Anty aging - plotkowo - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-11-29, 22:12   #721
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Hej, też od jakiegoś czasu mam to serum na liście i nie mogę sie zdecydować-jaką poprawę widzisz?Moim problemem jest drobna siateczka zmarszczek, nie mam sińców czy worków , tylko cieńszą skórę. Jest juz lepiej odkąd stosuję retinol (teraz już wjeżdzam legalnie pod oko, ale cieńszą warstwą). Ale oczekuję jeszcze lepszego efektu...
Pod oko swietny jest Benton ze sluzem ze slimaka na noc, mega , zaczelam jeszcze i to pod makijaz o dziwo i sie sprawdza uzywac dr Jart z ceramidami. Na mojej mieszanej cerze by to nie przeszlo, a jednak ..
Kieh'l pozostawia podobny efekt, ale po Jart'cie wydaje mi sie, ze cera jest lepiej nawilzona i taka zdrowa
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 06:56   #722
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez Ashia Pokaż wiadomość
Pod oko swietny jest Benton ze sluzem ze slimaka na noc, mega , zaczelam jeszcze i to pod makijaz o dziwo i sie sprawdza uzywac dr Jart z ceramidami. Na mojej mieszanej cerze by to nie przeszlo, a jednak ..
Kieh'l pozostawia podobny efekt, ale po Jart'cie wydaje mi sie, ze cera jest lepiej nawilzona i taka zdrowa
Dzięki będę czytać o nim , mam na oku jeszcze to serum lub krem Veoli Botanica 20 Seconds Magic Eye, kusi mnie ten NIOD -pewnie jak nie przetestuję to się nie przekonam
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 07:24   #723
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Anty aging - plotkowo

Dzięki za wskazówki odnośnie ujędrniania/ anty age na ciało. Zaczynam na razie bezinwazyjnie z
Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Również polecę ceramidy - Clochee balsam do ciala z ceramidami, robi dobra robotę bez tłustego filmu na skórze. W wersji bardziej budżetowej super się sprawdza w nawilżeniu olejek śliwkowy.
Z zabiegów tez bym myślała nad RF albo endermologia.
Aż tak drogi nie jest na szczęście. Choć nie powiem, niektóre sklepy mają ceny tej marki z kosmosu.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 11:03   #724
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Dzięki za wskazówki odnośnie ujędrniania/ anty age na ciało. Zaczynam na razie bezinwazyjnie z

Aż tak drogi nie jest na szczęście. Choć nie powiem, niektóre sklepy mają ceny tej marki z kosmosu.
Tez widziałam i zastanawiałam się czemu, marza czy chciwość czy co? Bo rozumiem, ze takie Lyko sprzedaje Clochee drożej niż rodzime sklepy (podatki i cło), ale to chyba nie wyczerpuje zagadnienia
A sama marka moim zdaniem jest bardzo ok, normalnie moje odkrycie roku.
Teraz się czaję jeszcze na ich krem pod oczy, wykańczam Ole Henriksen Banana Bright. Pamietam, ze któraś wizazanka pisała o tym kremie z Clochee, ze warto i ze poleca, ale za cholerę nie pamietam która i gdzie...moment, _medianoche, to Ty byłaś?
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 11:07   #725
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Tez widziałam i zastanawiałam się czemu, marza czy chciwość czy co? Bo rozumiem, ze takie Lyko sprzedaje Clochee drożej niż rodzime sklepy (podatki i cło), ale to chyba nie wyczerpuje zagadnienia
A sama marka moim zdaniem jest bardzo ok, normalnie moje odkrycie roku.
Teraz się czaję jeszcze na ich krem pod oczy, wykańczam Ole Henriksen Banana Bright. Pamietam, ze któraś wizazanka pisała o tym kremie z Clochee, ze warto i ze poleca, ale za cholerę nie pamietam która i gdzie...moment, _medianoche, to Ty byłaś?
Ja zamawiam na polskich stronach, bo jadę na święta i tu są różnice cenowe nawet do 100%

Clochee kojarzę z polskiego YT.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 11:27   #726
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Ja zamawiam na polskich stronach, bo jadę na święta i tu są różnice cenowe nawet do 100%

Clochee kojarzę z polskiego YT.
Dzięki za podpowiedz, tez się wybieram do ojczyzny i faktycznie jak zerknęłam na niektóre polskie sklepy to jest spora różnica. Mam bagaż nadawany na szczęście

A kojarzysz jeszcze jakieś inne dobre polskie marki, które warto by upolować przed powrotem do Haraldow? Nie mam tu na myśli tych powszechnie znanych typu Vianek czy Mokosh ale jakieś bardziej niszowe, eko, mineralne, z dobrymi składami i cf?
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 12:36   #727
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Dzięki za podpowiedz, tez się wybieram do ojczyzny i faktycznie jak zerknęłam na niektóre polskie sklepy to jest spora różnica. Mam bagaż nadawany na szczęście

A kojarzysz jeszcze jakieś inne dobre polskie marki, które warto by upolować przed powrotem do Haraldow? Nie mam tu na myśli tych powszechnie znanych typu Vianek czy Mokosh ale jakieś bardziej niszowe, eko, mineralne, z dobrymi składami i cf?
Z polskich minerałów Annabelle Minerals jest polecane, Paese coś ostatnio też wypuściło z minerałów.

Basiclab
Eeny Meeny
Fridge ( te wymagają trzymania w lodówce, krótki termin ważności )
La-Le
Mohani
NaturPlanet ( oleje, serum, glinki itp. to ja zawsze biorę ze sobą )
OnlyBio
Polny Warkocz
Resibo

a nawet te bardziej naturalne serie takich tańszych marek jak Lirene. No i Alterra ma sporo ciekawych kosmetyków.
4szpaki się często powtarza jeśli chodzi o naturalne dezodoranty.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-11-30, 12:42   #728
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Anty aging - plotkowo

Kupiłam retinal Eeeny Meeny, bardzo korzystny cenowo, złapałam na BF -30%. Pojemnośc 50ml.
BasicLab też ma sporo fajnych kosmetyków - retinale, retinole, ceramidy, trehalozę. Często jest -20%

Z Polskich marek AA ma fajny krem do rąk taki zimowy, nazywa się "opatrunek". Kosztuje grosze jakieś.


A no i Nacomi ma ten retinol budżetowy do ciała i balsam z kwasme salicylowym na krostki, czy działa - jeszcze nie wiem
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-11-30 o 12:44
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 13:49   #729
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Anty aging - plotkowo

Dzieki, przypatrze się Eeeny Meeny, NaturPlanet, La-Le i BasicLab. I ten Polny Warkocz kusi nazwa
Resibo znam, miałam różne próbki, nie zachwycił mnie. 4szpaki miałam szampony w kostkach, niestety nie sprawdzały się bardzo na mojej skórze.
Jeszcze to lodowkowe ciekawe, tez sprawdzę.

Dzięki za wszystkie podpowiedzi
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-30, 13:59   #730
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Dzieki, przypatrze się Eeeny Meeny, NaturPlanet, La-Le i BasicLab. I ten Polny Warkocz kusi nazwa
Resibo znam, miałam różne próbki, nie zachwycił mnie. 4szpaki miałam szampony w kostkach, niestety nie sprawdzały się bardzo na mojej skórze.
Jeszcze to lodowkowe ciekawe, tez sprawdzę.

Dzięki za wszystkie podpowiedzi
Z eeny meeny fajny jest żel do mycia twarzy i serum.

https://eenymeeny.pl/produkt/lagodny-zel-myjacy/
https://eenymeeny.pl/produkt/odzywcz...ewitalizujace/
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 06:21   #731
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Dzieki, przypatrze się Eeeny Meeny, NaturPlanet, La-Le i BasicLab. I ten Polny Warkocz kusi nazwa
Resibo znam, miałam różne próbki, nie zachwycił mnie. 4szpaki miałam szampony w kostkach, niestety nie sprawdzały się bardzo na mojej skórze.
Jeszcze to lodowkowe ciekawe, tez sprawdzę.

Dzięki za wszystkie podpowiedzi
BasicLab jest super do tej marki długo zniechęcał mnie bardzo agresywny marketing, ponieważ chyba wszyscy na yt mieli z nimi współprace, jednak żadne kosmetyki nie działają tak ładnie na moją cerę polecam także żele do twarzy, są turbowydajne.

Polecam też markę lynia, nie jest jakoś super popularna, a ma bardzo fajne składy. Ich maseczka z kwasem salicylowym to jest mój ratunek, kiedy moja cera robi się dziwnie zanieczyszczona, tak samo tonik z czerwonej serii. Lubię też ich toniki żelowe, zwłaszcza wtedy, kiedy w środku zimy mam wysuszoną cerę i szukam czegoś dodatkowego do nawilżenia cery. Widziałam, że mają teraz jakieś nowe ampułki, ale patrząc pobieżnie wydaje mi się to być przerost formy nad treścią

Z pojedynczych kosmetyków bardzo lubię masło do demakijażu z Bandi, domywa wszystko, ładnie się emulguje i jest wydajne. Boli mnie tylko to, jak skoczyła jego cena, ostatnie opakowanie kupowałam za 28 zł xd ale jeśli mam na powiekach eyeliner z Inglota (u mnie jest on nie do zdarcia), to pierwszą warstwę lubię rozpuścić płynem miceralnym z Botanic (marka własna Natury)- ma naturalny skład, a domyje wszystko bez robienia masakry na twarzy xd w ogóle ten płyn miceralny ma u mnie wiele zastosowań i jeśli czegoś w domu nie mogę domyć, to wkracza do akcji on i wszystko jest czyste xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-12-01, 06:36   #732
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Z pojedynczych kosmetyków bardzo lubię masło do demakijażu z Bandi, domywa wszystko, ładnie się emulguje i jest wydajne. Boli mnie tylko to, jak skoczyła jego cena, ostatnie opakowanie kupowałam za 28 zł xd ale jeśli mam na powiekach eyeliner z Inglota (u mnie jest on nie do zdarcia), to pierwszą warstwę lubię rozpuścić płynem miceralnym z Botanic (marka własna Natury)- ma naturalny skład, a domyje wszystko bez robienia masakry na twarzy xd w ogóle ten płyn miceralny ma u mnie wiele zastosowań i jeśli czegoś w domu nie mogę domyć, to wkracza do akcji on i wszystko jest czyste xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zmywam makijaż /myję twarz olejami, miks rycynowego, migdałowego i arganowego.

Coraz bardziej zastanawiam się nad zafundowaniem sobie mezoterapii igłowej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 07:40   #733
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Anty aging - plotkowo

Powoli kończę retinol od Paula's Choice i czaję się na jakiś retinal dla odmiany:wyszukałam Algopro R Serum z Retinalem 0,16 od Sensum Mare(dobra cena w Douglas) ale kompletnie nie znam marki (polska).
Czy ktoś zdementował doniesienia o rzekomej niestabilności retinolu w BasicLab?Nie mogę znaleźć nic w necie a coś mi sie obiło o uszy(tylko nie wiemn gdzie). Biorę pod uwagę to serum korygujące z retinalem od nich...
Eeny Meeny gdzię mi mignęło przed oczami, ale też mało opinii..
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 10:02   #734
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Anty aging - plotkowo

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89426372]Ja zmywam makijaż /myję twarz olejami, miks rycynowego, migdałowego i arganowego.

Coraz bardziej zastanawiam się nad zafundowaniem sobie mezoterapii igłowej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Ja z kolei myślę o dermapenie; czy ktoś miał robiony dermapen albo właśnie mezoterapię igłową i może coś powiedzieć o efektach?

Zastanawiam się jeszcze nad tym, co można zrobić z bruzdami nosowo-wargowymi; nie jest to u mnie jeszcze jakiś bardzo wyrazisty problem, ale boję się, co będzie w przyszłości, poza tym chciałabym mieć tam zupełnie gładko. Zastanawia mnie właśnie, czy jakiś "lżejszy" zabieg by na to pomógł typu mezoterapia igłowa, bo o wypełniaczach nawet nie myślę , a botoks to chyba nic tutaj nie zrobi.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 10:14   #735
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Ja z kolei myślę o dermapenie; czy ktoś miał robiony dermapen albo właśnie mezoterapię igłową i może coś powiedzieć o efektach?

Zastanawiam się jeszcze nad tym, co można zrobić z bruzdami nosowo-wargowymi; nie jest to u mnie jeszcze jakiś bardzo wyrazisty problem, ale boję się, co będzie w przyszłości, poza tym chciałabym mieć tam zupełnie gładko. Zastanawia mnie właśnie, czy jakiś "lżejszy" zabieg by na to pomógł typu mezoterapia igłowa, bo o wypełniaczach nawet nie myślę , a botoks to chyba nic tutaj nie zrobi.
ja mialam mikroigłową raz i niestety efektów nie widzę. Zabieg miałam jeszcze bez znieczulenia, więc bardzo mnie bolało. Ale w grudniu idę drugi raz i zobaczymy jak tym razem będzie.
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 10:16   #736
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Ja z kolei myślę o dermapenie; czy ktoś miał robiony dermapen albo właśnie mezoterapię igłową i może coś powiedzieć o efektach?

Zastanawiam się jeszcze nad tym, co można zrobić z bruzdami nosowo-wargowymi; nie jest to u mnie jeszcze jakiś bardzo wyrazisty problem, ale boję się, co będzie w przyszłości, poza tym chciałabym mieć tam zupełnie gładko. Zastanawia mnie właśnie, czy jakiś "lżejszy" zabieg by na to pomógł typu mezoterapia igłowa, bo o wypełniaczach nawet nie myślę , a botoks to chyba nic tutaj nie zrobi.
Moje bruzdy nosowo-wagowe są masakryczne. Zupelnie gladko? Brzmi jak jakies science-fiction dla mnie Tez zamierzam cos z tym zrobic niedlugo, jeszcze nie wiem co.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 10:22   #737
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Anty aging - plotkowo

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89426372]Ja zmywam makijaż /myję twarz olejami, miks rycynowego, migdałowego i arganowego.

Coraz bardziej zastanawiam się nad zafundowaniem sobie mezoterapii igłowej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Czystego oleju lub mieszanki olejów używam tylki wtedy, gdy kosmetyk właściwy mi się skończy. Przerobiłam już mnóstwo maseł i olejków do demakijażu i jednak tych z emulgatorem używa mi się najwygodniej. Przy zmywaniu makijażu "zwykłym" olejem dłużej schodziło mi jego zmycie, a tak to użycie combo masło z emulgatorem+żel daje mi oczyszczoną cerę w bardzo szybkim czasie.

Też myślę o mezaterapii
Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Powoli kończę retinol od Paula's Choice i czaję się na jakiś retinal dla odmiany:wyszukałam Algopro R Serum z Retinalem 0,16 od Sensum Mare(dobra cena w Douglas) ale kompletnie nie znam marki (polska).
Czy ktoś zdementował doniesienia o rzekomej niestabilności retinolu w BasicLab?Nie mogę znaleźć nic w necie a coś mi sie obiło o uszy(tylko nie wiemn gdzie). Biorę pod uwagę to serum korygujące z retinalem od nich...
Eeny Meeny gdzię mi mignęło przed oczami, ale też mało opinii..
O, też prosiłabym o więcej info nt. retinolu z BasicLab

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 10:39   #738
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Anty aging - plotkowo

Ja się zapisałam na radiofrekwencję mikroigłową i ciekawa jestem, czy będą efekty; właśnie na tych zdjęciach z google to zapewne zazwyczaj jest retusz, bo nie wierzę, że od meztoerapii igłowej może się tak poprawić stan skóry/ spłycić zmarszczki jak np. tutaj: https://s3.wizaz.pl/newsy/efekty-mik...917333-4_3.jpg.

Właśnie nie mam zupełnie pomysłu na te bruzdy, ale mam nadzieję, że po tym zabiegu będą jakieś efekty. Przyznam, że jedyne widoczne efekty były dla mnie po oczyszczaniu manualnym, które wiem, że jest odradzane - choć mi krzywdy nie zrobiło - a po tych wszystkich oczyszczaniach wodrowych, mikrodermabrazjach zero.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 10:43   #739
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Ja z kolei myślę o dermapenie; czy ktoś miał robiony dermapen albo właśnie mezoterapię igłową i może coś powiedzieć o efektach?



Zastanawiam się jeszcze nad tym, co można zrobić z bruzdami nosowo-wargowymi; nie jest to u mnie jeszcze jakiś bardzo wyrazisty problem, ale boję się, co będzie w przyszłości, poza tym chciałabym mieć tam zupełnie gładko. Zastanawia mnie właśnie, czy jakiś "lżejszy" zabieg by na to pomógł typu mezoterapia igłowa, bo o wypełniaczach nawet nie myślę , a botoks to chyba nic tutaj nie zrobi.
Bylam i nie widziałam u siebie absolutnie żadnej różnicy, więc odpuściłam temat. Moja twarz nawet trochę nie była po tym zabiegu zaczerwieniona, więc może to byl dla mojej skóry za mały bodziec żeby zacząć regenerację? Nie wiem, moja koleżanka z kolei była zachwycona po paru pierwszych razach. Potem jak się wybrała po dłuższej przerwie to też nie widziała już prawie różnicy i też dala sobie z tym spokój. Myślę, że nie zaszkodzi spróbować, każdy może zareagować inaczej.
Jedyna rzecz, która mnie by martwiła, to jak takie mikro przerwania ciągłości skóry wpływają na przepływ limfy w przyszłości, powiedzmy po kilkunastu latach. Jakoś nie mogę się przekonać do takich już inwazyjnych zabiegów. Ale bruzdę chętnie bym i u siebie usunęła

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-12-01, 11:55   #740
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Ja się zapisałam na radiofrekwencję mikroigłową i ciekawa jestem, czy będą efekty; właśnie na tych zdjęciach z google to zapewne zazwyczaj jest retusz, bo nie wierzę, że od meztoerapii igłowej może się tak poprawić stan skóry/ spłycić zmarszczki jak np. tutaj: https://s3.wizaz.pl/newsy/efekty-mik...917333-4_3.jpg.

Widac strukture z narzedzia do klonowania To amatorski retusz...
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 12:37   #741
ElaOl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 6
Dot.: Anty aging - plotkowo

Dzień dobry.


Przyszłam tutaj z wątku o dr penie, bo bedac 40+ tez na retinolu i poszukujaca sposobu na bruzdy nosowo-wargowe i inne takie. Mialam RF - zero efektów, mialam dermapen w gabinecie ( zaorali mi twarz), efekt na dwa tygodnie, oraz stymulator Ellanse M- po tym ostatnim efekt byl super, zwłaszcza 3 miesiace od zabiegu. Niestety mial być niby na dwa lata, a już mi schodzi. Obecnie na noc uzywam serum + retinol z dermaquesta, od jakiegoś miesiąca i jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza z wyrównania koloru i wyciszenia skóry Na dzień SPF 50+ repair z sesdermy, nie zapycha, nie tłusci, nie szczypie tez mogę polecic, bo juz ktores opakowanie zużylam i dla mnie jest ok, a wszystkie inne mnie zapychały albo tłuściły.


Także, nie ma chyba cudów z bruzdami. A jakby ktoś wynalazł to z chęcią przeczytam ; )

Edytowane przez ElaOl
Czas edycji: 2022-12-01 o 12:39
ElaOl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 14:21   #742
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Anty aging - plotkowo

A czemu nie wypełniacz? Newralgiczne miejsca to niestety zazwyczaj jedyna opcja, bo daje mega nawilżenie. Dzięki temu mam skórę pod oczami dokładnie taką jak 20 lat temu.
Wiadomo, po 50-tce trzeba bardzo uważać, żeby twarz nie zmieniła się w Napuchnietego Pana (vide Putin).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-2248.jpg (57,0 KB, 115 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 14:57   #743
ElaOl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 6
Dot.: Anty aging - plotkowo

A miałyście styczność z Restylane Vita Light?


Pani_Robot- bardzo ładny efekt na zdjęciu.
ElaOl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 15:18   #744
902f7e545689995ed7100549f983f7667db9d210_640a7312174a8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 323
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Hej, też od jakiegoś czasu mam to serum na liście i nie mogę sie zdecydować-jaką poprawę widzisz?Moim problemem jest drobna siateczka zmarszczek, nie mam sińców czy worków , tylko cieńszą skórę. Jest juz lepiej odkąd stosuję retinol (teraz już wjeżdzam legalnie pod oko, ale cieńszą warstwą). Ale oczekuję jeszcze lepszego efektu...
Serum NIOD daje u mnie efekt wypoczętych oczu, i bardzo mocne nawilżenie. Ono nie jest ciężkie, konsystencje jest wodnista i nabiera się je pipetą, więc to nie efekt okluzji/ natłuszczenia tylko mocnego napojenia skóry, która się przez to też wydaje grubsza i mocniejsza. Ale to tylko efekt doraźny, dopóki się je stosuje - jak skończę butelkę i nie kupie następnej to skóra wraca do stanu poprzedniego


Dzisiaj na ceneo w kalendarzy adwentowym z promocjami jest -30zł przy zakupach za 80zł z działu uroda przez ceneo. Wzięłam sobie balsam z retinolem Nacomi i 2x serum z ceramidami z tej firmy, łącznie z dostawą 69zł.

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
A czemu nie wypełniacz? Newralgiczne miejsca to niestety zazwyczaj jedyna opcja, bo daje mega nawilżenie. Dzięki temu mam skórę pod oczami dokładnie taką jak 20 lat temu.
Wiadomo, po 50-tce trzeba bardzo uważać, żeby twarz nie zmieniła się w Napuchnietego Pana (vide Putin).
A co dokładnie miałaś robione pod oczami? kwas hialuronowy po prostu czy coś innego?
Piękny kolor włosów.
902f7e545689995ed7100549f983f7667db9d210_640a7312174a8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 15:47   #745
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez ElaOl Pokaż wiadomość
Pani_Robot- bardzo ładny efekt na zdjęciu.
[1=902f7e545689995ed710054 9f983f7667db9d210_640a731 2174a8;89426943


A co dokładnie miałaś robione pod oczami? kwas hialuronowy po prostu czy coś innego?
Piękny kolor włosów.[/QUOTE]


Dziękuję

Tak, Stylage XS chyba czy S
Są dni, że trzeba lekko rozmasować na stronie, na której uwielbiam spać, bo naciąga wodę i robi nadkorekcję, ale to moja tendencja do opuchlizny.
Nie miałam stymulatorów nigdy, a teraz to taki top zabieg.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 15:55   #746
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Anty aging - plotkowo

Miałam robione bruzdy prawie 2 lata temu i na pewno będę powtarzać, może w przyszłym roku. Różnica+mój komfort bezcenne, nie żałuję

Teraz, po nowym roku, będę chciała zrobić coś z żuchwą i to jest mój priorytet, ale będę miała zakładany aparat na zęby i nie wiem jeszcze co najpierw (muszę spytać moją ortodontkę).

Czy któraś z Was stosowała produkty Sensum Mare i może się wypowiedzieć o tych produktach?
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 17:07   #747
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 204
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Miałam robione bruzdy prawie 2 lata temu i na pewno będę powtarzać, może w przyszłym roku. Różnica+mój komfort bezcenne, nie żałuję

Teraz, po nowym roku, będę chciała zrobić coś z żuchwą i to jest mój priorytet, ale będę miała zakładany aparat na zęby i nie wiem jeszcze co najpierw (muszę spytać moją ortodontkę).

Czy któraś z Was stosowała produkty Sensum Mare i może się wypowiedzieć o tych produktach?
Ja miałam w planie, na szczęście udało mi się je znaleźć stacjonarnie i powąchać. Seria Algo-... jak dla mnie po prostu śmierdzi tanimi, męskimi perfumami.
5e046a21a251d9e933976aed7bddd2e3377715e2_65750010a329e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 18:51   #748
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość

Zastanawiam się jeszcze nad tym, co można zrobić z bruzdami nosowo-wargowymi; nie jest to u mnie jeszcze jakiś bardzo wyrazisty problem, ale boję się, co będzie w przyszłości, poza tym chciałabym mieć tam zupełnie gładko. Zastanawia mnie właśnie, czy jakiś "lżejszy" zabieg by na to pomógł typu mezoterapia igłowa, bo o wypełniaczach nawet nie myślę , a botoks to chyba nic tutaj nie zrobi.
Teraz widzę, że coraz popularniejsze są stymulatory tkankowe (np. hydroksyapatyt wapnia) jako alternatywa dla kwasu hialuronowego i wygląda to bardzo ciekawie, pewnie za jakiś czas się skuszę.

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 21:39   #749
08c7cbc1c0d531be9e51934d16bbb4732386b516_63def18200ca5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 479
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość

Z pojedynczych kosmetyków bardzo lubię masło do demakijażu z Bandi, domywa wszystko, ładnie się emulguje i jest wydajne.
Mnie ono podrażnia oczy. Używam głównie jak robię makijaż oczu i mimo że po tym zmywam jeszcze czymś innym to zawsze po wstaniu mam zaropione oczy.
08c7cbc1c0d531be9e51934d16bbb4732386b516_63def18200ca5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 13:30   #750
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez ElaOl Pokaż wiadomość
Dzień dobry.


Przyszłam tutaj z wątku o dr penie, bo bedac 40+ tez na retinolu i poszukujaca sposobu na bruzdy nosowo-wargowe i inne takie. Mialam RF - zero efektów, mialam dermapen w gabinecie ( zaorali mi twarz), efekt na dwa tygodnie, oraz stymulator Ellanse M- po tym ostatnim efekt byl super, zwłaszcza 3 miesiace od zabiegu. Niestety mial być niby na dwa lata, a już mi schodzi. Obecnie na noc uzywam serum + retinol z dermaquesta, od jakiegoś miesiąca i jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza z wyrównania koloru i wyciszenia skóry Na dzień SPF 50+ repair z sesdermy, nie zapycha, nie tłusci, nie szczypie tez mogę polecic, bo juz ktores opakowanie zużylam i dla mnie jest ok, a wszystkie inne mnie zapychały albo tłuściły.


Także, nie ma chyba cudów z bruzdami. A jakby ktoś wynalazł to z chęcią przeczytam ; )
Poczytaj o masażach i ćwiczeniach u Basi Włodkowskiej (Azjatycki Cukier), całkiem ciekawie to wygląda -zawsze można spróbować Sama też się do tego mobilizuje od jakiegoś czasu aby zacząć ćwiczenia ale słabo mi to idzie

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

[1=5e046a21a251d9e933976ae d7bddd2e3377715e2_6575001 0a329e;89427017]Ja miałam w planie, na szczęście udało mi się je znaleźć stacjonarnie i powąchać. Seria Algo-... jak dla mnie po prostu śmierdzi tanimi, męskimi perfumami.[/QUOTE]

Może i śmierdzieć oby tylko działało
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-22 21:33:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.