Mam pytanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-11, 14:00   #1
Klalalala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
Arrow

Mam pytanie


Witam. 2 lutego dostałam okres. Trwał 6 dni. Dzisiaj (11lutego) zauwazylam na bieliźnie brązowe plamienia do tego pobolewa mnie lewy jajnik i piersi. Co to może być? Dodam, że okres mam średnio co 30-33 dni, krótko przed okresem współżyłam z narzeczonym bez zabezpieczenia, po okresie również. Czy istnieje jakieś prawdopodobieństwo ciąży? Pozdrawiam
__________________
Nemo sibi nascitur- nikt nie rodzi się tylko dla siebie
Klalalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 15:47   #2
nulqaa
Raczkowanie
 
Avatar nulqaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 207
Dot.: Mam pytanie

Po każdym seksie bez zabezpieczenia możesz byc w ciąży .. hmm a może to tylko dłuższy okres? Ja też czasem tak mam że mam jeszcze brązowe plamy z 2-3 dni po okresie (nawet przy tabletkach)
__________________
_________________________ ___
07.07.07 <3 KOCHAM PANA PANIE PAWLE
06.09.2014 nasz ślub
http://www.photoblog.pl/nuulqaa
nulqaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 17:43   #3
Klalalala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
Dot.: Mam pytanie

Tak, wiem że mogę. Tylko zastanawiałam się jakie jest prawdopodobieństwo. Miałam raczej dni niepłodne, chociaż tak naprawdę nigdy nic nie wiadomo. Co do tych plamień to pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się coś takiego dlatego się zaniepokoiłam. Do tego coraz większy ból w piersiach i podbrzuszu..
Nie martwiłabym się ciążą, ponieważ od kilku miesięcy staramy się o dzidziusia stąd brak wszelkich zabezpieczeń. Pozdrawiam
__________________
Nemo sibi nascitur- nikt nie rodzi się tylko dla siebie
Klalalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 18:49   #4
sylllvia89
Wtajemniczenie
 
Avatar sylllvia89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: odległa kraina
Wiadomości: 2 900
Dot.: Mam pytanie

zrob test
__________________
chudnę


POMÓŻ http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 19:49   #5
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: Mam pytanie

prawdopodobieństwo jest bardzo duże, w końcu nie było zabezpieczenia...
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 20:21   #6
alli78
Raczkowanie
 
Avatar alli78
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: 100lica/PTB/Cz-wa
Wiadomości: 182
Dot.: Mam pytanie

Cytat:
Napisane przez Klalalala Pokaż wiadomość
Witam. 2 lutego dostałam okres. Trwał 6 dni. Dzisiaj (11lutego) zauwazylam na bieliźnie brązowe plamienia do tego pobolewa mnie lewy jajnik i piersi. Co to może być? Dodam, że okres mam średnio co 30-33 dni, krótko przed okresem współżyłam z narzeczonym bez zabezpieczenia, po okresie również. Czy istnieje jakieś prawdopodobieństwo ciąży? Pozdrawiam
Moja droga po 1 gnaj do lekarza.
Moim skromnym zdaniem w ciąży nie jesteś bo przy tak długim cyklu płodne dni masz dużo później.Dla tych co nie wiedzą jak wyliczyć liczy się średnią z 3 ostatnich cykli dzielone na 6 i wychodzi dokładnie dzień płodny. Sądzę że to "resztki" z okresu albo jakieś podrażnienie po stosunku. Lekarz powinien tak czy siak ocenić.
alli78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 14:19   #7
wesola owieczka
Przyczajenie
 
Avatar wesola owieczka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4
Dot.: Mam pytanie

Kiedyś też miałam takie plamienia, byłam z tym u lekarza i po badaniu stwierdził, że wszyskto jest prawidłowo, i że były to objawy owulacji . W Twoim przypadku tez tak mogło być, zwłaszcza , że piszesz o bolącym jajniku. Choć oczywiście powody mogą byc różne i najlepiej udac się do lekarza aby mieć pewność.
wesola owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-15, 23:47   #8
Klalalala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
Dot.: Mam pytanie

Mam problem bo jestem w Niemczech. Taki szybki wyjazd, nie zdążyłam iść do ginekologa.. Plamienia nadal trwają, ból jajnika minął, pozostał natomiast ból piersi.. W prawdzie się zmniejszył, ale nadal trochę bolą.. W Polsce będę dopiero w kwietniu
__________________
Nemo sibi nascitur- nikt nie rodzi się tylko dla siebie
Klalalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 18:09   #9
xcv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: Mam pytanie

Dziewczyny, mam takie pytanie...
Powinnam dostać 12 lutego okres. Jest 16.02 a okresu nie ma. Nie ma też objaw z nim związanych. Poza huśtawką nastrojów, która zwykle pojawia się tydzień przed. Natomiast od kilku dni zamiast okresu pojawia się półprzeźroczysty/ mleczno biały śluz. od 10.02 jestem chora (grypa) początkowo brałam tylko gripex i fervex. Od wtorku dołączył do tego antybiotyk. Czy to możliwe, że choroba, która rozwinęła się głównie w czasie weekendu mogła opóźnić okres, który powinien pojawić się w niedzielę? Nie może to opóźnienie być spowodowane stresem czy przeciążeniem fizycznym, bo przez ostatni miesiąc raczej towarzyszyło mi lenistwo, a nie wysiłek.
Stosunku nie było. Tylko masturbacja.
xcv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 15:28   #10
Klalalala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
Dot.: Mam pytanie

Witam To znowu ja.. Nadal jestem w Niemczech. Zostaje tutaj do 2 maja. Kontynuując moje wcześniejsze wypowiedzi plamienia trwały do 22 lutego. Tegoż dnia dostałam lekkiego krwawienia, które trwało pare dni. Od tamtego czasu nic! Zero! Czysto! Dodam, że pod koniec marca zrobiłam test- wyszedł negatywny. Po niecałej godzinie zauważyłam lekką drugą kreseczkę, ale po takim czasie wynik może być już sfałszowany prawda?! Dziewczyny co mi może być? Martwię się trochę. Na początku maja lecę szybciutko do gina, ale może Wy macie jakieś pomysły? Może spotkało Was coś podobnego? Pozdrawiam
__________________
Nemo sibi nascitur- nikt nie rodzi się tylko dla siebie
Klalalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.