nowy zwiazek a uczucia do eks - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-10, 15:47   #1
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Question

nowy zwiazek a uczucia do eks


hej...tak sobie pomyslalam ze sie podziele...
od 3ech miesiecy jestem z nowym TZ-tem, przez caly ten okres nie widzialam sie z moim eksem ani razu. nie myslalam nawet o nim specjalnie. rozstalismy sie w klotni i jakos tak mi gladko poszlo rozstanie (po 6 miesiacach zwiazku, mieszkania razem).

ale wczoraj spotkalam w klubie eksa, zreszta spodziewalam sie tego bo jest tam dj em.

i juz nie mam do niego zalu, nawet troche mi motylki pofrunely w brzusiu.
wszyscy znajomi sie ucieszyli ze znow ze soba rozmawiamy, itp.

dowiedzialam sie od niego, ze on nadal mnie kocha, ze bedzie kochal, ze przeprasza.
ze chce zebym wrocila.

ale to niemozliwe. jestem szczesliwa z moim TZetem teraz, to zupelnie inny zwiazek niz tamten, inspirujacy, powazny, cieply, bez klotni, nawet seks jest idealny.
z eksem bylo inaczej. nawet mieszkajac z nim, tak jakby sie dusilam. bylam smutna, klocilismy sie co najmniej raz - dwa razy w tygodniu. raz sie nawet wyprowadzilam, ale pozniej sie pogodzilismy. nigdzie nie wychodzilismy,
bo on nie mial ochoty, nawet o tym nie pomyslal.
nasze zycie polegalo schemacie praca - dom -praca - imprezy (jako ze eks jest popularnym dj w duzym miescie za granica, imprezy byly codziennie, a ja na nie chodzilam powiedzmy 2 razy w tygodniu). no i seksik...on chcial tylko raz tygodniu max...i to 10 minut i koniec...myslalam ze zwariuje...

w koncu odeszlam-

ale teraz czuje ze tesknie, po tym jak go zobaczylam.
mysle o nim a nie powinnam.

co robic? jakies rady?
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 15:52   #2
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: nowy zwiazek a uczucia do eks

dac sobie czas, nie chodzic w miejsca gdzie on napewno bywa
proste ze tesknisz w koncu czulas cos do niego , ale sama mowisz ze z nowym TLtem jest Ci lepiej, wiec nie rozumiem w cyzm problem?
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 15:53   #3
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: nowy zwiazek a uczucia do eks

To logiczne, że poczułaś lekkie motylki, ale sama wiesz doskonale, dlaczego się z nim rozstałaś. Nie warto marnowac nowego, fajnego związku dla chłopaka, który zdobył się na wielkie wyznania i przeprosiny po tym, jak Cie spotkał w dyskotece. Bo rozumiem, że wcześniej jakoś mu się nie chciało przepraszać i starać się Ciebie odzyskać?

Znajomi, którzy się ucieszyli - nie ich związek, więc ową radość mogą sobie wsadzić.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 16:24   #4
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: nowy zwiazek a uczucia do eks

Dziwne dla mnie jak mozna poczuc motylki do kogos z kim sie uprawiało seks tylko raz w tygodniu. Osobiscie odzuwam motylki wyłacznie jako element zaskocznia czysto seksulanego, dlatego mnie to dziwi. Taki partner jak Twoj ex, troche aseksualny sie wydaje. Oczywiscie jak dla mnie i moim zdaniem.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 16:42   #5
olenkaa
Rozeznanie
 
Avatar olenkaa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 868
GG do olenkaa
Dot.: nowy zwiazek a uczucia do eks

W tym przypadku warto zastosować się do powiedzenia "Nie wchodzi się 2x do tej samej rzeki". Nie ma sensu brnąć dalej w coś od czego uciekłaś. Być może na początku byłoby Wam ze sobą dobrze. On by się starał i byłby niemal idealny ale z czasem to może minąć i szybko powróci dawna rutyna. Staraj się omijać miejsca gdzie przebywa Twój eks i nie kuś losu bo nic dobrego z tego nie wyniknie. Pamiętaj też że spotykając się i myśląc o byłym ranisz swojego obecnego tż.
__________________
bawię się w życie..
olenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 16:51   #6
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: nowy zwiazek a uczucia do eks

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
hej...tak sobie pomyslalam ze sie podziele...
od 3ech miesiecy jestem z nowym TZ-tem, przez caly ten okres nie widzialam sie z moim eksem ani razu. nie myslalam nawet o nim specjalnie. rozstalismy sie w klotni i jakos tak mi gladko poszlo rozstanie (po 6 miesiacach zwiazku, mieszkania razem).

ale wczoraj spotkalam w klubie eksa, zreszta spodziewalam sie tego bo jest tam dj em.

i juz nie mam do niego zalu, nawet troche mi motylki pofrunely w brzusiu.
wszyscy znajomi sie ucieszyli ze znow ze soba rozmawiamy, itp.

dowiedzialam sie od niego, ze on nadal mnie kocha, ze bedzie kochal, ze przeprasza.
ze chce zebym wrocila.

ale to niemozliwe. jestem szczesliwa z moim TZetem teraz, to zupelnie inny zwiazek niz tamten, inspirujacy, powazny, cieply, bez klotni, nawet seks jest idealny.
z eksem bylo inaczej. nawet mieszkajac z nim, tak jakby sie dusilam. bylam smutna, klocilismy sie co najmniej raz - dwa razy w tygodniu. raz sie nawet wyprowadzilam, ale pozniej sie pogodzilismy. nigdzie nie wychodzilismy,
bo on nie mial ochoty, nawet o tym nie pomyslal.
nasze zycie polegalo schemacie praca - dom -praca - imprezy (jako ze eks jest popularnym dj w duzym miescie za granica, imprezy byly codziennie, a ja na nie chodzilam powiedzmy 2 razy w tygodniu). no i seksik...on chcial tylko raz tygodniu max...i to 10 minut i koniec...myslalam ze zwariuje...

w koncu odeszlam-

ale teraz czuje ze tesknie, po tym jak go zobaczylam.
mysle o nim a nie powinnam.


co robic? jakies rady?
jasne, jakby kochał to by dbał, nie dopuściłby do rozstania, nie wierz w takie brednie prosze

to normalne że serce mocniej zabiło jak go zobaczyłaś, w końcu to była kiedyś dla Ciebie jedna z najbliższych osób

jesteś teraz szczęśliwa? to nie zmieniaj tego, bardzo dobrze że przeanalizowałaś sobie te dwa związki, ten 2 to to

i ani się waż wracać do byłego
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 18:17   #7
martynixa
Rozeznanie
 
Avatar martynixa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 985
Dot.: nowy zwiazek a uczucia do eks

nie wracaj do byłego, popełnisz straszny błąd!
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=787406

moja wymianka
martynixa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-10, 18:45   #8
magdaaa12
Raczkowanie
 
Avatar magdaaa12
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: nowy zwiazek a uczucia do eks

To normalne, ze jak widzimy bylych partnerow (przede wszystkim takich z ktorymi duzo przezylysmy) to nasze zachowanie sie zmienia- motylki w brzuchu, zaczynamy sie denerwowac. Ja ze swoim bylym juz nie jestem niecale 2 lata, ale nadal jak go widze to denerwuje sie. Rowniez jestem w nowym zwiazku i za nic nie powrocilabym do starego (mimo ze z bylym bylam 4 lata a w tym jestem dopiero 6 miesiecy). Mysle, ze nie masz nad czym sie zastanawiac, a Twoja tesknota wynika moze z jakis wspomnien i z ciekawosci jakby to teraz bylo. Wydaje mi sie, ze gdybys wrocila do bylego to szybko bys pozalowala. Zreszta nad czym sie zastanawiasz jak jestes szczesliwa w tym zwiazku?
magdaaa12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 21:09   #9
karo69
Rozeznanie
 
Avatar karo69
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 727
Dot.: nowy zwiazek a uczucia do eks

Ludzie od siebie odchodzą z jakich powodów. Jestem zdania że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Ja zrobiłam taki błąd i było fajnie jakieś2 miesiące a potem kolejny rok zbierałam się do tego żeby zerwać. Wiadomo ze żal i smutek, no i jakaś ekscytacja, ale pomyśl, dusiłaś się, nie odpowiadało Ci to co było. Serce Ci bije mocniej bo łączyło was uczucie, nie da się tego tak łatwo opanować. Daj sobie czas, żadnych pochopnych decyzji i rozważ jeszcze raz to - nie rozeszliście się bez powodu.
__________________
Nie farbuję włosów od 13.11.2009

karo69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 21:25   #10
Hija
Raczkowanie
 
Avatar Hija
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 344
Dot.: nowy zwiazek a uczucia do eks

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Dziwne dla mnie jak mozna poczuc motylki do kogos z kim sie uprawiało seks tylko raz w tygodniu. Osobiscie odzuwam motylki wyłacznie jako element zaskocznia czysto seksulanego, dlatego mnie to dziwi.
A mnie dziwi, że nie odczuwasz motylków normalnie. Ja odczuwam bez seksu bez problemu :P Ale każdy ma inaczej.

A do autorki: ja bym została z tym chłopakiem z którym jestem, nie rozstałaś się z byłym bez powodu. A teraz jesteś szczęśliwa, więc po co to marnować?
Hija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 23:09   #11
tyska85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z wrocławia ;)
Wiadomości: 236
Dot.: nowy zwiazek a uczucia do eks

zawsze będziemy odczuwały sentyment do byłych partnerów.oczywiście nie mam na myśli damskich bokserów itp.
tyska85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 06:41   #12
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: nowy zwiazek a uczucia do eks

Cytat:
Napisane przez Hija Pokaż wiadomość
A mnie dziwi, że nie odczuwasz motylków normalnie. Ja odczuwam bez seksu bez problemu :P Ale każdy ma inaczej.

A do autorki: ja bym została z tym chłopakiem z którym jestem, nie rozstałaś się z byłym bez powodu. A teraz jesteś szczęśliwa, więc po co to marnować?
Normalnie odczuwam, wiec nie masz sie co dziwic. Według mnie za normalne to nie jest, kiedy cos odczuwa motylki do byłego faceta( i to bez polotów w seksie)
Przeciez nie napisałam,ze przy seksie odczuwam (element zaskoczenia czysto seksualnego nie = seks jak dla mnie,ale zaskoczenie z mysla o nim zwiazane, nieoczekiwane, no nie umiem dokładniej wyjasnic)

---------- Dopisano o 07:41 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

Cytat:
Napisane przez tyska85 Pokaż wiadomość
zawsze będziemy odczuwały sentyment do byłych partnerów.oczywiście nie mam na myśli damskich bokserów itp.
To zalezy od osoby, ja np nie mam zadnych sentymentów na szczescie do byłych.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 09:40   #13
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: nowy zwiazek a uczucia do eks

Podpisze się pod tym co dziewczyny napisaały wyżej-nie wracaj do bylego-omijaj go szerokim łukiem.Jesli było Ci z nim zle to i teraz niewiele sie zmieni-masz kochającego TŻ to powinas przy nim trwać
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 14:29   #14
SickAtHeart
Raczkowanie
 
Avatar SickAtHeart
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 136
Dot.: nowy zwiazek a uczucia do eks

ja też popieram dziewczyny - nie wracaj do byłego - 2 razy do tej samej rzeki się nie wchodzi
zawsze jest moment, że czuje się taką chwile słabości przy byłych, ale właśnie trzeba sobie zadać pytanie wtedy, czy chcę sobie komplikować życie, skoro jest mi tak idealnie z obecnym TŻ?
__________________
Uczę się żyć na nowo...
SickAtHeart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 15:29   #15
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: nowy zwiazek a uczucia do eks

Malaiko, przeczytaj to co sama napisałaś w 1 poście - i teraz sama powiedz. Warto do tego wracać?

(Niestety feromony działają nawet po rozstaniach . Ale to tylko feromony!)
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 16:33   #16
izaroksan
Raczkowanie
 
Avatar izaroksan
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kozienice-woj.mazowieckie
Wiadomości: 181
GG do izaroksan Send a message via Skype™ to izaroksan
Dot.: nowy zwiazek a uczucia do eks

ja tez się wtrace nie wracalabym na Twoim miejscu do bylego zwlaszcza że jestes szczęsliwa w nowym zwiąku ja też niedawno odeszlam od chlopaka i mam nowego i mi jest o wiele lepiej też były pisał ze mnie kocha itd ale ja wylasowałam nk i już mam spokój.Mysłam jakis czas czy nie wrócic itd ale nie bo tak jak dziewczyny piszą na początku by było milo fajnie a pozniej to samo więc życze Ci powodzenia i szczęscia w nowym związku.Pozdrawiam
izaroksan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 17:18   #17
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: nowy zwiazek a uczucia do eks

Ja jestem w ponad 2 miesięcznym związku. Rozpoczął się on w krótkim czasie od rozstania z exem, z którym byłam ponad 3 lata. Z byłym mieszkałam przez 1,5 roku studiów, również po zakończeniu związku (przez miesiąc). Myślisz, że nie czułam wtedy nic? Serce waliło mi jak oszalałe. Nie mogłam spać z nim w jednym pokoju, bo dręczyły mnie koszmary. Pewnie miałabym "pikawkę" nawet teraz, gdyby pojawił się gdzieś w pobliżu. Ale cóż z tego? To tylko reakcja orgaznimu. On był dla mnie kiedyś bliski, ale teraz już nie jest. Wiadomo, że wszystkie uczucia nie wyparują od razu. Niestety te negatywne ulatniają się wcześniej, dlatego często idealizuje się swoich byłych. Ja na szczęście, mimo tego, że byłabym skłonna mu przebaczyć, nigdy nie zapomniałabym tych złych chwil, które między nami były. I przenigdy bym do niego nie wróciła. Oprócz serca mamy także rozum. Czasem warto pomyśleć trzeźwo - w końcu jeśli związek się skończył, to musiał być ku temu jakiś powód.
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 17:46   #18
TeQuiero
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 168
Dot.: nowy zwiazek a uczucia do eks

Te motyli ludzka rzecz i zdarza się to chyba w 100 % w takich sytuacjach.
Podjełaś już dycyzje jest Ci dobrze więc?
Po co wchodzić do tej samej wody po raz drugi ?
__________________

I will always love you.
You, my darling you
....
TeQuiero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 10:39   #19
martullka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: nowy zwiazek a uczucia do eks

Jesli wrocisz do poprzedniego bedziesz tego bardzo zalowala. Moze na poczatku bedzie fajnie, ale po czasie nowu bedzie tak jak kiedys (czyli nie za ciekawie), wiec nie warto poswiecac nowego zwiazku <tak>
martullka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 12:07   #20
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: nowy zwiazek a uczucia do eks

No wiem wiem dziewczyny, zgadzam sie z wami, to brzmi tak bardzo logicznie.
Ale nie wiem czy to normalne ze mam motylki przy bylym, a prz obecnym nie tak bardzo...
Moze to kwestia tego ze obecny zwiazek nie jest jakis super emocjonalny, nie ma klotni, rozstan, pogodzen, jest po prostu dobrze i staly constans....

Eks nie jest zlym czlowiekiem, dbal o mnie, kochal mnie i widze ze nadal kocha. Nie nalezy do facetow ktorzy uzewnetrzniaja swoje emocje i nawet na pogrzebie rodzicow nie plakal. A teraz, jak sie przypadkiem spotkalismy, i porozmawialismy, a ja jednak odchodzilam, to widzialam ze ma lzy w oczach. Wiem ze zrobilby dla mnie prawie wszystko i ze mu na mnie zalezy, ale my po prostu do siebie nie pasujemy, inne zycie, inne priorytety, inne zainteresowania, inne libido, wszsystko inne.
Prawie wszytsko.

Chcialabym zebysmy zostali przyjaciolmi, takimi typu stare dobre eksmalzenstwo, ktore ma dziec, ale nie jest razem ale sie wspiera w trudnych chwilach, rozmawia. ALe on na to raczej nie pojdzie, bedzie sie staral mnie do siebie przekonac.

Musze cos zrobic, zeby bardziej pokochac TZ ta, albo sprawic ze motylki zaczna mi fruwac przy nim a nie eksie... jak to zrobic?
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 12:53   #21
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: nowy zwiazek a uczucia do eks

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
Moze to kwestia tego ze obecny zwiazek nie jest jakis super emocjonalny, nie ma klotni, rozstan, pogodzen, jest po prostu dobrze i staly constans....
Może Ty po prostu lubisz huśtawki emocjonalne?
Związek może być super emocjonalny bez tych rzeczy, które wymieniłaś - emocjonalny w sensie: uczuciowy.
Ale Tobie chyba potrzeba jakiegoś "bad boya", bo jak spokojny, kocha i szanuje, to nuuuda...

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
Chcialabym zebysmy zostali przyjaciolmi, takimi typu stare dobre eksmalzenstwo, ktore ma dziec, ale nie jest razem ale sie wspiera w trudnych chwilach, rozmawia. ALe on na to raczej nie pojdzie, bedzie sie staral mnie do siebie przekonac.
tak mi się przypomniało:

"Mężczyznę można wykastrować jednym zdaniem: Wolę, abyś był moim przyjacielem niż kochankiem." - Woody Allen.

Swoją drogą mówiąc opisowo chciałabyś jednocześnie zjeść cukierka i mieć cukierka.Rozstałaś się, a chciałabyś nadal utrzymywać bliskie kontakty. To co ON czuje też jest ważne - nie można tak się kimś bawić.

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
Musze cos zrobic, zeby bardziej pokochac TZ ta, albo sprawic ze motylki zaczna mi fruwac przy nim a nie eksie... jak to zrobic?
Feromony są albo ich nie ma. Na to nic nie poradzisz . Ale jeśli są, a to tylko stagnacja w związku, to po prostu zróbcie razem coś szalonego, niekonwencjonalnego

Edytowane przez maja79
Czas edycji: 2009-03-12 o 13:14
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 11:07   #22
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: nowy zwiazek a uczucia do eks

Nie bawie sie nim, nie chce tego, gdyby tak bylo, spotykalabym sie z nim i dazyla do tego zby nadal mnie kochal. A ja chce zeby przestal kochac. Zeby traktowal mnie jak przyjaciolke, ktora jest, bedzie, zawsze doradzi itp.

Chyba masz racje. Lubie bad boysow. Zawsze lubilam. Teraz moj TZ nie jest bb. Jest cholernie dobrym boyem
Jak sie wyleczyc z pociagu do hustawki emocjonalnej??

Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 15:59   #23
xxxSweetPoisonxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxSweetPoisonxxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piekiełko ]:-)
Wiadomości: 370
Dot.: nowy zwiazek a uczucia do eks

szanuj co masz dziewczyno. wiem co mowie mialam podobnie jak ty.. moj jest takim dobrym boyem i poczatkowo myslalam ze bedzie nudno i mi sie znudzi. ale wiesz co.. teraz wiem ze mam w nim oparcie, zawsze bedzie przy mnie, doradzi i zaopiekuje. nie zamienilabym go na zadnego innego bo ta jego dobroc sprawia ze chche sie przy nim budzic i klasc sie spac!!! ja tez lubie bb ale to jest na chwile dobre. zaczniesz cenic to ze sie nie kloci, szanuje i traktuje powaznie. sama piszesz : jestem szczesliwa z moim TZetem teraz, to zupelnie inny zwiazek niz tamten, inspirujacy, powazny, cieply, bez klotni, nawet seks jest idealny. zastanow sie czy chcesz znow tamto co było i przechodzic przez to jeszcze raz. podpisuje sie pod slowami ktorejs kolezanki : " nie wchodzi sie 2 razy do tej samej rzeki " raz zranil.. zrani znow. życie....

Pozdr cieplutko Sweeeeet
__________________


do zrzucenia pozostało jeszcze... 5 4 3 2 1

" On nauczył kochać, wierzyć, wrogów posyłać w piach.. " Szwadron 97 - Honor na wieki

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200806143238.png
xxxSweetPoisonxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:21.