Poszukuje podkładu który... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-06, 12:25   #1
nesia
Raczkowanie
 
Avatar nesia
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 42

Poszukuje podkładu który...


Mam cerę mieszaną, z rozszerzonymi porami na policzkach i nosie od czasu do czasu pojawiają się na niej niespodzianki ale generalnie wszystko jest w porządku. Cera jest również skłonna do przesuszania się głównie na policzkach ale także na brodzie czy czole. Zwykle używałam podkładów matujących, jednak ostatnio zaczęłam się zastanawiać, czy czasem moja cera nie potrzebuje czegoś innego w związku z przesuszaniem. Ostatnio zauważam, że po użyciu matu cera jest taka szara i smutna dlatego chciałabym użyskać inny niż pudrowy efekt makijażu. Chodzi mi o coś takiego:
http://www.makeoversolutions.com/gal...rosio_nov_2006.
Nie chcę żeby skóra była wysmarowana olejem ale żeby była jednocześnie matowa i taka miło błyszcząca. Dodam, że zależy mi na cenie podkładu. Mnie intersuje coś do MAX 20 zł. Prosze o jakieś propozycje.
nesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 13:20   #2
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Poszukuje podkładu który...

Opis Twojej cery doskonale pasuje do mojej.:P Ja natomiast używam podkładu matującego, bo nienawidzę błyszczenia!! Owszem, cera po nim jest jakby poszarzała, ale niweluje to puder sypki rozświetlający Jeśli chodzi Ci o podkład do 20 zł to mam koleżankę, ktora bardzo sobie chwali podklady z AA, ale nie pamiętam nazwy, wiem tyle że napewno więcej niż 2 dyszki za niego nie dasz Jest to seria rozświetlająca, ma ładne kolory(piasek, miód itp.). Tylko, że takie podkłady są przeznaczone raczej do cery suchej, ale spróbować nigdy nie zaszkodzi, może akurat Tobie będzie słuzył.
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 15:15   #3
nesia
Raczkowanie
 
Avatar nesia
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 42
Dot.: Poszukuje podkładu który...

O tak podkład AA jest moim ulubionym tylko ten matujący. Cera po nim wyglada jak z reklamy i efekt jest mniej wiecej taki jak bym chciala matowy lekko polyskujacy. No i cena tez w sam raz. Jednak zauwazylam ze podklad ten mnie uczula(kiedy do niego wracalam zawsze mialam krostki na buzi). Dlatego poszukuje czegos nowego. A w podkladach rozswietlajacych przerazaja mnie swiecące drobinki nie raz widzialam kolezanki wygladajace jak choinka. Co chwile przegladam KWC i licze ze moze wyjdze cos fajnego na moja kieszen. Wogole w KWC przydalaby by tez sie segregacja wg cen Moze ktos ma jeszcze pomysly?
nesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 20:32   #4
nesia
Raczkowanie
 
Avatar nesia
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 42
Dot.: Poszukuje podkładu który...

A ja nadal szukam i szukam... Przepraszam, że odgrzebuje stary wątek ale mój problem nadal się nie rozwiązał. Może po dwóch latach wyszło coś co możecie mi polecić no załóżmy do 30 zł bo niestety poszukiwania ideału dalej trwają. Pozdrawiam
nesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 14:40   #5
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Poszukuje podkładu który...

a moze Satin make up Kolastyny - ja używam i mi sie podoba efekt taki satynowo ale i twarz niejest taka szara płaska nadaje naturalny błysk
Warto spróbowac koszt poło Twoje Nesia ceny która chcesz sobie przeznaczyc

albo jesli chodzi o ładny błysk to podkład i na to rozświetlacz
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 17:32   #6
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Poszukuje podkładu który...

podobny efekt jest po rimmel recover, tylko on kosztuje 28 zł
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 20:25   #7
nesia
Raczkowanie
 
Avatar nesia
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 42
Dot.: Poszukuje podkładu który...

Kolastyna hm dobra była ale się popsuła i teraz strasznie mnie wysusza (może przez centralne ogrzewanie) Recover za mało kryje
nesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.