jak to jest z tą jesienią ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-29, 09:11   #1
kasiulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 402
GG do kasiulekk

jak to jest z tą jesienią ?


Wg, wszystkich znaków na niebie i ziemi jestem pani jesień. Mam brązowe włosy, zielone oczy, niezbyt ciemną oprawę oczu, cerę taką trochę żółtawą. Ale jedna rzecz się nie zgadza z opisem ( dzisiejszy artykuł ) Otóż poza tymi wszystkimi cechami , bardzo łatwo i szybko się opalam, co przy jesieni podobno nie występuje. No i co ze mnie za typ? Pomóżcie proszę, bo zależy mi na tym, coby wiedzieć jaką jestem porą roku.
kasiulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-29, 12:01   #2
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Re: jak to jest z tą jesienią ?

Hej
Zaczynam mysleć, że typu urody nie da sie po prostu jednoznacznie okreslic Czekalam z niecierpliwościa na artykuł o jesieni, który miał mi pomóc się zakwalifikować... Dalej wychodzi na to, że jestem mieszanką jesieni (cera, opalenizna, kolor oczu i wlosow) i lata.
Pozdrawiam
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-29, 12:32   #3
Lori22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Edynburg
Wiadomości: 196
GG do Lori22
Re: jak to jest z tą jesienią ?

A ja nie rozumiem tego fragemntu:
"Osoby w typie jesieni, zwykle bardzo ciężko się opalają. Zazwyczaj po opalaniu skóra zostaje jedynie pokryta dodatkowymi znamionami lub piegami. Rzadko kiedy jesień może zatrzymać na dłużej opaleniznę, która najczęściej jest czerwona. To cecha wyraźnie odróżniająca Panią jesień od typu wiosennego."
Jestem wiosną ,a moja skóra opala się właśnie tak jak w opisie jesieni, czyli wcale, albo robi się czerwona i ciągle pojawiają się coraz to nowe znamiona.
Więc nie jest to chyba decydująca cecha
Lori22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-30, 12:24   #4
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: jak to jest z tą jesienią ?

Moze jestes poprostu wiosna (opis pasuje)? Poza tym ani wiosna, ani jesien ani zaden innym typ urody nie jest jednorodny. wiosna o bardzo jasnej karnacji nie bedzie sie opalala tak jak mocna wiosna. Podobnie jak zima w typie krolewny sniezki tez nigdy nie bedzie miala opalenizny jak typ poludniowy...
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:45.