Z rozjaśnianego blondu do ciemnego brązu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-17, 23:09   #1
Dominika_a1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Question

Z rozjaśnianego blondu do ciemnego brązu


Hej
Przychodzę do was po radę.
A mianowicie od kilku miesięcy kusi mnie aby pofarbować włosy.
Mój naturalny kolor to ciemny blond ale od około roku co mniej więcej 3-4 miesiące miałam robione jasne refleksy.
Teraz chcę uzyskać ciemny brąz wpadający w czarny.
( tylko błagam nie piszcie mi żebym robiła to stopniowo bo nie o to mi chodzi ^^) Chciałabym to zrobić jakąś drogeryjną farbą i tu moje pytanie. Jaką farbę najlepiej wybrać by uzyskać taki kolor? Lub może lepiej kupić farbę w sklepie typu 'fale loki koki' ?
Kompletnie nie znam się na farbach i nie wiem jak włosy rozjaśniane zareagują na tak 'drastycną' zmianę.
Dominika_a1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-18, 09:36   #2
Frau_Nachbarin
Frau_Nachbarin
 
Avatar Frau_Nachbarin
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 94
Dot.: Z rozjaśnianego blondu do ciemnego brązu

Odradzam w ogole taka zmiane, a szczegolnie samodzielnie w domu, drogeryjna farba.
Taki kolor wlosow jest zazwyczaj drastyczny dla naturalnych ciemnych blondynek. Co do rozjasnianych pasm, sa to wlosy szczegolnej jakosci, ktore nie lubia tego typu zmian. Nie mozesz byc pewna, jaki kolor uzyskasz po farbowaniu, a przede wszystkim, jak dlugo on sie utrzyma. Istnieje duze prawdopodobienstwo "wyplukiwania sie" ciemnego koloru z rozjasnionych partii wlosow, a zwlaszcza z koncowek na nieokreslony "bury" kolor. Beda one wtedy brzydko sterczec wsrod ciemnego koloru/czerni naturalnych pasm.

Radze dobrze Ci sie zastanowic nad taka zmiana, a jezeli juz tak bardzo chcesz przeprowadz zabieg fachowo u kompetentnego fryzjera.
__________________
"Glücklich ist, wer vergißt, was doch nicht zu ändern ist!" - Liedtext aus der Operette "Die Fladermaus" und auch gute Lebensweisheit (pol. Tekst piosenki z operetki "Zemsta Nietoperza" oraz madrosc zyciowa).
Johann Strauss (Sohn /Syn)(1825-1899).
Frau_Nachbarin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-18 10:36:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:58.