Boję żaby :D - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-21, 09:19   #31
Asika
Zadomowienie
 
Avatar Asika
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 104
Dot.: Boję żaby :D

Cytat:
Napisane przez Hela_Bertz
A ja mam takie pytanie, do niektórych na tym watku...Pisze tam ktos, że planował dziecko 3lata po ślubie, a niespodziewanie pojawiło sie 3 m-ce po ślubie...Tzn. nie zabezpieczaliscie sie ? Bo inaczej nie rozumiem, tego niespodziewanie, ale to tak na marginesie watku...

Ooooo, to i ja się podłączę pod pytanie. Właściwie to bardzo chciałabym "zaliczyć wpadkę", bo boję się, że inaczej dziecka doczekam może przed 40 Ale jak to zrobić skoro się zabezpieczamy? ;-) Musiałabym uknuć jakiś spisek chyba
Asika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 09:24   #32
Asika
Zadomowienie
 
Avatar Asika
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 104
Dot.: Boję żaby :D

Cytat:
Napisane przez MILENA*
Hela doskonale Cię rozumiem, bo ich sama nie rozumiem - nie ma jak moja mistrzowska składnia:P Przez rok brałam pigułki, a potem z powodów zdrowotnych przestała i przerzuciliśmy sie z mężem na prezerwatywy. I z reką na sercu mogę powiedzieć, że używaliśmy ich za KAŻDYM razem, często z kremem plemnikobójczym i raczej nie jesteśmy poczatkujący, aby nie wiedzieć jak robić, żeby nie zrobić. I nie potrafię sobie tego fenomenu wyjaśnić. Lekarz także.

O, przepraszam, zadałam pytanie wcześniej zanim przeczytałam na nie odpowiedź. Ech, zakręcona jestem. My z mężem też prezerwatywy od jakiś 6 lat i niestety żadna wpadka przytrafić się nie chce Bo ja już bardzo chciałabym dzidzię a on niestety nie
Asika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 16:58   #33
zakrecona1881
Raczkowanie
 
Avatar zakrecona1881
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 158
Dot.: Boję żaby :D

kurcze ja miesiac przed matura urodzilam syna, 9 miesiecy sama (nio z brzusiem ale nie narzekalam dalam rade teraz gdzies biega z dziadkiem po dworku hehe ma 14 miesiecy a ja juz nie jestem sama do tego mature zdalam, na 4 4 i 3 3 tak mowiac to prosto ze szpiatal poszlam he bo mialam komplikacje po porodzie wogole cuda na kiju i bylam 2 tyg samego porodu milo nie wspominam ale ciaza okej przytylam 35 kg z super laski (54kg) zrobilam sie wielka orka ale juz okej zostalo mi 5 kg . rozstepy i takie rozne zmory hehe. teraz studia wszytko idzie okej. ale jak sobie tak czasem mysle ze teraz moglo by sie cos "przydarzyc" to nie dala bym rady nie fizycznie ale psychicznie. czasem mam etraz dosc wszytkiego tego ze siedze w domu jestem bezuzyteczna, ze brak kasy a ja zamiast w pracy to w domu i jeszcze jakies bejbe takie malutkie fajniutkie przytulankowane pachnace mmmm super ale bezsenne noce itp to mi duszno ufff za jakies 5 lat no moze 6 he ciekawe czy sie uda :/ oby
zakrecona1881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 22:43   #34
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Boję żaby :D

Gratuluję, Będzie Dobrze 3maj Się :d
dph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 11:20   #35
MILENA*
Raczkowanie
 
Avatar MILENA*
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 379
Dot.: Boję żaby :D

Cytat:
Napisane przez mpatti
Mój mąż bardzo się ucieszył na wiadomość, że Wasza rodzinka się powiększy…
Wow, miły doping Pozdrów męża i ucałuj dzieciaczki. Naprawdę takie posty kojąco na mnie wpływają
MILENA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 09:48   #36
mpatti
Raczkowanie
 
Avatar mpatti
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 28
Dot.: Boję żaby :D

Cieszę się, że udało mi się wywołać uśmiech na Twojej twarzy… Jesteś baaaardzo dzielną dziewczyną, dasz sobie radę! Naprawdę w to wierzę!
mpatti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-04, 12:52   #37
MILENA*
Raczkowanie
 
Avatar MILENA*
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 379
Dot.: Boję żaby :D

Jej, w powietrzu plus trzydzieści, auto mi małżonek zwedzuił, a ja się przez pół miasta tłukłam do lekarza na USg - padam z nóg, ale się opłacało Doktorek mówi, ze jak na jego oko, to tata jest wróżbitą i będzie dziewczę hoże!!!! Kurczę, aż mnie nosi z radości. Tzn wiem, ze to trzeba z dystansem itd... ale w takich chwilach o dystans trudno, a lekarz chce się założyć, że ma rację ! :P Az mnie naszło na rozmyślania nad imieniem. Pomysł mojego syna, żeby nazwać siostrę Messy średnio mnie przekonuje...
MILENA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-04, 18:07   #38
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Boję żaby :D

Milenka, gratulacje !!!!
Jednak poznałaś płeć córeczki
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-04, 19:15   #39
Tweety (Ivi)
Raczkowanie
 
Avatar Tweety (Ivi)
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 107
Smile Dot.: Boję żaby :D

Milenko, wygląda na to, że będzie parka Fajnie! Ja już nie mogę się doczekać, żeby dowiedzieć się, jaki ludzik we mnie siedzi - dziewczynka czy chłopczyk
__________________
"I taut I taw a puddy-tat"
Tweety (Ivi) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:51.