Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ? - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-06, 22:36   #481
Soncia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 402
GG do Soncia
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Cytat:
Napisane przez Naja84 Pokaż wiadomość
Soncia witam
mam nadzieje ze uda sie zrzucic 20 kg .... to takze moj cel...
przy takiej mobilizacji jaka jest w tym watku, to napewno mi sie uda nie tylko mnie kazdej z Was Trzymam za Was mocno kciuki

Edytowane przez Soncia
Czas edycji: 2008-03-07 o 15:04
Soncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 02:47   #482
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Witam nowe osoby
Od razu na poczatku dam wam zly przyklad

Dziewczyny lejcie mnie ile wlezie i patrzcie czy rowno puchne od tygodnia nic nie cwicze, diete jakos tam trzymam, o dziwo nie ciagnie mnie do fast foodow i slodyczy, i dziwie sie ze waga stoi w miejscu. Dzis na dodatek znajomi mnie zaciagneli do baru sushi i takie pokusy tam na mnie czyhaly ze wyszlam z bolacym brzuchem Zawsze lepiej niz jakbym BigMaca zjadla no nie?
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 06:15   #483
dorota1976
Raczkowanie
 
Avatar dorota1976
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 52
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

A ja mam od wczoraj doła dietkowego.Jak bym tak siadła z tabliczką czekolady w jednej i z pętem swojskiej kiełbasy w drugiej ręce.Chyba bym się ze szczęścia popłakała.POMOCY!!!! !!!
__________________
96,5>95,4>94>93>92>91>90>88>86>84>82>80>78>76> 75

45 dni bez dymka
dorota1976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 08:24   #484
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

[QUOTE=Soncia;6821837]
Cytat:
Napisane przez Naja84 Pokaż wiadomość
Soncia witam
mam nadzieje ze uda sie zrzucic 20 kg .... to takze moj cel... QUOTE]

przy takiej mobilizacji jaka jest w tym watku, to napewno mi sie uda nie tylko mnie kazdej z Was Trzymam za Was mocno kciuki
Sonica pewnie ze sie uda nie ma innej możliwości

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Witam nowe osoby
Od razu na poczatku dam wam zly przyklad

Dziewczyny lejcie mnie ile wlezie i patrzcie czy rowno puchne od tygodnia nic nie cwicze, diete jakos tam trzymam, o dziwo nie ciagnie mnie do fast foodow i slodyczy, i dziwie sie ze waga stoi w miejscu. Dzis na dodatek znajomi mnie zaciagneli do baru sushi i takie pokusy tam na mnie czyhaly ze wyszlam z bolacym brzuchem Zawsze lepiej niz jakbym BigMaca zjadla no nie?
Rodolphe Lindt
oj każda bedzie lub miala jakieś chwilowe załamanie, jak spuchnie to efektow nie ebdziemy widzialy wiec odpada nawet jakbys nas błagała nie ma to tamto dzisiaj koniecznie musisz pocwiczyc ...
mobilizacja - kobitki idzie wisona i bedziemy musialy pokazac się po zimie więc do roboty

Cytat:
Napisane przez dorota1976 Pokaż wiadomość
A ja mam od wczoraj doła dietkowego.Jak bym tak siadła z tabliczką czekolady w jednej i z pętem swojskiej kiełbasy w drugiej ręce.Chyba bym się ze szczęścia popłakała.POMOCY!!!! !!!

Dorotka zakop Ty tego dola tymi czekoladami i wypnij się na niego czekolada czarna smola cholewcia takie beeee my lubimy marcheweczki z jogurcikiem takie to kolorowe
a co do wiejskiej to chyba sama bym sie skusila

a dzis zaczynamy kolejny dzien
I sniadanie salata lodowa szyknka i chlebus ( nie wiem czy go zjem bo jakos wasa byla ladniejsza)
II sniadanie serek bialy z pomidorem i pomarancza
Obiadek: cebula, pomidorki, papryczka uduszone z kurczakiem
kolacja : nie mam pomyslu

rano 10 min na steperku + 50 brzuszkow
wieczorem a raczej nocą okolo 5min na steperze i 50 brzuszków + przysiady + powymachuje sobie troszke nózkami

milego dnia kobitki
__________________

[*]
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 08:51   #485
winka
Raczkowanie
 
Avatar winka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

hej Laski co ja robię z wściekle czerwonymi tulipanami? mam kwiaciarnię więc od dzisiaj pełna mobilizacja na atak panów osowiałych, że muszą coś kupować tyle życzeń to nigdzie bym nie usłyszała jak w pracy

co do dietki to muszę się przyznać, że wczoraj prawie nic nie jadłam, wiem ale raz, że byłam zabiegana, a po drugie wieczorem nie chciałam już się opychać. dzisiaj się poprawię na 100%

3majcie się i
__________________
"cudowna to jest k*rwa woda z lichenia"



winka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 09:58   #486
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Cytat:
Napisane przez winka Pokaż wiadomość
hej Laski co ja robię z wściekle czerwonymi tulipanami? mam kwiaciarnię więc od dzisiaj pełna mobilizacja na atak panów osowiałych, że muszą coś kupować tyle życzeń to nigdzie bym nie usłyszała jak w pracy

co do dietki to muszę się przyznać, że wczoraj prawie nic nie jadłam, wiem ale raz, że byłam zabiegana, a po drugie wieczorem nie chciałam już się opychać. dzisiaj się poprawię na 100%

3majcie się i
winka no prosze teraz wiemy gdzie bedziemy bukieciki zamawiac
a za wczoraj nalezy ci sie klapsior no ale obiecalas poprawe wiec sie obedzie


kobitki mam pytanko wiem ze kurczaka gotowanego mozna jesc oczywiscie jezeli udka to bez skory, ale jezeli dam piers z kuraka na patelnie bez niczego tylko samą i poddusze to mzona tez ??
i jak jest z kawusią - musze z niej zrezygnowac calkowicie ?
__________________

[*]
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 11:15   #487
Soncia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 402
GG do Soncia
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Cytat:
Napisane przez Naja84 Pokaż wiadomość
kobitki mam pytanko wiem ze kurczaka gotowanego mozna jesc oczywiscie jezeli udka to bez skory, ale jezeli dam piers z kuraka na patelnie bez niczego tylko samą i poddusze to mzona tez ??
i jak jest z kawusią - musze z niej zrezygnowac calkowicie ?
duszone mięso jest zdrowe. pieczone niezbyt. Wiec wydaje mi sie ze jak sobie lekko poddusisz na oleju albo oliwie z oliwke (ta druga zdrowsza) to bedzie ok. troszke sobie uzyj soli zeby nie bylo jałowe, ale inne przyprawy wydaje mi sie ze sa zbędne. albo mozesz sobie zrobic gulasz z piersi z kurczaka. dac rozne jarzynki i w nich poddusic miesko pychotka
a co do kawy... kawa jest zdrowa, jesli organizm jest zdrowy (nie ma kamieni,albo innych problemow z jakimis narzadami, w tym miedzy innymi watroba). ale oczywiscie nie mozna przesadzac z iloscia kawy.
Soncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-07, 11:27   #488
Soncia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 402
GG do Soncia
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Witam nowe osoby
Od razu na poczatku dam wam zly przyklad

Dziewczyny lejcie mnie ile wlezie i patrzcie czy rowno puchne od tygodnia nic nie cwicze, diete jakos tam trzymam, o dziwo nie ciagnie mnie do fast foodow i slodyczy, i dziwie sie ze waga stoi w miejscu. Dzis na dodatek znajomi mnie zaciagneli do baru sushi i takie pokusy tam na mnie czyhaly ze wyszlam z bolacym brzuchem Zawsze lepiej niz jakbym BigMaca zjadla no nie?
Witam Cie Wiesz, no ryby sa zdrowe a nawet bardzo Cwiczenia to kwestia przyzwyczajenia i mobilizacji. Najgorzej jest sie przestawic na inne jedzenie... w tym odstawienie slodyczy (tez to przechodze, choc jak postanowlam sobie kilka dni teu z zero slodyczy, to nawet mnie do nich nie ciagnie) no i fast foodow (akurat ja z tym nie mam problemu, bonie lubie tego typu jedzenia)

Powdzenia dalej daz rade
Soncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 13:20   #489
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Ide zaraz na silownie, macie racje wiosna idzie
Dorota rozbawilas mnie na max hahahahaha a wiesz jak sie odchudzalam rok temu to mi sie czesto czekolada snila i takie tam i jak juz mialam ugryzc to sie budzilam
Winka ale fajna masz prace
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 13:32   #490
wanilka23
Raczkowanie
 
Avatar wanilka23
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 55
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Witam kobitki stałe oraz nowe forumowiczki

Na początku nie sądziłam, że kiedykolwiek tak strasznie się wezmę za siebie często zaczynałam dietę a po tygodniu góra dwóch przerywałam bo nie miałam motywacji. Teraz jestem dumna , że już tyle wytrzymałam w ciągu 39 dni spadło mi 8 kilogramków A moja motywacja jest coraz silniejsza i myślę, że osiągnę swój cel do lata. Nigdy nie spodziewałam się, że nawet jeden kilogramek w dół może sprawić tyle przyjemności Albo jak mogę ubrać coś czego przedtem nie mogłam wcisnąć na siebie
Poprostu człowiek czuje się z dnia na dzień coraz lepiej
No cóż kobitki nie ma to tamto nic tylko dążyć do naszego celu A puzniej inni niech zazroszczą
pozdrowionka trzymajcie się i NIE PODDAWAJCIE
__________________

wanilka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 15:00   #491
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Cytat:
Napisane przez mularta Pokaż wiadomość
owsianka z jogurtem nat. albo serkiem homo i do tego pare drobno posiekanych orzeszkow i jest pysznie ostatnio sama probowalam!!
Na redukcji nie łączymy tłuszczy z węglami
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-07, 15:22   #492
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

hej babeczki
ja dzisiaj wrzucilam na patele i poddusilam bez niczego mam nadzieje ze bedzie jadliwe bo za chwilke pora obiadowa
siedzem sobie w pracy i juz mysle o cwiczeniach jak tylko dotre do domciu ale to za jakies hmmm 6 godzin ....

wanilka23 gratuluję efektów )

oj ale dzisiaj pięknie słoneczko świeci, aż życ się chce
__________________

[*]
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 17:12   #493
mularta
Raczkowanie
 
Avatar mularta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: koniec swiata
Wiadomości: 212
GG do mularta
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

ja ostatnio sie poddaje...moja motywacje i silna wole szalag trafil ostanio... kusza mnie herbatniki, zelki itp ciagle cos mi podejdzie pod rece... jem apllefit ktory niby ma ograniczac chceci na slodycze ale jakos malo mi pomaga:/ z cwiczeniami tez kiepsko idzie:/ nie wiem co sie ze mna dzieje nic mi sie nie chce
__________________
Na nowo...
świat jest piękny
mularta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 17:43   #494
wanilka23
Raczkowanie
 
Avatar wanilka23
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 55
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Cytat:
Napisane przez mularta Pokaż wiadomość
ja ostatnio sie poddaje...moja motywacje i silna wole szalag trafil ostanio... kusza mnie herbatniki, zelki itp ciagle cos mi podejdzie pod rece... jem apllefit ktory niby ma ograniczac chceci na slodycze ale jakos malo mi pomaga:/ z cwiczeniami tez kiepsko idzie:/ nie wiem co sie ze mna dzieje nic mi sie nie chce
Oj, oj nie ma co się poddawać i nawet tak myśleć trzeba walczyć z tymi niedobrymi pokusami które tylko na chwilkę zaspokajają naszą ochotę jak nachodzą takie myśli trzeba myśleć o czymś przyjemnym jakimś celu do osiągnięcia. Mularta niech odejda te zle mysli od Ciebie bo jak nie to będzie lanie trzymaj się i nie poddawaj bo jest o co walczyć
__________________

wanilka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 18:30   #495
mularta
Raczkowanie
 
Avatar mularta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: koniec swiata
Wiadomości: 212
GG do mularta
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

oj przydało by mi sie lanie oj przydalo... stracilam totalna ochote na wszystko!!!!!
__________________
Na nowo...
świat jest piękny
mularta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 18:38   #496
wanilka23
Raczkowanie
 
Avatar wanilka23
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 55
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Cytat:
Napisane przez mularta Pokaż wiadomość
oj przydało by mi sie lanie oj przydalo... stracilam totalna ochote na wszystko!!!!!
Już 4 kilo za tobą a ty się załamujesz to już jest powód do dumy bo przecież nie kto inny niż ty się starał i zżucił te kilosy Głowa do góry i 30 brzuszków chociaż
__________________

wanilka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 18:43   #497
mularta
Raczkowanie
 
Avatar mularta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: koniec swiata
Wiadomości: 212
GG do mularta
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

30 brzuszkow to nie problem...gorzej z dieta:/ zalamuje mnie moja slaba motywacja
__________________
Na nowo...
świat jest piękny
mularta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 18:47   #498
MISIA186
Raczkowanie
 
Avatar MISIA186
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 57
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Mularta ja tez ostatnio mam zalamanie... Niby wszystko ladnie a ostatnio jestem caly czas jestem głodna... Wczoraj snilo mi sie jedzenie...
Ale postanowilam ze sludne i to duzo. Praktycznie moja motywacja byla sprawa o alimenty ktora zalozylam bylemu... Postanowilam ze bede wygladac na niej zajefajnie. Chce poprostu zobaczyc zdziwienie na jego twarzy.
Dzisiaj znajoma mnie zobaczyla i powiedziala ze schudlam chociaz mialam gruba puchowa kurtke i szerokie spodnie. no bo ja praktycznie wiecej zrzucilam. tzn wpisalam wam wage 86 ale schudlam juz wtedy chyba 3kg czyli bylo jakies 89 z kawalkiem. niewiem jak ja to zrobilam chyba stres.
__________________
Moja Juleczka
http://b2.lilypie.com/d9F8p1.png
Odchudzam sie od 15lutego
http://www.suwaczek.pl/cache/f7972d1fd4.png
89>86,1>84,5>83,3>82,5>81 ,4>80,6>78,2>77,4>76,4>75 ,5>74,6>72,6>71,8>70,8>60
MISIA186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 18:53   #499
mularta
Raczkowanie
 
Avatar mularta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: koniec swiata
Wiadomości: 212
GG do mularta
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

a ja mam ochote na slodycze:/ chodza za mna caly czas... a wczesniej jakos tak nie mialam:/ nie wiem co sie dzieje i o co chodzi :/ tez mialam sporo stresu...ale przez to w ogole nie jadlam...przez uczelnie totalnie mi sie rozregulowal sposob odzywiania
__________________
Na nowo...
świat jest piękny
mularta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-07, 19:50   #500
Soncia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 402
GG do Soncia
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Mnie sie dzisiaj odechcialo odchudzac ;( Zawiodlam narzeczonego ;( przestal ufac ;( Teraz musze pomyslec co zrobic, by znowu ufal... bedzie to dluuuga droga.... wierze ze bedzie dobrze, ale jednak na wszystko stracilam ochote. Az sie boje, ze przestane walczyc o swoja nizsza wage...
Soncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 20:55   #501
joankrolik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1
GG do joankrolik
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Witajcie
czy mogę dołączyć do miłego grona ?
mam 25 kg do schudnięcia i popadam w wiosenną depresje jak wyciągam rzeczy z szafy
mam na imię aska i mam 30 lat
joankrolik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 21:02   #502
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Soncia mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze


Ja stracilam motywacje. Niby schudlam te 3 kg, kropla w morzu. Widze po spodniach ze mam troche luzu, wbilam sie w rurki ktore kupilam jakis czas temu na lepsze czasy TZ mnie akceptuje, sama sie sobie tez niby podobam- chociaz do idealu daleko. Po prostu jak sobie przypomne siebie sprzed roku kiedy bylo +11 kg to jestem bardzo zadowolona. A z drugiej strony jak czytam na innych watkach ze dziewczyny ktore sa tylko ciut ode mnie nizsze odchudzaja sie z 60kg (ktora dla mnie jest waga docelowa i duzo mi jeszcze brakuje) i chca miec max 50, 52 to sie zaczynam zastanawiac czy moze ja mam jakies krzywe oczy czy spaczony gust Prosze powiedzcie mi ze 74 kg przy 175 cm to duzo za duzo Niech ktos mnie zmobilizuje bo tylko naokolo slysze ze dobrze wygladam.

Witaj Aska, my tu prawie wszystkie kryzys przechodzimy wiec sie nie zniechecaj
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 21:23   #503
Soncia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 402
GG do Soncia
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Soncia mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze


Ja stracilam motywacje. Niby schudlam te 3 kg, kropla w morzu. Widze po spodniach ze mam troche luzu, wbilam sie w rurki ktore kupilam jakis czas temu na lepsze czasy TZ mnie akceptuje, sama sie sobie tez niby podobam- chociaz do idealu daleko. Po prostu jak sobie przypomne siebie sprzed roku kiedy bylo +11 kg to jestem bardzo zadowolona. A z drugiej strony jak czytam na innych watkach ze dziewczyny ktore sa tylko ciut ode mnie nizsze odchudzaja sie z 60kg (ktora dla mnie jest waga docelowa i duzo mi jeszcze brakuje) i chca miec max 50, 52 to sie zaczynam zastanawiac czy moze ja mam jakies krzywe oczy czy spaczony gust Prosze powiedzcie mi ze 74 kg przy 175 cm to duzo za duzo Niech ktos mnie zmobilizuje bo tylko naokolo slysze ze dobrze wygladam.

Witaj Aska, my tu prawie wszystkie kryzys przechodzimy wiec sie nie zniechecaj

Kobiecinko!! Ty masz dobra wage. Wiadomo, jakbys jeszcze kilka kilo miala mniej, to bys sie jeszcze lepiej czula. Ale ogolnie waga jest prawidlowa wedlug wskaznika BMI

Szczerze mowiac, to nie wiem czy bedzie dobrze licze na to ze tak. Szanse dal, ale teraz ode mnie zalezy jak ja wykorzystam. A ja nawet nie wiem co mam zrobic by znowu ufal i wybaczyl...


Czesc Asiu tak jak mowi Rodolphe Lindt, nie zniechecaj sie My sie tu wspieramy (tzn. ja od wczoraj, bo dopiero wczoraj tu po raz pierwszy zawitalam, ale sa tu bratnie dusze )

pozdrawiam Was
Soncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 21:47   #504
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Cytat:
Napisane przez mularta Pokaż wiadomość
oj przydało by mi sie lanie oj przydalo... stracilam totalna ochote na wszystko!!!!!

Cytat:
Napisane przez mularta Pokaż wiadomość
a ja mam ochote na slodycze:/ chodza za mna caly czas... a wczesniej jakos tak nie mialam:/ nie wiem co sie dzieje i o co chodzi :/ tez mialam sporo stresu...ale przez to w ogole nie jadlam...przez uczelnie totalnie mi sie rozregulowal sposob odzywiania
mularta nie poddawaj sie ja dzisiaj skusilam sie na ciacho kolezanka urodzinki miala ale szybko bylam na siebie wsciekla
może zamiast slodyczy woda z cytrynką

Cytat:
Napisane przez Soncia Pokaż wiadomość
Mnie sie dzisiaj odechcialo odchudzac ;( Zawiodlam narzeczonego ;( przestal ufac ;( Teraz musze pomyslec co zrobic, by znowu ufal... bedzie to dluuuga droga.... wierze ze bedzie dobrze, ale jednak na wszystko stracilam ochote. Az sie boje, ze przestane walczyc o swoja nizsza wage...
Soncia bywa tak ze czasem nieoczekiwanie zawodzimy kochane nam osoby i pozniej musimy walczyc np. o zaufanie dlatego nie trac siły .... pomysl o blasku w oczach Twojego tż kiedy doceni to co robisz dla niego walcz o szczescie i o swój cel
nie poddawaj się tak łatwo ....

Cytat:
Napisane przez joankrolik Pokaż wiadomość
Witajcie
czy mogę dołączyć do miłego grona ?
mam 25 kg do schudnięcia i popadam w wiosenną depresje jak wyciągam rzeczy z szafy
mam na imię aska i mam 30 lat
Asiu witaj

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Soncia mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze


Ja stracilam motywacje. Niby schudlam te 3 kg, kropla w morzu. Widze po spodniach ze mam troche luzu, wbilam sie w rurki ktore kupilam jakis czas temu na lepsze czasy TZ mnie akceptuje, sama sie sobie tez niby podobam- chociaz do idealu daleko. Po prostu jak sobie przypomne siebie sprzed roku kiedy bylo +11 kg to jestem bardzo zadowolona. A z drugiej strony jak czytam na innych watkach ze dziewczyny ktore sa tylko ciut ode mnie nizsze odchudzaja sie z 60kg (ktora dla mnie jest waga docelowa i duzo mi jeszcze brakuje) i chca miec max 50, 52 to sie zaczynam zastanawiac czy moze ja mam jakies krzywe oczy czy spaczony gust Prosze powiedzcie mi ze 74 kg przy 175 cm to duzo za duzo Niech ktos mnie zmobilizuje bo tylko naokolo slysze ze dobrze wygladam.

Witaj Aska, my tu prawie wszystkie kryzys przechodzimy wiec sie nie zniechecaj

Rodolphe Lindt babeczko jak się poddasz to ja już sie pofatyguje by Cie na dobra droge sprowadzić - mimo ze marze o Twoje wadze ale pamietaj że jak zrezygnujesz z wyznaczonego celu jeszcze przed wiosną to latem nie darujesz sobie tego ....


a ja dzis ciacho wszamalam niech to #$%^& i jak tu sie nie wkurzac jak wiosna tuż tuż ....

wanilka23 masz avatar taki jak ja kiedys i siem zdziwilam ze tyle postów nastukalam hehehee
__________________

[*]
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 23:41   #505
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

No dobrze ide poplywac
Moze sobie jakas nowa muze sciagne do cwiczen to stara mi sie znudzila
I chyba sobie kupie znowu jakies za male spodnie ale tym razem o kilka numerow
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 08:29   #506
madziek1988
Raczkowanie
 
Avatar madziek1988
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: JAWORZNO( śląsk)
Wiadomości: 159
GG do madziek1988
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Cześć dziewczynkiŻyczę wszystkiego najlepszego a przede wszystkim zrzucenia wagi ,po prostu dojścia do wyznaczonych celów i wam i mi samej oczywiście :P .Ja już zarobiłam 2 kwiatuszki czekam jeszce na coś od mojego TŻ oczywiście :P.A tak wogóle mam doła dalej choruje i nie mam na nic siły...poprostu moje życie teraz opiera się hłownie na chusteczkach higienicznych i antybiotykach zamiasta diecie i ćwiczeniach...już mnie to wkurza powoli.. już nie mogę się doczekać aż mi przyjdzie i wezme się za tą dietę o której kiedyś wspominałam...aż dziwne że nie moge się doczekać az zaczne mniej jeść z powrotem ale tak jest hehe po prostu wizja mojego wyglądu na wakacjach z moim TŻ w Zakopanym w spódniczce i krótkiej bluzce jest silniejsza niż wszystkie fast foody itp. heheWitam nowe koleżanki Asie i Sonie będzie dobrze damy rade!!Normalnie we wakacje to się musimy zobaczyć wszytskie w strojach kąpielowych :P:P rozumiem WINKA że dzisiaj każda z nas ma się spodziewać kwiatka a ściślej wściekle czerwonego tulipana z twojej kwiaciarni albo nas zmotywuj i powiedz że za każdy zgubiony kilogram bedzie kwiatuszek Miłego dnia udanego święta kobiet
madziek1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 08:37   #507
mularta
Raczkowanie
 
Avatar mularta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: koniec swiata
Wiadomości: 212
GG do mularta
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

a ja jestem zaskoczona...bo wszyscy moi faceci chyba zapomnieli:P ale poczekam jeszcze... a jak nie to...
dzisiejszy dzien dobrze rozpoczety.... wmusilam w siebie naraze serek wiejski a zaraz pochlone jeszcze pare zawijaskow z szynka papryczka i ogorkiem
no i zabieram sie za generalne porzadki w swoim krolestwie... pora umyc okna zza ktorych juz nic nie widac bo sa tak brude:P
No i kolejny suskces... znowu kilo mniej.... oby tak dalej....
__________________
Na nowo...
świat jest piękny
mularta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 08:38   #508
mularta
Raczkowanie
 
Avatar mularta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: koniec swiata
Wiadomości: 212
GG do mularta
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

zapomnialabym.... wszystkiego naj... kobietki a przedewszystkim... lekkosci ciala i ducha:P no i trzymania sie motywacji:r oza:
__________________
Na nowo...
świat jest piękny
mularta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 08:56   #509
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

witam babeczki wszystkiego naj naj duzo sukcesow i spelnienia najskrytszuch marzeń i abyśmy zawsze miały o czym marzyć


ja dzisiaj dopiero dwie rozyczki dostalam hmm a gdzie moj wsciekly tulipan no cóz poczekamy na tż-ta gdzies wybyłz samego rana heh

dziś na sniadaniie duszone warzywa papryka,pomidor,cebula,pi eczarki - zjadlam i jakoś bllleee mi sie zrobilo a zawsze bralam dokladke z takiego dania ... dziwne ale prawdziwe ...

idzie wiosna a my jakies dolki lapiemy coś nie tak ... mam nadzieje ze szybko minie bo nie lubie chodzić
dziś zapowiada się taka ładna pogoda, sloneczko od rana - szkoda ze pokazuje moje czekające na swoją kolej okna - no nic musza zaczekać do wtorku


mam jeszcze pytanko jak przyrzadzacie rybe? chcialam zrobic bez panierki ale nie wiem jak
__________________

[*]

Edytowane przez Naja84
Czas edycji: 2008-03-08 o 09:32
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 09:34   #510
wanilka23
Raczkowanie
 
Avatar wanilka23
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 55
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Spełnienia wszystkich marzeń, zadowolenia z siebie, radości życiowej i aby każdy kolejny dzień był Dniem Kobiet życzę Wam .... wspaniałe, niepowtarzalne Panie!
__________________

wanilka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.