Male to Female Transformation - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-24, 20:52   #1
Paula871987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Paula871987

Male to Female Transformation


Witam!
Mam nadzieje, ze wybralem odpowiedni dzial, tym bardziej, ze kwestia, ktora czcialbym poruszyc dotyczy zmiany wizerunku, takiego jak w tytule tego watku. Mieszkam w okolicach Krakowa, w zwiazku z tym kieruje moje zapytanie do osob z tego miasta wlasnie. Na Wizazu i nie tylko widzialem ogloszenia osob, ktore zajmuja sie robieniem makijazu na terenie Krakowa. Interesuja mnie dwie opcje. Pierwsza, to makijaz plus lekcje jego wykonywania. Druga, to totalna metamorfoza polaczona z sesja zdjeciowa. Zatem, czy jest jakas osoba, ktora bylaby zainteresowana zrobieniem mi profesjonalnego makijazu, sesji?
PS. Przepraszam za brak polskich znakow.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Przepraszam za dwa takie same watki, w tym jeden czastkowy. Musialem cos kliknac przez przypadek.

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Przepraszam za dwa takie same watki, w tym jeden czastkowy. Musialem cos kliknac przez przypadek.
Paula871987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 21:50   #2
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Male to Female Transformation

Cytat:
Napisane przez Paula871987 Pokaż wiadomość
Witam!
Mam nadzieje, ze wybralem odpowiedni dzial, tym bardziej, ze kwestia, ktora czcialbym poruszyc dotyczy zmiany wizerunku, takiego jak w tytule tego watku. Mieszkam w okolicach Krakowa, w zwiazku z tym kieruje moje zapytanie do osob z tego miasta wlasnie. Na Wizazu i nie tylko widzialem ogloszenia osob, ktore zajmuja sie robieniem makijazu na terenie Krakowa. Interesuja mnie dwie opcje. Pierwsza, to makijaz plus lekcje jego wykonywania. Druga, to totalna metamorfoza polaczona z sesja zdjeciowa. Zatem, czy jest jakas osoba, ktora bylaby zainteresowana zrobieniem mi profesjonalnego makijazu, sesji?
PS. Przepraszam za brak polskich znakow.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Przepraszam za dwa takie same watki, w tym jeden czastkowy. Musialem cos kliknac przez przypadek.

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Przepraszam za dwa takie same watki, w tym jeden czastkowy. Musialem cos kliknac przez przypadek.
Czemu nie zwrócisz się do tych pań z ogłoszeń?
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-24 22:50:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:30.