Mamy wrześniowe 2021 - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-23, 13:42   #3271
monissskaa
Zadomowienie
 
Avatar monissskaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 100
Wyślij wiadomość przez ICQ do monissskaa GG do monissskaa
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Ja nadal czekam na kasę z zusu ... I może poczynie zakupy ,gdzie i jakie kupujecie butelki i smoczki? Coś bym podpatrzyła u Was ,

Ja się nie szczepie w ciąży mój ginekolog jakoś mnie nie przekonał , z resztą sam nie był jakoś przekonany .
Mnie też czeka krzywa ale myślę że może jakoś na początku czerwca się zapisze bo kolejna wizyta w połowie .

U nas dziś pogoda (pod Warszawą) niby słońce ️ ale nie za ciepło , a dziś się czuje jak na giga kacu ,macie czasem tak ?
Mój plan - łóżko .
O właśnie bo jestem przerażona ,od kilku dni mam tak że bym tylko jadła i jadła i ciągle mi mało i coś mi się chce

Jeszcze jedno kocyki ,jakie kupujecie i gdzie nie za miliony monet a ładne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
lu. sSs
?> ? > > > ?

Odkrywam w SOBIE talenty kulinarne.!
monissskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-23, 16:24   #3272
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez monissskaa Pokaż wiadomość
Ja nadal czekam na kasę z zusu ... I może poczynie zakupy ,gdzie i jakie kupujecie butelki i smoczki? Coś bym podpatrzyła u Was ,

Ja się nie szczepie w ciąży mój ginekolog jakoś mnie nie przekonał , z resztą sam nie był jakoś przekonany .
Mnie też czeka krzywa ale myślę że może jakoś na początku czerwca się zapisze bo kolejna wizyta w połowie .

U nas dziś pogoda (pod Warszawą) niby słońce ️ ale nie za ciepło , a dziś się czuje jak na giga kacu ,macie czasem tak ?
Mój plan - łóżko .
O właśnie bo jestem przerażona ,od kilku dni mam tak że bym tylko jadła i jadła i ciągle mi mało i coś mi się chce

Jeszcze jedno kocyki ,jakie kupujecie i gdzie nie za miliony monet a ładne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja muszę przejrzeć to co mi koleżanka, która urodziła w lutym napisała, uporządkuje to sobie i też będę powoli kompletować wyprawkę

Czasami też mam dzień naleśnika, także doskonale wiem o czym mówisz

Ja ostatnio dorwalam kocyk z Lullalove na Empiku był za 50 zł (!) Ale wieczorem zamówiłam, a rano anulowali mi zamówienie, a na stronie producenta jest za 150 zł

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 01:17   #3273
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Jakie smoczki kupujesz? Czytałam gdzieś że są jakieś smoczki polecane przez logopedów


My też wybieramy się niedługo na wesele, o tyle że to teraz w czerwcu ale też średnio widzę to ile dam radę przetrwać na weselu, szczególnie że będę potem kierowcą


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mam w koszyku z avent i z lovi. Cały czas myśle które... niby te i te ortodontyczne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 01:12 ---------- Poprzedni post napisano o 01:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Glukometr nie jest tak dokładny jak test z krwi ale tu nie chodzi zapewne o dokładność co do punktu, a o ogólną sytuację. Bo jak cukier na czczo jest naprawdę wysoki to jak Cię dobiją glukozą to może się to słabo dla pacjentkom skończyć. Tu nie chodzi o te 3-4 punkty powyżej normy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:39 ---------- Poprzedni post napisano o 06:35 ----------

Jeśli nie wierzysz glukometrowi, który na codzień nu cukrzyków się sprawdza tylko też nie każdy, bo są lepsze i gorsze i mi w sumie tę się sprawdza, bo ja wciąż mierzę w domu, a martwi Cię dlaczego masz wyższy wynik to przeanalizuj co i jak jadłaś dzień przed badaniem, na wszelkim wypadek wprowadź sobie dietę cukrzycową, która bywa upierdliwa, ale ogólnie jest całkiem zdrowa albo idź do specjalisty skontrolować mi wyszedł cukier odrobinę zawyżony, ale ja wiem przynajmniej dlaczego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:41 ---------- Poprzedni post napisano o 06:39 ----------

Ja mam już upatrzone co chcę kupić małej, ale wciąż czekam na przelew wczoraj TŻ szukał łóżka dla chłopaków na allegro, ciekawe czy ostatecznie zdecydujemy się na piętrowe, czy 2 osobne przynajmniej dla małej mamy, kwestia wymiany materaca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jak wtedy miałam test glukozy to przed samym wejściem zmierzyłam sobie z palca i wg glukometru wyszło ok 150 a z krwi mi wyszło 70. No i tez na cz czo z krwi miałam zawsze (poza ciąża) jakieś 80 a z glukometru mi wychodziło 100-110. Nigdy mi nie wyszło te 80. Takimi małymi różnicami kilku punktów bym się nie przejęła bo wiadomo, ze wynik nie będzie identyczny. Ale takie różnice to szok był dla mnie. Chyba nie nieumiejętnie zmierzyłam. Tez może tak być.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 01:17 ---------- Poprzedni post napisano o 01:12 ----------

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88720159]U nas dzisiaj taka mieszana pogoda, ale niech będzie już ciepłej chociaż pewnie jak będą upały to będziemy cierpieć i marudzić z tego powodu

Ja od wczoraj już czuję, że bardziej mnie wzięło na zakupy dla dziecka i siebie

Właśnie słyszałam, że z tym glukometrem to bardziej pomiary mogą być takie orientacyjne, że glukometr może zawyżać wyniki ( co u mnie się potwierdziło)

Dzwoniła kuzynka TŻ i dostaliśmy zaproszenie od niej na początek sierpnia na wesele, teraz tak jak sobie myślę to średnio mi się chce tam iść, zobaczymy jak będzie później z nastawieniem narazie to muszę zapisać się do fryzjera na podcięcie włosów, a potem jakoś w lipcu pójdę na farbowanie



Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


U mnie tez glukometr zawyżał miałam glukometr ze sobą i niby wskazywał dobrze a ja po 2 h po wypiciu glukozy miałam cukier chyba coś koło 60. Bardzo niski mi wyszedł. Ogólnie wtedy cukier zamiast wzrosnąć po wypiciu glukozy mi spadł.
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 07:54   #3274
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88723244]Ja muszę przejrzeć to co mi koleżanka, która urodziła w lutym napisała, uporządkuje to sobie i też będę powoli kompletować wyprawkę

Czasami też mam dzień naleśnika, także doskonale wiem o czym mówisz

Ja ostatnio dorwalam kocyk z Lullalove na Empiku był za 50 zł (!) Ale wieczorem zamówiłam, a rano anulowali mi zamówienie, a na stronie producenta jest za 150 zł

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

To chyba był jakiś błąd cenowy z tym kocykiem, bo chyba na sierpniówkach też parę dziewczyn zamówiło i im anulowali :/ Ja cały czas poluję na jakieś rabaciki, no w tym tygodniu to już muszą coś rzucić na ten dzień matki
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 07:58   #3275
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
To chyba był jakiś błąd cenowy z tym kocykiem, bo chyba na sierpniówkach też parę dziewczyn zamówiło i im anulowali :/ Ja cały czas poluję na jakieś rabaciki, no w tym tygodniu to już muszą coś rzucić na ten dzień matki
Pewnie tak, bo mi koleżanka podsyłała link do empiku po 23 i w łóżku robiłam zakup a szkoda

Ja liczę, że może na jakieś koszule okołoporodowe będą rabaty to mam w planach je zamówić, jak znajdę w sklepie i może jakieś pieluchy tetrowe/muślinowe i bambusowe i ten temat będzie z głowy

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 09:18   #3276
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88724035]Pewnie tak, bo mi koleżanka podsyłała link do empiku po 23 i w łóżku robiłam zakup a szkoda

Ja liczę, że może na jakieś koszule okołoporodowe będą rabaty to mam w planach je zamówić, jak znajdę w sklepie i może jakieś pieluchy tetrowe/muślinowe i bambusowe i ten temat będzie z głowy

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Ja też w tym tygodniu na bank zamawiam koszule, bo nie mam zupełnie nic. Mam na oku te z Divatexu, podobają mi się bardziej niż Dolce Sonno, a ceny podobne.

Dzisiaj wzięłam rożek, otulacz i kostkę aktywizującą, dali tylko 10% rabatu ale już trudno A od jutra ma być wyprzedaż na Color Stories, mam od nich upatrzone kocyki i prześcieradła. Mam nadzieję, że jakiś miły procencik zaproponują :P

Miałam dziś teleporadę z Luxmedu, bo ta "moja" lekarka od skierowań już nie pracuje w Medicoverze, ale w Luxmedzie owszem. Muszę przyjść na wizytę w celu potwierdzenia ciąży i potem mogę brać skierowania, więc idę w czwartek. Jutro jeszcze odpytam położną w Medicoverze, co mogę teraz zrobić bez skierowania albo ewentualnie jak to skierowanie pozyskać, żeby się nie użerać z tymi starymi prykami z ginekologii :P
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 10:22   #3277
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Ja też w tym tygodniu na bank zamawiam koszule, bo nie mam zupełnie nic. Mam na oku te z Divatexu, podobają mi się bardziej niż Dolce Sonno, a ceny podobne.



Dzisiaj wzięłam rożek, otulacz i kostkę aktywizującą, dali tylko 10% rabatu ale już trudno A od jutra ma być wyprzedaż na Color Stories, mam od nich upatrzone kocyki i prześcieradła. Mam nadzieję, że jakiś miły procencik zaproponują



Miałam dziś teleporadę z Luxmedu, bo ta "moja" lekarka od skierowań już nie pracuje w Medicoverze, ale w Luxmedzie owszem. Muszę przyjść na wizytę w celu potwierdzenia ciąży i potem mogę brać skierowania, więc idę w czwartek. Jutro jeszcze odpytam położną w Medicoverze, co mogę teraz zrobić bez skierowania albo ewentualnie jak to skierowanie pozyskać, żeby się nie użerać z tymi starymi prykami z ginekologii :P
Fajne te koszule, chyba też wezmę stamtąd do przetestowania

O widzisz to dobrze wiedzieć, może na dzień dziecka jakiś rabat rzucą

Właśnie te teleporady w luxmedzie są spoko, ja mam wizytę u położnej w środę i muszę poprosić o skierowania na krew, bo już nie mam, mam nadzieję, że mi wystawi

Kupiłam tortownicę i biorę się za kopiec kreta

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-24, 11:16   #3278
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Kocyki warte uwagi są jeszcze na La Pampuch i jest zniżka na dzień mamy 20% mam od nich dwa kocyki kupiłam dla starszego ponad 3 lata temu i dalej są super, zresztą syn śpi z kocem od urodzenia do teraz (teraz już jako przytulanka).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 11:22   #3279
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88724267]Fajne te koszule, chyba też wezmę stamtąd do przetestowania

O widzisz to dobrze wiedzieć, może na dzień dziecka jakiś rabat rzucą

Właśnie te teleporady w luxmedzie są spoko, ja mam wizytę u położnej w środę i muszę poprosić o skierowania na krew, bo już nie mam, mam nadzieję, że mi wystawi

Kupiłam tortownicę i biorę się za kopiec kreta

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

A ja nadal nie zrobiłam, a miałam w sobotę gości, mogłam wykorzystać okazję
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 11:25   #3280
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Zmotywowałyście mnie do poszukania koszul ja miałam dolce sonno poprzednim razem ale jakoś sztuczna mi się wydawała i szybko się zjechała, teraz kupię coś innego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 11:45   #3281
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Ja koszule niby już mam, ale myślę, żeby sobie jeszcze z jedną-dwie dokupić. I w dłuższy szlafrok się zaopatrzyłam, bo długość większości z tych koszul nie do końca mnie przekonuje
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-24, 11:50   #3282
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

To prawda, mi się szlafrok bardzo przydał zwłaszcza jak mnie ubrali w szpitalową koszulę przez którą wszystko widać i kazali tak czekać na korytarzu taki cieniutki zwłaszcza że teraz na koniec lata będziemy rodzić ale w szpitalach i tak jest bardzo ciepło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Mi w oko wpadły właśnie koszule doctor nap

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 11:50   #3283
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Lol, oglądam powtórki starych odcinków Klanu (mój codzienny rytuał xd) i akurat jest odcinek, w którym Grażynka rodzi Kasię. Mówi, że jest dzień przed terminem, i dopiero siada z Ryśkiem do listy zakupów dla maleństwa "Wózek kupimy, jak wrócę ze szpitala, przecież na razie i tak nie będzie potrzebny" Zazdroszczę takiego podejścia
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 12:02   #3284
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Lol, oglądam powtórki starych odcinków Klanu (mój codzienny rytuał xd) i akurat jest odcinek, w którym Grażynka rodzi Kasię. Mówi, że jest dzień przed terminem, i dopiero siada z Ryśkiem do listy zakupów dla maleństwa "Wózek kupimy, jak wrócę ze szpitala, przecież na razie i tak nie będzie potrzebny" Zazdroszczę takiego podejścia
Zwłaszcza że teraz na wózek czasem trzeba miesiąc poczekać

Ale to prawda, dużo rzeczy można kupić po porodzie. Ja laktator kupiłam po porodzie bo nie wiedziałam czy się przyda okazało się że bardzo się przyda i kliknęłam jeszcze w szpitalu i na następny dzień był.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 12:02   #3285
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
To prawda, mi się szlafrok bardzo przydał zwłaszcza jak mnie ubrali w szpitalową koszulę przez którą wszystko widać i kazali tak czekać na korytarzu taki cieniutki zwłaszcza że teraz na koniec lata będziemy rodzić ale w szpitalach i tak jest bardzo ciepło.
Właśnie taki cieniutki kupiłam, z wiskozy z małym dodatkiem elastanu. Zasłoni, co ma zasłonić, ale za bardzo nie grzeje
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 15:07   #3286
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
Kocyki warte uwagi są jeszcze na La Pampuch i jest zniżka na dzień mamy 20% mam od nich dwa kocyki kupiłam dla starszego ponad 3 lata temu i dalej są super, zresztą syn śpi z kocem od urodzenia do teraz (teraz już jako przytulanka).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z ciekawości rzucę na nie okiem

Jeszcze te koszule dr Nap też sprawdzę

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Lol, oglądam powtórki starych odcinków Klanu (mój codzienny rytuał xd) i akurat jest odcinek, w którym Grażynka rodzi Kasię. Mówi, że jest dzień przed terminem, i dopiero siada z Ryśkiem do listy zakupów dla maleństwa "Wózek kupimy, jak wrócę ze szpitala, przecież na razie i tak nie będzie potrzebny" Zazdroszczę takiego podejścia
Oj dzień przed i taki spokój i czas na listę zakupów

Byliśmy w Tesco i akurat na dziale dziecięcym niektóre rzeczy były na wyprzedaży, więc wzięłam jedno body do tego były spodenki za 17 zł, dużo było dla dziewczynek lub takich sporo większych dzieci

Jakby któraś z Was była zainteresowana, to w sklepie mamy ginekolog jest rabat -10% z kodem: "dziecko"

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Czas edycji: 2021-05-24 o 15:51
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 16:13   #3287
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Ja mam koszule z dolce sonno są ok, tyle że mogłyby być dłuższe .
Mam za to jedna taką do kolan i jest super z Italian Fashion

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 16:20   #3288
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88724734]Z ciekawości rzucę na nie okiem

Jeszcze te koszule dr Nap też sprawdzę



Oj dzień przed i taki spokój i czas na listę zakupów

Byliśmy w Tesco i akurat na dziale dziecięcym niektóre rzeczy były na wyprzedaży, więc wzięłam jedno body do tego były spodenki za 17 zł, dużo było dla dziewczynek lub takich sporo większych dzieci

Jakby któraś z Was była zainteresowana, to w sklepie mamy ginekolog jest rabat -10% z kodem: "dziecko"

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Dr Nap mi się podobają, ale kurczę, drogo wypadają :/

Ach ta Grażynka, właśnie mówiła, że się denerwuje, bo przecież dzień przed terminem to na pewno powinna już coś czuć, a równocześnie pojechali dopiero po ubranka dla dziecka bo nie mieli nic I spytała, co jeszcze powinna kupić

Kurczę, koleżanka mi poleciła teraz taki dość tani wózek, ale jest dostępny tylko online i nie wiem, co robić, kusi mnie zamówić na próbę Ale najpierw chyba pojedziemy do salonu obejrzeć, żeby przynajmniej mieć jakieś porównanie, wiedzieć, na co zwracać uwagę...
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 16:37   #3289
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Dr Nap mi się podobają, ale kurczę, drogo wypadają :/



Ach ta Grażynka, właśnie mówiła, że się denerwuje, bo przecież dzień przed terminem to na pewno powinna już coś czuć, a równocześnie pojechali dopiero po ubranka dla dziecka bo nie mieli nic I spytała, co jeszcze powinna kupić



Kurczę, koleżanka mi poleciła teraz taki dość tani wózek, ale jest dostępny tylko online i nie wiem, co robić, kusi mnie zamówić na próbę Ale najpierw chyba pojedziemy do salonu obejrzeć, żeby przynajmniej mieć jakieś porównanie, wiedzieć, na co zwracać uwagę...
Właśnie sprawdziłam na stronie i właśnie pewnie jakość super, ale cena spora, niestety :/

Bozszszzz Grażyna

Ja bym pojechała sprawdzić na żywo, bo jednak dla kogoś może być spoko, a Ty weźmiesz i stwierdzisz, że nigdy w życiu

Moja wydra z Fischer Price ruszyła z Warszawy kurierem poczty polskiej, więc zobaczymy kiedy dotrze

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-24, 16:59   #3290
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Chyba mój szpital numer dwa zostanie jednak szpitalem pierwszego wyboru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 17:09   #3291
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Chyba mój szpital numer dwa zostanie jednak szpitalem pierwszego wyboru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A co wpłynęło na zmianę decyzji?

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 17:17   #3292
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88724906]A co wpłynęło na zmianę decyzji? [/QUOTE]

Omówienie szpitali na szkole rodzenia - z relacji pacjentek w ostatnich miesiącach położna potwierdza największe wśród poznańskich szpitali szanse na aktywność i pozycje wertykalne (również w trakcie parcia - szpital numer jeden stawia na naturę i aktywność, ale lubi przymuszać do parcia "na żuczka"). Na minus jest baza lokalowa (zdecydowanie najsłabsza w Poznaniu) i średnia opieka na oddziale położniczym, ale coś za coś.

No i szpital numer jeden póki co utrzymuje rutynowe testy na Covid u każdej rodzącej, co zdecydowanie jest ich minusem.
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 19:06   #3293
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Poczyniłam pierwsze zakupy dla małej takie jednak bardziej dziewczyńskie, skoro całą wyprawkę mam uniwersalną akurat na vinted. 2 sukienki, 3 bodziaki na długi rękaw i 3 pary rajstopek (białe, szare i takie jakieś burgundowe) z przesyłką za ok.35zl szukam jeszcze czegoś, może coś się trafi
Starszakowi i średniakowi też kilka rzeczy kupiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 19:17   #3294
emes1454
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 56
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Ja też w tym tygodniu na bank zamawiam koszule, bo nie mam zupełnie nic. Mam na oku te z Divatexu, podobają mi się bardziej niż Dolce Sonno, a ceny podobne.

Dzisiaj wzięłam rożek, otulacz i kostkę aktywizującą, dali tylko 10% rabatu ale już trudno A od jutra ma być wyprzedaż na Color Stories, mam od nich upatrzone kocyki i prześcieradła. Mam nadzieję, że jakiś miły procencik zaproponują

Miałam dziś teleporadę z Luxmedu, bo ta "moja" lekarka od skierowań już nie pracuje w Medicoverze, ale w Luxmedzie owszem. Muszę przyjść na wizytę w celu potwierdzenia ciąży i potem mogę brać skierowania, więc idę w czwartek. Jutro jeszcze odpytam położną w Medicoverze, co mogę teraz zrobić bez skierowania albo ewentualnie jak to skierowanie pozyskać, żeby się nie użerać z tymi starymi prykami z ginekologii :P
Znalazłam na vinted z divatex mają konto i końcówki serii wyprzedają, więc jeszcze taniej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
emes1454 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 19:20   #3295
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Poczyniłam pierwsze zakupy dla małej takie jednak bardziej dziewczyńskie, skoro całą wyprawkę mam uniwersalną akurat na vinted. 2 sukienki, 3 bodziaki na długi rękaw i 3 pary rajstopek (białe, szare i takie jakieś burgundowe) z przesyłką za ok.35zl szukam jeszcze czegoś, może coś się trafi
Starszakowi i średniakowi też kilka rzeczy kupiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O czyli dla każdego coś dobrego

Cytat:
Napisane przez emes1454 Pokaż wiadomość
Znalazłam na vinted z divatex mają konto i końcówki serii wyprzedają, więc jeszcze taniej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O dobrze wiedzieć

Ja znalazłam paczkę ok 100 ubrań za 90 zł i do tego 20 zł koszty wysyłki i jeszcze muszę się namyślić czy brać czy nie, bo jeszcze koleżanka miała mi podesłać ubranka od jej siostry

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Czas edycji: 2021-05-24 o 19:22
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 20:12   #3296
runawaytrain
Rozeznanie
 
Avatar runawaytrain
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 566
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Melduję brak cukrzycy ciążowej
Oo widzę, że zakupy ruszyły pełną parą, ja też niedługo mam zamiar już przyszykować dla malucha co się da

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
runawaytrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 20:23   #3297
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez runawaytrain Pokaż wiadomość
Melduję brak cukrzycy ciążowej
Oo widzę, że zakupy ruszyły pełną parą, ja też niedługo mam zamiar już przyszykować dla malucha co się da

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super wiadomość!

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 20:27   #3298
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez runawaytrain Pokaż wiadomość
Melduję brak cukrzycy ciążowej
Oo widzę, że zakupy ruszyły pełną parą, ja też niedługo mam zamiar już przyszykować dla malucha co się da
Cieszę się z Tobą brakiem cukrzycy i mam nadzieję, że to samo powiedzą moje wyniki w przyszłym tygodniu

Dla malucha zamówiłam wczoraj trochę pieluch wielorazowych, z tych w mniejszym rozmiarze będę chciała na tym skończyć - tylko zwykłej tetry jeszcze trochę dokupimy.

A tak w ogóle, śniło mi się dzisiaj, że moja mama jest w ciąży i ma termin dosłownie parę miesięcy po mnie Jeszcze by mogła xD Pamiętam, jak w gimnazjum wizja kilkanaście lat młodszego rodzeństwa była jednym z moich największych koszmarów (w naszych małomiasteczkowych warunkach na pewno byłyby ploty, że to może dziecko ). A teraz to chyba mój mózg przetwarza jej nowy związek xD
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 20:53   #3299
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

My dziś mieliśmy rocznice ślubu, poszliśmy do restauracji z tż z tej okazji ale tak wiało, że szybko jedliśmy a pomyśleć, że dwa lata temu o tej porze mieliśmy 30 stopni


Widzę nie tylko ja liczę na promki na dzień matki musze kupić kocyki rożek, ręczniki kąpielowe i zastanawiam się nad prześcieradłem do gondoli. Koszule jakieś dwie już mam zapinane na napy po boku ale jeszcze chce kupić z dr napa rozpinaną na całej długości to tak z myślą o porodzie.


Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Ja też w tym tygodniu na bank zamawiam koszule, bo nie mam zupełnie nic. Mam na oku te z Divatexu, podobają mi się bardziej niż Dolce Sonno, a ceny podobne.

Dzisiaj wzięłam rożek, otulacz i kostkę aktywizującą, dali tylko 10% rabatu ale już trudno A od jutra ma być wyprzedaż na Color Stories, mam od nich upatrzone kocyki i prześcieradła. Mam nadzieję, że jakiś miły procencik zaproponują :P

Miałam dziś teleporadę z Luxmedu, bo ta "moja" lekarka od skierowań już nie pracuje w Medicoverze, ale w Luxmedzie owszem. Muszę przyjść na wizytę w celu potwierdzenia ciąży i potem mogę brać skierowania, więc idę w czwartek. Jutro jeszcze odpytam położną w Medicoverze, co mogę teraz zrobić bez skierowania albo ewentualnie jak to skierowanie pozyskać, żeby się nie użerać z tymi starymi prykami z ginekologii :P

Gdzie kupowałaś rożek, bo tez się rozglądam


Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Dr Nap mi się podobają, ale kurczę, drogo wypadają :/

Ach ta Grażynka, właśnie mówiła, że się denerwuje, bo przecież dzień przed terminem to na pewno powinna już coś czuć, a równocześnie pojechali dopiero po ubranka dla dziecka bo nie mieli nic I spytała, co jeszcze powinna kupić

Kurczę, koleżanka mi poleciła teraz taki dość tani wózek, ale jest dostępny tylko online i nie wiem, co robić, kusi mnie zamówić na próbę Ale najpierw chyba pojedziemy do salonu obejrzeć, żeby przynajmniej mieć jakieś porównanie, wiedzieć, na co zwracać uwagę...
Idźcie do sklepu z wózkami, obsługa pokaże Wam jakie funkcje mają inne wózki, porównacie amortyzację, jak się prowadzą i zdecydujecie jakie funkcje są dla Was najważniejsze


Cytat:
Napisane przez runawaytrain Pokaż wiadomość
Melduję brak cukrzycy ciążowej
Oo widzę, że zakupy ruszyły pełną parą, ja też niedługo mam zamiar już przyszykować dla malucha co się da

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super wiadomość gratulacje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 23:56   #3300
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez runawaytrain Pokaż wiadomość
Melduję brak cukrzycy ciążowej
Oo widzę, że zakupy ruszyły pełną parą, ja też niedługo mam zamiar już przyszykować dla malucha co się da

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-10 16:08:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:04.