Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-06-26, 05:26   #2371
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez PixieDust Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny! Melduję się, że zadanie wykonanie, atmosfera była prze fantastyczna, kibice dopingowali na całej długości To był mój pierwszy raz, ale wiadomo - apetyt rośnie w miarę jedzenia i już zapisałam się na kolejny bieg
Brawo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 09:18   #2372
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Przebieglam jakieś 4 km z kawałkiem, ale endomondo mi coś szwankowalo i zaliczylo tylko 3,61, może coś kliknąłem jąk chowalam do plecaka telefon sama nie wiem.
Przeolatalam marszem, szczegolnie pod górę.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez dziunkowa
Czas edycji: 2017-06-26 o 09:24
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 13:29   #2373
PixieDust
Zadomowienie
 
Avatar PixieDust
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 643
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Ja chciałam dzisiaj wskoczyć w buty i pobiegać po pracy ale przez te niewygodne nike już kuleje mam powtórkę z rozrywki, dwa tygodnie biegania w nich i już prawa stopa się odzywa. Muszę koniecznie kupić coś nowego w tym tygodniu
__________________

All you need is faith, trust and a little pixie dust

34/2018


W tym roku przebiegłam : 108,6 km
PixieDust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 19:26   #2374
Lazurowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazurowa1
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2 670
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

W temacie butów. Mam asicsy. Tańszy model. Mega wygodne. Jednak ostatnio tak przed 4 km zaczyna mnie boleć spód stopy. Ta część przy palcach. Nie wiem jak to opisać. Z każdym nastapieniem tak jakby mi tam krew nie dochodziła. Tak jakby nie było tam nagle "amortyzacji" nie wiem czy coś z butem się stało czy stopa mi szwankuje. Wcześniej było ok. Myślałam o jakichś wkładka bo buty w miarę nowe. Czy istnieje coś takiego jak wkładki do biegania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

A i dotyczy to tylko lewej stopy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem." Katharine Hadley
Lazurowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 19:33   #2375
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Czuje ból w pachwinach nie wiem czy to zakwasy czy co...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 19:40   #2376
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Słuchajcie a ćwiczycie coś jeszcze poza bieganiem? Bo ja po raz pierwszy nie i gorzej z formą, przerwa też zrobiła swoje marszu nie było ale jakoś ciężkie mam nogi ostatnio (czyli od miesiąca)

Lazurowa
a nie masz za ciasnych butów ? nic mi nie przychodzi do głowy.
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-26, 20:15   #2377
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez Lazurowa1 Pokaż wiadomość
W temacie butów. Mam asicsy. Tańszy model. Mega wygodne. Jednak ostatnio tak przed 4 km zaczyna mnie boleć spód stopy. Ta część przy palcach. Nie wiem jak to opisać. Z każdym nastapieniem tak jakby mi tam krew nie dochodziła. Tak jakby nie było tam nagle "amortyzacji" nie wiem czy coś z butem się stało czy stopa mi szwankuje. Wcześniej było ok. Myślałam o jakichś wkładka bo buty w miarę nowe. Czy istnieje coś takiego jak wkładki do biegania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

A i dotyczy to tylko lewej stopy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Żadnych wkładek nie znam. Trudno coś poradzić, a nie masz jakiś innych butów, nie muszą być biegowe, tylko jakieś zwykłe sportowe, żeby sprawdzić, czy to samo się w tych innych butach dzieje? Trochę dziwne, żeby to było od buta, chyba, ze coś się faktycznie z nim stało...

Cytat:
Napisane przez dziunkowa Pokaż wiadomość
Czuje ból w pachwinach nie wiem czy to zakwasy czy co...
Poczekaj, porozciągaj się delikatnie i zobacz, czy przechodzi.

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Słuchajcie a ćwiczycie coś jeszcze poza bieganiem? Bo ja po raz pierwszy nie i gorzej z formą, przerwa też zrobiła swoje marszu nie było ale jakoś ciężkie mam nogi ostatnio (czyli od miesiąca)
Jak biegam regularnie to nie ćwiczę nic innego, poza tym, że się rozciągam. W zimę natomiast ćwiczę programy typu Insanity Max 30. Wtedy też raczej nie biegam. Kondycja szybko spada, niestety. Chciałabym też coś innego poćwiczyć, ale nie chcę nóg przemęczać no i wtedy to musiałabym cały tydzień ćwiczyć, a nie mam na to siły, czasu i ochoty

Co do ciężkich nóg, ja mam takie przez pierwsze 2 km, jeśli się nie rozciągam przed bieganiem. A także jak czuję, ze jestem przemęczona, to faktycznie odczuwam to na nogach i wtedy mam takie kloce/słoniowe nogi/kolumny - tak sobie je wtedy rożnie nazywam
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-26, 21:00   #2378
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez Lazurowa1 Pokaż wiadomość
W temacie butów. Mam asicsy. Tańszy model. Mega wygodne. Jednak ostatnio tak przed 4 km zaczyna mnie boleć spód stopy. Ta część przy palcach. Nie wiem jak to opisać. Z każdym nastapieniem tak jakby mi tam krew nie dochodziła. Tak jakby nie było tam nagle "amortyzacji" nie wiem czy coś z butem się stało czy stopa mi szwankuje. Wcześniej było ok. Myślałam o jakichś wkładka bo buty w miarę nowe. Czy istnieje coś takiego jak wkładki do biegania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

A i dotyczy to tylko lewej stopy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może amortyzacja siadla w butach, albo jakoś inaczej stawiasz stope? Albo biegasz po nierownej nawierzchni. No nie wiem, ciezko powiedzieć

Mnie w najblizszym czasie czeka zakup dwóch par butów do biegania, bo zarowno moje trailowe jak i asfaltowe ledwo zipią po górach biegam aktualnie w najtańszych decathlonowych, ale mają kiepski bieżnik, po błocie strasznie sie slizgają i na dłuższe dystanse są niewygodne. Upatrzylam sobie salomony speedcrosy 4 i jako że wydam na nie kilka stowek to na asfalt kupie sobie lidlowe i bede w nich biegac na zmiane z nike które są mega wygodne, ale niedlugo palce mi z nich wyjdą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-27, 05:15   #2379
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Żadnych wkładek nie znam. Trudno coś poradzić, a nie masz jakiś innych butów, nie muszą być biegowe, tylko jakieś zwykłe sportowe, żeby sprawdzić, czy to samo się w tych innych butach dzieje? Trochę dziwne, żeby to było od buta, chyba, ze coś się faktycznie z nim stało...


Poczekaj, porozciągaj się delikatnie i zobacz, czy przechodzi.


Jak biegam regularnie to nie ćwiczę nic innego, poza tym, że się rozciągam. W zimę natomiast ćwiczę programy typu Insanity Max 30. Wtedy też raczej nie biegam. Kondycja szybko spada, niestety. Chciałabym też coś innego poćwiczyć, ale nie chcę nóg przemęczać no i wtedy to musiałabym cały tydzień ćwiczyć, a nie mam na to siły, czasu i ochoty

Co do ciężkich nóg, ja mam takie przez pierwsze 2 km, jeśli się nie rozciągam przed bieganiem. A także jak czuję, ze jestem przemęczona, to faktycznie odczuwam to na nogach i wtedy mam takie kloce/słoniowe nogi/kolumny - tak sobie je wtedy rożnie nazywam
Raczej zakwasy. Dzisiaj jakiś lżejszy trening w domu.

Trochę mnie zmartwilo to ze kondycja spada nawet przy insanity. Bo planowałam to ronić jak będę uziemiona w domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez dziunkowa
Czas edycji: 2017-06-27 o 05:17
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-27, 07:42   #2380
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez dziunkowa Pokaż wiadomość
Raczej zakwasy. Dzisiaj jakiś lżejszy trening w domu.

Trochę mnie zmartwilo to ze kondycja spada nawet przy insanity. Bo planowałam to ronić jak będę uziemiona w domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie ogólna kondycja się poprawia przy Insanity. Jestem bardziej wytrzymała, ale niestety nogi potem podczas biegania nie są tak silne i wytrenowane, jak przez trenowanie samego biegania. Ale zadyszki nie łapie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-27, 08:59   #2381
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Słuchajcie a ćwiczycie coś jeszcze poza bieganiem? Bo ja po raz pierwszy nie i gorzej z formą, przerwa też zrobiła swoje marszu nie było ale jakoś ciężkie mam nogi ostatnio (czyli od miesiąca)
.


ja ćwiczę jogę i jej różne odmiany, lubię sobie też porolować powięzie, co bardzo dobrze robi dla biegaczy


u mnie dzisiaj 5teczka przed pracą, endomondo jak zwykle odmawiało współpracy :/ już sama nie wiem czy to wina apki czy strego telefonu :/


co do butów, ja mam asicsy kupione na jakieś mega wyprzedaży na zalando (przecenione z ok 600 zł na cos z 250) biegam w nich już drugi rok i super wszystko. Uważam że warto zainwestować, bo raz skoro zamierzam biegać to zamierzam i kupowanie butów z lidla "na próbę" jest bez sensu a dwa jak sobie kupiłam takie wypasione buty to przecież szkoda mi teraz nie biegać
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-27, 09:36   #2382
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Ja joge tez ćwiczę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-27, 10:47   #2383
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez dziunkowa Pokaż wiadomość
Ja joge tez ćwiczę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


piąteczka
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-27, 11:09   #2384
DariaIgnatowicz
Przyczajenie
 
Avatar DariaIgnatowicz
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Ja biegam od 2011 roku plus czasami wpadam na siłownie (1 max 2 razy w tygodniu). Biegam 3 razy w tyg.

Ogólnie to na początku jak zaczynałam to miałam problem żeby przebiec 1km, teraz po wielu latach wiem że było warto się przełamać Robie sobie dystanse teraz tak 8-10km

Jak macie jakieś pytania to chętnie pomogę wam
DariaIgnatowicz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-27, 11:36   #2385
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
ja ćwiczę jogę i jej różne odmiany, lubię sobie też porolować powięzie, co bardzo dobrze robi dla biegaczy


u mnie dzisiaj 5teczka przed pracą, endomondo jak zwykle odmawiało współpracy :/ już sama nie wiem czy to wina apki czy strego telefonu :/


co do butów, ja mam asicsy kupione na jakieś mega wyprzedaży na zalando (przecenione z ok 600 zł na cos z 250) biegam w nich już drugi rok i super wszystko. Uważam że warto zainwestować, bo raz skoro zamierzam biegać to zamierzam i kupowanie butów z lidla "na próbę" jest bez sensu a dwa jak sobie kupiłam takie wypasione buty to przecież szkoda mi teraz nie biegać
Co to za model asicsów taki drogi? Zazwyczaj widuje za ok 300 zł, no MAX 500.
A co do kupna butow z Lidla, to nie wiem czemu to bez sensu? Słyszałam tyle dobrych opinii o nich ze moim zdaniem warto wypróbować za te 66 zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez carmen_20
Czas edycji: 2017-06-27 o 11:40
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-27, 12:20   #2386
Lazurowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazurowa1
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2 670
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez carmen_20 Pokaż wiadomość
Co to za model asicsów taki drogi? Zazwyczaj widuje za ok 300 zł, no MAX 500.
A co do kupna butow z Lidla, to nie wiem czemu to bez sensu? Słyszałam tyle dobrych opinii o nich ze moim zdaniem warto wypróbować za te 66 zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam z Lidla buty. Może miałam pechowy model ale nie polecam. Niewygodne, sztywne, wkładka zaczęła wpadać po trzech tygodniach. Jednak słyszałam o nich dużo dobrych opinii. Może Ja źle trafiłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem." Katharine Hadley
Lazurowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-27, 13:05   #2387
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez carmen_20 Pokaż wiadomość
Co to za model asicsów taki drogi? Zazwyczaj widuje za ok 300 zł, no MAX 500.
A co do kupna butow z Lidla, to nie wiem czemu to bez sensu? Słyszałam tyle dobrych opinii o nich ze moim zdaniem warto wypróbować za te 66 zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

mojego już nie znajdę ale tu masz np. model za 599 przeceniony na 299
https://www.zalando.pl/asics-noosa-f...1a0e5-j11.html


widze ze mój podobny bo nazywał się ASICSGEL-NOOSA TRI 10


a czemu dla mnie buty z lidla są bez sensu to już chyba napisałam w poprzednim poście

Edytowane przez ktsw
Czas edycji: 2017-06-27 o 13:15
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-27, 13:30   #2388
PixieDust
Zadomowienie
 
Avatar PixieDust
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 643
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
mojego już nie znajdę ale tu masz np. model za 599 przeceniony na 299
https://www.zalando.pl/asics-noosa-f...1a0e5-j11.html


widze ze mój podobny bo nazywał się ASICSGEL-NOOSA TRI 10


a czemu dla mnie buty z lidla są bez sensu to już chyba napisałam w poprzednim poście
Ale nie każdy ma takie podejście jak Ty, myślałam że masz jakieś ciekawsze argumenty na te buty z lidla Ja akurat jestem osobą która ma słomiany zapał i gdybym zaczynała, to prędzej zainwestowalabym w tanie buty z lidla niż inne za kilka stów. Nie każdy od raz łapie bakcyla, a gdyby takie buty miały leżeć i się kurzyć to trochę słabo
__________________

All you need is faith, trust and a little pixie dust

34/2018


W tym roku przebiegłam : 108,6 km
PixieDust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-27, 13:37   #2389
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
mojego już nie znajdę ale tu masz np. model za 599 przeceniony na 299
https://www.zalando.pl/asics-noosa-f...1a0e5-j11.html


widze ze mój podobny bo nazywał się ASICSGEL-NOOSA TRI 10


a czemu dla mnie buty z lidla są bez sensu to już chyba napisałam w poprzednim poście
Fajne te buty. Rzadko można spotkać ładne buty biegowe.

A co do butów z Lidla to chodzilo mi o to, ze nie konieczne muszą być to buty tylko na próbę, bo niektorzy je sobie chwalą i długo użytkują. Ale każdy ma inną stope, styl biegu itp. Itd. Co dla jendych jest rewelacją nie kazdemu musi przypasować. I dotyczy to zarowno butow za 70 zl jak i za 400.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez carmen_20
Czas edycji: 2017-06-27 o 13:39
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-27, 16:34   #2390
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Uzywalyscie programu runastic? Dobry jest? Endomondo mnie wkurza. Dzisiaj na nordic walking tez mi zjadło kawal dystansu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-27, 17:03   #2391
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez dziunkowa Pokaż wiadomość
Uzywalyscie programu runastic? Dobry jest? Endomondo mnie wkurza. Dzisiaj na nordic walking tez mi zjadło kawal dystansu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niekoniecznie musi byc to wina aplikacji, tylko jakosci GPS w telefonie. Używałam endomondo na czterech różnych telefonach i zdecydowanie widziałam różnice w dzialaniu GPS. Na jednym mialam taki sam problem jak Ty, na innym raczej dzialal ok ale czasem gubil sygnał, a na dwóch ostatnich działa bez zarzutu. Z tym ze ja dystans za pomocą endo mierze sporadycznie, bo zazwyczaj używam zegarka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-27, 17:31   #2392
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez carmen_20 Pokaż wiadomość
Niekoniecznie musi byc to wina aplikacji, tylko jakosci GPS w telefonie. Używałam endomondo na czterech różnych telefonach i zdecydowanie widziałam różnice w dzialaniu GPS. Na jednym mialam taki sam problem jak Ty, na innym raczej dzialal ok ale czasem gubil sygnał, a na dwóch ostatnich działa bez zarzutu. Z tym ze ja dystans za pomocą endo mierze sporadycznie, bo zazwyczaj używam zegarka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No zainstalowałem runastic, przeszłam trochę kolo domu i liczy. Gps niby ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-27, 17:40   #2393
PixieDust
Zadomowienie
 
Avatar PixieDust
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 643
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Ja w sumie tylko endomondo, próbowałam raz biegać z aplikacją nike ale miałam problem z muzyką i co jakieś 3 minuty biegu wywalało mi aplikacje :/
__________________

All you need is faith, trust and a little pixie dust

34/2018


W tym roku przebiegłam : 108,6 km
PixieDust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-27, 18:30   #2394
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Co do kupna butów jeszcze, to ja zrobiłam sobie tak, że porządne buty do biegania kupiłam sobie "w nagrodę" za pierwszy ukończony profesjonalny bieg To była dla mnie fajna motywacja.


I też uważam, że najpierw dobrze jest wypróbować tańsze buty, z tych samych powodów, co wspomniane wcześniej. No i nikt nie mówi, że w tych butach docelowo biegać nie można. Kwestia indywidualna

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Co do aplikacji do biegania - też muszę przetestować inne, niż Endo, bo strasznie gubi dystanse i oszukuje...
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-27, 19:34   #2395
PixieDust
Zadomowienie
 
Avatar PixieDust
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 643
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

To ja też chyba dla testu zainstaluje coś innego. Ja właśnie odpoczywam po wieczornym biegu, zrobiłam całkiem niezły dystans w porównaniu do poprzednich biegów ale nieco wolniejszym tempem. Pogoda idealna, tylko ludzi dużo biegalo
__________________

All you need is faith, trust and a little pixie dust

34/2018


W tym roku przebiegłam : 108,6 km
PixieDust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-27, 20:00   #2396
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Jak ja Wam zazdroszczę możliwości biegania wieczorami... Pracuję na nocki i mogę biegać tylko przed pracą, w praktyce jest to zawsze około południa, w największy teraz skwar
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-27, 20:21   #2397
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

[1=b276cf7d045b24ab4154d1e 231f6ab4a04fdd640;7500820 6]Jak ja Wam zazdroszczę możliwości biegania wieczorami... Pracuję na nocki i mogę biegać tylko przed pracą, w praktyce jest to zawsze około południa, w największy teraz skwar [/QUOTE]
Ja mogę tylko 9.30-11 ale do 10.30 wole się wyrobić żeby jeszcze się rozciągnąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

U mnie ochłodzenie i popaduje wiec spoko do biegania. Tak 17-18 stopni.
Jutro planuje te 5 km zrobić. Pewnie cześć marszem


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-28, 08:53   #2398
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez PixieDust Pokaż wiadomość
Ale nie każdy ma takie podejście jak Ty, myślałam że masz jakieś ciekawsze argumenty na te buty z lidla Ja akurat jestem osobą która ma słomiany zapał i gdybym zaczynała, to prędzej zainwestowalabym w tanie buty z lidla niż inne za kilka stów. Nie każdy od raz łapie bakcyla, a gdyby takie buty miały leżeć i się kurzyć to trochę słabo
ależ ja napisałam moją i tylko moją subiektywną opinię, jak ktoś ma ochotę to proszę bardzo, jutro do lidla i kupować oglądałam je właśnie i powiem, że coraz ładniejsze robią te buty


u mnie dziś ma być 32 stopnie, jak żyć?
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-28, 08:58   #2399
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Ja bakcyla dawno załapałam i mimo to lece jutro do Lidla po buty przymierze, zobaczę i może kupie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-28, 09:01   #2400
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez carmen_20 Pokaż wiadomość
Ja bakcyla dawno załapałam i mimo to lece jutro do Lidla po buty przymierze, zobaczę i może kupie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

ciekawe czy będzie bitwa
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-23 12:39:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.