dzienniczek praktyk-pomóżcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-12, 16:11   #1
ania20M-K
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Malbork
Wiadomości: 16

dzienniczek praktyk-pomóżcie


Witam Was kochane Wizażanki. czy któraś z Was wie jak wypełnić dzienniczek praktyk?Praktyki ma w swojej szkole(studium kosmetyczne)i niestety nie mam nikogo kto by mi mógł pomóc a już nie długo koniec 2-ostatniego roku. Bardzo bym was prosiła o pomoc... może któraś zna stronke(gotowca)itp.z góry serdecznie dziękuje i pozdrawiam
ania20M-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 19:40   #2
madziexx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 311
Dot.: dzienniczek praktyk-pomóżcie

ehh, to co to za nauczycielki masz co Ci pomóc nie chcą ?
o ile się orientuje wpisujesz za każdym razem zabieg, czynność jaką wykonujesz na praktykach, a osoba 'nadzorująca' potwierdza i zamieszcza swoje uwagi. tak poza tym to kończy Ci się rok, a Ty jeszcze nie masz praktyk zrobionych ?
__________________
madziexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 19:41   #3
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: dzienniczek praktyk-pomóżcie

dobre
a gdzie sie wloczylas jak opiekun praktyk tlumaczyl co gdzie i jak ? ja tam chodzilam do handlówki to ci nie pomoge i podejrzewam ze kazda szkola ma inne wymogi jedni wymagaja wypunktowania co sie robilo czego cie to nauczylo itd inni pewnie zadowola sie byle czym.zalezy od poziomu szkoly.
mysle ze musi byc jakis schemat wiesz temat który mialas przerobic, cele to co robilas w ciagu dnia podsumowanie....
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 21:15   #4
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: dzienniczek praktyk-pomóżcie

Zapytaj na bardziej profesjonalnych forach..
www.kosmetyczki.net
www.kosmetyczki.org
jest jeszcze kilka..poszukaj ..powodzenia
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 07:21   #5
motylek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 562
Dot.: dzienniczek praktyk-pomóżcie

w dzienniczku praktyk, w odpowiednich polach opisujesz co robilas danego nia. musi byc wpisane ile godzin (od ktorej do ktorej) spedzilas na praktyce, data itp. powinno byc wszystko wyszczegolnione. ja dostalam dzienniczek + taki spis, w ktorym byly wypisane czynnosci, jakich powinnam sie nauczyc na tych praktykach (studium fryzjerskie)
motylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 09:33   #6
ania20M-K
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Malbork
Wiadomości: 16
Dot.: dzienniczek praktyk-pomóżcie

no niestety nauczycielki hm... od pracowni była tylko jedna i to taka wiecznie niewiedząca niczego...tak naprawdę praktyk nie mam zrobionych bo "ciągnę" dodatkowo odnowę biologiczną z kosmetologią w Olsztynie(dziennie) i choćbym bardzo chciała to nie ma jak...więc zostały mi praktyki szkolne...No ale jako przyszła kosmetyczka wiem że praktyki w zakładzie są bardzo ważne.ale od czego są wakacje
ania20M-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 11:40   #7
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: dzienniczek praktyk-pomóżcie

Nie wydaje mi się, żeby jakiś gotowiec, jak powiedziałaś, był dobrym rozwiązaniem... to Twoja praktyka.
__________________

bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-13, 16:23   #8
MARTA301215
Raczkowanie
 
Avatar MARTA301215
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 158
GG do MARTA301215
Dot.: dzienniczek praktyk-pomóżcie

zgadzam się z motylkiem!

w takim dzienniczku piszesz ile godzin dziennie odbywałaś praktyk (a zapewnie jakąś określoną liczbę godzin musisz wypracować).
piszesz co robiłaś każdego dnia, a jeśli zdarzy się ze nic ( bo często kosmetyczki z gabinetów nie pozwalają praktykantne wykonywac zabiegów) wtedy piszesz jakie zabiegi ogólnie były wykonywane w gabinecie.
u mnie dodatkowo było trzeba wypisać po trzy zabiegi firmowe (na kosmetykach których używano w gabinecie) dla OKRESLONEGO TYPU SKÓRY, oraz musiała być na końcu dzienniczka umieszczona opinia kosmetyczki z gabinetu i jej ocena za praktyki.
MARTA301215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 16:26   #9
MARTA301215
Raczkowanie
 
Avatar MARTA301215
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 158
GG do MARTA301215
Dot.: dzienniczek praktyk-pomóżcie

aha, i jeszcze, napewno masz jakiś określony termin oddania dzienniczka, zapewne do września, więc spróbuj odbyć chociał kilka dni praktyk. z własnego doświadczenia wiem, że praktyki są niezbędne w tym zawodzie. w gabinecie jest częcto inaczej niż na pracowni w szkole i można się wiele nauczyć!!! więc odradzam gotowców, a radzę żebys się spięła i zrobiła te praktyki
MARTA301215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 09:32   #10
ania20M-K
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Malbork
Wiadomości: 16
Dot.: dzienniczek praktyk-pomóżcie

Praktyki to ja muszę zrobić koniecznie masz racje Marto301215 jest całkiem inaczej niż w szkole. Moja nauczycielka wyraźnie mi powiedziala:"uzupełnij dzienniczek praktyk a ja ci się pod tym podpisze"no i tak się zastanawiam jak je wypełnić
ania20M-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 13:35   #11
patrice
Raczkowanie
 
Avatar patrice
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hawaii :]:D
Wiadomości: 483
Dot.: dzienniczek praktyk-pomóżcie

ja własnie tez mam teraz dylemat z dzienniczkiem:/ musze wypełnic a jestem na administracji praktyki ''niby'' odbyte w dziale finansowym w prywatnej firmie . moze ktos miał tez podobnie i mógłby napisac cos doradzic i jaka ocene praktykanta na koncu napisac sobie ? pozdr
__________________
rzeczy niemożliwe wykonuje od zaraz , cuda zajmują mi troche czasu
patrice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-18, 13:36   #12
patrice
Raczkowanie
 
Avatar patrice
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hawaii :]:D
Wiadomości: 483
Dot.: dzienniczek praktyk-pomóżcie

sory nie to forum
__________________
rzeczy niemożliwe wykonuje od zaraz , cuda zajmują mi troche czasu
patrice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 16:53   #13
aniiita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: dzienniczek praktyk-pomóżcie

słuchacie, mam ten sam problem.. w piątek kończę praktykę w szkole podstawowej, w klasie drugiej i muszę uzupełnić dzienniczek.. a kompletnie nie wiem jak się za to zabrać.. co prawda wiem, że muszę opisać co w każdym dniu robiłam ale nie wiem jak to zrobić żeby było dobrze..
może któraś z was pisała dzienniczek z praktyki asystenckiej w szkole w klasach 1-3? byłabym wdzieczna za pomoc.. a gdyby ktoś mógł mi wysłać taki wypełniony dzienniczek na wzór to uratowałby mi życie tak na wszelki wypadek podam maila: mimi_161@wp.pl
aniiita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 09:35   #14
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: dzienniczek praktyk-pomóżcie

u mnie na szczęście szkoła każdemu dała wzór, w jaki sposób wypełnić dzienniczek. Dostaliśmy po prostu kogoś tam dziennik wypełniony, oczywiście z innego kierunku, ale jednak pomaga.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 12:07   #15
kinga898
Zadomowienie
 
Avatar kinga898
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 239
Dot.: dzienniczek praktyk-pomóżcie

Czy któraś z dziewczyn posiada wzór praktyk, albo chociaż może napisać jak mniej więcej mam go wypełnić??
kinga898 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 10:18   #16
nuna01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 21
GG do nuna01
Dot.: dzienniczek praktyk-pomóżcie

Witam
Pozwólcie, że odnowię ten wątek
Mam problem z dzienniczkiem. Sprawa wygląda tak, że studiuję zaocznie i muszę odrobić 4 tyg. praktyk w wybranym przez siebie salonie kosmetycznym. Problem w tym, że pracuję i niestety nie mam możliwości ich odbycia i z właścicielką salonu umówiłam się tak, że ona mi podpisze i podbije co trzeba, a ja sama wypełnię sobie dziennik. I teraz nie wiem co mam kompletnie w niego wpisać... Może któraś z Was odbywała takie praktyki i mogłaby mi podsunąć ewentualnie co robiłyście i jakie zabiegi wykonywałyście ? Byłabym bardzo wdzięczna. Pozdrawiam
nuna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 12:27   #17
nuna01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 21
GG do nuna01
Dot.: dzienniczek praktyk-pomóżcie

Witam
Pozwólcie, że odświeżę wątek
Mam problem z wypełnieniem dzienniczka praktyk. Sprawa wygląda tak, że musze odbyć 4 tyg. praktyki w wybranym przez siebie salonie kosmetycznym, ale niestety pracuje i jest to niemożliwe. Zatem umówiłam się z właścicielka w ten sposób, że podbije i podpisze mi co trzeba, a ja już sama sobie wszystko wypełnię... No i tu jest problem..;] bo teraz nie wiem co mam kompletnie wpisać.. Chodzi głownie o wykonywane czynności podczas praktyk. Może któraś z Was odbywała takie praktyki i mogłaby mi ewentualnie troszkę pomóc? Gorąco pozdrawiam
nuna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 09:57   #18
gocoweczka94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: dzienniczek praktyk-pomóżcie

Dziewczyny macie tu program praktyk http://sosnowiec.zak.edu.pl/2013/01/...kosmetycznych/
gocoweczka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-19 10:57:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.