KANEBO. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-26, 14:49   #1
kasiulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 402
GG do kasiulekk

KANEBO.


Noszę się z zamiarem kupna podkłądu, jestem raczej bidulka, ale postanowiłam sobie w nagrodę kupić ( raz na 100 lat ) coś na prawdę dobrego. I chodzi mi po głowie Kanebo podkładzik. Napiszcie mi proszę, czy zakryje on moje czerwone plamy na buzi ? Nie są one jakieś straszliwie widoczne, ale jednak są i zastanawiam się, czy ten podkład jest na tyle kryjący, że je zasłoni? Te moje plamki są zdecydowanie jaśniejsze niż np. pryszczyk, ale ciemniejsze od skóry. Naczytałam się wiele dobrego o tym podkładzie, ale boję się zaryzykować, to dla mnie kupa kasy. Co myślicie ?
ps. na razie nie mam skąd wziąć próbek, a o zakup poproszę koleżankę... to jeszcze mam problem z kolorem ! O kurczaki pieczone...
kasiulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-29, 08:14   #2
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Re: KANEBO.

Kasiulek, ja też się przymierzam do kupna Kanebo bo słyszałam o nim wiele dobrego. Z testowaniem poradziłam sobie tak że wylicytowałam próbkę 4 ml na allegro (za 10 zł). Na kupowanie w ciemno mnie nie stac a dostać próbkę w perfumerii graniczy z cudem .
Właśnie dzis probeczka powinna do mnie dotrzeć, więc napiszę później co i jak .
A jeśli szukasz naprawdę dobrze kryjącego podkladu to może z Kryolan'a? To firma produkująca kosmetyki profesjonalne dla charakteryzatorów i podobno mają świetnie kryjące podkłady.
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-29, 10:35   #3
kasiulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 402
GG do kasiulekk
Re: KANEBO.

Szukam kryjącego, ale ja chyba wymagam niemożliwego ! Zależy mi na zamaskowaniu pewnych paskudków, ale na buzi lubię mieć leciutki podkład. Słyszałam, że właśnie Kanebo taki jest, wyrównuje koloryt, ładnie kryje , a przy tym jest bardzo leciutki. Z kryjących podkładów próbowałam Revlon, rzeczywiście kryje doskonale, ale widać go ( przynajmniej u mnie ) na kilometr i jest ciężki- czuć go bardzo. Jak uda Ci się przetestować próbeczkę, to bardzo proszę o opinię Buziaczki !
kasiulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-30, 07:38   #4
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Re: KANEBO.

Hej Kasiu - własnie mam "na sobie" ten fluidzik Kanebo. To pewnie trochę za krótko żeby go oceniac ale napiszę pierwsze wrazenie - rozprowadza się super, bardzo dobrze stapia sie ze skórą i ładnie wyrównuje koloryt, wyglądam jakbym była leciutko opalona (mam odcien warm beige - niezbyt ciemny ciepły beżyk). Drobne niedoskonałości na pewno jest w stanie zatuszować, co do większych to nie mam pewności, wydaje mi sie że nie jest zbyt mocno kryjący. No i wazne ze chyba nie wysusza buzki (ja mam suchą i po nalożeniu niektórych podkładów strasznie mnie ściągała skóra). Jest bardzo płynny, ja akurat takie podkłady lubię, ale niektórzy wolą bardziej kremowe. To tak tytułem pierwszego wrażenia, jak coś się zmieni to Cię poinformuję
Nie wiem czy sobie go kupie, bo cena mnie rozwala, jeszcze potestuję i zobaczy się . Na pewno będę śledzić aukcje allegro bo od czasu do czasu podkładzik się tam pojawia
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-30, 08:59   #5
kasiulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 402
GG do kasiulekk
Re: KANEBO.

Dziękuję Ci Kasiu bardzo, ciekawa jestem jeszcze jego trwałości ? Za taką cenę to chyba powinien być "wieczny".
A to, że nie wysusza jest dla mnie bardzo ważne. No cóż, może się zdecyduję...
kasiulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-30, 09:25   #6
katrina
Rozeznanie
 
Avatar katrina
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 707
GG do katrina
Re: KANEBO.

moim zdaniem jest dość trwały.
katrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:44.