Jaki mam typ urody według podziału etnicznego? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-18, 18:33   #1
Hania410
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Wink

Jaki mam typ urody według podziału etnicznego?


Mam jasną/bardzo jasną karnację , jak dla mnie to ma bardziej żółtawy odcień. Opalam się raczej na brązowo w niektórych miejscach na czerwono. Mam 14 lat. Twarz:Owalna Oczy: niebieskie z ciemniejszą obwódką wokół ;plamki są żółtawe, średniej wielkości może lekko duże, płytko osadzone, raczej okrągłe, oprawa oczu jasna. Nos: ogólnie prosty,na długość troszkę długi i duży, od nasady wąski rozszerza się w dół, koniec nosa szerszy, lekko zadarty skierowany ku górze, dziurki okrągłe , skrzydełka nosa tak idą do przodu i w górę. Usta: niezbyt duże, raczej mniejsze, o ciemno różowej wręcz czerwonej barwie. Zęby: dość małe Włosy: naturalny średni złotawy blond, cienkie ale dość gęste z objętością nie oklapłe tylko bardziej puszyste, faliste. Budowa ciała: Mam na razie 158 cm wzrostu bo mam właśnie 14 lat i może jeszcze urosnę. Ramiona takie średniej szerokości, dość widoczne wcięcie w talii, dość szerokie biodra może nie jakoś bardzo ale szersze, raczej długie i szczupłe szersze w udach nogi, wąską i długą stopę rozmiar 38 na niskim podbiciu. U dłoni palce średniej długości i szerokości.
Hania410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-18 19:33:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.