Poród w Warszawie- najbliższy porodowi w domu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-12, 10:10   #1
alohaspirit
Przyczajenie
 
Avatar alohaspirit
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6

Poród w Warszawie- najbliższy porodowi w domu


Cześć Dziewczyny!
Pomóżcie mi proszę, błądzę w sieci jak we mgle i nie potrafię znaleźć żadnej konkretnej odpowiedzi.
Termin porodu planowany jest na czerwiec, ja jeszcze nie podjęłam decyzji w którym szpitalu chciałabym rodzić. Jesteśmy z Warszawy.
Zależy mi na znalezieniu miejsca w którym zgodnie ze sobą i swoimi odczuciami mogłabym urodzić w wodzie. Najważniejsze jest dla mnie, aby poród był jak najbardziej zbliżony do porodu domowego- swobodny, maksymalnie naturalny, zgodny z moimi instynktami, emocjami.
Jesteście mi w stanie podpowiedzieć, poradzić?
Będę bardzo wdzięczna!
Z góry dziękuję.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez alohaspirit
Czas edycji: 2017-03-12 o 10:30
alohaspirit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-12, 17:23   #2
jola35
Rozeznanie
 
Avatar jola35
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 502
Dot.: Poród w Warszawie- najbliższy porodowi w domu

Zobacz "dom narodzin" przy szpitalu zelazna, to pokoje nie w szpitalu tylko obok, koleżanka tam rodzila rok.temu i byla bardzo zadowolona, niestety trzeba trafic z wolnym pokojem, z tego co.wiem to roznie z tym bywa
jola35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-12, 20:05   #3
alohaspirit
Przyczajenie
 
Avatar alohaspirit
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Poród w Warszawie- najbliższy porodowi w domu

Jola, mam wrażenie, że ratujesz mi życie tym postem. Przeczytałam kilka opinii, przeglądnęłam stronę, wysłałam maila. To jest dokładnie to czego szukam. Dziękuje!
Mam tylko nadzieję, że nic się nie zmieniło od 2 lat i nadal spokojnie można tam dostać miejsce, choć z tego co piszesz wynika inaczej.
Zobaczymy, powalczymy.
Dziękuje!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alohaspirit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-12, 22:42   #4
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Poród w Warszawie- najbliższy porodowi w domu

Jeżeli masz wykupioną usługę położnej lub lekarza prowadzącego od nich z przychodni to raczej się dostaniesz. A tak może być różnie. http://szpital.szpitalzelazna.pl/dla...dawane-pytania tu o porodzie w wodzie. Z tego co rozmawiałam z moją gin to rzadko kiedy pozwalają na to by cały poród odbywał się w wodzie.
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-12, 23:44   #5
jola35
Rozeznanie
 
Avatar jola35
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 502
Dot.: Poród w Warszawie- najbliższy porodowi w domu

Dobrze ze rodzisz jeszcze w tym roku, jak przestaną obowiązywać standardy opieki okoloporodowej to strach sie bać co to oznaczać bedzie dla rodzącej.
Akurat Żelazna chwali sie wysokimi standardami, wszystkie kolezanki które tam rodziły były zadowolone. Ja tam mialam Cc w grudniu. Mozna tez wykupic prywatne sale poporodowe, niestety 500zl za dobe, wtedy dostaje sie oddzielny wygodny pokoj (lazienka, tv, łóżko na pilota, pielegniarka pod telefonem), jedna osoba moze tam z Tobą byc 24h, są posiłki i dla ciebie i dla tej osoby, cisza i spokoj, nawet poranne obchody nie są uciążliwe, nie mowiac juz o tym ze nie ma innych maluchów w pokoju, ktore płaczą wtedy kiedy ty i twoje malenstwo spi. Ja po cc nie wiedzialam jak bede mogla sie ruszac do malenstwa wiec ten pokój byl jak znalazl (bylismy tam dwie doby i wypuscili nas do domu)
jola35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-13, 06:44   #6
patrysia333
Zadomowienie
 
Avatar patrysia333
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 016
Dot.: Poród w Warszawie- najbliższy porodowi w domu

Również polecam Dom Narodzin, rodziłam tam 3 lata temu bez wykupionej położnej. Teraz mam termin na kwiecień i chce ponownie tam rodzic. Poród w wodzie jest tam jak najbardziej możliwy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patrysia333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-20, 17:16   #7
alohaspirit
Przyczajenie
 
Avatar alohaspirit
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Poród w Warszawie- najbliższy porodowi w domu

Hej Dziewczyny!
Na wstępie wielkie dziękuje za pomoc. Wygląda na to, że DN na Żelaznej to dokładnie to czego szukam. Nawet nie wiecie jaki kamień spadł mi z serca. Głaz!
Orientowałem się już, pisałam maile, dzwoniłam. Wszędzie zapewniają, że chętnych jest wciąż niewiele ze względu na specyfikę i nie ma problemów z przyjęciem.
Po 30 tygodniu mam się umówić na rozmowę klasyfikacyjną. Na szczęście (odpukać) wszystkie wyniki mam superaśne jak narazie więc potencjalnie się kwalifikuję.
Zobaczymy!
Będę dawać znać, a nóż komuś jeszcze pomogę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alohaspirit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-20, 19:22   #8
jola35
Rozeznanie
 
Avatar jola35
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 502
Dot.: Poród w Warszawie- najbliższy porodowi w domu

Alohaspirit to powodzenia, obys dostala te salę, rosnijcie zdrowo i oby porod byl szybki, a szczesliwa mama szybko wyszla ze szpitala ze swoim malym skarbem
jola35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-20 20:22:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:25.