Sprzeczność w doborze koloru& A.Lima - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-17, 21:57   #1
aniolek19
Raczkowanie
 
Avatar aniolek19
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zielony pokój
Wiadomości: 359
Question

Sprzeczność w doborze koloru& A.Lima


Pierwsze pytanko mam do znawczyń tematu.Otóz juz 3 razy spotkałam sie z opinią(najczęsciej w prasie,np.ostatnio w Twim Stylu),ze kolor włosó(farby)dobieramy na zasadzie kontrastu-np.jasna cera(typ lato?)i do tego słoneczne odcienie( platyna odpada),rude.Dla mnie to sprzecznosc,bo od lat "uczono"nas,ze typ chłodny-popiele,typ wiosna-słoneczne itd.No wiec skad ta sprzecznosć?I wg którego wzoru lepiej sie wychodzi
Drugie pytanko jest odnosnie pieknej adriany limy-pieknie jej w rozpuszczonych,gorzej w zwiazanych włosach-jaki kształt buzi ma lima??Albo inaczej:jakiemu kształtu twarzy pasowałyby fryzury Limy(z poprawke na to,ze ona ma 3/4 rzeczy na buzi retuszowanych lub makijażowo zawoalowanych)?
aniolek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 22:24   #2
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Sprzeczność w doborze koloru& A.Lima

nie wiem jaki ma kształt twarzy Lima...
a co do kolorow nie wyobrazam sobie ze typ kolorystyczny chłodny(lato zima) i ciepły(wiosna,jesien) mozewygladac dobrze w kolorach innch niz te ,ktore im są przypisane... owszem,mozna do kolorory chloden polączyc z cieplymiw formie zblizonej do balejazy, ale laczas je bardzo delikatnie - taki trend jest w obecnej modziena sezon wiosenno- letni, natomiest napewno nie w zadnym innym przypadku
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 19:25   #3
aniolek19
Raczkowanie
 
Avatar aniolek19
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zielony pokój
Wiadomości: 359
Dot.: Sprzeczność w doborze koloru& A.Lima

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
nie wiem jaki ma kształt twarzy Lima...
a co do kolorow nie wyobrazam sobie ze typ kolorystyczny chłodny(lato zima) i ciepły(wiosna,jesien) mozewygladac dobrze w kolorach innch niz te ,ktore im są przypisane... owszem,mozna do kolorory chloden polączyc z cieplymiw formie zblizonej do balejazy, ale laczas je bardzo delikatnie - taki trend jest w obecnej modziena sezon wiosenno- letni, natomiest napewno nie w zadnym innym przypadku
Dzieki Gaga! ja tez mysle,ze kolory powinny zgadzać sie z typem urody,dlatego dziwia mnie słowa tej szkoły"koloryzowania włosów".Upewniłam sie-"na odwrót"koloryzuje np.Maciek Wróblewski
aniolek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 19:41   #4
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Sprzeczność w doborze koloru& A.Lima

a kim jest Maciek Wrowblewski?nie słyszałam...
zresztą każdy moze dobierac kolor wedlug swego uznania , czy fantazji, lecz nie zawsze fantazja pasuje do danego typu kolorystycznego człowieka,
moim skromnym zdaniem, np. jeżeli załoze jakiś ciuch , w kolozre , ktory mi nie pasuje , nie wyjde w nim , bo sie bede caly dzien zle czula, jakoś tak nieswojo.. tak samo jest z kolorami włosow, żle dobrany kolor "bardzo ładnie" podkresli since pod oczami, niechciane rumieńce i wogole uwidoczni to co chemy raczej ukryc(musismy pamietac ze taki np sweterek mozna zawsze sciagnac, a wlosy nie zawsze da sie odarzu ufarbowac an nowy ładny kolor)
tak wiec ... wybor nalezy do nas...
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 09:25   #5
aniolek19
Raczkowanie
 
Avatar aniolek19
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zielony pokój
Wiadomości: 359
Dot.: Sprzeczność w doborze koloru& A.Lima

To jest fryzjer związany z marka PANTENE!Taki młody blondyn znany z programów TV,czasał tez uczestniczki Miss Polonia ,i z tego co slyszałam to chyba uczy też fryzjerstwa.Moze to jest też tak jak z make-upem:malujemy sie zgodnie z typem urody,ale czasem dla kontrastu-wtedy np.lepiej widac teczówke?)no nic,ja póki co zostaje przy tym co było,
aniolek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 11:40   #6
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Sprzeczność w doborze koloru& A.Lima

no tak , Panten to nie jest profesjonalna marka dlatego nie slyszalam... a tu gdzie jestem nei mam TVN
no makijazem mozna tez pokombinowac ..
ja tez zostaje niezmienna co do podstaw kolorystyki
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.