Jak mogę sobie pomóc? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-29, 09:16   #1
Pomocnyczlowiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 2

Jak mogę sobie pomóc?


Otóż idę teraz do pierwszej klasy szkoły zawodowej, i strasznie się boję że nie poradzę sobie na praktykach, że dostanę ataku paniki czy coś, jestem osobą która wszystko bierze sobie do serca, uwielbiam ludzi i przebywać z nimi m.in dlatego zdecydowałam się na zawodówkę, nie czuję się z tego powodu gorsza czy coś, ale gdy tylko myślę o szkole, praktykach, nowych ludziach automatycznie się spinam, mam kołatanie serca, bóle głowy, zawroty, jest mi niedobrze, czuje się po prostu do dupy, że sobie nie poradzę, byłam u lekarza i stwierdził głęboką nerwice, dostałam leki, i moje dodatkowe pytanie czy ten stres może być spowodowany nowym etapem w życiu? Jak mogę sobie dodatkowo pomóc? Terapia? Psycholog? Psychiatra? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi ❤️
Pomocnyczlowiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-29, 16:47   #2
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Jak mogę sobie pomóc?

Zrobiłabym sobie podstawowe badania, poziom wit D3, dołożyłabym magnez ( działa uspokajająco), lekarz przepisał Ci leki ale nie zalecił terapii? Gdzieś sie te myśli zaczęły i wpływają na Twoje życie. Musisz się nauczyć wyciszać,np. bieganie dobrze działa na "głupie"myśli.
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-29 17:47:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:31.