Dark Amber & Ginger Lily Jo Malone 4,74zł/ml; Blackbird Olympic Orchids 5,40zł/ml - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-16, 13:35   #121
wgn
Zakorzenienie
 
Avatar wgn
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5 641
Dot.: Dark Amber & Ginger Lily Jo Malone 4,74zł/ml; Blackbird Olympic Orchids 5,40zł/

Odebrałam, dziękuję.

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Regulamin, punkt 8:
"Pamiętajcie, że rozbiórki to nie tylko przyjemność ale i odpowiedzialność za czas i pieniądze innych osób. Dlatego szanujmy siebie nawzajem i powiadamiajmy gdy występują trudności lub opóźnienia".

Dla mnie normalną reakcją jest bezzwłocznie powiadomić organizatora rozbiórki o opóźnieniu. Jeżeli pisałam wcześniej, że będę wysyłać 9.08 i tego dnia wysłałam to miło by było dostać około tego dnia wiadomość, że sorry, nie będzie mnie, odbiorę w inny dzień. A nie kilka dni później, kiedy czekam tylko na potwierdzenia odbioru, nie wiem nic o żadnych urlopach/opóźnieniach i planuję otwierać inną rozbiórkę.

Dla mnie jest to brak szacunku dla mojego czasu. Miałam swoje plany, które musiałam przełożyć - gdyby było odpowiednie info to nie musiałabym się denerwować tylko zaplanowałabym to inaczej. Podstawą jest komunikacja, a jeśli ja potrafię pisać o każdym kroku w wątku, wklejać zdjęcia, pisać Wam PW - to zakładam, że druga strona nie ma mnie głęboko w poważaniu, tylko odwdzięczy się tym samym (np. PW).

Wysłałam Ci 11.08 wiadomość, że masz przesyłkę na poczcie i czy dasz radę "dzisiaj" odebrać - to chyba znaczyło, że zależy mi na czasie.

I to nie ja powinnam powiadamiać na PW i ponaglać z odbiorem - tylko powinnam dostać od współrozbiórkowiczów info, jeśli jest jakiś problem.

Edit:
W pierwszym poście jest info o aktywnym udziale w rozbiórce.
Tak jak napisałam wcześniej- nie wszystko w życiu da się zaplanować i przewidzieć. Nie każdy też pracuje od 8-16 i nie zawsze ma czas i możliwość, żeby gnać na pocztę od razu w dniu otrzymania powiadomienia.
Odebranie przesyłki w drugim dniu roboczym po otrzymaniu wiadomości o jej dotarciu na pocztę nie jest chyba znaczącym opóźnieniem.
__________________
Wymiana perfumowa - czerwiec 2021
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281859
wgn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-16, 14:15   #122
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Dark Amber & Ginger Lily Jo Malone 4,74zł/ml; Blackbird Olympic Orchids 5,40zł/

Cytat:
Napisane przez wgn Pokaż wiadomość
Odebrałam, dziękuję.

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------



Tak jak napisałam wcześniej- nie wszystko w życiu da się zaplanować i przewidzieć. Nie każdy też pracuje od 8-16 i nie zawsze ma czas i możliwość, żeby gnać na pocztę od razu w dniu otrzymania powiadomienia.
Odebranie przesyłki w drugim dniu roboczym po otrzymaniu wiadomości o jej dotarciu na pocztę nie jest chyba znaczącym opóźnieniem.
Jeżeli wypadło coś nieplanowanego, wystarczy napisać. Jestem wyrozumiała, jeśli mam wcześniej informację.
Trzy dni robocze (czwartek, piątek, poniedziałek, odbiór w środę). Ze względu na weekend i święto odlewka leżała na poczcie sześć dni.
Nikomu nie każę gnać w ten sam dzień.
Ale nieważne. Dziękuję za info o odbiorze.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2017-08-16 o 14:16
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-16, 18:54   #123
sinsinsin
Rozeznanie
 
Avatar sinsinsin
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 942
Dot.: Dark Amber & Ginger Lily Jo Malone 4,74zł/ml; Blackbird Olympic Orchids 5,40zł/

Potwierdzam opóźniony odbiór.
Dziękuję za rozbiórkę i cierpliwość
Pozdrawiam
sinsinsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-16, 18:58   #124
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Dark Amber & Ginger Lily Jo Malone 4,74zł/ml; Blackbird Olympic Orchids 5,40zł/

Cytat:
Napisane przez sinsinsin Pokaż wiadomość
Potwierdzam opóźniony odbiór.
Dziękuję za rozbiórkę i cierpliwość
Pozdrawiam
Dziękuję

Wszyscy odebrali odlewki, także dziękuję za rozbiórkę

Wątek zamknięty.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-16 19:58:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:29.