Mamy wrześniowe 2021 - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-06-08, 10:43   #3721
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Krzywa 69/109/96
W systemie coś namieszali, wyniki były, ale ja nie miałam do nich dostępu. Wydrukowali mi od ręki w recepcji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Chociaż tyle, że wyniki dobre A ja mam już potwierdzenie grupy krwi do odbioru, miało być w ciągu 2 dni, przyszło w 2 godziny
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-08, 10:45   #3722
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Ja w 1 ciąży po porodzie byłam 2 kg lżejsza niż przed ciąża. Ale to stres zrobił swoje bo końcówka ciąży była w szpitalu. A to co przybrałam w czasie ciąży to była zatrzymana woda w organizmie. Wiec jak tylko wyjęli mi łożysko, ciśnienie zaczęło się normować i woda z organizmu zeszła nagle 15 kg mniej niedługo po porodzieA tak od karmienia piersią to nie chudłam. Nawet przytyłam w tym okresie ze 3kg . Karmiłam 20 miesiecy. W tej ciąży wazę więcej dlatego, ze niestety na słodycze mnie wzięło. Na szczęście opanowałem się i nie kupuje ciasteczek. Jak nie mam w domu to nie jem. A jak się miało zapasy to w kółko coś jadłam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-08, 10:45   #3723
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez runawaytrain Pokaż wiadomość
Ja przy kp byłam najchudsza w życiu, na granicy niedożywienia, więc potwierdzam tę regułę, ale faktycznie nie miałam kiedy jeść, a zapotrzebowanie kaloryczne było większe, więc to czysta matematyka. Co do ciąży na NFZ, to też jest trochę demonizowania i dużo zależy od konkretnej placówki i konkretnego lekarza - ja przeszłam na NFZ po pierwszym trymestrze do mojej lekarki, do której chodziłam prywatnie. Brakowało mi USG na każdej wizycie, ale odkąd czuję ruchy, to już mi to nie przeszkadza i prawdę mówiąc, nie mam na co narzekać, ale to przychodnia przyszpitalna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie w mieście mało jest dobrych ginekologów na NFZ po prostu, standardem jest, że nie na każdej wizycie jest robione USG i często trzeba się osobno umawiać na takie badanie, polecanych może 2 na krzyż, ale nawet się dodzwonić nie da a regułą jest, że z buta nie da się wejść zarejestrować, bo przychodnie mają zamknięte drzwi wszystko na telefon, którego w bardzo wielu miejscach nie odbierają. Ale nie mam na razie wyjścia.

Ale plusem jest to, że do usc się dodzwoniłam za 2 podejściem i na piątkowy ranek jesteśmy umówieni na uznanie ojcostwa i przynajmniej jedna ważna sprawa będzie odhaczona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-08, 11:28   #3724
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Ja się cieszę, że mam te ogrodniczki, bo naprawdę dużo w nich pośmigałam i na pewno przy jakimś chłodniejszym dniu czy wieczorze jeszcze je założę. No i raczej planuję jeszcze co najmniej jedno dziecko ;P



A to mogą się czepiać, jeśli wyniki są z różnych miejsc? :O



Szczotkuję 5x w tygodniu, pozostałe dwa dni peelinguję, i nic. U mnie to chyba typowo ciążowy problem, bo wcześniej nie miałam z tym takiego problemu, tzn coś się zdarzało, ale bez przesady. A od kiedy zrobiłam test, to po prostu zmiana o 180 stopni i ciągle coś. Marzę o laserze, może jeśli nie będę karmić (KP jest przeciwwskazaniem, choć podobno trochę na wyrost), to jednak zacznę ten temat nieco szybciej, niż planowałam. Zwłaszcza, że coraz trudniej mi ogolić nogi, a mam bladą skórę i ciemne włoski, które szybko widać :/
Kurcze, to faktycznie Ci hormony szaleją pod tym względem :/

Też myślałam zrobić laser, właśnie miałam w planach po nowym roku ruszyć, a tu test wyszedł i po planach, a teraz byłoby o niebo wygodniej

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Krzywa 69/109/96
W systemie coś namieszali, wyniki były, ale ja nie miałam do nich dostępu. Wydrukowali mi od ręki w recepcji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Matko kochana

Dobrze, że wyniki są w porządku

Odebrałam paczkę z vinted i w gratisie dostałam 2 pary spodenek i 3 pary skarpetek

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-08, 11:48   #3725
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
U mnie w mieście mało jest dobrych ginekologów na NFZ po prostu, standardem jest, że nie na każdej wizycie jest robione USG i często trzeba się osobno umawiać na takie badanie, polecanych może 2 na krzyż, ale nawet się dodzwonić nie da a regułą jest, że z buta nie da się wejść zarejestrować, bo przychodnie mają zamknięte drzwi wszystko na telefon, którego w bardzo wielu miejscach nie odbierają. Ale nie mam na razie wyjścia.

Ale plusem jest to, że do usc się dodzwoniłam za 2 podejściem i na piątkowy ranek jesteśmy umówieni na uznanie ojcostwa i przynajmniej jedna ważna sprawa będzie odhaczona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Serio zamykają się na klucz?! Chyba żartujesz... Przecież jakby ktoś im np. fiknął przed wejściem, to mieliby problemy

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88748545]
Odebrałam paczkę z vinted i w gratisie dostałam 2 pary spodenek i 3 pary skarpetek

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Takie gratisy cieszą bardziej niż to, co się kupiło

Do mnie przyszły koszule nocne, nawet nie są takie najgorsze Co prawda mają na metce pranie delikatne w 30 stopniach, a po szpitalu wypadałoby chociaż te 60 stopni puścić. Ale trudno, najwyżej się rozpadną.
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-08, 12:17   #3726
runawaytrain
Rozeznanie
 
Avatar runawaytrain
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 566
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
U mnie w mieście mało jest dobrych ginekologów na NFZ po prostu, standardem jest, że nie na każdej wizycie jest robione USG i często trzeba się osobno umawiać na takie badanie, polecanych może 2 na krzyż, ale nawet się dodzwonić nie da a regułą jest, że z buta nie da się wejść zarejestrować, bo przychodnie mają zamknięte drzwi wszystko na telefon, którego w bardzo wielu miejscach nie odbierają. Ale nie mam na razie wyjścia.

Ale plusem jest to, że do usc się dodzwoniłam za 2 podejściem i na piątkowy ranek jesteśmy umówieni na uznanie ojcostwa i przynajmniej jedna ważna sprawa będzie odhaczona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj, to życzę, żeby udało Ci się dobrze trafić! A z tym USG to fakt, ale da się przyzwyczaić na tym etapie ciąży ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
runawaytrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-08, 12:30   #3727
blekitna laguna
Rozeznanie
 
Avatar blekitna laguna
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 570
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

mi tez wyszlo na nogach pelno naczynek. I mam 2 powiekszone zylki jak kulturysta, ale licze, ze sie moze wchlona po porodzie. A na naczynka umowie sie na zamykanie, wiecej ciaz nie planuje, wiec juz mozna sie troche odgruzowac
blekitna laguna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-08, 12:55   #3728
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Serio zamykają się na klucz?! Chyba żartujesz... Przecież jakby ktoś im np. fiknął przed wejściem, to mieliby problemy



Takie gratisy cieszą bardziej niż to, co się kupiło

Do mnie przyszły koszule nocne, nawet nie są takie najgorsze Co prawda mają na metce pranie delikatne w 30 stopniach, a po szpitalu wypadałoby chociaż te 60 stopni puścić. Ale trudno, najwyżej się rozpadną.
Nie rozpadną się, wzór może się sprać albo materiał może być potem inny, ale myślę że nic aż tak złego się nie stanie. Może się zresztą nic zupełnie nie stać a to tylko koszule, mi nawet nie żal bo w domu nie używam

Tak, u nas część przychodni jest pozamykana na klucz, otwierają jak muszą. Tak jest na pediatrii, gdzie jakiś czas temu przepisałam dzieciaki. W mojej przychodni, gdzie chodzę do ogólnego też. A na pediatrii tam, skąd dzieci przepisałam, nie jest zamknięte na klucz niby, ale pielęgniarka wyprasza i nic jej nie interesuje, jeśli jakimś cudem nie zapisałaś się telefonicznie ogólnie w pandemii to jakiś koszmar, więc ja się trochę boję, zobaczymy czy to ciążowa panika, czy będą schody.
Do gina się dodzwoniłam za 3 razem, więc tę ogarnięte więc proszę o przepisanie mi terminu wizyty na 23.06. czas Luxmed odpuścić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez runawaytrain Pokaż wiadomość
Oj, to życzę, żeby udało Ci się dobrze trafić! A z tym USG to fakt, ale da się przyzwyczaić na tym etapie ciąży ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja może jestem wyczulona, bo mam 2 poronienia za sobą i fakt, mała się rusza, płeć już potwierdzona i w ogóle, ale nie wyobrażam sobie nie mieć USG co wizytę w ciąży, gdzie tyle nieprawidłowości może wyniknąć. Tym bardziej, że na 3 prenatalne się już nie załapię na obecną chwilę, skoro Luxmed mi się kończy w tym miesiącu, to na przynajmniej USG zwykłym u dobrego lekarza mi zwyczajnie zależy.
Na razie coś udało się załatwić, więc zobaczymy czy dobrze trafiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-08, 12:56   #3729
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Serio zamykają się na klucz?! Chyba żartujesz... Przecież jakby ktoś im np. fiknął przed wejściem, to mieliby problemy



Takie gratisy cieszą bardziej niż to, co się kupiło

Do mnie przyszły koszule nocne, nawet nie są takie najgorsze Co prawda mają na metce pranie delikatne w 30 stopniach, a po szpitalu wypadałoby chociaż te 60 stopni puścić. Ale trudno, najwyżej się rozpadną.
W szoku byłam jak je dostałam i znowu przeglądam kolejne rozmiary na vinted

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Nie rozpadną się, wzór może się sprać albo materiał może być potem inny, ale myślę że nic aż tak złego się nie stanie. Może się zresztą nic zupełnie nie stać a to tylko koszule, mi nawet nie żal bo w domu nie używam

Tak, u nas część przychodni jest pozamykana na klucz, otwierają jak muszą. Tak jest na pediatrii, gdzie jakiś czas temu przepisałam dzieciaki. W mojej przychodni, gdzie chodzę do ogólnego też. A na pediatrii tam, skąd dzieci przepisałam, nie jest zamknięte na klucz niby, ale pielęgniarka wyprasza i nic jej nie interesuje, jeśli jakimś cudem nie zapisałaś się telefonicznie ogólnie w pandemii to jakiś koszmar, więc ja się trochę boję, zobaczymy czy to ciążowa panika, czy będą schody.
Do gina się dodzwoniłam za 3 razem, więc tę ogarnięte więc proszę o przepisanie mi terminu wizyty na 23.06. czas Luxmed odpuścić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Matko to zamykanie/otwieranie na klucz jest straszne


Widziałam taki śliczny komplet w hm z Simbą-body, krótkie spodenki i czapka, w sam raz na późne lato, już miałam brać, ale z drugiej strony jednak to będzie wrzesień, a zostały same małe rozmiary i szkoda by mi było jakbym nie założyła tego ani razu


Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Czas edycji: 2021-06-08 o 12:58
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-08, 13:13   #3730
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez blekitna laguna Pokaż wiadomość
mi tez wyszlo na nogach pelno naczynek. I mam 2 powiekszone zylki jak kulturysta, ale licze, ze sie moze wchlona po porodzie. A na naczynka umowie sie na zamykanie, wiecej ciaz nie planuje, wiec juz mozna sie troche odgruzowac
Też mi się sporo uwidoczniło i trochę mnie te zmiany niepokoją. Myślałam żeby się dopiero po ciąży umówić na kontrolę, ale mąż stwierdził, żeby nie czekać - więc idę do flebologa w lipcu Zobaczymy, co Doppler powie i co mi zalecą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-08, 13:26   #3731
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Nie rozpadną się, wzór może się sprać albo materiał może być potem inny, ale myślę że nic aż tak złego się nie stanie. Może się zresztą nic zupełnie nie stać a to tylko koszule, mi nawet nie żal bo w domu nie używam

Tak, u nas część przychodni jest pozamykana na klucz, otwierają jak muszą. Tak jest na pediatrii, gdzie jakiś czas temu przepisałam dzieciaki. W mojej przychodni, gdzie chodzę do ogólnego też. A na pediatrii tam, skąd dzieci przepisałam, nie jest zamknięte na klucz niby, ale pielęgniarka wyprasza i nic jej nie interesuje, jeśli jakimś cudem nie zapisałaś się telefonicznie ogólnie w pandemii to jakiś koszmar, więc ja się trochę boję, zobaczymy czy to ciążowa panika, czy będą schody.
Do gina się dodzwoniłam za 3 razem, więc tę ogarnięte więc proszę o przepisanie mi terminu wizyty na 23.06. czas Luxmed odpuścić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Ja może jestem wyczulona, bo mam 2 poronienia za sobą i fakt, mała się rusza, płeć już potwierdzona i w ogóle, ale nie wyobrażam sobie nie mieć USG co wizytę w ciąży, gdzie tyle nieprawidłowości może wyniknąć. Tym bardziej, że na 3 prenatalne się już nie załapię na obecną chwilę, skoro Luxmed mi się kończy w tym miesiącu, to na przynajmniej USG zwykłym u dobrego lekarza mi zwyczajnie zależy.
Na razie coś udało się załatwić, więc zobaczymy czy dobrze trafiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też raczej nie zamierzam tych koszul później używać, może przez chwilę, także jak się z nimi coś w praniu stanie, to trudno, żałować nie będę.

Trzymam kciuki za nowego lekarza i przychodnię!

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88748702]Widziałam taki śliczny komplet w hm z Simbą-body, krótkie spodenki i czapka, w sam raz na późne lato, już miałam brać, ale z drugiej strony jednak to będzie wrzesień, a zostały same małe rozmiary i szkoda by mi było jakbym nie założyła tego ani razu


Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Obserwuj, na H&M dużo rozmiarów wraca, a może kupisz na 74 i będzie na za rok

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Też mi się sporo uwidoczniło i trochę mnie te zmiany niepokoją. Myślałam żeby się dopiero po ciąży umówić na kontrolę, ale mąż stwierdził, żeby nie czekać - więc idę do flebologa w lipcu Zobaczymy, co Doppler powie i co mi zalecą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nowe słowo na dziś - flebolog Nie wiedziałam, że od tego jest osobny specjalista!

Dziewczyny, czy taki przewijak będzie ok? https://allegro.pl/oferta/sensillo-u...dM6AqwkzPsJjRM
Na razie będziemy go kładli gdzie bądź, a jak dorobimy się łóżeczka, to byśmy zamontowali na nim.
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-08, 13:34   #3732
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Ja też raczej nie zamierzam tych koszul później używać, może przez chwilę, także jak się z nimi coś w praniu stanie, to trudno, żałować nie będę.



Trzymam kciuki za nowego lekarza i przychodnię!







Obserwuj, na H&M dużo rozmiarów wraca, a może kupisz na 74 i będzie na za rok







Nowe słowo na dziś - flebolog Nie wiedziałam, że od tego jest osobny specjalista!



Dziewczyny, czy taki przewijak będzie ok? https://allegro.pl/oferta/sensillo-u...dM6AqwkzPsJjRM

Na razie będziemy go kładli gdzie bądź, a jak dorobimy się łóżeczka, to byśmy zamontowali na nim.
Nie kuś

Bardzo fajny ten przewijak Załącznik 7750546Załącznik 7750547

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-08, 13:40   #3733
ojustyna
Zadomowienie
 
Avatar ojustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 829
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Jak lekarz normalny to przy przyjęciu nowej ciężarnej powinien i tak USG zrobić. Osobiście w dalszym ciągu nie mogę przeboleć że mój ginekolog zmarł i trafiłam przez to do totalnego dupka bo jako jedyny w mojej przychodni przyjmował a do aktualnego który mi prowadzi ciążę była dzika kolejka i trafiłam do niego dopiero na początku drugiego trymestru i przy przyjęciu zrobił mi komplet badań żeby mieć wszystko jasne no i w trzecim trymestrze i tak USG niezależnie od wszystkiego na NFZ ci się należy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez blekitna laguna Pokaż wiadomość
mi tez wyszlo na nogach pelno naczynek. I mam 2 powiekszone zylki jak kulturysta, ale licze, ze sie moze wchlona po porodzie. A na naczynka umowie sie na zamykanie, wiecej ciaz nie planuje, wiec juz mozna sie troche odgruzowac
Myślimy bardzo podobnie, też się będę odgruzowywać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Olga 20.03.3015
ojustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-08, 13:51   #3734
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Ja też raczej nie zamierzam tych koszul później używać, może przez chwilę, także jak się z nimi coś w praniu stanie, to trudno, żałować nie będę.

Trzymam kciuki za nowego lekarza i przychodnię!



Obserwuj, na H&M dużo rozmiarów wraca, a może kupisz na 74 i będzie na za rok



Nowe słowo na dziś - flebolog Nie wiedziałam, że od tego jest osobny specjalista!

Dziewczyny, czy taki przewijak będzie ok? https://allegro.pl/oferta/sensillo-u...dM6AqwkzPsJjRM
Na razie będziemy go kładli gdzie bądź, a jak dorobimy się łóżeczka, to byśmy zamontowali na nim.
Ja mam taki, tyle że gładki. Normalnie przy Leośku jeszcze się przydaje, a on ma 10.5kg obecnie i dla małej też powinien jeszcze posłużyć jak nie masz komody z przewijakiem to bardzo fajne i wygodne rozwiązanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-08, 13:58   #3735
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez ojustyna Pokaż wiadomość
Myślimy bardzo podobnie, też się będę odgruzowywać
Podoba mi się sformułowanie "odgruzowywać"
Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Ja mam taki, tyle że gładki. Normalnie przy Leośku jeszcze się przydaje, a on ma 10.5kg obecnie i dla małej też powinien jeszcze posłużyć jak nie masz komody z przewijakiem to bardzo fajne i wygodne rozwiązanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Komoda to już nie w tym mieszkaniu A kładziesz jeszcze na niego prześcieradło, czy tylko podkład?
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-08, 14:20   #3736
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez ojustyna Pokaż wiadomość
Jak lekarz normalny to przy przyjęciu nowej ciężarnej powinien i tak USG zrobić. Osobiście w dalszym ciągu nie mogę przeboleć że mój ginekolog zmarł i trafiłam przez to do totalnego dupka bo jako jedyny w mojej przychodni przyjmował a do aktualnego który mi prowadzi ciążę była dzika kolejka i trafiłam do niego dopiero na początku drugiego trymestru i przy przyjęciu zrobił mi komplet badań żeby mieć wszystko jasne no i w trzecim trymestrze i tak USG niezależnie od wszystkiego na NFZ ci się należy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Myślimy bardzo podobnie, też się będę odgruzowywać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No, jedno na pewno mi się należy a reszta wg lekarza. Ja teraz dzwoniłam, żeby iść do konkretnego lekarza, takiego polecanego, ale kolejka masakryczna i termin na 20 któregoś lipca🤯 to zabukowałam termin u innego, który podobno też jest spoko. Mam nadzieję, że rzeczywiście normalny i USG będzie przeprowadzał na wizycie, a nie że będę musiała kombinować opiekę dla dzieciaków na czas normalnej kontroli a potem jeszcze na czas badania USG osobno, bo to jest przesada, a tak robią w przychodni niedaleko mojego domu
No Ty trafiłaś z tamtym burakiem jak kulą w płot, naprawdę powinnaś to zgłosić. To straszne, że NFZ w niektórych miejscach taką opiekę ciężarnym gwarantuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88748763]Nie kuś

Bardzo fajny ten przewijak Załącznik 7750546Załącznik 7750547

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Widziałam ten komplet, nawet chciałam go kupić dla średniaka ale też rozmiarów nie było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Podoba mi się sformułowanie "odgruzowywać"


Komoda to już nie w tym mieszkaniu A kładziesz jeszcze na niego prześcieradło, czy tylko podkład?
Nie kładę ani prześcieradła, ani podkładu. One są zrobione z takiego tworzywa, że podkład zupełnie niepotrzebny, a prześcieradło też kompletnie niezrozumiałe dla mnie, chyba po to żeby dziecko miało miękko pod tyłkiem (a wielu to w ogóle nie przeszkadza nawet) i żeby było więcej rzeczy do prania kupiłam, umyłam, nakładam taki jaki jest, jak mały obsika albo zafajda kupką to łatwo to umyć i jest higienicznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Sale, Wy macie Katowicką Kartę Mieszkańca? Na czym to polega? U nas mają wprowadzić coś podobnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-08, 14:23   #3737
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Nie kładę ani prześcieradła, ani podkładu. One są zrobione z takiego tworzywa, że podkład zupełnie niepotrzebny, a prześcieradło też kompletnie niezrozumiałe dla mnie, chyba po to żeby dziecko miało miękko pod tyłkiem (a wielu to w ogóle nie przeszkadza nawet) i żeby było więcej rzeczy do prania kupiłam, umyłam, nakładam taki jaki jest, jak mały obsika albo zafajda kupką to łatwo to umyć i jest higienicznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miód na moje serce/uszy/oczy <3 Bierzemy to i wywalam prześcieradła z listy rzeczy, podkłady może wezmę 1 opakowanie, a potem pewnie dojdę do tego wniosku co Ty ;P

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Sale, Wy macie Katowicką Kartę Mieszkańca? Na czym to polega? U nas mają wprowadzić coś podobnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mamy, miałam sobie to założyć, bo są o połowę tańsze wejścia na baseny z tym, ale potem się to rozeszło, pozamykali baseny i już parcia nie było. Chyba się ściąga apkę i wiąże z kontem w banku, jest też na to chyba tańsze parkowanie w mieście i jeszcze jakieś rzeczy.
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-08, 15:05   #3738
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Miód na moje serce/uszy/oczy <3 Bierzemy to i wywalam prześcieradła z listy rzeczy, podkłady może wezmę 1 opakowanie, a potem pewnie dojdę do tego wniosku co Ty ;P

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------



Nie mamy, miałam sobie to założyć, bo są o połowę tańsze wejścia na baseny z tym, ale potem się to rozeszło, pozamykali baseny i już parcia nie było. Chyba się ściąga apkę i wiąże z kontem w banku, jest też na to chyba tańsze parkowanie w mieście i jeszcze jakieś rzeczy.
Jasne, że ogólnie podkład weź, bo przydaje się w innych sytuacjach, ale na takim przewijaku jest jakby ceratka tego samego typu i wystarcza
A czyli Wy nie macie, ale ogólnie funkcjonuje u nas mają wprowadzić i tylko tyle wiem, ale jakie zniżki to dopiero mają ujawniać za jakiś czas. Myślę, za coś zbliżonego, nie sądzę żeby coś nowego wymyślili. Ciekawe czy będzie to coś więcej niż z Kartą Dużej Rodziny zniżki na parkowanie i komunikację miejską naprawdę by się przydały, bo ostatnio wszystko to podrożało i jak się jeździ często to zaczyna bić po kieszeni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-08, 15:08   #3739
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Jasne, że ogólnie podkład weź, bo przydaje się w innych sytuacjach, ale na takim przewijaku jest jakby ceratka tego samego typu i wystarcza
A czyli Wy nie macie, ale ogólnie funkcjonuje u nas mają wprowadzić i tylko tyle wiem, ale jakie zniżki to dopiero mają ujawniać za jakiś czas. Myślę, za coś zbliżonego, nie sądzę żeby coś nowego wymyślili. Ciekawe czy będzie to coś więcej niż z Kartą Dużej Rodziny zniżki na parkowanie i komunikację miejską naprawdę by się przydały, bo ostatnio wszystko to podrożało i jak się jeździ często to zaczyna bić po kieszeni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas niestety na komunikację nie ma, i chyba w ZTM nie ma co na to liczyć, zwłaszcza że ostatnio były podwyżki :/ Wy chyba macie tę samą sieć co my?

Ale tak, ogólnie z tego co mi wiadomo to karta istnieje i funkcjonuje

Edytowane przez sale_girl
Czas edycji: 2021-06-08 o 15:10
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-08, 15:23   #3740
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
U nas ostatni miesiąc w luxmedzie, akurat dostępności wyników i jakiejś takiej łatwości umawiania wszystkiego w porównaniu z placówkami na NFZ będzie mi brakować. Muszę sobie wszystkie wyniki podrukować. Niestety grupy krwi nie będę miała z tego samego laboratorium, ale w szpitalu, gdzie planuję rodzić, się nie czepiają o takie rzeczy. Prowadzenie ciąży na NFZ mnie przeraża, tym bardziej że u mnie w mieście ciężko z dodzwonieniem się gdziekolwiek. Fajnie by było, gdyby TŻ teraz dostał pracę, gdzie byłby też pakiet medyczny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Rozumiem Cię, NFZ unikam jak ognia
Duża jest szansa że będzie miał pakiet, wiele firm teraz to ma, a jak będzie na rozmowie kwalifikacyjnej to oni pierwsi się chwała jakie pakiety maja

Ja musze sobie zawiesić profil na linkedin bo codziennie telefony mam albo jakiegoś maila z propozycja i jak na złość takie fajne oferty teraz są


Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość

Szczotkuję 5x w tygodniu, pozostałe dwa dni peelinguję, i nic. U mnie to chyba typowo ciążowy problem, bo wcześniej nie miałam z tym takiego problemu, tzn coś się zdarzało, ale bez przesady. A od kiedy zrobiłam test, to po prostu zmiana o 180 stopni i ciągle coś. Marzę o laserze, może jeśli nie będę karmić (KP jest przeciwwskazaniem, choć podobno trochę na wyrost), to jednak zacznę ten temat nieco szybciej, niż planowałam. Zwłaszcza, że coraz trudniej mi ogolić nogi, a mam bladą skórę i ciemne włoski, które szybko widać :/
Z goleniem mam to samo, dziwne pozycje musze przyjmować pod prysznicem, ale obecne najwygodniej pod prysznicem mi na siedząco

O tyle lepiej że chyba słabną mi jakoś teraz włosy

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88748763]Nie kuś

Bardzo fajny ten przewijak Załącznik 7750546Załącznik 7750547

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Cudny ten komplecik
A dużo rzeczy szykujecie na krótki rękaw na wrzesień ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-08, 15:37   #3741
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Z goleniem mam to samo, dziwne pozycje musze przyjmować pod prysznicem, ale obecne najwygodniej pod prysznicem mi na siedząco

O tyle lepiej że chyba słabną mi jakoś teraz włosy



Cudny ten komplecik
A dużo rzeczy szykujecie na krótki rękaw na wrzesień ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mi właśnie już nawet na siedząco przestaje być wygodnie Muszę otwierać drzwi do kabiny i wystawiać nogi na podłogę Też mi się trochę osłabiły w porównaniu do tego, co było jesienią, ale wtedy to miałam naprawdę masakrę i byłam już diagnozowana na wrodzony przerost nadnerczy, na szczęście okazało się, że to fałszywy alarm i wszystkiemu winne są jajniki Dlatego też ta ciąża była trochę z zaskoczenia, bo spodziewałam się, ze będzie z tym więcej problemów przy tych hormonalnych historiach.

Ja mam 7 bodziaków z krótkim na rozmiar 56 i 5 na 62 Ale większość mam z H&M, one ponoć większe wypadają.
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-08, 16:51   #3742
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Ja mam póki co 17 bodziaków na krótki rękaw i czuję się zabezpieczona na wypadek, gdybym urodziła w sierpniu jak jeszcze będzie bardzo ciepło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Ja nie jestem w stanie brać prysznicu na siedząco, naprawdę to niewygodne by dla mnie było ale brakuje mi wanny....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Rozumiem Cię, NFZ unikam jak ognia
Duża jest szansa że będzie miał pakiet, wiele firm teraz to ma, a jak będzie na rozmowie kwalifikacyjnej to oni pierwsi się chwała jakie pakiety maja

Ja musze sobie zawiesić profil na linkedin bo codziennie telefony mam albo jakiegoś maila z propozycja i jak na złość takie fajne oferty teraz są



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zobaczymy dziś pojechał na rozmowę, która w sumie mam nadzieję, że niekoniecznie wypali, choć jesteśmy trochę pod ścianą, bo to podobno same nocki jakoś sobie tego nie wyobrażam. Dwie następne to system 3 zmianowy, też nie idealnie, ale już lepiej niż same nocki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
U nas niestety na komunikację nie ma, i chyba w ZTM nie ma co na to liczyć, zwłaszcza że ostatnio były podwyżki :/ Wy chyba macie tę samą sieć co my?

Ale tak, ogólnie z tego co mi wiadomo to karta istnieje i funkcjonuje
Tak, cały Śląsk ma tą sieć. Coś właśnie czytałam o zniżkach na komunikację miejską, ale było to w taki sposób napisane że nie wiem czy to się w jakiś sposób nie połączy z kartą dużej rodziny, gdzie też jest sporo zniżek i ułatwień, więc ciekawa jestem czy w sumie wystarczy nam karta dużej rodziny, czy zakładać taką miejską. Chyba muszę po prostu poczekać na szczegóły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-08, 16:56   #3743
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Rozumiem Cię, NFZ unikam jak ognia
Duża jest szansa że będzie miał pakiet, wiele firm teraz to ma, a jak będzie na rozmowie kwalifikacyjnej to oni pierwsi się chwała jakie pakiety maja

Ja musze sobie zawiesić profil na linkedin bo codziennie telefony mam albo jakiegoś maila z propozycja i jak na złość takie fajne oferty teraz są




Z goleniem mam to samo, dziwne pozycje musze przyjmować pod prysznicem, ale obecne najwygodniej pod prysznicem mi na siedząco

O tyle lepiej że chyba słabną mi jakoś teraz włosy



Cudny ten komplecik
A dużo rzeczy szykujecie na krótki rękaw na wrzesień ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Przypomnisz w jakiej branży pracujesz, że tak rozchwytywana jesteś?

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Mi właśnie już nawet na siedząco przestaje być wygodnie Muszę otwierać drzwi do kabiny i wystawiać nogi na podłogę Też mi się trochę osłabiły w porównaniu do tego, co było jesienią, ale wtedy to miałam naprawdę masakrę i byłam już diagnozowana na wrodzony przerost nadnerczy, na szczęście okazało się, że to fałszywy alarm i wszystkiemu winne są jajniki Dlatego też ta ciąża była trochę z zaskoczenia, bo spodziewałam się, ze będzie z tym więcej problemów przy tych hormonalnych historiach.

Ja mam 7 bodziaków z krótkim na rozmiar 56 i 5 na 62 Ale większość mam z H&M, one ponoć większe wypadają.
Hahaha też muszę spróbować wystawić nogę z kabiny

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Ja mam póki co 17 bodziaków na krótki rękaw i czuję się zabezpieczona na wypadek, gdybym urodziła w sierpniu jak jeszcze będzie bardzo ciepło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Ja nie jestem w stanie brać prysznicu na siedząco, naprawdę to niewygodne by dla mnie było ale brakuje mi wanny....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------


Zobaczymy dziś pojechał na rozmowę, która w sumie mam nadzieję, że niekoniecznie wypali, choć jesteśmy trochę pod ścianą, bo to podobno same nocki jakoś sobie tego nie wyobrażam. Dwie następne to system 3 zmianowy, też nie idealnie, ale już lepiej niż same nocki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Tak, cały Śląsk ma tą sieć. Coś właśnie czytałam o zniżkach na komunikację miejską, ale było to w taki sposób napisane że nie wiem czy to się w jakiś sposób nie połączy z kartą dużej rodziny, gdzie też jest sporo zniżek i ułatwień, więc ciekawa jestem czy w sumie wystarczy nam karta dużej rodziny, czy zakładać taką miejską. Chyba muszę po prostu poczekać na szczegóły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi też czasami brakuje wanny, ale jak u teściowej wezmę prysznic i mam wyjść z wanny to już przypominam sobie dlaczego nie tęsknię teraz za wanną

Same nocki są bardzo męczące, mój ma 3 zmiany po tygodniu i właśnie te nocki najbardziej go męczą

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-08, 17:39   #3744
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Mi właśnie już nawet na siedząco przestaje być wygodnie Muszę otwierać drzwi do kabiny i wystawiać nogi na podłogę Też mi się trochę osłabiły w porównaniu do tego, co było jesienią, ale wtedy to miałam naprawdę masakrę i byłam już diagnozowana na wrodzony przerost nadnerczy, na szczęście okazało się, że to fałszywy alarm i wszystkiemu winne są jajniki Dlatego też ta ciąża była trochę z zaskoczenia, bo spodziewałam się, ze będzie z tym więcej problemów przy tych hormonalnych historiach.

Ja mam 7 bodziaków z krótkim na rozmiar 56 i 5 na 62 Ale większość mam z H&M, one ponoć większe wypadają.

Haha, gdzieś widziałam na fb że jakis mąż zrobił maszynkę do golenia na wysięgniku

Chyba dla pewności dokupie kilka jeszcze body na krótki rękaw
[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88749052]Przypomnisz w jakiej branży pracujesz, że tak rozchwytywana jesteś?



Hahaha też muszę spróbować wystawić nogę z kabiny



Mi też czasami brakuje wanny, ale jak u teściowej wezmę prysznic i mam wyjść z wanny to już przypominam sobie dlaczego nie tęsknię teraz za wanną

Same nocki są bardzo męczące, mój ma 3 zmiany po tygodniu i właśnie te nocki najbardziej go męczą

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Pracuje w sprawozdawczości i księgowości

Nocek współczuje, pamietam pracowałam za studenta w wakacje, rozwaliło mi to cały metabolizm wtedy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-08, 17:49   #3745
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Haha, gdzieś widziałam na fb że jakis mąż zrobił maszynkę do golenia na wysięgniku

Chyba dla pewności dokupie kilka jeszcze body na krótki rękaw


Pracuje w sprawozdawczości i księgowości

Nocek współczuje, pamietam pracowałam za studenta w wakacje, rozwaliło mi to cały metabolizm wtedy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hahaha muszę powiedzieć mojemu, żeby mi jakąś taką maszynkę zrobił

Dziękuję, baza danych została zaktualizowana

Ja też pracowałam na nocki przy produkcji świec, też za studenckich czasów i czułam się jak zombie
Poczyniłam kolejne zakupy na vinted, utworzylam zestaw ubranek i czekam na potwierdzenie

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-08, 18:01   #3746
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Nogi ogarniam maszynką bez problemu, ale do okolic bikini to już chyba lusterko by się przydało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-08, 18:06   #3747
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Nogi ogarniam maszynką bez problemu, ale do okolic bikini to już chyba lusterko by się przydało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi też, muszę wrócić na wosk

Zrobiłam właśnie jogę, całkiem fajna, polecam: https://www.youtube.com/watch?v=j7cG...basiatworek.pl
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-08, 18:08   #3748
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Nogi ogarniam maszynką bez problemu, ale do okolic bikini to już chyba lusterko by się przydało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My mamy srebrną słuchawkę więc jej używam jako lusterko


Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Mi też, muszę wrócić na wosk

Zrobiłam właśnie jogę, całkiem fajna, polecam: https://www.youtube.com/watch?v=j7cG...basiatworek.pl
O to może jutro spróbuję, od siebie polecam playlistę Gosi Mostowskiej z jogą

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-08, 18:21   #3749
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Na Śląsku w bardzo wielu miejscach z pracą w nocy trzeba się po prostu liczyć i to nie dotyczy tylko studentów, ale strefy ekonomicznej, które są tu bardzo rozbudowane 🤷 sama pracowałam na nocki latami, da się przywyknąć. Ale nie miałam wtedy dzieci, nie mieszkałam z dziećmi i ciężko mi to sobie wyobrazić. Ale nic nie zrobię, TŻ musi wrócić do pracy i nawet na zabieg nie ma co czekać, bo w NFZ wstępnie kazali mu się nastawić na przynajmniej 2lata czekania bo jest młody to może tak chodzić z ukruszoną chrząstką w kolanie i cierpieć 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-08, 18:27   #3750
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Mi też, muszę wrócić na wosk

Zrobiłam właśnie jogę, całkiem fajna, polecam: https://www.youtube.com/watch?v=j7cG...basiatworek.pl

Ja myśle żeby na woski iść na całe bikini przed porodem tylko czy dam radę

Ja od siebie dodam fajne ćwiczenia jakie robię na co dzień są na kanale Natalii Gackiej i na Centrum Sportowca


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-10 16:08:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.