojo156 Pokaż wiadomość
eyo moze zle to ujelam , chodzilo mi o to ze moze kiedys bym sie zgodzila gdybym go poznala osobiscie. Widze ze juz dwie osoby mi tu pisza ze dla paszportu, powiem szczerze ze tez tak pomyslalam. Moze i mam te 16 lat ale juz mysle inaczej i nie dam sie nabrac. Ehh szkoda ze oni tacy: wyslalm mu dzisiaj widamosc i delikatnie powiedzialm co o tym wszystkim sadze, tylko teraz musze na odpowiedz czekac.
inaczej niz kto? juz?

zgadzam sie z eva id, ze tak szybciutko to sie za maz z milosci nie wychodzi. chyba ze w vegas po pijaku
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.