studium kosmetyczne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-15, 22:14   #1
Chinka-chu-min
Raczkowanie
 
Avatar Chinka-chu-min
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 426

studium kosmetyczne


mam pytanie ktora z was chodziła do szkoły pana Czamary na Kosciuszki we Wocławiu? jak oceniacie ta szkołe? ja zastanawiam sie nad wyborem studium kosmetycznego ale niestety nie wiem ktore jest najlepsze chciałabym znalezc taka szkole w ktorej jest duzo praktycznych zajec, i mam pytanie czy jesli koncze własnie inzynierie srodowiska to czy jakies przedmioty mogłabym miec przepisane??mije pytania dotycza głównie zaocznego studium.ja własnie koncze inzynierie sroodowiska (za rok) ale te studia to kompletny niewypał i mecza mnie strasznie, po 4 latach postanowiłam ze czas robic to co sie kocha i chce od nastepnego roku isc do jakiejs szkoły kosmetycznej prosze o pomoc
Chinka-chu-min jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 08:03   #2
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: studium kosmetyczne

ja nie miałam inżynierii srodowiska, ale jesli nauczyciel się zdozi, jeśli przedmiot miałaś to może przepisać
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 11:10   #3
Chinka-chu-min
Raczkowanie
 
Avatar Chinka-chu-min
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 426
Dot.: studium kosmetyczne

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
ja nie miałam inżynierii srodowiska, ale jesli nauczyciel się zdozi, jeśli przedmiot miałaś to może przepisać
chodzi mi tylko o to iż na moich studiach mialam chemie , laboratorium z chemi czy rozne fizyki i moze by udało sie mi to przepisac.Mam wielka ochote isc do szkoły kosmetycznej bo to moje wielkie niespełnione marzenie chciałam sie Ciebie zapytac czego ucza w takich szkołach typu studium? ty nasz doswiadczenie wiec wiesz
Chinka-chu-min jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 11:30   #4
Chinka-chu-min
Raczkowanie
 
Avatar Chinka-chu-min
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 426
Dot.: studium kosmetyczne

aha i mam jeszcze jedno pytanie do Emilii oraz innych kosmetyczek, jaką prase mi polecasz(fachowa)oraz ksiazki do nauki zawodu, moga byc drozsze.prosze o odpowiedz
Chinka-chu-min jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 13:23   #5
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: studium kosmetyczne

jeśłi chodzi o prase to w empiku jest tego pełno , ale musisz zwrócic uwagę czy nei mają błedów np jak napisała RAY że beauty forum ma niestety je, ale mozliwe że akurat miałą taki egz z błędem , nei wiem nie wypowiem isę za nią książki to kosmetyka i kosmetologia napewno , kosmetyka stosowana, kosmetyka naturalna. tz kupił mi niedawno książkę o wypełnianiu tkanek,czy coś takiego, jeszcze nie przeczytałam . chiemia kosmetyków jest ciekawa, kosmetologia, kosmetyka, masaż liftingujący twarzy te ja mam , są inne jeszcze na pewno
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 13:51   #6
Chinka-chu-min
Raczkowanie
 
Avatar Chinka-chu-min
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 426
Dot.: studium kosmetyczne

[quote=Emilia1;2723014]jeśłi chodzi o prase to w empiku jest tego pełno , ale musisz zwrócic uwagę czy nei mają błedów np jak napisała RAY że beauty forum ma niestety je, ale mozliwe że akurat miałą taki egz z błędem , nei wiem nie wypowiem isę za nią książki to kosmetyka i kosmetologia napewno , kosmetyka stosowana, kosmetyka naturalna. tz kupił mi niedawno książkę o wypełnianiu tkanek,czy coś takiego, jeszcze nie przeczytałam . chiemia kosmetyków jest ciekawa, kosmetologia, kosmetyka, masaż liftingujący twarzy te ja mam , są inne jeszcze na pewno[/quote

a jak sadziszl epiej isc na takie studium czy zrobic kursy np. preiner, jednak mi wydaje sie ze studium daje solidniejsze podstawy a takie kursy to ewentualnie moga uzupełniac wiedze i umiejetnosci.ale nie wiem czy mam racje. jak myslisz??
Chinka-chu-min jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 17:11   #7
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: studium kosmetyczne

masz racje, w ogóle co to za kosmetyczka która przez 3 miesiace co tydz na kursy chodzi? nie. ja poszłam na kosmetologie jeszcze i bedę dalej się dokształcać, ale kursy kosmetyczne ? z czym do ludu. dla siebie samej owszem, ale zeby swiadczyc usługi innym? gdybyś dowiedziała się ze kosmetyczka ma tylko kurs byłabyś spokojna? ja nie. nie da isie nauczyc tego wszystkiego w 3 czy tam ile miesięcy a studium 2 lata prawie codziennego chodzenia i ne mówie ze to wszystko, bo nie. trzeba cały czas isę dokształcać, mieć kontakt z coraz to nowymi schorzn\eniami, dalej się uczyć cały czas w tym siedzeć . więc jesli chcesz wiedzę dla siebie to kurs, jeśłi chcesz w tym pracować - szkoła
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-16, 18:07   #8
Chinka-chu-min
Raczkowanie
 
Avatar Chinka-chu-min
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 426
Dot.: studium kosmetyczne

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
masz racje, w ogóle co to za kosmetyczka która przez 3 miesiace co tydz na kursy chodzi? nie. ja poszłam na kosmetologie jeszcze i bedę dalej się dokształcać, ale kursy kosmetyczne ? z czym do ludu. dla siebie samej owszem, ale zeby swiadczyc usługi innym? gdybyś dowiedziała się ze kosmetyczka ma tylko kurs byłabyś spokojna? ja nie. nie da isie nauczyc tego wszystkiego w 3 czy tam ile miesięcy a studium 2 lata prawie codziennego chodzenia i ne mówie ze to wszystko, bo nie. trzeba cały czas isę dokształcać, mieć kontakt z coraz to nowymi schorzn\eniami, dalej się uczyć cały czas w tym siedzeć . więc jesli chcesz wiedzę dla siebie to kurs, jeśłi chcesz w tym pracować - szkoła
tak tez myslałam, studium daje solidne podstawy, zreszta chodzac do kosmetyczek zwasze zwracam uwage jakie szkoły koncza. Chciałam sie jeszcze spytac o czasopismo Make Up kupuje je od pewnego czasu ale w ktoryms z numerów jest reklama płyty ktora umozliwia zrobienie profesjonalnej analizy kolorystycznej ,wydrukowanie kart klientce itp. i zastanawiam sie czy taka płyta to nie jest '' troszke przereklamowana w tej gazecie''
Chinka-chu-min jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 08:27   #9
Chinka-chu-min
Raczkowanie
 
Avatar Chinka-chu-min
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 426
Dot.: studium kosmetyczne

Cytat:
Napisane przez Chinka-chu-min Pokaż wiadomość
tak tez myslałam, studium daje solidne podstawy, zreszta chodzac do kosmetyczek zwasze zwracam uwage jakie szkoły koncza. Chciałam sie jeszcze spytac o czasopismo Make Up kupuje je od pewnego czasu ale w ktoryms z numerów jest reklama płyty ktora umozliwia zrobienie profesjonalnej analizy kolorystycznej ,wydrukowanie kart klientce itp. i zastanawiam sie czy taka płyta to nie jest '' troszke przereklamowana w tej gazecie''
up up
Chinka-chu-min jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 12:10   #10
Chinka-chu-min
Raczkowanie
 
Avatar Chinka-chu-min
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 426
Dot.: studium kosmetyczne

up up
Chinka-chu-min jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 12:37   #11
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: studium kosmetyczne

wiesz co nie miałąm kontaktu z tą płyta , ale chodzi o salon prestige, ponoć dobry, ale nie widziałam, chciałabym go dorwać
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-18, 18:14   #12
maszka4
Zadomowienie
 
Avatar maszka4
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 1 535
GG do maszka4
Dot.: studium kosmetyczne

No właśnie z tego co słyszałam to studium jest bardzo dobre, właśnie się do niego wybieram tylko nie wiem czy nei będzie za poźno bo zajęcia już się zaczęły. ale jak same mówicie tego jest bardzo dużo, i tutaj zajęcia odbywają sie co tydzień w piątki soboty i niedziele do godz.18.
__________________
Moja fotogaleria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=235829
Moje pazurki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93829

Różowy
maszka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 19:31   #13
Chinka-chu-min
Raczkowanie
 
Avatar Chinka-chu-min
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 426
Dot.: studium kosmetyczne

Cytat:
Napisane przez maszka4 Pokaż wiadomość
No właśnie z tego co słyszałam to studium jest bardzo dobre, właśnie się do niego wybieram tylko nie wiem czy nei będzie za poźno bo zajęcia już się zaczęły. ale jak same mówicie tego jest bardzo dużo, i tutaj zajęcia odbywają sie co tydzień w piątki soboty i niedziele do godz.18.
jezeli masz taka mozliwosc to idz na studium tez słyszałam ze to dobra szkoła, choc mam jedna kolezanke ktora nazeka na te szkołe, na to ze ma duzo nauki ale ja jeste zaprawiona w boju i raczej to mnie nie zniecheci, teraz hamuje mnie tylko brak finansów poniewaz studiuje juz jeden kierunek, ale juz odliczam czs do obrony jesli interesuja Cie szkoły kosm, to wiem ze jest fajna na mazowieckiej we Wrocławiu i jeszcze jadna tez dobra
Chinka-chu-min jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 19:40   #14
Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Rosa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 829
Dot.: studium kosmetyczne

Ja też uważam że studium daje wieksza wiedze sama także sie wybieram od pazdziernika,a po 2 latach ... kto wie moze studia? (kosmetologia) w kazdym razie bardzo chciałabym
Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 20:15   #15
Chinka-chu-min
Raczkowanie
 
Avatar Chinka-chu-min
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 426
Dot.: studium kosmetyczne

tez mysle ze studium to wieksza praktyka niz studia kosm.
Chinka-chu-min jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 19:48   #16
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: studium kosmetyczne

No tak tylko trzeba trafić na dobre studium... Mi nie ma kto poradzić szukam jakiś wiadomości, ale nic mi to nie daje. Jestem w kropce. Co za stres
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 16:26   #17
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Wrocław lub okolice Legnicy - dobre studium.

Tak jak w temacie dziewczyny. Nigdzie nie mogę znaleźć żadnych informacji o jakimś dobrym studium..
Nie dość, że mam dylemat czy jednak kosmetologia (a może sobie poradzę, albo i nie...) to jeszcze nie mogę nigdzie znaleźć informacji kogoś kto by mi coś polecił, bo nie chcę wyrzucać pieniędzy w piasek jeśli już wybiorę studium zamiast studii.
Za wszelką pomoc z góry dziękuję

Edit
Szkoła Marzeny Daleckiej,Studium Żywirskiego na Nowowiejskiej, TEB - Wrocław lub Wałbrzych...
Znacie którąś z tych szkół, którą polecacie?
Proszę o odpowiedź...

Edytowane przez Wena90
Czas edycji: 2009-03-20 o 15:19
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 15:19   #18
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Wrocław lub okolice Legnicy - dobre studium.

up...
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 08:59   #19
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Wrocław lub okolice Legnicy - dobre studium.

Wena co postanowilas?
Pytam bo ogolnie teraz czas zglaszania sie do szkol.

JA sie wybieram na studium kosmetyczne M.Daleckiej we Wrocku.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-08, 17:31   #20
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Wrocław lub okolice Legnicy - dobre studium.

Ja próbuję studia na Nowowiejskiej, właśnie dziś się zapisałam :P
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 12:43   #21
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Wrocław lub okolice Legnicy - dobre studium.

Podnoszę temat, może są jakieś dziewczyny ze studium kosmetycznego w Legnicy? Interesują mnie 3 główne. TEB, Żak i AP Edukacja Zrezygnowałam ze studiów na Nowowiejskiej, bo szkoła jest koszmarna, rozpoczynam studia na innym kierunku, ale interesowałoby mnie jeszcze dobre studium, ale nie chcę nigdzie już dojeżdżać, a trudno coś konkretnego o Legnicy znaleźć, a szkoła szkole nie równa... wszędzie są inni ludzie.
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 18:50   #22
nitownica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 11
Dot.: Wrocław lub okolice Legnicy - dobre studium.

Witam mam pytanie czy wybiera się ktoś na studium kosmetyczne przy ul. Nowowiejskiej we Wrocławiu? ja mam zamiar zaczac tam tam nauke, ale dopiero po zakonczeniu innych studiow...Czy moze ktoraś z Was skonczyła to studium i moze podzielic sie uwagami?pozdrawiam
nitownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 15:14   #23
Kastanka
Przyczajenie
 
Avatar Kastanka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 16
Dot.: Wrocław lub okolice Legnicy - dobre studium.

Hej dziewczyny,
pilnie poszukuję kurs kosmetyczny, tak by w niedlugim czasie móc zacząć pracować w zawodzie, a potem dalej się doksztalcać. Tak patrze na Żak i AB Edukacja.... Jest jeszcze Kontact, taki 3 dniowy lub miesieczny... no i jestem w kropce. HELP!!!
Kastanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 16:30   #24
sylwusiia1993
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 636
Dot.: studium kosmetyczne

Czy pomoże mi ktoś z wyborem studium>?Myślę nad:
Studium Beaty Mydłowskiej(Warszawa)
Studium Barbary Jaroszewskiej(warszawa)
centrum Kształcenia Maestra(Gdynia)
Plan mam taki żeby po studium szukać pracy w zawodzie i robić zaocznie studia kosmetologi ponieważ chciałabym założyć za pare lat własny salon.
Z góry dzięki za rady po którym studium byłoby najlepiej Jeśli ktoś z was chodził lub może koleżanki wasze.

Edytowane przez sylwusiia1993
Czas edycji: 2011-10-14 o 17:33
sylwusiia1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:41.