wszystko o marce Abercrombie&Fitch - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-07, 11:32   #91
Eliza.A
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 79
Dot.: rozmiaróka abercomie&Fitch

Tak,tak,jesli jest napisane 44 to mnozysz razy 2,czyli 88.Mnie tez bardzo podobaja sie ciuszki Abercrombie ,szczegolnie spodnie,ale tez mam male problemy z ogarnieciem tej rozmiarowki.Czy ktos wie ile te ciuszki kosztuja w Stanach i czy u nas sa duzo drozsze niz tam?
Eliza.A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 14:14   #92
aniahoneybunny1982
Raczkowanie
 
Avatar aniahoneybunny1982
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 471
Dot.: rozmiaróka abercomie&Fitch

za krotka spodnice i krotkie spodenki z jeansu zaplacilam ok 40 dolarow czy nawet ponad(juz dokladnie niepamietam,bo osstatni raz kupowalam w abercrombie ze 2 lata temu)zaspodnie od pizamy zaplacilam 38 dolarow,mam jeszce sweterek(wyglada po praaniu jak szmata) i bluzeczke ale niepamietam ile zaplacilam.nieprzepadam za ciuchami z tej firmy.nie sa az tak dobre gatunkowo moim zdaniem chociaz znam ludzi co sie ubieraja tam od stop do glow.
__________________
bcbg
aniahoneybunny1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 17:45   #93
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: rozmiaróka abercomie&Fitch

Cytat:
Napisane przez Eliza.A
Czy ktos wie ile te ciuszki kosztuja w Stanach i czy u nas sa duzo drozsze niz tam?

www.abercrombie.com tu masz podane ceny.Najlepiej kupowac na przecenach,bo ceny potrafia byc zawrotne.Kiedys zostawilam tam 200 dolcow a w torbie mialam 3 rzeczy
Moim zdaniem w Polsce sa duuuuuuzo za drogie.Jak mam byc szczera,to nie rozumiem tego pedu za ciuchami Abercrombie,zeby za bluze dresowa placic 300 zeta to juz paranoja.Owszem ciuchy sa fajne,dobre gatunkowo (nie wszystkie),ale zadne tam kultowe,ani tez "hit w USA" jak to reklamuja na allegro.Ot zwykle amerykanskie ciuchy...
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 18:40   #94
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: rozmiaróka abercomie&Fitch

Cytat:
Napisane przez sunapee
www.abercrombie.com tu masz podane ceny.Najlepiej kupowac na przecenach,bo ceny potrafia byc zawrotne.Kiedys zostawilam tam 200 dolcow a w torbie mialam 3 rzeczy
Moim zdaniem w Polsce sa duuuuuuzo za drogie.Jak mam byc szczera,to nie rozumiem tego pedu za ciuchami Abercrombie,zeby za bluze dresowa placic 300 zeta to juz paranoja.Owszem ciuchy sa fajne,dobre gatunkowo (nie wszystkie),ale zadne tam kultowe,ani tez "hit w USA" jak to reklamuja na allegro.Ot zwykle amerykanskie ciuchy...
No przeceny sa najlepsze-ja ostanio kupilam fajna koszulkie i 2 ciensze bluzki i zaplacilam $50 czy jakos tak- ciuchy sa bardzo wygodne o jakosci to jeszcze nie moge nic powiedziec zobaczymy jak dluzej ponosze.

ooo fajna bluza jest na wyprzedazy z $59 na $29-tylko kurcze te wielkie napisy z logo firmy juz mi sie nie podobaja.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 23:27   #95
aniahoneybunny1982
Raczkowanie
 
Avatar aniahoneybunny1982
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 471
Dot.: rozmiaróka abercomie&Fitch

Cytat:
Napisane przez sunapee
www.abercrombie.com tu masz podane ceny.Najlepiej kupowac na przecenach,bo ceny potrafia byc zawrotne.Kiedys zostawilam tam 200 dolcow a w torbie mialam 3 rzeczy
Moim zdaniem w Polsce sa duuuuuuzo za drogie.Jak mam byc szczera,to nie rozumiem tego pedu za ciuchami Abercrombie,zeby za bluze dresowa placic 300 zeta to juz paranoja.Owszem ciuchy sa fajne,dobre gatunkowo (nie wszystkie),ale zadne tam kultowe,ani tez "hit w USA" jak to reklamuja na allegro.Ot zwykle amerykanskie ciuchy...
zgadzam sie z Toba Sunapee
__________________
bcbg
aniahoneybunny1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 08:47   #96
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: rozmiaróka abercomie&Fitch

Cytat:
Napisane przez sunapee
www.abercrombie.com tu masz podane ceny.Najlepiej kupowac na przecenach,bo ceny potrafia byc zawrotne.Kiedys zostawilam tam 200 dolcow a w torbie mialam 3 rzeczy
Moim zdaniem w Polsce sa duuuuuuzo za drogie.Jak mam byc szczera,to nie rozumiem tego pedu za ciuchami Abercrombie,zeby za bluze dresowa placic 300 zeta to juz paranoja.Owszem ciuchy sa fajne,dobre gatunkowo (nie wszystkie),ale zadne tam kultowe,ani tez "hit w USA" jak to reklamuja na allegro.Ot zwykle amerykanskie ciuchy...
nie zgadzam się!
Chodziłam do szkoły w DC area i wiem jak postrzegane są te ciuchy. Nie każdy może sobie na nie pozwolić. Są oznaką lekkiego burzujstwa. Nawet gwiazdy noszą często zestawione np spódniczki a A&F z jakimiś ekstra drogimi koszulkami znanych firm. Sama kupowałam je początkowo z powodu dorównania moim znajomym, bo często gdy z kimś się zadajesz chcesz pasować do grupy, a moja grupa takie ciuchy nosiła. A później zakochałam się w tym stylu. Bo A&F jak dla mnie to swego rodzaju styl. Każdy wie jak wygląda młodzież ubrana w ich ciuchy. Sam fakt iż dostaniesz ubrania w zawężonej rozmiarówce świadczy iż chcą trafiać do konkretnego grona klientów. Są to ciuszki kultowe i są hitem zawsze. To jedna z najstarszych amerykańskich firm na rynku, ma swoje tradycje i zawsze będzie kultowa, bo robi wszystko co jest trendy. A czy warto płacić w Polsce 300zł za bluze? Nie wiem. Czasem warto ze snobizmu, czasem warto bo nam się coś strasznie podoba, czasem warto po prostu dlatego że inne polskie firmy mają w tej chwili takie ceny, że powoli zaciera się granica między metkami za Oceanem i tutaj...
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 15:27   #97
maryska13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wieksze miasto :))
Wiadomości: 107
Prosze o pomoc przy zidentyfikowaniu rozmiaru spodni Abercrombie

Dziewczyny, zawsze marzyłam o oryginalnych spodniach Abercrombie i teraz mam okazję takie mieć bo teść jest na Florydzie i obiecał mi kupić dwie pary, jedne Ezra a drugie Madison. Ale on nie zna angielskiego, ma tylko moje wymiary w cm spisane i obawiam się, że może być problem. Gdyby któraś z Was mogła mi pomóc rozszyfrowac tą rozmiwarówkę Abercrombie i dopasowac do moich wymiarów które wklejam poniżej to byłabym bardzo, bardzo wdzięczna ) Nie chciałabym stracić chyba jedynej okazji na posiadanie tych spodni.
Pas normalnie - 70-72 cm
pas obniżony - 80 cm
biodra- 94 cm
nogawka od wewnątrz 84 cm
od zewnątrz - 106 cm
wzrost-174cm
No i naprawdę nie mam zielonego pojęcia jak to ugryźć, nie potrafię rozszyfrowac tej tabeli na stronie Abercrombie nijak. Mam ich jedne spodnie ale takie 3/4 i rozmiar ich to 4. Z tym, że kupione na allegro więc żadnej gwarancji czy sa oryginalne nie mam. Niby są identyczne jak na stronie. Pod modelem Madison sa jakies rozmiary 00 0 2R 4R itd, pod Ezrą od 27 do 30...
Błagam, Pomocy )
__________________
Marysia
maryska13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-05, 21:40   #98
klucha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk (kiedyś Chełm)
Wiadomości: 892
Dot.: Prosze o pomoc przy zidentyfikowaniu rozmiaru spodni Abercrombie

Cytat:
Napisane przez maryska13
Dziewczyny, zawsze marzyłam o oryginalnych spodniach Abercrombie i teraz mam okazję takie mieć bo teść jest na Florydzie i obiecał mi kupić dwie pary, jedne Ezra a drugie Madison. Ale on nie zna angielskiego, ma tylko moje wymiary w cm spisane i obawiam się, że może być problem. Gdyby któraś z Was mogła mi pomóc rozszyfrowac tą rozmiwarówkę Abercrombie i dopasowac do moich wymiarów które wklejam poniżej to byłabym bardzo, bardzo wdzięczna ) Nie chciałabym stracić chyba jedynej okazji na posiadanie tych spodni.
Pas normalnie - 70-72 cm
pas obniżony - 80 cm
biodra- 94 cm
nogawka od wewnątrz 84 cm
od zewnątrz - 106 cm
wzrost-174cm
No i naprawdę nie mam zielonego pojęcia jak to ugryźć, nie potrafię rozszyfrowac tej tabeli na stronie Abercrombie nijak. Mam ich jedne spodnie ale takie 3/4 i rozmiar ich to 4. Z tym, że kupione na allegro więc żadnej gwarancji czy sa oryginalne nie mam. Niby są identyczne jak na stronie. Pod modelem Madison sa jakies rozmiary 00 0 2R 4R itd, pod Ezrą od 27 do 30...
Błagam, Pomocy )
wiesz co to jest amerykanska nr.wiec te wszystkie L R lub S to chodzi o dlugosc spodni L-long R-regular S-short ja nosze na polskie 36/38 a tam kupowalam glownie rozmiar3/4R jak chcialam normalna dlugosc przy wzroscie ok.175cm, a LONGI kupowalam do obcasow bo tam sa one dlugasne na maxa. Np z aeropostala 3/4R kupowalam. Jakies inne firmy juz nie takie znane to 5tki i 7demki na mnie dobre sa 5 dlugosci przy takich nie ma niestety a te 00 to sa na baaaaaaardzo szczuplutkie dziewczatka 2R to ak na 36/38 u nas dlugosc regular jak wyzej. Mam nadzieje ze ci pomoglam jak cos to pisz jak bys nie zaczaila bo to strasznie zakrecone
klucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 23:58   #99
maryska13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wieksze miasto :))
Wiadomości: 107
Dot.: Prosze o pomoc przy zidentyfikowaniu rozmiaru spodni Abercrombie

Dziekuję Ci za odpowiedź ) Konsultowałam te swoje wymiary z osobą, która w Stanach mieszka i dokładnie powiedziała, że to będzie 4L bo długie a, że czwórka to mój rozmiar ) A ten drugi model myślę, że 28, jakby się jedne okazały za małe to drugie będą trochę za duże ) Bo dowiedziałam się, że 27 chyba byłyby jednak za małe i za krótkie a tam już nie ma tego dodatku S R L. No mam wielką nadzieję, że się uda i spodenki będę miała ) Już wysłałam instrukcje, że 4L i 28.
__________________
Marysia
maryska13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 17:38   #100
anta3
Raczkowanie
 
Avatar anta3
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 377
Dot.: ABERCROMBIE&FITCH

Te rzeczy sa swietne - zwlaszcza sweterki (widac, ze bardzo dobre jakosciowo), niestety w Polsce niedostepne :/ Dzisiaj czytalam na jakims forum, ze w polowie marca ma powstac pierwszy sklep Abercrombie & Fitch w Szczecinie - wiecie cos?
anta3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 19:53   #101
ocia
Raczkowanie
 
Avatar ocia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 67
Dot.: ABERCROMBIE&FITCH

W Szczecinie??????????????? ??Ale byloby SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-06, 22:23   #102
Blablak
Zadomowienie
 
Avatar Blablak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 959
Dot.: ABERCROMBIE&FITCH

Cytat:
Napisane przez anta3
Te rzeczy sa swietne - zwlaszcza sweterki (widac, ze bardzo dobre jakosciowo), niestety w Polsce niedostepne :/ Dzisiaj czytalam na jakims forum, ze w polowie marca ma powstac pierwszy sklep Abercrombie & Fitch w Szczecinie - wiecie cos?
W Szczecinie? Nie ma go w całej Europie, a miałby być w Szczecinie?
Blablak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 22:30   #103
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: ABERCROMBIE&FITCH

Cytat:
Napisane przez Blablak
W Szczecinie? Nie ma go w całej Europie, a miałby być w Szczecinie?


Ja jakoś nie moge sie przekonac do tych ciuszków...Najbardziej wqrza mnie, o czym pisałam wiele razy, to, że na tych oryginalnych fotkach wyglądają megafajnie a jak ktos na allegro doda real foto to... hmm robią sie zyczajne ciuszki...
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 22:59   #104
maryska13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wieksze miasto :))
Wiadomości: 107
Dot.: ABERCROMBIE&FITCH

Bo to najpewniej podróby, kiedyś namierzyłam kolesia co sprzedawał na allegro ciuchy abercrombie jako oryginały i akurat miał model, który koleżanka przywiozła sobie ze Stanów. Udało mi się, żeby skłonic go do zakupu poza aukcją na żywo, jak zobaczyłam te niby-abercrombie to się załamałam. Większość ludzi wstawia fotki ze strony abercrombie a sprzedaje podróbki z Chin których jest zatrzęsienie, na e-bayu to Chińczycy, Koreańczycy masowo sprzedają podrabiane ciuchy tej firmy. Pewnie zdarzają się tez oryginały ale ja już bym się bała ryzykować bo ceny powalają. Większość ludzi którzy później wystawiają komentarze piszą, że wszystko ok bo nie mają możliwości porównać z oryginalnymi ciuchami.
__________________
Marysia
maryska13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 13:25   #105
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: ABERCROMBIE&FITCH

maryska13 ahh no pewnie (niestety) masz racje...Dlatego własnie ja nie kupuje...
Kiedyś w Pretty Girl wyczaiłam spodnie AF, a w sklepie z końcówkami kolekcji koszulke...Najpewniej byly to jakieś sztuki Made In China
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 17:49   #106
maryska13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wieksze miasto :))
Wiadomości: 107
Dot.: ABERCROMBIE&FITCH

I to napewno tez były podróbki, zresztą skopiowane fasony widziałam tez swojego czasu w Zarze i Cubusie. Ja bym sobie chetnie i na allegro te spodnie kupiła bo wierzę, że są tam ludzie co mają te ciuchy prosto ze Stanów ale jak to odróżnić?? Gdyby były tańsze to może i bym się skusiła ale nie przy tej cenie, boję się ryzykować. Kiedyś jak byłam na początku swojej fascynacji Abercrombie to wysłałam maila do sklepu ich firmowego z pytaniem gdzie można te ciuchy kupić w Polsce czy Europie i odpisali, że nigdzie, tylko w USA i Kanadzie ( Taka jest polityka ich firmy o ewentualnym otwarciu sklepu gdzieś bliżej nie było wzmianki.
__________________
Marysia
maryska13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 07:01   #107
ksiezycowa_pyza
Raczkowanie
 
Avatar ksiezycowa_pyza
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 292
Dot.: ABERCROMBIE&FITCH

Ja na początku swojego ogromnego zaurozenia tymi ciuchami byłam w takiej despereacji, ze bylam gotowa zamowic przez internet. Po trzezwym zastanowieniu się doszlo do mnie, ze do dosc duzych kosztow przesyłki musiałambym doliczyć ogromne cło wiec było to calkowicie nie oplacalne.
Wymyslilam sobie, ze kiedy bede chciala cos kupic, to zamowi mi to ktos znajomy ze stanow (np. rodzina), gdzie koszt przesylki u nich to jakies 3$, przepakuje mi w inna paczkę i przesle do Polski.
ksiezycowa_pyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 09:12   #108
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: ABERCROMBIE&FITCH

Cytat:
Napisane przez maryska13
I to napewno tez były podróbki, zresztą skopiowane fasony widziałam tez swojego czasu w Zarze i Cubusie. Ja bym sobie chetnie i na allegro te spodnie kupiła bo wierzę, że są tam ludzie co mają te ciuchy prosto ze Stanów ale jak to odróżnić?? Gdyby były tańsze to może i bym się skusiła ale nie przy tej cenie, boję się ryzykować. Kiedyś jak byłam na początku swojej fascynacji Abercrombie to wysłałam maila do sklepu ich firmowego z pytaniem gdzie można te ciuchy kupić w Polsce czy Europie i odpisali, że nigdzie, tylko w USA i Kanadzie ( Taka jest polityka ich firmy o ewentualnym otwarciu sklepu gdzieś bliżej nie było wzmianki.

po papierwoych metkach
gdzieś nawet zamieściłam zdjecia
swoich nowych bluzek, można było porównać

i naprawde mnie dziwiło że ludzie kupowali bluzki bez metek po 90zł
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 10:01   #109
anta3
Raczkowanie
 
Avatar anta3
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 377
Dot.: ABERCROMBIE&FITCH

Tez sie zdziwilam, jak przeczytalam o tym sklepie w Szczecinie, ale mowie, jak pisali na forum
anta3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-08, 10:21   #110
goldioo
Raczkowanie
 
Avatar goldioo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 185
Dot.: ABERCROMBIE&FITCH

Cyrtynowo piaskowa - teraz wiekszośc firm szyje w China, India i innych azjatyckich krajach
Mam oryginalne CK, Esprit, Chloe... i koszulki np. sa made in china, zapewniam cię, że podróbek nie kupuję
A&F - dość przeciętne ciuchy, fajne , weekendowe, mundurek studentek w USA
W PL chyba tylko na allegro, w dziwacznych cenach
__________________
CIOCCOLATO
goldioo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 11:32   #111
Blablak
Zadomowienie
 
Avatar Blablak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 959
Dot.: ABERCROMBIE&FITCH

Cytat:
Napisane przez goldioo
Cyrtynowo piaskowa - teraz wiekszośc firm szyje w China, India i innych azjatyckich krajach
Mam oryginalne CK, Esprit, Chloe... i koszulki np. sa made in china, zapewniam cię, że podróbek nie kupuję
A&F - dość przeciętne ciuchy, fajne , weekendowe, mundurek studentek w USA
W PL chyba tylko na allegro, w dziwacznych cenach
Fakt... adidas to przykład wyrobu 'made in china' - buty są robione przez biedne chińskie naćpane dzieciaki (naćpane, żeby pracowały "efektywniej") :F
Można też przyuważyć na metkach z H&M - made in Kambodża czy cuś.
Blablak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 11:52   #112
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: ABERCROMBIE&FITCH

No tak ja wiem, sama mam buty gdzies z Azji, ale chodziło mi o te tanie, raczej jednorazowe wyroby masowej chińskiej produkcji
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 12:11   #113
aniahoneybunny1982
Raczkowanie
 
Avatar aniahoneybunny1982
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 471
Dot.: ABERCROMBIE&FITCH

na moim swetrze z abercrombie na metce jest made in singapore,bluzka-dominican republic,inna bluzka -made in macau,spodnica-made in mexico,spodenki-mexico,2 koszule -jedna z hong kong a druga malaysia.i wszystkie te ciuchy kupywalam w sklepie abercrombie & fitch takze na 100% sa orginalne tyle,ze fabryki maja w biednych krajach zeby koszty produkcji zmniejszyc. ostatnio przestalam tam kupowac,bo jakos mi sie juz nie podobaja ciuchy od nich. przesadzaja z cenami.
__________________
bcbg
aniahoneybunny1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 14:26   #114
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: ABERCROMBIE&FITCH

Cytat:
Napisane przez anta3
Tez sie zdziwilam, jak przeczytalam o tym sklepie w Szczecinie, ale mowie, jak pisali na forum
a i owszem tez bylam na takim forum.. i tez ktos pisal o Szczecinie mnie tez sie to dziwne wydawalo, ale mialam taka nadzieje ze az w to uwierzylam
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 16:03   #115
Imagine
Magda
 
Avatar Imagine
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 620
Dot.: ABERCROMBIE&FITCH

ja widziałam sweterki A&F w Krakowie. Na ulicy floriańskiej jest sklep NEXT i w nim widziałam swetry tej firmy. ALE było ich tylko 5, wszystkie takie same, i w dodatku tylko rozmiar S...
nie wiem czy nie podróby...
Imagine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 22:47   #116
kld
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 64
Dot.: rozmiaróka abercomie&Fitch

mam dylemat jak chodzi o rozmiar tej bluzy,jeżeli mam 88cm w biuście a pisze że rozmiar S ma od pachy do pachy 46,5cm to będzie ok?bo zastanawiam się ile zajmuje miejsca to futerko.
pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fitch.jpg (1,7 KB, 34 załadowań)
kld jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 23:36   #117
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: rozmiaróka abercomie&Fitch

Zdaje relacje z jakosci tych ciuchow-po ok 2 miesiacach chodzenia-koszulka wyglada jak szmata-chodze w niej po domu-bo na wyjscia z domu sie nie nadaje-druga bluzka z rekawem3/4 zmechacila sie po kilku praniach-wyglada jak scierka do podlogi-trzecia bluzke oddalam siostrze takze niewiem jak sie sprawuje-ale jak dla mnie ubrania tej firmy nawet po wyprzedazy nie sa warte cen-juz wiecej nic nie kupie z tej firmy.
Moze inne ciuchy sa lepsze.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 00:07   #118
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: rozmiaróka abercomie&Fitch

Potwierdzam relacje CzarnegoElfa u mnie bylo to samo tyle kasy tyle trudu zeby znaleźć ciuch i co? Wielkie rozczarowanie
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 08:31   #119
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: rozmiaróka abercomie&Fitch

a moje ciuchy są w świetnej formie..czy to spodnie, czy koszulki, czy sweterki i bluza też wciąz jak nowa...jeno polo przyznaję z ręką na sercu wygląda jak szmata ..:/
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 17:39   #120
kld
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 64
Dot.: rozmiaróka abercomie&Fitch

to jak dziewczyny ma któraś tą bluze?jak to jest z tymi rozmiarami?pomózcie pisss
kld jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-26 09:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:06.