Olej kokosowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-20, 13:16   #1
Atmi
Maniaczka Anime
 
Avatar Atmi
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 16

Olej kokosowy


Witajcie moje drogie. Mam do was pytanie dot. Oleju kokosowego nierafinowanego (ten który pięknie pachnie). Zazwyczaj kupuje taki litrowy słoik bo na nim gotuje i wcieram go we włosy wiec szybko schodzi. Postanowiłam jednak odłożyć sobie trochę dla mojej skóry. Przygotowałam czysty słoiczek (przelany wrzatkiem) i z nowej partii przelozylam tam kilka łyżek.
Przyjemny prysznic i golenie. Posmarowalam sobie nogi i brzuch (rozstepy). I poszłam spać. Rano smierdzialam zjełczałym tłuszczem! ! To samo piżama. Musiałam się myć. Czy ja może coś źle robie?


Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Atmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 19:40   #2
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez Atmi Pokaż wiadomość
Witajcie moje drogie. Mam do was pytanie dot. Oleju kokosowego nierafinowanego (ten który pięknie pachnie). Zazwyczaj kupuje taki litrowy słoik bo na nim gotuje i wcieram go we włosy wiec szybko schodzi. Postanowiłam jednak odłożyć sobie trochę dla mojej skóry. Przygotowałam czysty słoiczek (przelany wrzatkiem) i z nowej partii przelozylam tam kilka łyżek.
Przyjemny prysznic i golenie. Posmarowalam sobie nogi i brzuch (rozstepy). I poszłam spać. Rano smierdzialam zjełczałym tłuszczem! ! To samo piżama. Musiałam się myć. Czy ja może coś źle robie?


Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Wydaje mi się, że na Wizażu był już podobny wątek i sporo dziewczyn pisało, że ma podobny problem. Ja też używam oleju kokosowego w roli balsamu do ciała po kąpieli, ale ten przykry zapach się nie pojawia. Może spróbuj smarować się naprawdę minimalną ilością - mnie wystarcza np. na całe udo lub rękę ilość wielkości ziarnka grochu. I smaruję się tak długo, dopóki cała ta ilość wchłonie się w skórę.

A samo przechowywanie chyba niczego w Twoim przypadku nie zmienia. Ja też swój olej przekładam, kupuję w małych słoiczkach po 100 ml i trzymam go w zamrażarce, a tylko taką malutką ilość potrzebną na kilka tygodni przekładam do opakowania po kremie do twarzy, które trzymam normalnie w łazience.

Także może spróbuj używać go mniej, i tylko tam, gdzie naprawdę potrzebujesz natłuszczenia.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 09:09   #3
Jaagodzianka
Smakowita ;)
 
Avatar Jaagodzianka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 412
Dot.: Olej kokosowy

ten rafinowany tez dobrze sie sprawuje do ciala i nie smierdzi Ja wlasnie mam rafinowany i nie rafinowany
Jaagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-11 10:09:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:06.