Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ? - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-08, 09:42   #511
mularta
Raczkowanie
 
Avatar mularta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: koniec swiata
Wiadomości: 212
GG do mularta
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Cytat:
Napisane przez Naja84 Pokaż wiadomość
idzie wiosna a my jakies dolki lapiemy coś nie tak ... mam nadzieje ze szybko minie bo nie lubie chodzić
dziś zapowiada się taka ładna pogoda, sloneczko od rana - szkoda ze pokazuje moje czekające na swoją kolej okna - no nic musza zaczekać do wtorku

mam jeszcze pytanko jak przyrzadzacie rybe? chcialam zrobic bez panierki ale nie wiem jak

moze to przeslienie wiosenne te dolki:/ bo to jest jakies niemozliwe... ale mnie sie poprawilo.... okna umylam... slonce wreszcie do mnie dociera nie wiedzialam, ze moga byc takie czyste :P

a rybke... hmmm przyprawiam w folie i do piekarnika... a jak mam filecik to czesto w ziolka troszke oliwy na patelnie delikatnie podsmazam a pozniej zalewam woda ii sie dusi pycha
__________________
Na nowo...
świat jest piękny
mularta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 09:58   #512
madziek1988
Raczkowanie
 
Avatar madziek1988
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: JAWORZNO( śląsk)
Wiadomości: 159
GG do madziek1988
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Ja tak samo jak MULARTA Biore rybcie dodaje troche czosnku i przypraw zawijam w folie i kierunek -> piekarnik jest pyszna mniam mniam jadłam wczoraj hehe oho już trzeci kwiatuszek heh czekam na więcej
madziek1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 10:27   #513
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

no dobrze to tak zrobie, a ile trzymacie w piekarniku i na ile stopni ??

u mnie tak ciepelko dawno nie bylo, wscieklego tulipana nadal brak, za to na poprawe humorku skoczylam sobie na solarke na kilka minutek i odrazu lepiej
__________________

[*]
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 10:28   #514
mularta
Raczkowanie
 
Avatar mularta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: koniec swiata
Wiadomości: 212
GG do mularta
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

hmmm ja wrzucilam na 150 a ile...hmm szczerze to nie wiem... ja moja pieklam ok 40minut chyba...
__________________
Na nowo...
świat jest piękny
mularta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 10:47   #515
madziek1988
Raczkowanie
 
Avatar madziek1988
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: JAWORZNO( śląsk)
Wiadomości: 159
GG do madziek1988
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

ja na 200 stopni i około 40 minutek
madziek1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 11:14   #516
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

oki, juz 25 min w 200 stopniach sie piecze bedzie pyszna

yhhh ale mi sie dzisiaj nie chce do pracki isc masakra
czy obiadek zawiera wszystko co powinien ??

brazowy ryz, panga misz masz , kalafior, jajko

na kolacje salata, szynka, pomidor i bieluch
__________________

[*]

Edytowane przez Naja84
Czas edycji: 2008-03-08 o 13:51
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 11:51   #517
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

a a jeszcze żadnego kwiatka nie dostałam....

byłam tydzień na wyjeździe i miałam szkolenia cały dzień, nie było praktycznie przerw, zero możliwości kupna czegoś ciepłego do zjedzenia, kończyłam jak normalne sklepy zamykali, a miałam jeszcze kawał do dojechania na nocleg... żywiłam się bułkami 2 dni, a potem sucharkami jak mnie dorwała straszliwa biegunka.... wczoraj wróciłam do domu, a na wadze kilo więcej... załamka po prostu.... pocieszam się, że może to obrzęki po hormonach, miesiączkę miałam mieć już kilka dni temu i nic... załamka po prostu...
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-08, 12:03   #518
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
a a jeszcze żadnego kwiatka nie dostałam....

byłam tydzień na wyjeździe i miałam szkolenia cały dzień, nie było praktycznie przerw, zero możliwości kupna czegoś ciepłego do zjedzenia, kończyłam jak normalne sklepy zamykali, a miałam jeszcze kawał do dojechania na nocleg... żywiłam się bułkami 2 dni, a potem sucharkami jak mnie dorwała straszliwa biegunka.... wczoraj wróciłam do domu, a na wadze kilo więcej... załamka po prostu.... pocieszam się, że może to obrzęki po hormonach, miesiączkę miałam mieć już kilka dni temu i nic... załamka po prostu...
scarlett pamietaj ze przed miesiaczką zawsze waga wzrasta w organizmie odklada sie duzo wody i to pewnie ten kg ktory przybyl ...

moja ryba chyba cos nie tak troche mi do foli sie przypiekla nastepnym razem musze czyms wysmarowac ta folie ???
ale zemnie kucharka pozal sie boziu
__________________

[*]
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 13:33   #519
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Naja - obiad ok
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 13:50   #520
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Naja - obiad ok
a kolacyjka ???


a ja siedze juz w pracusi ... ehhh gdzie tam do 22:00
__________________

[*]
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 15:49   #521
mularta
Raczkowanie
 
Avatar mularta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: koniec swiata
Wiadomości: 212
GG do mularta
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

rybke mozna polac lyzeczka oliwy z oliwy zeby sie nie zesuszyla i do foli nie powinna sie przykleic... ale to sie zdarza ja tez juz mialam taka...
dzisiaj sie nagimnastykowalam przy sprzataniu ze hoho ale okna w calym domu pomyte przynajmniej....
__________________
Na nowo...
świat jest piękny
mularta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-08, 18:15   #522
winka
Raczkowanie
 
Avatar winka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

hej Laski to już moja 12 godzina w pracy zaraz zbieram się do domku dietki dziś nie było, ale to nic, wiem że dam radę, mimo dzisiejszej przerwy, wrócić do niej od jutra



Życzę Wam wszystkim niepowtarzalnym i wspaniałym Kobietkom wytrwałości, śmiałości i odrobiny szaleństwa w dążeniu do spełnienia marzeń!
Jesteście wspaniałe!


__________________
"cudowna to jest k*rwa woda z lichenia"



winka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 20:02   #523
buttreflyyyy
Zadomowienie
 
Avatar buttreflyyyy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 125
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Jestem pierwszy raz na tym watku i widzę też jecie rybkę-ja kupje filety mintaja,odmrozone zawijam po 1szt.w folie aluminiowa wczesniej posypujac pieprzem i przyprawa z orzeszkami pinii-wkładam do piekarnika na ok.25 min. na 250 stopni. Pycha, do tego kotowane brokuły lub kalafiorek
buttreflyyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 21:31   #524
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

hej kobitki ostatnie godziny naszego swieta a ja padam na twarz jestem padnieta, tylu zyczen dawno nie dostałam heh miło

dieta dzisiaj zachowana ale cwiczyc juz nie dam rady chyba ze kilka brzuszkow i sklodow to oki ale steperek odpuszcze ....
__________________

[*]
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 21:54   #525
Soncia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 402
GG do Soncia
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Dobry wieczor Kobietki
Na poczatku zycze Wam wszystkiego co najlepsze. Ale nie tylko na ten dzien. Chce zebyscie ZAWSZE byly szczesliwe, usmiechniete i zeby zawsze Wasze marzenia sie spelnialy


A teraz cos innego Ukochany mi wybaczył Oczywiscie ja jeszcze musze walczyc o niego, zeby znowu mi zaufal. Ale wierze ze bedzie znowu cudownie
Co do trzymania sie jesli chodzi o odchudzanie..... Trzymam sie W sumie to rzadko czuje glod, a jak go poczuje, to nie zajadam byle czego. Pije szlanke wody, robie sobie cos lekkiego do jedzenia i jem
Tylko........... mialam dzis potwornie ochote na cos slodkiego... i zjadlam jeden kinder czekolada ;( AAAAAAA!!! Ale tylko jednego!! Zjadlam tego jednego i nie ciagnie mnie zeby zjesc inne.
Achhh tlumacze sie tak i tlumacze... no wiem.. zgrzeszylam ;( Zjadlam slodkie Nakrzyczcie na mnie za to, bo mi sie nalezy....
Soncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 22:01   #526
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

A ja wpadlam sie pochwalic ze dzis bylam juz na silowni i jeszcze pojde na basen na pol h.
Ja tam jem od czasu do czasu cos slodkiego(dzis np batonika 200 kcal), ale nie codziennie tak jak kiedys tylko 2 razy w tyg i to cos malego. Potem staram sie zjesc mniej wegli w innej postaci. No i pamietajcie o bialku.
Dzis zwazylam sie i kolejny kg do tylu, ale z tym sie meczylam 2 tyg (nie chcialo mi sie cwiczyc) Jeszcze tylko 13 Co to dla mnie
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 22:04   #527
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

ale sie ciesze Waszymi sukcesikami
ja chyba tez raz na jakis czas skusze sie na cos slodkiego np raz wtygodniu
a jutro nie wiem co na obiad, moze cos podpowiecie
__________________

[*]
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 10:21   #528
lalunia105
Raczkowanie
 
Avatar lalunia105
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 443
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

hej dziewczyny chciałabym od jutra podjąć decyzje/walke o mniejszy rozmiar ale nie wiem jak zaczać ... jak mozecie to napiszcie jeden taki przykłądowy jadłospis na cały dzień żebym wiedziała co i jak... a i odrazu z góry piszę że nei mog jesć nabiału...
lalunia105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 11:00   #529
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

dzień dobry kobitki

mam dzisiaj jakiś kryzys .... zjadłabym coś słodkiego mmm albo frytki ehhhh masakra .... ale dam rade

lalunia ja w jadłospisie mam duzo nabiału ... warzyw, białe mięso ... owoce w pierwszej częsci dnia ...
__________________

[*]
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-09, 11:10   #530
mularta
Raczkowanie
 
Avatar mularta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: koniec swiata
Wiadomości: 212
GG do mularta
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

u mnie dzis stanowczo na sniadanie twarozek na obiad gotowany kurczak i kapusta kiszona mam nadzieje ze nie podkusze sie na jakies slodycze... brrr
__________________
Na nowo...
świat jest piękny
mularta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 13:23   #531
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Cytat:
Napisane przez Naja84 Pokaż wiadomość
a kolacyjka ???
Też ok .


Dziewczyny,niektóre piszą o 'grzeszkach' podejrzewam,że Wasz organizm nawet nie zauważy jak zjecie kostkę czekolady,czy jakiegoś tam kinderka,nie popadajcie w paranoje
nawet na diecie trzeba czasami sobie pozwolić na trochę przyjemności
owszem,sporo rzeczy należy unikać,ale z rozsądkiem żebyście nie miały ciągle przed oczami BTW i kalorii
grzechem byłaby cała tabliczka czekolady,a nie jedna kostka
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 14:30   #532
lalunia105
Raczkowanie
 
Avatar lalunia105
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 443
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

mam jeszcze jedno pytanie czy mogę pić wodę smakową typu arctic.. lub innee... cytrynowe jabłkowe lub truskawkowe czy moze lepiej taką zwykłaą czysta???
lalunia105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 14:58   #533
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Też ok .


Dziewczyny,niektóre piszą o 'grzeszkach' podejrzewam,że Wasz organizm nawet nie zauważy jak zjecie kostkę czekolady,czy jakiegoś tam kinderka,nie popadajcie w paranoje
nawet na diecie trzeba czasami sobie pozwolić na trochę przyjemności
owszem,sporo rzeczy należy unikać,ale z rozsądkiem żebyście nie miały ciągle przed oczami BTW i kalorii
grzechem byłaby cała tabliczka czekolady,a nie jedna kostka
brzmi jak wybawienie

a jak Wam mija dzien ? u mnie znowu sloneczko i ciepelko ... zaraz na spacerk sie wybierzemy to już chyba wiosna
__________________

[*]
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 16:10   #534
mularta
Raczkowanie
 
Avatar mularta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: koniec swiata
Wiadomości: 212
GG do mularta
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

wiosna juz co raz blizej na cale szczescie nawet dzis uslyszalam, ze schudlam i na prawde poczulam sie 5kg mniej
__________________
Na nowo...
świat jest piękny
mularta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 17:13   #535
winka
Raczkowanie
 
Avatar winka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

W końcu wiosna , byłam dzisiaj na małym spacerku z TŻ i... ptaszki śpiewały, słonko świeciło i powietrze było jakieś świeższe po prostu rewelacja, przez ten dzień kobiet można powiedzieć, że odżywiałam się mało i niezdrowo, ale dzisiaj już było lepiej

mam nadzieję, że Wasze dołki już zakopane? ja mam już pierwszą 5kg za sobą zostało jeszcze 20kg, ale to już lepiej brzmi więc uszy do góry i do roboty dziewczynki
__________________
"cudowna to jest k*rwa woda z lichenia"




Edytowane przez winka
Czas edycji: 2008-03-09 o 17:48
winka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 19:04   #536
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Laluniu - Lepiej te wody smakowe sobie daruj .
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 20:02   #537
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

uznajemy że wiosna zawitała na naszym wateczku


winka 5 kg brzmi fantastycznie hmmm a jak bedzie brzmiało 10 trzymam mocno

a ja wszamałam dzisiaj loda śmietankowego, ale jak go zjadłam wcale lepiej się nie poczułam, rzuciłam sie na steper i ledwo zyje ... pewnie nawet nie spaliłam połowy tego co zjadłam ehhh gdzie ta moja silna wola

Dzisiaj TŻ zaskoczył mnie milusio zrobił obiadek, miał dośc ryżu wiec ugotował ziemniaczki i dostałam jednego podzielonego na 6 kawałków zeby było wizualnie więcej myślałam że padne przy stole ale zachowałam spokój do czasu aż zobaczyłam ze zrobił roladki w sosie serowym, ja dostałam roladke z piersi kurczaka z bialym serem a dla siebie przygotował roladke w żółtym serem i ziołami ... heh nie zapomniał o warzywach dostalam liść sałaty i ogórka konserwowego ....


oki to jeszcze mój jadlospis

I śn. sałatka - sałata lodowa, pół kostki sera białego chudego, pomidorek, cebula, 3 plasterki szybki z indyka , 2 kromeczki wasy kawa z łyzeczką cukru i troszke mleka
II śn - pół pomaranczy i pół grejfruta ( wiem to nie posilek ale nic między obiadek mnie było )
Obiad - ziemniak, roladka z cycka kuraka, ser biały, sałata,ogórek konserwowy szklanka wody z cytryną
podwieczorek - lody śmietankowe w wafelku
kolacja - plasterek szybki ( nie mam już siły nic jesć) woda z cytryną
__________________

[*]

Edytowane przez Naja84
Czas edycji: 2008-03-09 o 20:27
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 21:14   #538
Camila1983
Zadomowienie
 
Avatar Camila1983
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Staruszek Świat
Wiadomości: 1 690
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Matko i córko, co to był za weekend!! Chyba po żadnym maratonie imprezowym nie byłam tak wykończona jak po tych 2 dniach w pracy. Nóg nie czuję ale moze to i lepiej Wczoraj od 6 rano na nogach (dosłownie) az do 22. Przebiegałam cały dzien na jednej kanapce z ciemnego pieczywa z sałatą, szynka i ogórkiem i kilku rzodkiewkach oraz litrowej butelce Tigera. Wiem wiem, bije się w piersi za ten cukier w nim zawarty oraz wszystkie E. Dopiero w domu zorientowałam sie ze w zasadzie nic nie jadłam, ale byłam tak padnieta, ze chyba musieliby mi posiłek podac w postaci kroplówki

Dziś na śniadanko było kilka plasterków ananasa z puszki i Tiger (chyba jestem uzależniona) na drugie śniadanko banan, na obiad serek wiejski i 3 chlebki wasa. Na kolacje skusiłam się na kilka kostek czekoady i 6 owoce kiwi. Nie mam wytłumaczenia na te czekoladę, po prostu łakomstwo. I mam tak przeraźliwą ochote na frytki, ze chyba zjem surowego ziemniaka

Ale po tygodniu na wadze jest 2 kg mniej Zawsze to coś
Camila1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 21:20   #539
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Cytat:
Napisane przez Camila1983 Pokaż wiadomość
Matko i córko, co to był za weekend!! Chyba po żadnym maratonie imprezowym nie byłam tak wykończona jak po tych 2 dniach w pracy. Nóg nie czuję ale moze to i lepiej Wczoraj od 6 rano na nogach (dosłownie) az do 22. Przebiegałam cały dzien na jednej kanapce z ciemnego pieczywa z sałatą, szynka i ogórkiem i kilku rzodkiewkach oraz litrowej butelce Tigera. Wiem wiem, bije się w piersi za ten cukier w nim zawarty oraz wszystkie E. Dopiero w domu zorientowałam sie ze w zasadzie nic nie jadłam, ale byłam tak padnieta, ze chyba musieliby mi posiłek podac w postaci kroplówki

Dziś na śniadanko było kilka plasterków ananasa z puszki i Tiger (chyba jestem uzależniona) na drugie śniadanko banan, na obiad serek wiejski i 3 chlebki wasa. Na kolacje skusiłam się na kilka kostek czekoady i 6 owoce kiwi. Nie mam wytłumaczenia na te czekoladę, po prostu łakomstwo. I mam tak przeraźliwą ochote na frytki, ze chyba zjem surowego ziemniaka

Ale po tygodniu na wadze jest 2 kg mniej Zawsze to coś


nie no a gdzie jedzenie ???
__________________

[*]
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 22:08   #540
Soncia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 402
GG do Soncia
Dot.: Min. 20 kg w dół:/ kto się przyłączy ?

Czesc dziewczyny

Jak zaczelam sie odchudzac 04.03. i sie pomierzylam, to wczoraj znowu wzielam miarke i tu zaskoczenie
1 cm mniej w biuscie 3 cm mniej w pasie i 1 cm mniej w biodrach
Nie macie pojecia jak sie ciesze z tego A jak to zmobilizowalo do dalszej pracy Cudownie

Pozdrawiam Was serdecznie
Soncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:30.