"Maszynka do robienia paznokci" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-01, 08:52   #1
Zamich
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2

"Maszynka do robienia paznokci"


Dzień dobry.
To mój pierwszy post na tym forum więc jakby co to proszę o wyrozumiałość.
W czym problem ? Otóż moja córa zażyczyła sobie na mikołaja "maszynkę do robienia paznokci". Moja wiedza w tym temacie jest niestety żałośnie mała. Jedyne co wiem że w naszym domu co jakiś czas pojawia się koleżanka żony z "maszynką do robienia paznokci" i prosi o przedłużacz by podłączyć ja do prądu. Po za tym widziałem że z owej maszynki wydobywa się niebieski blask. Tyle wiem. No i jestem w kropce. W guglach większość porad to odpowiedź kup na allegro. Fajnie ale co kupić na tym allegro ? Tego już nie piszą. Ja z reguły staram się kupować sprzęt renomowanych firm z gwarancją i serwisem. Czy są takie firmy produkujące "maszynki do robienia paznokci" ? Najlepiej gdyby cała reszta "tych innych rzeczy" też była do zakupienia. Może jakieś sklepy firmowe z akcesoriami ? Mógłby mnie ktoś naprowadzić albo podpowiedzieć jakieś adresy ? Z góry dziękuje.
Zamich jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 22:06   #2
malyszkicownik
Zadomowienie
 
Avatar malyszkicownik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 048
Dot.: "Maszynka do robienia paznokci"

Wydaje mi się, że chodzi o lampę UV do utwardzania paznokci i niestety, ale nie jest to "maszynka do robienia paznokci"... Takowej raczej nie wymyślono, żeby od A do Z robiła wszystko za stylistkę. Pozdrawiam
malyszkicownik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 09:32   #3
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: "Maszynka do robienia paznokci"

Tą maszynką jest lampa UV. Jednak nie sprezentowałabym takiej "zabawki" córce, która nie ma pojęcia o przedłużaniu paznokci i może sobie zrobić krzywdę.
Potrzebna tu jest spora wiedza i produkty- żele, formy, pędzelki i inne zabawki. Łatwo o zniszczenie sobie paznokci, jeśli robi się coś bez wiedzy, a zakładam, że Twoje dziecko jej nie ma, skoro lampę nazywa maszynką do paznokci.
Ile ma lat 8?

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2014-12-09 o 09:34
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 13:14   #4
Zamich
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2
Dot.: "Maszynka do robienia paznokci"

Dwa razy więcej. 16.
Zamich jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-10 14:14:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:20.