Błagam o pomoc, proszę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-31, 11:29   #1
patra21
Przyczajenie
 
Avatar patra21
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Lidzbark
Wiadomości: 12
GG do patra21
Red face

Błagam o pomoc, proszę


Dziewczyny pomóżcie!! Otóż, poznałam pewnego faceta, z którym dzieli Nas różnica wieku, a mianowicie 6 lat :-(. Dla jednych to dużo, dla drugich mało. Bardzo mi zależy na zmianie swojego wyglądy, chodzi o to, żeby wyglądać bardziej dorośle, myślałam o balejażu. Chciałabym żebyście mi pomogły coś ze sobą zrobić, bo nie chcę wyglądać przy Nim jak dziecko :-(. Może jakiś makijaż? Nie mam pojęcia. Przekłułam sobie nawet uszy żeby dodać sobie latek, bo podobno to pomaga :-P. Proszę




Niestety zdjęcia nie chcą mi się załączyć. A więc podaje stronkę na których one są: www.x117.buziaczki.pl
patra21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 11:47   #2
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: Błagam o pomoc, proszę

według mnie nie wyglądasz raczej na dziecko tak jak rzuciłam okiem to dałabym Ci z 18 lat hmm...balejaż ,kolczyki...szczerze mówiąc nie wiem czy to postarza ,ale ja na Twoim miejscu nie kombinowałabym z włoskami ,bo wyglądają bardzo ładnie i niczego im nie brakuje a makijażyk jakiś delikatny ,podkreślający Twoją urodę....faceci raczej nie lubią starych próchien ,wolą młode dziewczyny buźka
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 11:51   #3
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Błagam o pomoc, proszę

Nie wyglądasz jak dziecko , tylko jak młoda kobieta 6 lat biorąc pod uwage to, ze ONI dłuzej dorastaja to mało Fryzurkę masz ok Jeżeli chesz to mozesz tylko podciąć końcówki, po to by odswiezyc włoski no i jakiś delikatny makijaż
A swoją drogą ja bym chiała się odmłodzić, a ty tu ostarzeniu piszesz to ,że wygląda się mlodo to tylko zaleta
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 12:59   #4
patra21
Przyczajenie
 
Avatar patra21
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Lidzbark
Wiadomości: 12
GG do patra21
Dot.: Błagam o pomoc, proszę

Zapomniałam dodać, że jestem dość drobniutką osobą. Mam 162 i zaledwie 44-45 kg. Ale nie widać tego po mnie. A no i powinnam troszkę przytyć, i potrzebuję jakieś 2kg więcej ). Bardzo dziękuję z góry za pomoc.
patra21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 14:01   #5
agamazzi
Zadomowienie
 
Avatar agamazzi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 673
Dot.: Błagam o pomoc, proszę

Miedzy mna a moim facetem jest 7 lat roznicy i szczerze mowiac (piszac ) to nic bym na twoim miejscu nie zmieniala, faceci stety lub niestety lubia mlodsze dziewczyny i na dodatek szczuple... Z tych zdjec co zalaczylas nie wygladasz na 15 latke, wiec dobrze jest jak jest...
A z tym tyciem to tez bym sie zastanowiala , dla tego chcesz przytyc a jak zmienisz faceta to bedziesz chciala zrzucac...
Na zdjeciach widac, ze fajna z ciebie laska... Drobny makijaz, buciki na obcasie i tyle...
Powodzenia
agamazzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 14:55   #6
kenshi
Przyczajenie
 
Avatar kenshi
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 13
Dot.: Błagam o pomoc, proszę

Też uważam, że ładnie wyglądasz. Jesteś taka naturalna. Daj sobie spokój z postarzaniem. Po co Ci to?
kenshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 17:56   #7
myszeńka_74
Raczkowanie
 
Avatar myszeńka_74
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 390
Dot.: Błagam o pomoc, proszę

Nie postarzaj się na siłę, bo młodym się jest krótko, a ...starszym przez resztę życia. Poza tym nie wyglądasz na swoje 17 lat, tylko na mniej więcej dwa lata starszą. Jesteś atrakcyjną dziewczyną, delikatny makijaż możesz sobie zrobić, ale naprawdę nie rób z siebie starej baby...
__________________
FORMY MYŚLOWE TO WSZYSTKO CO ISTNIEJE

"YOU ARE LIVING IN A TIME WHEN OPPORTUNITIES FOR SELF-EMPOWERMENT, EXPANDED AWARENESS AND SPIRITUAL GROWTH APPEAR TO BE UNLIMITED" - THE PLEIADIANS

myszeńka_74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:59.