Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-01, 09:36   #661
monilkaa
Zakorzenienie
 
Avatar monilkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 6 554
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

No właśnie u mnie stroną "winną" nie jest facet. TŻ się stara i tak jak pisały dziewczyny testowaliśmy już prawie wszystko. Czasami mam wrażenie, że jestem blisko, ale tylko w jednej pozycji- na jeźdźca. Wydaje mi się, że spoko loko, już blisko, że to ten właśnie pierwszy raz, kiedy osiągnę to upragnione ustrojstwo i... bum. Nic. Nie wiem, czy to dlatego, że czasami podczas seksu mi się zdarza odpływać myślami w dziwne rejony , czy co, ale sfrustrowany facet i sfrustrowana ja to nie jest dobre połączenie.
__________________
the only time "success" comes before "work" is in the dictionary
monilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 09:47   #662
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez monilkaa Pokaż wiadomość
No właśnie u mnie stroną "winną" nie jest facet. TŻ się stara i tak jak pisały dziewczyny testowaliśmy już prawie wszystko. Czasami mam wrażenie, że jestem blisko, ale tylko w jednej pozycji- na jeźdźca. Wydaje mi się, że spoko loko, już blisko, że to ten właśnie pierwszy raz, kiedy osiągnę to upragnione ustrojstwo i... bum. Nic. Nie wiem, czy to dlatego, że czasami podczas seksu mi się zdarza odpływać myślami w dziwne rejony , czy co, ale sfrustrowany facet i sfrustrowana ja to nie jest dobre połączenie.
No własnie ja też tak mam, niestety, bo to bardzo utrudnia osiągnięcie orgazmu, ale jakoś nie potrafię się wyłączyć nawet na chwilę. Kiedyś miałam ten problem i ktoś mi tu napisał żebym wtedy skupiła się bardziej na tym, że jest mi dobrze z Tż bo go kocham i to żebym o nim wtedy myślała, wtedy poskutkowało, teraz nie już straciłam prawie nadzieję chociaż mamy od siebie teraz dużo wolnego, to może po powrocie na studia, gdy już zamieszkamy razem, będziemy próbować i może mi się uda, ale jakoś nie wydaje mi się
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 10:01   #663
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Najgorsza jest ta rezygnacja..
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 10:14   #664
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alarunka Pokaż wiadomość
Najgorsza jest ta rezygnacja..
Dokładnie...za każdym razem, gdy jestem tak blisko myślę "może teraz się uda" a przez to, że tak myślę, to się rozpraszam i znów nic ... a nie umiem o tym nie myśleć, bo już jestem tak sfrustrowana
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 10:25   #665
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

A u mnie chyba tym problemem jest to, że ja w ogóle nie myślę o orgaźmie, chyba w ogóle nie skupiam się wtedy na swoich przyjemnościach. To się dzieje i już.

Już nie wiem co jest grane. Z biegiem czasu w ogóle mi się odechciewa..
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 12:34   #666
dwajscia_czy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Dziękuję za odpowiedzi
Problem w tym, że ja nie wiem, jaka wtedy technika "zadziałała", bo nie przywiązywałam do tego uwagi, bo nic szczególnego i unikatowego tam się nie działo Więc nie ma żadnych tricków do powtarzania. Wydaje mi się, że teraz jest podobnie, ale jakoś tak... no nie wychodzi. Poza tym, sama też sobie nie potrafię sprawić rozkoszy, a przecież niby sama czuję co mi się podoba bardziej, a co mniej...
Przyznam szczerze, że nie sądziłam, że mogę mieć z tym taki problem, no bo wtedy poszło bardzo łatwo. Teraz myślałam, że to kwestia czasu, ale już upłynęło tyle miesięcy, że zaczynam się niepokoić. No nic, liczę na to, że jednak kiedyś się uda
dwajscia_czy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 18:13   #667
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alarunka Pokaż wiadomość
A u mnie chyba tym problemem jest to, że ja w ogóle nie myślę o orgaźmie, chyba w ogóle nie skupiam się wtedy na swoich przyjemnościach. To się dzieje i już.

Już nie wiem co jest grane. Z biegiem czasu w ogóle mi się odechciewa..
Może poćwicz mięśnie Kegla, podczas stosunku zaciskając mięśnie łatwiej można osiągnąć orgazm, wtedy skup się na tej całej przyjemności i może to pomoże. Trzeba próbować, nie załamuj się Wiem po sobie, że nie jest łatwo, ale trzeba próbować
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-01, 21:31   #668
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Właśnie czytałam na ten temat i ogólnie od jutra mam zamiar robić te ćwiczenia [niekoniecznie podczas stosunku], może to coś da
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 07:56   #669
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alarunka Pokaż wiadomość
Właśnie czytałam na ten temat i ogólnie od jutra mam zamiar robić te ćwiczenia [niekoniecznie podczas stosunku], może to coś da
No na początek to dobrze by było ćwiczyć w ciągu dnia, a potem podczas stosunku powinno być już łatwiej jak to wyćwiczysz. Sama o tym czytałam i też właśnie zamierzałam poćwiczyć ;p może pomoże warto pzynajmniej spróbować
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 13:17   #670
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

U mnie to przyszło z czasem. Przez prawie 4 miesiące odkąd zaczęliśmy współżycie z moim obecnym TŻ nie byłam nawet bliska orgazmu. Teraz, od ponad roku, mam praktycznie podczas każdego zbliżenia. Zaznaczam, że nic się specjalnie nie zmieniło od strony "technicznej", te same pozycje, miejsca etc, co przez te cztery "chude" miesiące, dlatego stawiam, że to pewnie kwestia psychiki. Dopiero po pewnym czasie widocznie się całkiem przed dnim otworzyłam (jakkolwiek śmiesznie to może brzmieć, zwłaszcza w tym temacie ), przestałąm się wstydzic i zaczełam skupiac się na przyjemności, a nie na myślach "co sobie pomyśli, co robić etc."
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 20:04   #671
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

No i piątek 13 wcale nie jest taki pechowy w końcu nadszedł tak długo wyczekiwany skupiłam się na samej przyjemności i to wystarczyło, by znowu móc to poczuć (długo nie miałam neta, więc dopiero teraz piszę, ale musiałam się z Wami tym podzielić ) Dlatego dziewczyny, myślcie o przyjemności, o niczym innym, a w końcu przyjdzie
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-17, 11:35   #672
kama1990_1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Dziewczyny, mam taki problem, że jak mój chłopak pieści mnie ustami czy ręcznie i jestem już bardzo podniecona, to popuszczam mocz i wtedy jest mi strasznie głupio i znika całe moje podniecenie i przez to nie mogę osiągnąć orgazmu. Czy da się coś z tym zrobić? Moja lekarka twierdzi, że jest to całkiem normalne i nie powinnam się przejmować, ale jak mam się nie przejmować kiedy mój chłopak musi przerywać pieszczoty w najlepszym momencie, bo nie chcę go osikać
kama1990_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 15:17   #673
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kama1990_1990 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam taki problem, że jak mój chłopak pieści mnie ustami czy ręcznie i jestem już bardzo podniecona, to popuszczam mocz i wtedy jest mi strasznie głupio i znika całe moje podniecenie i przez to nie mogę osiągnąć orgazmu. Czy da się coś z tym zrobić? Moja lekarka twierdzi, że jest to całkiem normalne i nie powinnam się przejmować, ale jak mam się nie przejmować kiedy mój chłopak musi przerywać pieszczoty w najlepszym momencie, bo nie chcę go osikać
To normalne rozluźnij się do końca. A jesteś pewna,że to mocz? Bo może masz wytrysk
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 11:40   #674
kama1990_1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
To normalne rozluźnij się do końca. A jesteś pewna,że to mocz? Bo może masz wytrysk
Niestety, to mocz. I chciałam dodać, że nie mam żadnych problemów z pęcherzem, trzymaniem moczu itd.
kama1990_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 18:18   #675
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Odp: Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kama1990_1990 Pokaż wiadomość
Niestety, to mocz. I chciałam dodać, że nie mam żadnych problemów z pęcherzem, trzymaniem moczu itd.
Masz tak nawet gdy przed się wysikasz?
Nie martw się tym tak,nie powinno być tego moczu jakoś full
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 19:16   #676
Studenciak89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6
Brak satysfakcji z seksu kobiety

Podobne wątki pewnie były ale wolałbym żeby do tego podejść indywidualnie. Współżyjemy z moją dziewczyną już półtora roku. Jesteśmy swoimi pierwszymi partnerami seksualnymi. Nie współżyjemy regularnie raz częściej raz rzadziej co nie zmienia faktu że ona nie czerpie szczególnej radości z naszego seksu. Gdy pieszcze jej łechtaczke jest zadowolona bo ma orgazm ale sama penetracja nie przynosi jej satysfakcji. Raz tylko udało mi się ją tak doprowadzić do orgazmu ale także w czasie gdy byłem w niej masowałem jej łechtaczkę. Nie mamy jakichś super długich stosunków ale bez dotykania łechtaczki łechtaczki seks jak ona mówi jest dla mnie. Co o tym sądzicie?
Studenciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 19:32   #677
mamasierpniowa
Zadomowienie
 
Avatar mamasierpniowa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 216
Dot.: Brak satysfakcji z seksu kobiety

kobieta nie musi mieć orgazmu waginalnego. Są kobiety które potrzebują stymulacji łechtaczki żeby dojśc i nic w tym dziwnego. Wiem to po sobie.Czemu tak Ci zależy żeby dziewczyna doszła tylko i wyłacznie dzięki penetracji od środka?
Poza tym seks to nie tylko penetracja.Mozna dojść na wiele innych sposobów, poszukaj co ja podnieca.
mamasierpniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 19:36   #678
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Brak satysfakcji z seksu kobiety

Zbiorczy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=657949
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 20:06   #679
Studenciak89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6
Dot.: Brak satysfakcji z seksu kobiety

Bo sama mówiła mi żeby chciała a raz doszła więc chciałem zapytać jak to inni czy mieli podobną sytuację
Studenciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-20, 22:23   #680
cotoktoto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 14
Dot.: Brak satysfakcji z seksu kobiety

U mnie podobna sytuacja z partnerką i pomimo zapewnień, że po stymulacji łechtaczki jest ok, mam niedosyt. Czy to nie jest tak, że kobiety które czerpią rozkosz z penetracji (nie chodzi tu o orgazm pochwowy za każdym), są "przyjemniejsze" podczas igraszek. Bo podczas seksu w jednej i tej samej chwili przyjemność (duża) trafia równocześnie do obojga, są aktywni w dawaniu i braniu. Kiedy natomiast zaspokajany jest najpierw jeden partner później drugi (a tak najczęściej jest przy tych paniach łechtaczkowych, które czasem trzeba długo i intensywnie tam masować) wtedy - nie ma takiego uroku wzajemnego opętania zmysłów a jest najzwyklejsze zmęczenie i ból ręki. Czar chwil intymnych mniejszy, niestety.
cotoktoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 08:32   #681
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Brak satysfakcji z seksu kobiety

Pobrójcie nowych pozycji, poczytajcie o punkcie "U" i jak go stymulować Powodzenia.
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 08:58   #682
mrskali
Raczkowanie
 
Avatar mrskali
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 448
Dot.: Brak satysfakcji z seksu kobiety

dokładnie,ja mam pozycje w których dochodzę i takie w których nigdy mi sie to nie uda. poza tym rzeczywiście milej jest kiedy oboje w tym samym czasie mozemy uzyskać przyjemnosc.
polecam mocniejszaa stymulacje punktu G. Pozycja kiedy ona lezy na plecach z nogami w górze i Ty unosisz jej pośladki... musi zadzialać : )
__________________
Wymiana.

Kocham <3
Ćwiczę.
Studiuję.

mrskali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 10:04   #683
Studenciak89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6
Dot.: Brak satysfakcji z seksu kobiety

Właśnie o to mi chodzi że jak się ręcznie zabawiamy ma przyjemność oboje jesteśmy aktywni. Później podczas penetracji nie wykazuje specjalnej aktywności co wyraźnie zauważam. Dużo kombinować z pozycjami nie mozemy bo ona ma problem z chyba wąskim wejściem pochwy np od tyłu ją boli
Studenciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 10:25   #684
kamilek2607
Raczkowanie
 
Avatar kamilek2607
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 54
Dot.: Brak satysfakcji z seksu kobiety

Cytat:
Napisane przez cotoktoto Pokaż wiadomość
U mnie podobna sytuacja z partnerką i pomimo zapewnień, że po stymulacji łechtaczki jest ok, mam niedosyt. Czy to nie jest tak, że kobiety które czerpią rozkosz z penetracji (nie chodzi tu o orgazm pochwowy za każdym), są "przyjemniejsze" podczas igraszek. Bo podczas seksu w jednej i tej samej chwili przyjemność (duża) trafia równocześnie do obojga, są aktywni w dawaniu i braniu. Kiedy natomiast zaspokajany jest najpierw jeden partner później drugi (a tak najczęściej jest przy tych paniach łechtaczkowych, które czasem trzeba długo i intensywnie tam masować) wtedy - nie ma takiego uroku wzajemnego opętania zmysłów a jest najzwyklejsze zmęczenie i ból ręki. Czar chwil intymnych mniejszy, niestety.
No i tu odezwała się prawdziwy MĘŻCZYZNA, który ma w główce zakodowane, że to tylko ON może dać swoim przyrodzeniem rozkosz kobiecie hehe Panowie zapominacie, że to nie jest zależne od kobiety tylko od jej anatomii i nic na to nie poradzimy.... a mężczyźni wciąż zapominają o tym i wmawiają partnerką, że są gorsze co wpędza je w poczucie winy i kompleksy. No i koło się zamyka, bo później babka ma niskie poczucie wartości przez dupka, którego ego jest niezaspokojone!!!
TAKI WSPANIAŁY, A TAKI PUSTY!!! - jak pudełko

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Studenciak89 Pokaż wiadomość
Właśnie o to mi chodzi że jak się ręcznie zabawiamy ma przyjemność oboje jesteśmy aktywni. Później podczas penetracji nie wykazuje specjalnej aktywności co wyraźnie zauważam. Dużo kombinować z pozycjami nie mozemy bo ona ma problem z chyba wąskim wejściem pochwy np od tyłu ją boli
Kolego, podczas penetracji pieść ją także ręcznie, da się zapewniam. Postarasz się to będą fajerwerki
kamilek2607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 11:18   #685
cotoktoto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 14
Dot.: Brak satysfakcji z seksu kobiety

Drogi Kamilku (zdrobnienie chyba nie przypadkowe)
Mi tylko chodzi że najprzyjemniej jest jak rówcześnie się odwiedza rozkosz i jest to cel i pragnienie obu stron równo mocne.
A tak najczęściej przy stosunku. Pieścić łechtaczke i wsuwać równocześnie nie w każdej pozycji się udaje.

Edytowane przez cotoktoto
Czas edycji: 2013-09-21 o 11:20
cotoktoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 11:45   #686
kamilek2607
Raczkowanie
 
Avatar kamilek2607
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 54
Dot.: Brak satysfakcji z seksu kobiety

Cytat:
Napisane przez cotoktoto Pokaż wiadomość
Drogi Kamilku (zdrobnienie chyba nie przypadkowe)
Mi tylko chodzi że najprzyjemniej jest jak rówcześnie się odwiedza rozkosz i jest to cel i pragnienie obu stron równo mocne.
A tak najczęściej przy stosunku. Pieścić łechtaczke i wsuwać równocześnie nie w każdej pozycji się udaje.
Akurat to wiem
Ale czego się nie zrobi dla kobiety

Edytowane przez kamilek2607
Czas edycji: 2013-09-21 o 11:47
kamilek2607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 14:01   #687
wzaciasnymbucie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 93
Dot.: Brak satysfakcji z seksu kobiety

Cytat:
Napisane przez mrskali Pokaż wiadomość
dokładnie,ja mam pozycje w których dochodzę i takie w których nigdy mi sie to nie uda. poza tym rzeczywiście milej jest kiedy oboje w tym samym czasie mozemy uzyskać przyjemnosc.
polecam mocniejszaa stymulacje punktu G. Pozycja kiedy ona lezy na plecach z nogami w górze i Ty unosisz jej pośladki... musi zadzialać : )
Nie musi bo dużo kobiet ma dokładnie odwrotnie - na brzuchu leżeć a męzczyna na kobiecie - stymulacja zupełnie innej cześci a fajerwerki niesamowite

Cytat:
Napisane przez kamilek2607 Pokaż wiadomość
No i tu odezwała się prawdziwy MĘŻCZYZNA, który ma w główce zakodowane, że to tylko ON może dać swoim przyrodzeniem rozkosz kobiecie hehe Panowie zapominacie, że to nie jest zależne od kobiety tylko od jej anatomii i nic na to nie poradzimy.... a mężczyźni wciąż zapominają o tym i wmawiają partnerką, że są gorsze co wpędza je w poczucie winy i kompleksy. No i koło się zamyka, bo później babka ma niskie poczucie wartości przez dupka, którego ego jest niezaspokojone!!!
TAKI WSPANIAŁY, A TAKI PUSTY!!! - jak pudełko

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------



Kolego, podczas penetracji pieść ją także ręcznie, da się zapewniam. Postarasz się to będą fajerwerki
Co do kompleksów - oj to może być duży problem, ale nie przez to co w wypowiedzi na górze ale wyglad itp... Kultura nas tak kształtuje, ze czasem kobietom odechciewa się seksu bo sa za gruge w momencie kiedy mają idealną wagę




Co do autora ? może gdy będzie dziewczyna dochodzić powiedzmy przy pieszczotach oralnych warto w nią wejść w tym momencie.. bardzo przyjemne doznanie.
Co do bólu - albo ją za mało rozgrzewasz albo masz za duzego penisa - w dzisiejszych czasach wszyscy gadają że penis jak największy ma być ! a w świecie rzeczywistym taki tylko moze robić krzywdę. I tu dodam, ze bardzo często da sie zauważyć u mężczyzn ten kompleks (nie tylko babki zatem je mają). Chcesz pojechać po chłopaku, którego niby nicn ie obchodzi, powiedz że wygląda na takiego co ma małego

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez cotoktoto Pokaż wiadomość
Drogi Kamilku (zdrobnienie chyba nie przypadkowe)
Mi tylko chodzi że najprzyjemniej jest jak rówcześnie się odwiedza rozkosz i jest to cel i pragnienie obu stron równo mocne.
A tak najczęściej przy stosunku. Pieścić łechtaczke i wsuwać równocześnie nie w każdej pozycji się udaje.
Jak dla mnie to nie wypowiedzi samca o kulcie swojego penisa, który to jest wspaniały i ma sprawiać rozkosz kobiecie i już ! Tylko człowieka który nie chce bzykać dziewczyny tylko i wyłącznie dla własnych egoistycznych potrzeb, ale chce sprawiac przyjemnosć.. tworzyć piękny akt.
To tak jak faceci, którzy nie chcą seksu analnego bo partnerka nie ma wtedy orgazmu
wzaciasnymbucie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 00:55   #688
villain
Raczkowanie
 
Avatar villain
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 67
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Kobietki, a u mnie taki problem. Małolatą już nie jestem, i spotykam się z facetem, na myśl o którym aż ciarki mnie przechodzą. No właśnie, "na myśl". Bo kiedy już przychodzi co do czego, nigdy nie mogę dojść. Z masturbacją nie mam najmniejszych problemów, ochotę na seks mam bardzo często, rozmawiamy dużo, on wie co lubię, wie co mnie kręci. Więc w czym problem? Co mnie blokuje? Słyszała któraś z Was o czymś podobnym? Czy to moja psychika szwankuje? Jak się rozluźnić? Nie wiem już gdzie szukać pomocy...
villain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 05:30   #689
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Brak satysfakcji z seksu kobiety

A myślałeś Autorze o pozycji 69?
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 07:16   #690
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Odp: Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez villain Pokaż wiadomość
Kobietki, a u mnie taki problem. Małolatą już nie jestem, i spotykam się z facetem, na myśl o którym aż ciarki mnie przechodzą. No właśnie, "na myśl". Bo kiedy już przychodzi co do czego, nigdy nie mogę dojść. Z masturbacją nie mam najmniejszych problemów, ochotę na seks mam bardzo często, rozmawiamy dużo, on wie co lubię, wie co mnie kręci. Więc w czym problem? Co mnie blokuje? Słyszała któraś z Was o czymś podobnym? Czy to moja psychika szwankuje? Jak się rozluźnić? Nie wiem już gdzie szukać pomocy...
Nie myśl podczas tym bardziej nie myśl o orgazmie,może jesteś ogółem zestresowana sytuacją życiową i to hamuje Cię.Ja miałam w zeszłym roku tak,że przez jakiś miesiąc nie mogłam dojść,chociaż zawsze przychodziło mi to łatwo.Denerwowałam się tym i coraz bardziej nie mogłam aż w ogóle przestałam myśleć i doszłam popłakałam się ze szczęścia
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-03 19:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.